Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2015.07.23. 08:30:58
Jó így 30 szavazat (42%)
Túl erős 34 szavazat (47%)
Nem érint/nem érdekel 8 szavazat (11%)
72 szavazat alapján.


Ennyi elég ahhoz, hogy teljesen kinyírjátok az egészet? Nekem maga a robbanás mindegy, mert nem ezzel szoktam nyerni és még nem is tettem bele pluszt amit ezzel most elbuknék, de az ügymenet csúnya.

Legközelebb előre kérdezd meg a legtöbbet fizető játékosokat, hogy jó lesz így az új fejlesztés vagy módosítsatok rajta még valamit az ő szájuk íze szerint a bekerülés előtt.
Mert láthatóan nem számít, hogy az össz játékosok kis hányada szavazott/nyilvánított véleményt, az sem számít, hogy a szavazás milyen arányokat mutat, semmi, csak a pénz, a pénz meg nem akar veszíteni. (Akinek nem inge, ne vegye magára.)

Ha így többszörösen megnyírbáljátok, az eredeti célt a legkevésbé sem fogja szolgálni és akik megsegítésére találtátok ki, azok fogják tudni a legkisebb hatékonysággal használni.

Ha Arielt olvastátok abból érthető, hogy nem ez a baj, ez csak a látszata és nem ez lenne a megoldás sem, nem is kért ilyesmit. Amit most megvalósítani akartok azt csak azok kérték, akik nem akarnak veszíteni.

Nem várok megváltást vagy pálfordulatot az ügyben, csak azért írom le ezeket, hogy ne menjünk el mellettük kimondatlanul, mint ha minden rendben lenne...
Dátum: 2015.07.22. 15:05:31
Ez érdekes ötlet Ha védekezőként működne, talán nem is kéne csökkenteni a sebzését.
Nem is lehetne vele "na megyek és földbedöngölöm"-öt játszani (két karakter közt, ha elég nagy a különbség játékerőben, akkor ehhez úgy sem kell robbanás), de ha rátámadnak valakire és védekezve agyonrobbantja a támadót az szerintem rendben is lenne. Vagy mondjuk a támadórobbanás fele akkora hatékonyságú lenne, mint a védő. Támadáskor ahogy most is el lehetne dönteni használjuk-e, védekezéskor pedig be lehetne állítani, mint a harag italát, csak ezt több ellenfélre is, de kisülni csak akkor tudna, ha van rá elég harag. Meglenne Miklós "adjunk esélyt a nyerésre" gondolata is, de "visszaélni" sem lehetne vele.
Még így is kisebb vagyon hatásossá tenni és hosszútávon akkor is kiegyenlítődhet, ha arról nem gondoskodnak, hogy támadó vagy védő előnyben legyen, de mindent egybevetve talán így jobb lenne. Talán. Ki tudja? Én nem. Csak az ötleted tovább burjánzott az én elmémben és leírtam, ha jó, marad, ha nem, elvetjük.
Dátum: 2015.07.21. 04:48:55
Ez az amivel egyetértek és vállalható véleménynek tartom. Ezért kellhet a változtatás és nem azért, mert az eddigi legyőzhetetlenek kaphatnak pár pofont amit nem tud kiheverni a lelki világuk.
És nem lehet mindent a robbanásra kenni, az csak a virága a rossz fának. A baj, hogy a fa többi része ellen nem ágáltak akik most a robbanásban látják a világ végét, mert azok az ő érdeküket (is) szolgálták.
Kösz Ariel a befektetett időd.
Dátum: 2015.07.20. 18:27:35
Idézet: Offsboy - 2015.07.20. 17:34:06
Pénzért TÖ, vagy pénzért sebzés nem ugyanaz.

Ugyanoda visz, csak a tempó más. Ezt is írta Ariel más szavakkal fogalmazva.
Re: Megunt karakterek
295. hozzászólás - 2015.02.19. 22:30:56
V5 - Wart
Gondolom ez nem új neked sem.

