Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.05.26. 05:56:47
Már annyira minden a csatlósok és mytokronitok köré van szervezve, hogy szerintem kellene nekik egy gyorsgomb vagy működhetne úgy, mint a tudatturbó.

A piros körben elférne, a minieventek időszakos gombja meg eggyel lejjebb költözne.
ÜSZ-en már jártam, de megrekedt az ügy.

2015. May. 15. 17:25
Quellon
Üdv!

Jó lenne, ha úgy működnének a csatlósok, mint a tudatturbó:
- helyileg nem változna
- fent lenne egy kis kiírás, hogy melyik az aktív és rákattintva egyből csatlósokhoz ugranánk
- a VIP-tagoknak legördülő cserelehetőség
2015. May. 18. 09:10
István
Szia.

Továbbitom a javaslataidat a fejlesztőknek.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Azért írom itt is, hogyha egyetértetek velem, akkor gyakoroljunk némi pozitív nyomást a JV-kre.
Dátum: 2015.05.24. 12:18:25
Csatlósok vannak és értelme is van nevelni őket 65. szint alatt is, mert a TÖ bónuszt és a fétisbónuszt megkapod. Csak a mytokronitok fejlesztés van 65. szinthez kötve.
Dátum: 2015.05.22. 19:43:28
Baloldali menüpontoknál Kalandok/Kalandtervezés. Kb az oldal közepén a Legutolsó kalandőd gomb alatt. Kell hozzá rendelkezned Kristályponttal amit azt hiszem legegyszerűbben Kihívással szerezhetsz vagy a Lélekkufárnál vásárolhatsz Kristályitalt.
Dátum: 2015.05.22. 12:46:59
Kinek melyik, játékstílus és egyéni céloktól függ. Neked melyik éri meg? Talán amelyikből legkevesebbhez jutsz. Azt nem szabad elfelejteni, hogy a szürkék nélkül a többi semmit sem ér, mert mindent csak a szürkék szintjéig lehet fejleszteni.
Dátum: 2015.05.21. 14:56:28
Szerintem event után lehet már majd kuponból is vásárolgatni, csak most még meg kell érte küzdeni és részt venni az eventen. Ha így lesz, az szerintem rendben is lenne. Ha csak azt akarták volna, hogy költhessék a kuponokat, akkor már event előtt bármikor bekerülhetett volna. Ez az új jutalom, amiért meg kell dolgozni, esetleges áldozatot vállalni érte.
Én is amikor megláttam egyből mentem a kuponokhoz (csak kettő kryxóniumom van, de van több ilyen herkentyű ami jobban érdekel, mint +1 szint valamelyik mithrilre), hogy nosza vásároljunk be és a jutalommal akkor már még feljebb (jó esetben mithrilig) lehet tornászni, de így jobban tetszik.
Izzadjon csak meg mindenki egy kicsit, akinek kellenek ezek a kronitgyűjtők.
A robbanásnak pont az a lényege, hogy ha "elég haragos" vagy akkor oda pörkölhess valakinek aki azt kiérdemelte és eddig pl büntetlenül bosszanthatott.

