Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quellon

Dátum: 2013.01.03. 20:25:30
Ha valaki abszolút tudatosan és optimálisan akar indítani új karaktert, akkor az sem mindegy, hogy mikor teszi. Gondolok itt az eventekre.
Dátum: 2013.01.03. 11:37:15
Olyan triviálisnak tűnik a kérdés és a válasz is, hogy kíváncsi lennék hol van benne a csalás?
Dátum: 2013.01.03. 10:32:50
Ügyfélszolgálatra írj, itt nem valószínű, hogy olvassák.
Játékban jobb felső sarokban segítség gombnál találod.
A némi bónusz +50 volt. Elég kellemes, ha az ember még nem jutott el odáig, hogy azt is maxolja. Az utolsó kufárt még úgy toltam le, hogy 12-es alap volt 12-es turbóval, +10 nyakláncból és +50 a relikből - most már maxon van alapból.
Dátum: 2012.12.30. 14:09:19
Idézet: Monsters - 2012.12.30. 13:45:03
OTP 11707024-20397441

Ha az a gond, hogy a fenti számsor kevés, hiányzik az utolsó harmad, akkor oda 8 db nullát kell írnod.
Ha más a probléma, akkor nem tudok segíteni vagy kevés infót adtál meg hozzá.
Dátum: 2012.12.30. 13:21:44
Csak annyit javítanék, hogy ingyenes forgatásért nem jár pechpont, csak a 2 kavicsosért amennyiben nem piros lesz.
Dátum: 2012.12.29. 09:23:29
Így gondolod?

A képen láthatod ami írok. Veszed a linket, rányomod az "url" szövegszerkesztési módot. A link elé került "url" szögletes zárójelének második felét átírod egyenlőség jelre, majd a végén levő "url" zárójele elé írsz egy olyan jelet, mint amit átírtál (nekem altgr+g). A kettő közé írhatod a kívánt szót/szavakat, bármit, az lesz a látható, kék link ami oda visz ahol található amit mutatni szeretnél.
Dátum: 2012.12.28. 20:29:31
Nem lehet folyamatosan hozzájutni, csak BU eventen, mert ott küldetés épül rá és különlegesen promóciók alkalmával.
Dátum: 2012.12.28. 17:03:52
100 lépett szint, de attól még az alapszintje olyan amilyen és ha a kép kinézetére gondolsz, akkor szerintem 50 alatt is vannak mutatósak (egyéni ízlés szerint) és 100 felett is van olyan amit soha sem szeretnél a soraidban látni.

Egyébként adtál egy ötletet: a lényeink képének változtatásának alapfeltétele a lény alapszintje. Azok közül lehet válogatni amely képek szintjét eléri vagy meghaladja az állat alapszintje. Csonterősítés és stimulátor segítségével ugye lehet emelni az alapszintet és maga a képváltás is lehetne egy AFK, mondjuk "alakváltás mestere" vagy hasonló értelmű szó. Így régi állatot is lehet "frissíteni" kinézet szempontjából vagy újabbnak kisebb alapszintű lény képét adni.
Persze, hogy programozásilag ez mennyi munka, nem tudom.


Az nem tetszik, hogy olyan képet adj egy lényednek amire még sosem vadásztál, akár epikus méretű hozzád képest.
Dátum: 2012.12.28. 14:58:27
Szint +/- 2.
Dátum: 2012.12.28. 13:48:10
Szerintem az állatok képei csak a játékon belül elérhető képekből lehessen variálható - ha lesz bármi ilyen lehetőség.

Idézet: Viszok009 - 2012.12.28. 10:08:31
Az állat nevekre is el tudok képzelni a DCS-hez hasonlóan, címeket.

DP?
Szerintem az állataidnak olyan nevet tudsz adni amilyent akarsz, akár címmel együtt.

