Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2012.11.15. 11:35:04
De ha az a 2.000 vegyül a további 200.000-el ami nálam van és 5000-esével be akarom tolni akkor mi a szart kezdjek? Ha visszakapott LE-k nem egybegyűlnének a más forrásból származókkal akkor lenne igazságos, mert úgy elkölthetném hasznosan, nem csak üresjáraton forogna a rendszerben amíg ki/el nem vonják a végén.
Érted mire gondolok vagy tovább activityzünk?
Dátum: 2012.11.15. 10:23:41
Akkor ne járjon LE a csatákért, akkor levonni sem kell és a 100%-ra kapjuk meg a bónuszt!
Dátum: 2012.11.15. 09:56:36
És amit levontok a végén azt miért?
Akkor kérem vissza azt is, mert az enyém, ne vonogassátok le tőlem! Ha nem töltjük vissza akkor nem is kell levonni. Tehát a jutalom ugyanannyi lenne. Viszont mivel nem tudjuk különválasztani a csatákra előre megtermelt LE-t és a csatákból bejövő LE-t így pofára esünk. Vagy mit értek félre?
Ha jól látom akkor:
- vagy lehessen valami módon külön gyűjteni
- vagy bónusz nélkül visszakapni azt is event végén
- vagy az is számítson és járjon rá a bónusz.

Az első nehezen megvalósítható, de akkor a jutalmazás mértéke maradna óhajotok szerint, viszont nem buknánk el amit a csatákban megszerzünk. A második 2 lehetőségnél nőne a bevételünk, de a középső lehetőség csak jogos lenne, míg a 3. lenne az engedékeny, bónusznövelő rendszer. Szerintem akármelyik működne a háromból eléggé motivált lenne mindenki, hogy minél többet csatázzon, legyen prémtagsága (+CSP) legalább Landira és dőlne a TP, a szintlépés, no meg az őskő...csábító mi? És ettől nekünk jobb lenne LE oldalról, de nektek semmivel nem lenne rosszabb, ugye Miklós?
Esszenciák(->ultrák->megák), ismételhetők, ritka (és hasznos) AH-s relik
Minél több különböző medál gyűjtögetése, persze a hasznosakból nem baj, ha több is van
Dátum: 2012.11.15. 08:45:10
Szövetségi topicból szemezgettem, ha már volt itt vmelyik akkor bocs, necces lenne átnézni az egész topicot

Az ügyvéd a kórházban halálos betegen tempósan lapozza a Bibliát.
– Maga meg mit csinál? – kérdezi az orvosa.
– Joghézagot keresek...



Bemegy a részeg a templomba. Meglátja Máriát, karjaiban a kis Jézussal:
- A nőnek egy sherryt, a gyereknek egy kakaót!
Megy tovább, meglátja Jézust a kereszten:
- Az artistának egy sört!
Benyit a gyóntatószékbe, ott ül a pap:
...- Te meg ha befejezted a szarást, szolgáld ki a vendégeket!



Tudom, hogy ma már az általános iskolában is drogoznak, piálnak meg a gyerekek RTL, TV2 és hasonló dolgokon nőnek fel sok háztartásban, pedig be kéne tiltani mindet, így nem feltétlen lesz a viccben olyan amivel még ne találkozott/tál volna, de ha nem vagy minimum 16, akkor anyáddal/apáddal vagy saját felelősségedre olvasd a továbbiakat vagy hagyd ki. Én figyelmeztettem, senki ne kérjen számon semmivel




Mi az abszolút lehetetlen?
- ???
- Hímvesszőből kosarat fonni.
- És mi van, ha mégis sikerül?
...tovább »- ???
- Lesz egy f**za kosarad...




Karácsony reggelén a lovasrendőr figyeli az útkereszteződést. Észrevesz egy kisfiút, aki egy vadonatúj, csillogó biciklivel kerekezik. Odaszól neki:
- Szép új bringád van! Csak nem a Jézuska hozta?
- De igen! - így a fiúcska.
- Na akkor jövőre mondd meg a Jézuskának, hogy lámpát is hozzon rá! - mondja a rendőr, és átad egy bűntetőcédulát.
A fiú elmenőben még visszaszól:
- Szép lovad van, csak nem neked is a Jézuska hozta?
- De igen - veszi a rendőr a tréfát - persze hogy az.
- Na akkor mondd meg a Jézuskának, ha jövőre is lovat hoz neked, akkor a f**zt a ló alá tegye, ne föléje!



