Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.08.01. 11:38:51
Kockáztattam, minden rendben ment.
Dátum: 2012.08.01. 09:47:15
Hű most örülnék egy gyors válasznak!

Most villant belém, hogy a leállás nem biztos, hogy jótékony hatással van a vadászatra.
Mit lehet erről tudni, ha elindítom a vadászatot le fog futni? Vagy ilyen leálláskor semmi sem megy?
Egyéb tudnivaló?
Dátum: 2012.08.01. 09:42:58
Életed leghosszabb és legizzadtabb licitjén vagy túl, ha nem tévedek
Dátum: 2012.08.01. 09:37:59
Ha csak ingyen forgatsz akkor ez benne van a pakliban. Nekem is volt már 5-6 napos folyamatos feketém annak ellenére, hogy minden nap forgattam 2 őskövest is.
Dátum: 2012.08.01. 08:36:37
Felőlem akár ki is vehetik, de azt azért mondjátok el: akkor miért nem gyémántként regisztráltak? 100 szint kellett hozzá, hogy felismerjék mire jó a gyémánt horda?
Dátum: 2012.08.01. 08:17:15
Rendben Akkor előbb kezdtem írni, mint, hogy Offs és Birka válasza megérkezett volna(vagy legyen inkább Offsboy, hogy szereted igazán? időmből végülis kitelik, hogy úgy hívjalak ahogy szeretnéd ).
Dátum: 2012.08.01. 08:07:37
Ha eddig nem reagáltak vagy beleszarnak vagy sokkal nagyobb vihar kell ahhoz, hogy mozduljanak.

Szerintem kapja szépen vissza az összes játékos azt a dukátmennyiséget amennyiért megvette AH-ban a Húség Zálogát, ha kifizetné inkább helyette a 100 őskövet.

A játékosok hűségének záloga a játékhoz és annak fejlesztőihez a korrekt hozzáállás minden problémához és (viszonylag) gyors reakcióidő nem csak olyankor amikor egy változtatásból őskőbevétel várható.
Dátum: 2012.08.01. 07:54:21
A Kufárok Csatája
Jutalmazás:
Az a csapat nyer, melynek tagjai a legtöbb győzelmet elérték JÁTÉKOSOK ellen. A győztes csapat tagjainak elegendő 100-zal kevesebb győzelmet elérni 1-1 jutalomhoz (kivéve a végzet medált, amelyhez 50 győzelem szükséges). A második csapat tagjainak elegendő 50-nel kevesebb győzelmet elérni 1-1 jutalomhoz. A harmadik csapat tagjainak elegendő 25-tel kevesebb győzelmet elérni 1-1 jutalomhoz.

Gondolom ezzel te is tisztában vagy (ha mégsem akkor katt a kékre) és arra vonatkozik a kérdésed, hogy ha eléred a bronz fokozatot ami ugye magasabb a végzet medálnál akkor van-e lehetőség a kisebb fokozatú jutalmat választani?

Szerintem nincs, mivel amikor aranyfokozatot elértem nem választhattam ezüstöt, de lehet a medál kivétel ez alól. Viszont majdnem biztos vagyok benne, hogy hivatalos válasz nem lesz vagy kedvezőtlen eredménnyel.