1x gondoltam rá, de túl hosszú lenne a leírásokban és borítaná a jelenlegi rendet.
(A jelenlegi rend azt takarja, hogy én sem használok címeket, annak ellenére, hogy tehetném, túl elcsépeltek, így marad a Quellon & Quill, Quentyn, Quance, Quorin.)
Dátum: 2012.12.27. 17:04:07
Csak most(anában) került be a játékba, hogy ha az ÜSZ válaszol a levelünkre akkor ott a Segítségnél megjelenik egy fehér kis boríték vagy én nem figyeltem eddig?
Mindenesetre nagyon pozitív, köszönjük!
Dátum: 2012.12.27. 06:44:16
Ez jó ötletnek tűnik! Mármint, hogy háborúban a védekező szövi élhessen a szubplazmával (tehát számítson az is, ha egy 150-es lever egy 50-est), a támadók pedig nem.
Milyen reformlehetőség volt 3 éve?
Dátum: 2012.12.27. 06:33:26
Az őskődetektor igazából ősdrágakő detektor. Mindkettőt Bolygó Ura esemény alatt, bizonyos szintek teljesítésével lehet szerezni.
Nem rossz, de nem ütközik ez azzal az elvvel, hogy magadnak kelljen megdolgozni a jutalomért?
Nem lehetne visszaélni itt a rabszolgákkal/haverokkal, hogy "A" csak pihen, esetleg még láthatatlanság, talán még védelem itala és SK is, aztán jönnek lepattanni róla ő meg PP ráfordítás nélkül is csinálja az ismétlőket?
Dátum: 2012.12.25. 12:12:52
Fogalmam sincs a játék technikai megoldásairól.
A portyát és event csatákat nem lehet külön választani a játék többi részéről, mert ez a 2 ami miat be szokott lassulni a játék összes más funkciója is. Ha külön működnének akkor nem bénulna meg minden és az ominózus módokat mellőző játékosok nyugodtan tehetnék amit akarnak. Pl nem kéne fél percet várni egy entitás csata vagy szimpla pihenés betöltésére.
Dátum: 2012.12.24. 09:17:48
Jé tényleg Tudtam rögtön kitől idéztél meg ismerős volt a fórumneved is, de azt már nem tudtam hova tenni, mert csak pár levelet váltottunk 9-10 hónapja, viszont a játékbeli neved egyáltalán nem felejtettem el

Neked (és mindenki másnak) is Boldog Karácsonyt!
Dátum: 2012.12.24. 07:35:16
Én kockáztattam, gondolván hogy V1 4. szintig nem túl sok pók (és egyáltalán aktív játékos) van és semmire nem költöttem amíg 4. szintre nem léptem (talán csak egy energialövedékre), akkor ment minden szakikra. Konkrétan építés 30, tudatturbó 20, speki 10 és a hozzájuk szükséges tanulás. Azt hiszem 8 szintre megvolt, de lehet 7, ekkor beléptem egy előre kiválasztott szövibe aminek megvolt a maxos akadémia és hozzá a lehető legkisebb kút, 200.000 LE építés. Ez 6 szint volt, kb 3 hét, 14 szinten már teljes értékű tag voltam, 15-ön már térkapuztam és minden LE ment a transzplantra, utána a LE termelő vadászszakikra, ultraspecre, manakonstira meg amik alapok (nem akartam pókkodni, ha valakinek az a terve az teljesen más utat jár be, de aki azt választja az a legtöbb esetben nem szorul tanácsra, mert már tudja mi fán terem a VU) és 20-24 körül kész voltam, onnantól már lehetett TÖ-t, harci szakit, kényelmi dolgokat fejleszteni vagy ami jól esett. Szerintem egy vadásznak nem sok vagy egyáltalán semmi más lehetősége nincs, ha életképes szeretne lenni.
Egy dolgot hagytam ki az időrendből és írom itt a végén, az pont az idővel taktikázás. Értem ezt a VF-re és/vagy sztázis bubi+láthatatlanságra. Ezekkel lehet még erősebben haladni, de jóval lassabban. Én 40-ig szándékosan nem VF-eztem, akkor húztam be. 30-tól van entitás és kihívás, 40-től kalandok, alatta nem akartam lassúzni, mert unalomba fullad a játék (számomra) + 30-35 körül jött meg a Végzet Temploma, szóval így már nem volt annyira unalmas és jöhetett a VF. De bubit és láthatatlanságot sosem használtam és nem is fogom, mert nem akartam negatív mérleget portyából (ahol tudtam azért megkopasztottam a környezetet, vadászszakik után a portyásokat is maxoltam) és a láthatatlanság megöli a játék nagy részét. Ha 40 alatt is VF-eztem volna, teszem azt a transzplant után egyből azt maxolom és vagy bubizok is amint elérhető a relikvia, akkor még erősebb lehetnék, de nem bántam meg, így is elég jól sikerült és így játék a játék minden nap nem csak toporgás.
VT, entiölés, esszenciagyűjtés (vadászat csak szükség szerint: állatbefogásra és nevelésre, eventekkor, VT-hez, csak azért nem mert van CSP) és ismételhető küldik, ez a fő gerince a tevékenységnek és közben folyamatos fejlődés.

A TÖ fejlesztés szinttől, taktikától és céloktól függően sokadrangú is lehet, máskor pedig életbevágó és nincs rá egyértelmű, mindenekfelett álló biztos formula.

Ez elég útmutató egy kezdőnek Szakall ?
*Még lehet sok is, ahogy így egyben látom. Ami nekem természetes, lehet, hogy egy kezdőnek emészthetetlen. Itt egy kis segítség a leírtakhoz, minden végzetúr/nő legjobb barátnője és segítőtársa: Wiki
Dátum: 2012.12.23. 19:32:28
Jé tényleg, ezer bocs meg egy anyamedve pedig nem most láttam először, de annyira periféria számomra, hogy teljesen kiment a fejemből.