A feleséghez megérkezik a szeretője, de mielőtt belekezdenének a házasságtörésbe, az asszony így szól:
- Drágám! Takarjuk le a papagáj kalitkáját, mert a múltkor is majdnem lebuktatott bennünket!
Így is tesznek, majd a férfi új ötlettel áll elő:
- Kedvesem! Kitaláltam egy új pózt! Te letérdepelsz, én felugrok a csillárra, belengek, majd az asztalon dobbantva mélyen beléd hatolok hátulról!
Erre megszólal a papagáj:
- Nem érdekel ha a nyelvem is kivágjátok, de ezt akkor is látni akarom!
Dátum: 2012.11.14. 21:13:09
http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Olvasd el az oldalt és igazi szakértővé válhatsz
Meg bátran a többit is, sok érdekes és hasznos dolgot találhatsz a wikin.
Dátum: 2012.11.14. 18:22:39
Köszönjük, hogy aktívan utánajársz a dolgoknak!
Dátum: 2012.11.14. 15:52:45
Idézet: Craslorg - 2012.11.14. 14:16:03
Mivelnem ismert, hogy multkor milyenek voltak a tulajdonságértékeid és most menyi volt, így ezekkel az adatokkal nem lehet mit kezdeni. A tulajdonságok költsége meg ugye egyre nagyobb, exponenciálisan növekszik, így pusztán ezekkel az értékekkel nem érdemes összehasonlítanod a két eventet.
Dátum: 2012.11.14. 15:17:24
A rossznak is

Én 2 dolgot vettem észre:

1.)
Idézet: Miklós - 2012.11.14. 12:32:55
A végleges képletet sajnos nem publikálhatom, mivel olyan valószínűségeket (pl. nagyobb, óriási stb. állat elfogása szerencse függvényében) és képleteket is tartalmaz, amelyek nem publikusak. De ha valakinek van saját táblázata, és úgy érzi, nagy az eltérés az általa számolt és a kapott között, szívesen megnézem, hátha meg tudom mutatni, hol számolt rosszul.
Tehát a legkevésbé sem elhanyagolható, de mondhatni talán, hogy sorsdöntő a Landi jutalomszámításában is a SZERENCSE, hogy minél nagyobb legyen és ez befolyásolja a számításaitokat is.