Idézet: Offsboy - 2015.07.20. 17:47:29
150-170ezret robbanok PvP, prémiumos, tisztán ősköves felszerelésű játékosra, csatlósairól nincs infóm. Nyilván alacsonyabb, de aki szerint normális hogy többet lehet sebezni egy pár hónap alatt összetákolt - taktika nélküli - hülyeséggel, mint azon felül a 6 éve fejlesztett karakterrel, annak valami gond van a fejével.
Alacsonyabb, nem mindegy mennyivel. Csatlósai, robbanás össz.szintje, nélkülözhetetlen a _közel_ objektív összehasonlításhoz.
Mire valakinek ennyi csatlósa, robbanás szintje lesz amekkorán most megy a csevej, az a teljesítmény azért nem nevezhető tákoltnak, szervezetlennek és idő meg pénz is ment bele bőven.
Dátum: 2015.07.20. 18:14:43
Idézet: Offsboy - 2015.07.20. 13:44:09
[A robbanást(?)] ...elcseszett dolognak tartom, amivel porig alázzuk az eddig elért eredményeket, fejlesztett karaktereket.
Ilyen alapon - ahogy Ariel is írta, figyeltem rá elhiheted, még ha nem is értettem mindent - a csatlósok már elcseszték és porba alázták a karakterfejlesztéseket. Amikor visszatértem és körbenéztem, már ez volt a véleményem, a csatlósok talán akkor lettek volna jók, ha egyszerre csak egy TÖ bónusza érvényesül.

Csakúgy mellesleg a mytokronitokról, mástól idézek, nem saját gondolat, bár egyetértek vele: "Szerintem az a legfájóbb a myto képességek fejlesztésében, hogy eddig őskő nélkül is fejleszthettél mindent (tulajdonság, szakértelem, AF, de még csatlóst is tudtál kiszedni), de az Asztrális kő őskőigénye borzalmas. És most mondhatjátok, hogy ki lehet szedni mini eventekkor, de akkor meg a csatlóst, a fétisszilánkot, és az egyéb relikviát hagyod bent."

Idézet: Offsboy - 2015.07.20. 13:44:09
Ismét saját példa. 1 éve eldöntöttem, hogy TP-vel nem törődve rámegyek a megaesszenciákra és a küldetések optimalizálására. ~50 szintet léptem 1 év alatt, meglett minden amit terveztem, és egy fél év múlva úgy tervezem a V1 top erősségű karaktereivel mérhetem össze érdemben magam, akikhez képest kb. fele TÖ-m volt 1 éve. Had ne számoljam ki mennyi őskőbe és miegymásba került ez. EZ (illetve valami ilyesmi) a módja hogy valaki felzárkózzon, és eredményes legyen, nem az, hogy Vérpistike 200ezrest robban a másik arcába, csak mert az elején nagyon belehúzott, és még a kufárból is robbanásgyűjtőt vett ki, amit természetesen utólag nem lehet kuponból kiváltani, had nőjön csak az az előny!

TP-vel nem törődve? Tehát nem azért V2-n csináltad az egész cécót - ami egyébként tiszteletre méltó eredményt hozott és nem vonom kétségbe a belefektetett időt, pénzt, tudást és szemfülességet - mert ott TOP-lassított környezetben kb fele TP-ért csinálhattad meg, mint ha V1-en maradsz?

A kufárból robbanásgyűjtő neked és bárki másnak is elérhető volt. Te mit választottál? Bármit is úgy gondoltad, neked az jobban kell, jobban megéri. Aki robbanásgyűjtőt kért, annak most más nincs még. A szintjénél feljebb nem mehet se szürkével, se fehérrel. És mivel a szürkéhez kell vadászni, a fehérhez meg kalandozni, így nem érzem azt, hogy olyan könnyű utat választott volna, ez a 2 dolog a legkevesebb LE/TP-val járó tevékenység és ne mond, hogy te nem törődsz a LE/TP-vel, mert akkor nem kellett volna a TOP-lassítás a temérdek vadászathoz és szintlépéshez.