Tárgyilagosabban fogalmazva: a támadási kedvet akarják vele élénkíteni, nem tovább betonozni a legyőzhetetleneket. Elismerem, kényes a dolog és az egyensúlya is valamint anyagi és erőforrásbeli áldozatot is kell érte hozni (nem is kivédhetetlen), de az alapötletet én jónak tartom.
Relikviakuponért nyitnál 3 ládát egymásból? Nekem volt olyan is.
Saját tapasztalatom nincs és nem is tudom még kipróbálni, de értetlenül állok a dolgok előtt: mintha többen is (vagy egy személy többször?) írták volna az első héten a bekerülés után, hogy mekkorákat durrantottak klónra. Változott valami fű alatt? Vagy nem fű alatt csak én nekem maradt ki az infó? Vagy rosszul emlékszem?
Dátum: 2015.05.14. 22:02:33
A spektrális manipuláció vagy kreatív affinitás is sovány, ha csak 5-6 szintre van fejlesztve. A tapasztalat (zöld) mytokronit képesség pedig nincs is maximalizálva, csak a szintedben, a szürkék és zöldek által, tehát ahogy fejlődsz (szintben) és fejlesztesz (képességben) úgy lesz egyre erősebb a kondenzátor hatása is - persze kell hozzá csatlóskristály is.
Ennek a minieventnek a jutalmai szerintem egész jók olyan szempontból, hogy lehet választani kinek mi fekszik a céljaihoz, játékstílusához és nem pedig egy jutalom mindenekfelett.
Dátum: 2015.05.14. 18:15:44
A program jó , a link nem.
Bekerüléskor működött, hogy most működik-e nem tudom, mert nekem még nincs, de nem volt róla szó, hogy kivették volna. Csak az a lényeg, hogy a SZB klónoknak nincs robbanása, tehát nem is lő ránk és nem is tud védekezni velünk szemben, így ellenük nagyo(bba)kat tudunk lőni, mint az olyan játékosok ellen akiknek szintén van (magas) robbantása.
Dátum: 2015.05.14. 17:58:07
Majd a találkozón júni 13-án, addig már nem hiszem, hogy lesz bármi más akció.
Dátum: 2015.05.11. 15:41:59
Idézet: Azazel - 2015.05.11. 13:46:26
Az Egyéb kategóriát bontsuk fel.Marad az Egyéb,jön az Eventcuccok, és a Löttyök. Így már elég átlátható lenne.


Idézet: Bíborhold - 2015.05.11. 14:01:43
Azért nagyjából tudom a nevét mit keresek a tárgyak között.
Ez is jó De korántsem biztos, hogy a többségre igaz lenne. Sokan ennél lényegesen fontosabb dolgok neveit sem tudják. Vagy pl nem áldoznak 1 kattintást sem manakonstrukcióra. Pedig Kincspont, szövi küldi, minievent feladat, ami kehely és 2 zöld kronit, maga a konstruálás az egyetlen stabil forrása a zöld kronitnak és esetlegesen VT küldi is. És mégsem manáznak. Szóval ne legyél biztos benne, hogy a többség tudja a nevét annak amit nem talál
Dátum: 2015.05.11. 13:38:37
Ha valaminek nem tudod épp a nevét, akkor ugyanúgy szívás az abc rend is.
Ha rendezhetőséget kap a tárgylista, akkor többféle lehetőség legyen, kinek melyik áll kézre.
Dátum: 2015.05.11. 13:35:42
Ékszerekbe nem lehet venni fókuszkristályokat, hanem a Térkapuból esnek beléjük való fókuszkristályok.
Kivéve azon ékszerek amelyek leírásában benne van, hogy bármilyen fókuszkristály belehelyezhető (kivéve varázslat/fegyver sebzés növelők), azokba lehet ősköves fókuszkristályt (is) rakni.
Dátum: 2015.05.09. 09:42:58
Egyéni céljaidtól, helyzetedtől és játékstílusodtól függ. Szerintem nem kijelenthető egyik jutalomra sem, hogy az mindenkinek a legjobb.
Dátum: 2015.05.09. 09:40:20
Ez most pozitív vagy negatív kritika?
Szerintem teljesen fedi a valóságot amit írtam, nem igazán értem, hogy jelen esetben mit értesz a semmitmondó alatt
Dátum: 2015.05.08. 04:27:48
Igen, ezt érthető és jogos. Az újdonság varázsa elmúlt már így a 4-5000. pörgetések környékén és Sorsjegyből is van akinek nagyobb készlet adódik. A forgási idő eltüntetése reális kérés, de talán választhatóan kéne, hogy akit még elbűvöl a kerék az had forgathasson (nem egy játékosnak a felesége szórakozik a kerékkel vagy a kisgyermekei), akit meg már nem, az VIP rendszer-szerűen használhassa.
Dátum: 2015.05.08. 04:20:02
Akkor sem volt Nem azért panaszkodok, hogy nekem kevés jön, hanem úgy tűnik, mintha általánosan kevesebb potyogna.
Dátum: 2015.05.07. 21:25:15
Korábbi eventek jobban szórták a ládákat nem?