2.)
Idézet: Miklós - 2012.11.14. 13:09:54
Ez kb. úgy történt, hogy vki megkérdezte Istvántól, István rékérdezett Baratynál. Baraty ránézett a képletre, és nem látott benne erre vonatkozó mínuszolást, úghogy azt mondta neki, nem vonja le. De higgyétek el, benne van, a képleteket én csinálom. Ha egy képlet úgy néz ki, hogy 7*a-3*a, akkor azt fel lehet irni úgy is, hogy 4*a. Nincs benne kivonás, de mégis... a mi képletünk ennél persze sokkal bonyolultabb.
(...)
4.) és igen, mintha tényleg lenne néhány százalék bónusz az egészre, hogy tényleg senki ne érezze, hogy rosszul járt. (de már nem tudom, mennyi).
Ez pedig azt mutatja, hogy lehet anno Miklós úgy tervezte le fogja vonni a csaták utáni LE-t, de elfelejtette és azóta sem derült ki, Baraty pedig jól látta.
Persze, lehet, hogy Miklósnak van igaza, de - remélem nem haragszol meg érte - ehhez azért többet kell felmutatni, mint hogy "higgyétek el"
Dátum: 2012.11.14. 13:39:59
Nem érnek annyit azok a csizmák, hogy eldobd az AH-s bérletet. Csak abban az egy esetben, ha 100%, hogy nem éred el a 24. szintet a következő Landiig.
Dátum: 2012.11.14. 13:37:31
Crassel értek egyet. Az ÉP ingyen termelődik, a csatát csak nyerni kell, könnyebb a TKP-nál.
Sokkal szopatósabbak az ÉP/VP ital igényesek. Eldobni meg többnyire pazarlás. Extrém esetek előfordulhatnak amikor mégiscsak eldobja az ember, de ott van valami szar a gazban...
Ha úgy gondolnák, hogy csaltál akkor bannolnának. Vagy talán megtörtént?
Mivel a logokkal lekövethető, hogy mid volt és mid nem (értsd: vadászzsákmány) és hogy mit nyomkodtál (pihenést, nem vadászatot) ebből egyenesen következik, hogy mindenki pontosan tudja: nem csaltál csak beszart a játék, hiba javítva, minden oké.
Ha nem jelentetted volna, csak bezsebeled a + LE-t akkor lettél volna csaló. Vagy másképp gondolod?
Dátum: 2012.11.14. 09:08:13
Nekem működött az első link.
Dátum: 2012.11.14. 08:55:00
Kösz , kipróbálom ezt is, kíváncsi vagyok a különbségre.
Teljes mértékben igazad van, de biztos vagyok benne, hogy a lényeget érte(tte)d
Dátum: 2012.11.14. 08:14:13
Kösz Aurrinak az ötletért és Neked a megvalósításért
Event közben nem volt kedvem másfél ezer csatát regisztrálni egyesével, így mégiscsak számolgathatok a tábláddal
Én nem magamról állítottam Viszont biztos lehetsz, hogy hiszem és van is ilyen, valamint abban is, hogy nem csalok (és fekete-fehér dolgokban vagy legalábbis bármiben amiről tudom, hogy az csalás vagy azzal ér fel azt nem teszem máshol sem, más játékban sem). Bár kihasználom a játékadta lehetőségeket, de szándékosan nem élek vissza hibával vagy teszek olyat amit a szabályok tiltanak. (Tény, hogy bárki beleshet olyan bugkihasználásba amiket felsoroltál és nem veszünk észre, így a Te megfogalmazásodban már nem tiszta a játékos ) A VU nem egy fekete-fehér játék, elég árnyalt és helyenként elmosódik a szabályosság határa + a szabályok sem teljesen jól vannak megfogalmazva ( Idézet a "miért zárolhatnak részből": Egy karakter rendszeresen támad más karaktert, és rendszeresen sok lélekenergiát vesz el tőle. Ha a támadott karakter elvesztett lélekenergiájának nagy része mindig ugyanahhoz az egy-két karakterhez kerül, akkor az multizás még abban az esetben is, ha a két karaktert más játékos irányítja. - Te jó ég, akkor a pókok mind multiznak, meg bárki aki sok LE-t akaszt rendszeresen ugyanazoktól a kifigyelt, bejáratott ellenfeleitől?! ) Pl. a múltban ütöttem már epikust egy nálam akkor ~100 szinttel nagyobb szövitárs karijával, ez volt a szövi és tagjai érdeke, de még csak nem is kémkedtem vele soha (nemhogy portya vagy egyéb), pedig bármikor megtehettem volna.

Az életben ismerek talpig becsületes és folyton csaló, bármilyen lehetőséget kihasználó embert is, szóval mindkét oldalról van elképzelésem és tapasztalatom, ismerem a gondolkodásmódjuk.

Éljen az arany középút! de tiszta a lelkiismeretem (és ez a lényeg), még ha nem is tudod elképzelni, pedig vannak akik még nálam is "tisztábbak".
Szerintem meg a (kicsit vagy nagyot) csalónak ugyanolyan nehéz vagy lehetetlen elképzelnie, hogy vannak akik nem csalnak - mert tisztán akarnak játszani/versenyezni, mert a csalással szerzett jobb eredmény keserűbb, mint a gyengébb, de tisztán elért - mint a tisztán játszónak a csaló motivációját.
Dátum: 2012.11.12. 21:29:57
Esszencia nem vész el, csak átalakul
Dátum: 2012.11.12. 21:21:02
Többen is írtok olyan dolgokat amire szerintem az én felvetésem megoldás lenne, de senki egy betűt sem szólt hozzá. Szerintetek ez nem lenne (jó) megoldás?
Idézet: Quellon - 2012.11.12. 17:08:07
Miért nem tuningoljátok az EH-s AFK-kat addig, hogy ugyanannyi legyen a vadász LE, mint a VF-es? Én szívesen haladnék gyorsabban, de tönkretenni nem akarom magam.

Ha VF-el és EH-val is ugyanannyi LE-t lehetne szerezni vadászatból (és lehetne egy AFK ami a TKP-s LE-t növeli az EH-soknak, mert ugye a VF csökkenti a TKP TP-jét is), csak EH-val még a 0 Le portya is elkerülhető lenne, akkor a VF semmi mást nem csinálna, mint lassítana - annak aki azt akarná.