Ha az erős elvesz a gyengétől LE-t, kavicsot, az elfogadható, akkor mi itt a probléma? Ha figyel az ember a LE-re, akkor a vereség nem is okoz gondot, kivéve, ha maga a ténye okoz fájdalmat. A szubplazma ellen is ágáltál? Ha a LE-re vigyázunk akkor a robbanással sem lehet több kárt okozni fejlesztés szempontból, mint szubplazmával.
Én pl azt nem tartottam korrektnek, hogy örökös bajnokok, de legalábbis nem gyenge karik örökös Segítő Kézzel tették magukat elérhetetlenné a náluk csak kicsivel gyengébbekhez képest.

Legvégül csak ez marad: pénzért legyen valaki legyőzhetetlen?
Idézet: Miklós - 2015.07.17. 14:24:35
Röviden arról, hogy mi volt a robbanás célja.

A játék már elég régóta megy, sokszor nagy különbségek alakulnak ki a játékosok között, vannak "legyőzhetetlen" ellenfelek. Mindig szükség van a reményre, hogy talán egyszer én leszek az erősebb, talán néha le tudom győzni a másikat. Erre szolgált a védelem itala, a támadás és az őrjöngés itala, a láthatatlanság is. A robbanást elég ritkán tudod csak használni, tehát nem lőheted minden ellenfélre. De ad egy akkora előnyt, amivel megfordíthatod a csatát.
Dátum: 2015.07.20. 17:29:43
Idézet: Bíborhold - 2015.07.20. 14:09:30
Azért azt látni kell, hogy a robbantáson kívüli sebzések a TOP-oknál 100-200K körüli. Ezt az eredményt kb. 5 év intenzív játékkal érték el. Most pedig bejött a robbantás, és párhónap alatt 300k-s sebzéseket produkálnak. Hol itt az összhang?

A magas szintűeknél vannak az "óriási" robbantások, alacsony szinten a vari, harcisebzés kevesebb a csatában és a robbantás sebzése is. Ahogy Miklós is írta, max ÉP függő, tehát kb megvan az összhang a szint és a sebzés közt. Abban azt hiszem igazad van, hogy lefelé ütve a védekezőnek esélye sem lehet védekezni, ha a szintkorlátot már elérte és a támadó magasabb szintjéből adódóan magasabb mytokronit képességekkel rendelkezik.

300 ezres sebzést produkálnak? Kik, kik ellen? Mekkora max ép-k mellett? PvP volt az vagy PvE? Amikor csak ellőnek itt emberek 2-300 ezres robbanásokat a levegőbe, anélkül, hogy megírnák a körülményeket is, nevezetesen PvP vagy PvE volt, szintek, maxÉP-k, csatlósok száma, robbanások összege, (meg ha még kifelejtettem valamit) akkor az csak riogatás és az a teljes igazság szándékos elhallgatása, ferdítése. Senkit nem akarok sértegetni, de számokkal önmagukban ne dobálózzunk, csak korrekten.
Dátum: 2015.07.20. 17:18:19
Idézet: LanMaffia - 2015.07.01. 11:51:15
Én is úgy kalkuláltam, hogy lesz csatlóskristály
Ez nem instant pénzért TÖ?
Dátum: 2015.07.20. 15:48:26
Idézet: Offsboy - 2015.07.20. 13:44:09
Tisztázzunk valamit. A gyenge azért gyenge, mert beleszarik/nem költ rá. Az ilyen játékos ne akarja megverni azt aki normális karaktert fejlesztett.

Idézet: Azazel - 2015.07.20. 13:53:17
Ki tud durva nagyokat robbantani? Akinek sok, nagy csatlósa van. Kinek van sok nagy csatlósa? Aki hamar, sok forintot tolt bele. Kik a "csúcsragadozók"? Akik sok forintot toltak bele( tisztelet a legendák szerint létező, 1 százaléknyi kivételnek, akik az überjátéktudásukkal érték el).

Hirtelen csak ennyi, majd később, ha emésztgettem az olvasottakat, meg lesz időm, akkor kitérek a többire is.
Dátum: 2015.07.20. 13:00:58
Idézet: Offsboy - 2015.07.20. 09:51:27
Ha már nem 100% eséllyel teli vigyorral indulnak a gyenge karik az erősek ellen, az megfelelő lenne első lépcsőnek.