Így a helyedben azt tenném, hogy ha biztos vagy benne, hogy meglesz a 100 (vagy több) győzelem akkor csapatot váltanék a megfelelő időben, így nullázódnak a győzelmeid és behúzod a maradék 50-et (vagy többet, de ne érje el a 100-at ismét, tehát a váltás időzítése lényeges, de nem vagy kezdő, megoldod, lehet nem is mondtam neked semmi újat).
A LE-t úgyis mindig megkapod, győzelem toplistára vagy csapatra meg úgysem hajtasz. Ha csapatra mégis akkor egyszerűen oda-visszaváltasz rögtön és ugyanott folytathatod ahol eddig, csak nulláztál.
*Még Off és Birka előtt kezdtem írni, csak lassú vagyok nem hülye
Dátum: 2012.07.31. 23:49:52
Szívesen
Dátum: 2012.07.31. 23:46:18
Cras válasza akkor is érvényes, bár szerintem ő is értette, hogy a kufárra gondolsz.
http://vegzetur.wikidot.com/a-kufarok-csataja
Ha elolvasod, érdekes dolgokat tudhatsz meg, ha csak az alján megnézed a LE és TP számítását akkor láthatod, hogy a kufáros LE-hez és TP-hez semmi köze a szingu-nak.
Dátum: 2012.07.31. 23:40:15
Korábban lehetett? Szerintem kevered a térképessel.
Dátum: 2012.07.31. 21:50:15
Azért nem számít bele, hogy ne lehessen azzal visszaélni, hogy megkéred 5 haverod és gyenge cuccban leüttetik magukat rajtad ahányszor csak lehet és neked semmit nem kell tenned a jutalomért valamint a toplistáért, na meg a LE-ért.
Ja és arra is figyelj, hogy győztes védekező csatáért PP-t nem von, de EP-t (eseménypont) igen. Hasonló okokból: Hogy ne tápolhassanak túl LE-vel a cimbik.
Dátum: 2012.07.31. 21:47:14
Fáradtsági mínuszok?
Dátum: 2012.07.31. 21:38:37
Ywgarrd szerintem simán visszakérhetnéd a sorsjegyeket - úgy, hogy levonják a nyert dukátmennyiséget, LE-t, CSP-t PP-t vagy az italokat ha még nem használtad el őket és így a többi nyereményed - mert kötelességük lett volna a szerencsekerék leírásában jegyezni, hogy aki nincs 24. szintű az nem nyerhet AH-s tételeket - ez így egy szimpla átverés (volt).
Dátum: 2012.07.31. 14:25:08
Akkor 24. szint alatt nem éri meg a szerencsekerék max annak aki az erőforrásokra hajt és nincs hova tenni jobb helyre a pénzét.
Dátum: 2012.07.31. 13:40:42
Ha gyorsul a szerver a leállást követően az jó, de ha lehet a chatet és esetleges más játéktechnikailag lényegtelen dolgokat majd a kufár event után csináljatok, mert nem lenne jó, ha leállások meg váratlan gebaszok miatt csúszna el valaki, mert pont azon a napo(ko)n nem tud majd játszani amikor ráér és még javíthatna az eddig elért eredményén csak épp nincs szerver vagy egyes opciók bemondják az unalmast.
*Helyesírás.
Ha már OFF....

... hát igen, (esetenként békés) végzetúr/nő társaid hülyére verése és kegyetlen kifosztása sokkal nemesebb dolog, mint a gyenge lények levadászása
(Persze játéktechnikailag megértelek.)
Dátum: 2012.07.30. 21:14:33
Idézet: Craslorg - 2012.07.30. 16:14:32
Nem szorozza fel (durva is lenne, mindenki gyémántként tolná).
A gyémántok többet is rabolnak mégsem mindenki gyémánt

Idézet: Craslorg - 2012.07.30. 16:14:32
Az EH adta LE nem rabolt LE, hanem egy szakértelem adja.
Mégis beleszámít a rabolt LE TOP listába ami szerintem nagy hiba.
Dátum: 2012.07.30. 12:36:07
Ez korrekt (lenne).
Dátum: 2012.07.30. 12:34:06
Azzal egyetértek, hogy a sok dukátot vesztett játékosok kapjanak valami kárpótlást.

TÉMÁHOZ ILLŐ: eddigi csatákban 3x20 csatát látunk listázva, ha akarunk belenézhetünk egyesével a részletekbe. A lista nézetben látszik, kivel vívtunk, nyertünk/vesztettünk ezzel összefüggésben a LE mozgást és a TP-t. Nem lehetne az is ott, ha kiégett őskövet raboltunk?