Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - X666x

Oldal: 12345
Dátum: 2013.01.17. 16:38:15
Idézet: X666x - 2013.01.05. 13:01:50
kb. 2145. március 15-én fogok legközelebb pirosat forgatni!


És tényleg túlzás volt, ma ugyanis pörgettem egy relikviakupont!

De az érdekes v1-en 1 hónap alatt 4 piros, v2-őn 2 hónapja semmi....
Dátum: 2013.01.12. 11:40:58
Sziasztok!

A +5 sebzést adó állatfelszerelés csak simán +5 sebzést ad vagy szorzódik valamivel?
Dátum: 2013.01.11. 10:18:20
Köszi!
Dátum: 2013.01.11. 10:03:49
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha valakit elviszek a kínzókamrába akkor kb. hány százalékát kapom meg az általa szerzett Le-nek?
Dátum: 2013.01.05. 13:01:50
Üdv!
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de pl. én ha őskőért forgatva a "bónuszt" megütvén forgatok egy támadás italát (amit ugye naponta lehet kapni a hűségbónuszból továbbá vesztes kihívásokkal is /ráadásul mivel nem portyás karim van semmi hasznát nem veszem szinte/) valami hihetetlen módon nem érzem a mennyekben magam. Tehát az egész szerencsekerékből simán ki lehetne venni! Valamint akkor sem lejtek örömtáncot ohhh jeee felkiáltással ha forgatok egy ritkának számító zöld kristályitalt, (50 kristálypont kb. fél nap alatt összeszedhető kihívással) ez nyugodtan lehetne gyakori is.

Az alábbiakban egy történetet osztanék meg veletek kíváncsi vagyok ki mit szól hozzá:
Dec. 20: szokás szerinti napi 3 pörgetés a szerencsekeréken ohhh jeee piros mező, ohh fuck Kisebb térkapu stimulátor - ez tényleg annyira brutál hogy ultraritkának kell lennie?
Dec. 21: szokás szerinti napi 3 pörgetés a szerencsekeréken
1. pörgetés: apró térkapu stimulátor ---kék mező, ez elmegy
2. p: A nyereményed: 9400 le 24 TP --- piros mező WTF?
3. p: A nyereményed: 9400 le 24 TP --- piros mező OH MY GOD!
Itt teljesen lefőttem kb. 5 percig csak próbáltam felfogni a helyzetet több ok miatt is! 2 nap alatt 3 ultraritka, kb. 2145. március 15-én fogok legközelebb pirosat forgatni! És véleményem szerint ez a le mennyiség sem olyan egetrengetően über frankó hogy ultraritka legyen!
Az meg már csak hab a tortán hogy kb. két hétre rá bejelenti Miklós, hogy mivel kiugróan népszerűtlen ezért kiveszik a le-t az ultra ritkák közül!
Dátum: 2012.10.26. 16:16:50
Úgy látom vannak itt bajok dögivel...
A bérleten kívül elég érdekes volt számomra az is, hogy 1-es fázisban 300 győzelemnél is többem volt v2 és v3-on is, egyedüli eredmény v2 transzcendális fókusz. 2-es fázis első napján mindkét szerveren legelső győztes csata után 1-1 relik. V2-őn 2-es fázis 30 csatából 3 relik.
Ez a bérletes dolog, azt se tudom sírjak vagy nevessek... V3-on szinte csak azért toltam minimum töltéssel a csatákat hogy kiessen a bérlet. Ezek szerint 38-39. szinten esélyem sem volt rá... De azóta már megvan
Szerintem teljesen felesleges a kérdésfeltevéssel bajlódni, eleinte én is próbálkoztam vele, de meguntam mindig bele tudtak kötni valamibe... A specről csak annyit, hogy a jónak minősített kérdések kb. Fele, ha nem nagyobb része spec. Egy példa: rengeteg Harry Potter című filmhez (ez vonatkozik az összes filmes kérdésre) kapcsolódó kérdés van ez is spec., mert csak az tudhatja a választ aki megnézte a filmet.
Egyedül a kvízes küldi miatt érdemes foglalkozni a kérdésfeltevéssel, ott meg olyat kell feltenni ami már szerepel az adatbázisban, a küldi így is sikerül, aztán csókolom!
Dátum: 2012.10.19. 23:53:41
Én 308 lecsapott sárkánynál járok és semmi! De egyszer úgyis kiesik...vagy nem...
Dátum: 2012.10.19. 15:21:37
Idézet: Quellon - 2012.10.19. 15:11:52
Nekem a relik jött előbb.
X6: előző landin nekem sem esett az egész event alatt, pedig minden más meg igen. Most esett a 88. győzelmemre.
Csépeld őket kitartóan, hátha lesz!