Érdekes ez az egész ügy. Lényegében az a problémája az eddig verhetetlen játékosrétegnek, hogy verhetővé vált és nem ülhetnek tovább nyugodtan a babérokon? Hogy át kell élniük időnként amit eddig csak az áldozataiknak kellett naponta, számolatlanul?
Az idézet most tőled van Offs, de ez nem neked szól, hanem egy bizonyos rétegnek. Hogy te beletartozol-e, döntsd el magad és mindenki más is szintén. Aztán nem ártana tisztázni - kimondani? - hogy tulajdonképp kinek mi is a problémája.
Azt hiszem a (SZB előtt) PvP-ben ismétlőzők, a TOP fosztogatók és egyéb csúcsragadozók, akik más játékosok gyengébb karakterein élősködtek évek óta, azok sosem támogatták az áldozataik törekvéseit azirányba, hogy többet ne foszthassák ki őket vagy ne rajtuk küldizzenek, stb. Persze sokan adtak tanácsot az áldozataiknak, de ez eső után köpönyeg
Az idézetben említett "gyengéknek" teljesen mindegy mit fejlesztenek, sosem érik be az "erőseket", ha azok önként nem hagyják magukat. És miért is tennék? Tehát akkor minden "gyenge" karinak felesleges bármit is fejlesztenie? Mert most az eddig legyőzhetetlen réteg, ha jól értem azt állítja, hogy felesleges a továbbiakban minden fejlesztés és nem ért semmit az eddigi, mert kikerülhetetlenül elverhetik őket mások akik valamiben eredményesebbek. Egy olyan dologban amihez mindenki ugyanúgy fér hozzá és ugyanúgy használhatja, tény hogy áldozni kell érte. Van aki erre áldozott és másra nem és van aki fordítva. Védekezni is lehet ellene. Ahogy a LE fosztás ellen is és ismétlőzés ellen is, mégis vannak akik másokat fosztva jól megélnek és másokon számolatlanul küldiznek. A többségnek a kisebbség felől bejövő támadások az esélytelenséggel egyenlők.
Úgy tűnik mintha az "egyensúly" ellen tiltakoznának azok, akik megborították a mérleg nyelvét.
Mi lenne az egyensúly jelen esetben? Az, hogy senki sem lehet 100% nyugodt, verhetetlen.
Tény, hogy az eddig csúcsragadozók megdolgoztak azért amit elértek. Az is tény, hogy a környezetük megszenvedte és megszenvedi. És úgy tűnik, hogy a csúcsragadozók nem szeretnék, ha fordulna a kocka, visszabillenne a mérleg és ezzel még nem is gyengülnének vissza, csak megtapasztalnák a vereséget, esélytelenséget. Ez végső soron megérthető. Hogy elfogadható-e? Döntsék el a filozófusok. Végső soron mindig a győztes dönt arról, hogy mi történt, mi az igazság és mi igazságos.

Lehet, hogy a Robbanást tényleg szabályozni kell. De őszintén, miért? Hogyan? És miért úgy? Ki mondja meg? Miért (csak) ők?

Engem az lep meg, hogy nincsenek itt olyanok akik képviselnék a másik oldalt. Már csak (multi)farmkarakterek vannak a csúcsragadozókon kívül, akiknek minden mindegy, nincs céljuk azon kívül, hogy megfelelő célpontjai legyenek a cápáknak?

Jó így - 16 szavazat (30%)
Túl erős - 31 szavazat (57%)
Nem érint/nem érdekel - 7 szavazat (13%)
54 szavazat alapján.

Ez lenne a teljes érdeklődő játékosállomány?
Én nem szavaztam, mert egyiket sem érzem igaznak és nem is tudok objektív képet alkotni a robbanásról, nem tapasztaltam igazán egyik oldalról sem, csak próbálom megérteni a topic megnyitása óta a problémát, olvasom ki mit ír, időnként belekérdezek, idáig jutottam.
Dátum: 2015.07.19. 20:30:53
A robbanás (le)szabályozását lehet félreértettem.
Azt nem tartanám jó iránynak, ha mindenki ugyanazt csinálná, mert az egy abszolút előnyt adó fejlesztési irány lenne.
Ha (minél) több különböző fejlesztési irány van amivel eredményesen lehet játszani, az tetszik és támogatom.
Dátum: 2015.07.19. 12:47:14
Nem tetszene, ha az erő-tau-tól úgy függne a robbanás, hogy közben a tám-véd-iq-hoz köze nincs. Mert nem tartom jó iránynak, hogy nem baj ha el sem találom az ellenfelem, csak robbantok egy nagyot és az állatok is beverik a magukét és mindehhez elég a magas erő (és tau).
Az állatok révén az erő eddig is hangsúlyosabb volt, mint kéne talán.
Dátum: 2015.07.18. 08:37:03
Laikus kérdés csak kíváncsiságból: nem lenne jobb az erő és tau összege helyett az átlaga?

A másik ami már régóta böki az oldalam, de szintén nem a "szakterületem", csak nem értem a logikáját és most erről eszembe jutott: az állataink sebzése miért a karakterek erejétől függ, miért nem a saját alap és/vagy lépett szintjüktől?
Dátum: 2015.07.16. 09:17:20
Ja és helyesírási hibák jelentését se erőltesd, megköszöni és úgymarad örökre. Szintén tapasztalat.
Dátum: 2015.07.16. 09:15:11
2015. Jun. 09. 06:52
Quellon
Üdv!

A bajnoki viadal eredményeit nem lehet megnézni (a faszerkezetet), gondolom a költözés miatt. Remélem a következő bajnoki utántól ismét működni fog ez funkció is. Ha előbb is, annál jobb
2015. Jun. 09. 09:54
István
Szia.

Igen, a következő bajnokitól lesz jó.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető

Ilyen jó lett! Azóta ez a harmadik bajnoki amikor csak kézzel beüzemelve működik a rendszer. Csak már nem érdemes írni se, mert vagy nem tudnak valamit megcsinálni saját bevallásuk alapján vagy szerintük jól működik csak mégsem.
Dátum: 2015.07.13. 09:10:56
Hétvégén pihent a Játékvezetés, hétfő van, várom a választ vagy a zárszót.
Tudom, hogy 3-4x elutasítottatok, mindig valami más mentegetőzéssel amire (új) érveket vagy cáfolatot állítottam elétek, azért kérem a lezárást, ha ezeket sem tartjátok mérvadónak.
Nem szeretem a majd elévül, elkallódik, elfelejtődik megoldásokat.
Korlátozott a csatlósok száma, de a csatlósok mytokronit képességei nincsenek korlátozva csak a szinted és a szürkéid által.

2015. Jun. 21. 16:16
Quellon
Üdv!

Nem én írom először, - bár már az első két mytokronitos nap után felmerült bennem - de fórumon talán nem olvastátok. Persze az is lehet, csak nem lőttök el minden puskaport egyszerre és ti is gondoltatok erre: mytokronit konverter.
Egyik színűt a másikra váltani, 1:1-ben vagy más arányban? Ha valaki csak 5000-et befizet és el is használ annyi őskövet havonta, akkor 4-5x több kék kronitja van, mint minden másból.
2015. Jun. 22. 14:47
Miklós
Szia!
Köszi az ötletet, elraktározom, így elsőre a váltogatás azért meredek dolognak tűnik, túl nagy tápok lehetnek belőle.

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2015.07.10. 18:00:02
Az első idézetet nem tartom mérvadónak, mert a fórum ismerete előny, de nem kötelező.
Mellesleg az egyik legaktívabb és legfigyelmesebb fórumozó vagyok (ezt kétlem, hogy bárki cáfolná aki ismer engem a játék bármely szerveréről vagy fórumról, ismeri a játékot és a fórumot, akik ezek ismerete nélkül bírálna az milyen alapon teszi?) és mégis el tudott sikkadni ez a 2 nap, mert egyszer olvastam a kiírásakor és azóta eltelt bizonyos idő, nem kevés cselekménnyel, plusz nem is a legszembetűnőbb infó volt ez a szövegben, majdhogynem "el volt dugva".