Nem is igazából az zavar, hogy 282-ből semmi, mert (ez v3) tavasszal kiesett minden kivéve a bérlet és az epik láda. És akkor csak 166 legyőzött sárkány volt.
Igazából az zavar, hogy v2-őn most csinálom először ezt az eventet és 212 győzelemből egyedül a transzcendális fókusz esett.
Összegezve a 2 szervert 494 legyőzött sárkány 1 relik, amit kicsit kevesellek...
Dátum: 2012.10.19. 15:02:31
Idézet: Legacy - 2012.10.19. 14:55:51
Sziasztok!

A dukátital csak akkor potyog, ha már a relik kiesett az adott időszakban? Vagy lehetséges, hogy előbb kiesik a 20 dukátital és csak utána a féléves relik?


282 legyőzött sárkány 0 relik 14 dukátital. Úgy néz ki nekem az atyaúristen is hamarabb fog esni mint a féléves relik....
Dátum: 2012.10.18. 15:35:21
Köszi.
Dátum: 2012.10.18. 15:18:26
Azt szeretném kérdezni, hogy a relikeket csak 1szer lehet megtalálni? Nyilván ami fél évig jó azt meg lehet megint, én pl. a mágiaelnyelőre, fáradhatatlanság medáljára gondolok.
Illetve az normális, hogy tavasszal 166 legyőzött sárkány után 4 reliket is kaptam, most meg 227 után egyet sem? Ez függ valamitől vagy csak simán így játam?
Dátum: 2012.10.15. 11:16:09
Eddig 102 győzelem, pár gyógyital, varázsital, dukátital... Relik sehol
Dátum: 2012.09.03. 17:20:22
Hali!

Ez elég érdekes:
v1: Ahhoz, hogy eggyel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 50 térképdarabot kell gyűjtened. A kettővel jobb jutalomhoz még 80, a hárommal jobbhoz pedig 120 darabot.
v2:Ahhoz, hogy eggyel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 66 térképdarabot kell gyűjtened. A kettővel jobb jutalomhoz még 107, a hárommal jobbhoz pedig 161 darabot.
v3:Ahhoz, hogy eggyel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 50 térképdarabot kell gyűjtened. A kettővel jobb jutalomhoz még 80, a hárommal jobbhoz pedig 120 darabot.

Akkor hogy van?
Legkésőbb mikor kell a személyautókon gumit cserélni a futófelület kopása miatt?

1,6 mm-es csatornamélység alatt.
1 mm-es csatornamélység alatt.
2 mm-es csatornamélység alatt.
3 mm-es csatornamélység alatt.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ

Szerintem az emberek min. 75%-ának van jogosítványa---> akinek van annak kötelező ezt tudni--->ha ezt nem tudja vki. kb. olyan mintha nem tudná, hogy este fel kell kapcsolni a világítást a kocsin (ha közlekedik vele).
Nem hiszem, hogy speciálisabb érdeklődési kört követelne mint pl az a kérdés, hogy a csicska Harry Potterbe ki a gyepmester vagy kertész!
Kezdem unni, hogy az ilyenek miatt bukom el az értékes LE-t.
Oldal: 12345