Második bekezdésed és idézeted helytálló olyan szempontból, hogy a játékhoz kötődik. Megnéztem, napi rutin oldalon ez nincs ott. Tehát a főoldalt gondolom arra érted ahol bejelentkezünk a felhasználónevünkkel. Ott híreket olvasni? Ez lenne az elvárás? Miért? Aki be akar jelentkezni ahogy tudja pötyögi az acc-ot és a jelszót és lép is be. Plusz miért is kéne játékon kívül görgetni a híreket amikor napi rutinban elméletileg ott annak a fontos dolgok? Ja hogy nincsenek.

És akkor odaértünk a napi rutinokhoz 2 szálon is. Egyrészt nincs a napi rutin hírfolyamban egy fontos hír, másrészt állítjátok - és nincs alapom megkérdőjelezni, hogy nem így volt, mert már nem látható - hogy volt ott egy visszaszámláló. Basszus már a napi rutin oldalam is 2 oldal hosszú, annyit kell görgetni elejétől a végéig, pedig már nincs ott a költő akció, azzal még több volt! Le akartam fényképezni, de idegen gépről vagyok fenn a nyaralás miatt, semmi sem úgy van, mint ahogy megszoktam az év 350 napján a 365-ből még egy képszerkesztőt sem találtam és a hülye laptop billentyűzettel print screenelni sem sikerült, vagy nincs rajta vagy nem funkcionál vagy nem úgy ahogy nekem szokott, szóval képpel nem tudom alátámasztani milyen hosszú a napi rutin, de ha szeretnéd felsorolom mik vannak a listán és mi hány centi hosszú és mekkora a monitor, vajon látszott-e a visszaszámláló átlag rutin használat mellett, amikor nem a sarkokat pókhálózom, hanem próbálom a napi kötelezőket lezavarni...

Az alaposság viszonyítás kérdése. Egyszerű példa: nem csak rengeteg hibával írtok meg a játékban Legendát és játékleírást egyaránt régi és új eventeknél is, de ha jóhiszeműen segítőszándékkal a ti javaslatotokra beküldjük az esetleges hibákat, hogy segítsük a munkátokat akkor is rittig ott maradnak a hibák. Megköszönitek az észrevételt, segítséget és marad minden a régiben javítás nélkül. Többször tapasztaltam, aztán abbahagytam a segítő szándékú javításokat amit szabadidőmben bérmentve csináltam.
(Megjegyzem, ha most helyesírási hibákkal írok, aláírom, reggel óta frusztrált vagyok, egyezkedek veletek lóhalálában, rengeteg idő és pötyögés idegen géppel és idegen böngészővel ami már csak azért sem úgy működnek mint nekem szokott a saját és a helyesírás ellenőrzés sem megy automatán, mint otthon, hanem külön kell vesztegelnem vele.)

Meg kell valljam nem kárpótol sem a sajnálatod, sem a jövőbeni esetleges igyekezetetek, sem az hogy egy másik akción újabb (tíz)ezreket elköltve megkaphatom a majdani jutalmakat. De csak ha akkor is fizetek, a mostani befizetés meg már nem számít sehová.
A jövőbeni jutalom a jövőbeni befizetésért fog járni, hogy igyekezni fogtok hogy senkit ne érjen ilyen frusztráció és veszteség ez szép, de ha sikerül sem kapom meg amit most buktam, ha meg nem sikerül jobban igyekeznetek, akkor a jövőben is előfordulhatnak ilyen komplikációk/frusztrációk, másokkal is - gondolom majd nekik is elsütitek ezeket a szövegeket - és a legmélyebb sajnálatod sem egyenlő az alábbi tételekkel:
1 lélekkút generátor, 10 isteni ital, 10 győzelmi embléma, 200 fehér mytokronit, 1 kristály mytoaffinitás, 1 kryxónium fókusz +1 Relikviakupon ami a 10 emblémával lett volna meg
Valamint ugye tudjuk, hogy ezek csak a közvetlen veszteségek, közvetve ezek hiányában bukok/bukhatok még: bármilyen bónuszt amit a relikviakuponből előbb megszerezhettem volna, fehér kronittal magasabb robbanásokkal csaták múlhatnak ezen, -1 kristálymyoaffinitással napi 1 kronitot vesztek, kryx fókusz bukása is azt jelenti hogy annyival később lesz meg egy fokozatom, kút generátort is ismerjük mind,az isteni italokkal pedig evnteket lehet akár eldönteni, ha 10 max ÉP-vel többet csatázhat az ember.
Ki lehet röhögni, hogy ez a hülye itt garasoskodik mindenen, de igazából az a nevetséges, hogy ezt egyenlőnek tekintitek azzal, hogy nagyon sajnálom? Ha barátok lennénk és látnám a szemeden, hogy bármit is tettél ellenem, de megbántad, akkor azt mondanám, hogy persze barátom, semmi baj, megértem, nem tehetünk már semmit és megbocsátok. De itt üzletről van szó amiben én fizettem, de nem kaptam meg mindent, csak az átvétel módján és jogoságán vitázunk. Te adod én veszem, könnyű leírni, hogy sajnálod, de lehet hogy a pokolba kívánsz közben és azon puffogsz, hogy nézd már, nem is fizet havonta 20 ezret ez a Quellon gyerek a halál f*t pattog itt fél napja, úgy unom, közben az az igazság, hogy könnyű lenne javítani a dolgot csak nem akarjátok és nem is csak engem érint, csak nekem van hozzá pofám és nekem lett épp eléggé elegem, hogy itt b*m a rezet egész nap.

Azért nem akarjátok mert precedens értékű? Ez már mindenképp az. Akkor nem lett volna az, ha üsz-en nyugiban minden érvet meghallgattok és ellenem sorakoztatjátok a sajátotokat és ott eldől, de így már mindenképp precedens, mert kikényszerítem a nem tetsző bánásmód miatt.


Vagy megteszitek amit kértem már tegnap és akkor mindenki látja, hogy a játékosok érdekeit figyelembe veszitek.
Vagy kerek-perec megmondjátok, hogy nem és kész, akármekkora is a veszteség, akkor mindenki látja, hogy bizonyos határon túl szartok a játékosok érdekére bármennyire kis erőfeszítés is lenne megtennetek a dolgot és károtok sem származna belőle, csak nem és kész, mert miénk az utolsó szó.
Vagy nem csináljátok, de nem tesztek pontot a dolog végére, hogy ne kelljen nyíltan, egyenesen állást foglalni és megy itt a huza-vona, mert amíg első vagy második verzió nem teljesül, addig engem le nem vakartok, max kitiltással és egyik vagy másik eset is tanulság mindenki felé, hogy mi történt és mi lett az eljárás vége.
Dátum: 2015.07.10. 15:57:50
Ti meg arról felejtkeztek meg, hogy minden nap ~80 ősköves tételek jöttek a költési akció alatt és gondolom ez a mennyiség számotokra sem elhanyagolható. Ebből kifolyólag akinek nem végtelen a pénztárcája annak "nem volt szabad" első nap elkölteni minden kövét amit erre szánt, mert még egy hétig jöttek a különleges ajánlatok és ha első nap kimeríti a kereteit lehet 1 hétig minden nap bosszankodik. Marad a napi folyamatos költés tervezett ütemmel. 8-án 12-14 óra körül voltam utoljára gépnél, aztán 9-e 18 óra után. És méghozzá nem is számítottam rá, hogy nem fogok ennyi idei géphez jutni, plusz lejár az egyik akció a másik előtt. Nem így terveztem, de így alakult. Nem csak az adott költekezési jutalmat buktam vele, hanem az abból származó és ráépülő más teljesítendő kvóták jutalmait is. Segítséget kértem, nyújtottam a kezem, megfogjátok vagy ellökitek.

Igen, kötöm az ebet a karóhoz, mert úgy érzem a cérna szakadáspontjához értünk, kenyértörésre kell vinni a dolgot, mert eddig mindig csak tűrni kellet és ha csak mindig nyeljük a békát, akkor továbbra is mindig lenyeletitek velünk, mert úgyis lemegy, ha nem engedtek. De nem. És ez nem hiszem hogy káoszt okozna vagy hogy józan ész határain túl lenne a kérés. Ez a különbség ember és gép közt, hogy az ember elméletileg tud olyan dologban is mérlegelni amiben a gép csak az 1-est és 0-át látja. El kell döntenetek, hogy egy túlszabályozott, túlbonyolított rendszerben hajlandóak vagytok-e emberként és emberségesen mérlegelni, dönteni, viselkedni vagy mereven meghúzzátok a határt, bürokratáskodtok, gépként csak a 0-át és 1-et látjátok. És ezek alapján fogom én is, minden játékos is és ti jv-k is viselni a következményeket.
Érveket és tényeket sorakoztattam, ugyanezt várom tőletek is és/vagy határozott döntést lezárásképp, nem kitérő választ és halogatást.
Vagy vegyem úgy, hogy a határozott döntést már meghoztátok és már csak próbáljátok magyarázni, hogy miért így döntöttetek? Mert az meg felesleges. Megbeszélni döntés előtt kell, akkor nem kell utólag magyarázkodni.
Szóval, akkor hogy állunk?
Dátum: 2015.07.10. 13:15:10
Tehát akik még költöttek volna Xdb követ, hogy meglegyen az a szint amit el akartak érni a költéssel azok "megszívták" és ennyi?
Legközelebb megpróbálhattok jobban szerezni és játékosbarátabban viselkedni, ez jó ötlet. De lehet késő lesz többeknél is.

Én személy szerint elég türelmesnek érzem magam az átlag vásárlókhoz képest itt is és a boltokban is, előbb a józan ész és a kulturált megbeszélés, de már a tököm tele van dikóval is - Tissnek nem tudom mi a munkaköre, mit csinál és mit nem, de ő jó ügyfélszolgálatos lenne - és az igen gyakori "sajnos nem tudunk mit tenni" válaszokkal is, de az mástól is elég volt már nem csak dikótól.
Ha ez az ügy így zárul le, akkor nem fizetek be többet, mert nem érzem rá motiváltnak magamat, nem azt a hozzáállást tapasztalom, amit én várnék, ahogy én cselekednék fordított helyzetben. Nem olyan dologról volt szó itt most amivel más játékost vagy a beho-t károsítjuk, sőt a behonak ez plusz pénz lett volna még többünktől.

És qrvára nem érdekel, hogy apró betükkel ki volt valahová írva épphogynem eldugva, hogy mennyi idő van vissza, mert az ember a nyaralásán amikor alig van ideje VU-ra, de azért belép a kötelező "nem kötelezők" miatt, vagy mobilról, alig látni bármit is, minden cselekvéshez nagyítani a mobilképernyőn a játékoldalt és örülni, ha az ujjnyomkodással éppen csak azt találjuk el amit szeretnénk és nem mást vagy egyszerre 2-3 menüpontot, akkor figyeljen még az ember az apróbetűs kis szarokra itt-ott a lap szélén, alján, görgessen kilométereket, hátha van még ott a sarokban is valami ami megszopat...

Azért itt és így írom meg a véleményem, mert nincs más lehetőség arra, hogy dikón kivül elérjen mást is az ember, vele meg már nem is akarok tárgyalni, ő meg sosem akart velünk, csak hamar lerázni.

Azért csináljátok a játékot, hogy pénzt keressetek, hogy a mi zsebünkből a tiétekbe vándoroljon amiért megdolgoztunk, de mindenki csak addig fizet amíg tud és amíg úgy érzi megéri a szolgáltatás.
Így nem, ilyen hozzáállással nem. Ez nem hiszti, hanem véleménynyilvánítás. Nem az első vagyok és nem is az utolsó. Ez nem zsarolás részemről, hanem az utolsó próbálkozás a párbeszédre merev elutasítás helyett. Változtattok vagy változtatunk.
Ha a Prémium VIP csomagba nem fér bele 1 nap csúszás (a vázolt körülmények közt) korrigálása, akkor jó lesz a fapados csomag.

Étteremben a vendég a pincérnek:
- Kérek szépen egy húslevest parasztosan.
Pincér kihozza:
- Nesze b+ egyél !
Dátum: 2015.07.10. 10:24:35
Igen, az a leginkább, igazad van, főleg, amikor nem oda ugrik vissza ahonnan elindult (tehát másik csatlóshoz visz és újra keresgélni kell).