Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lokhan

Oldal: 1
Dátum: 2014.12.04. 13:27:21
Mi az a script...?
Dátum: 2014.12.04. 12:51:52
Üdvözlet!

Egy olyan problémával szeretnék hozzátok fordulni, miszerint a kvíznél a kérdésekre össze-vissza értékeli a választ a rendszer.
Úgy értem válaszolok egy kérdésre, és egy teljesen új (addig fel sem kínált) válasz lehetőséget ír ki, hogy az lett volna a helyes!
Megkérdezhetem ez miért van?
Dátum: 2014.12.04. 12:51:39
Üdvözlet!

Egy olyan problémával szeretnék hozzátok fordulni, miszerint a kvíznél a kérdésekre össze-vissza értékeli a választ a rendszer.
Úgy értem válaszolok egy kérdésre, és egy teljesen új (addig fel sem kínált) válasz lehetőséget ír ki, hogy az lett volna a helyes!
Megkérdezhetem ez miért van?
Én amióta a végzetúron játszok, még egy kérdést sem értékelhettem! Pedig a V5-ön egy 49.szitű karakterem van, és játszom a V6-on is. Ez hogyan lehet?
Dátum: 2014.11.25. 10:49:27
Sziasztok!

Az állatoknál pontosan mi a különbség a szint, és az alapszint között? Miben különbözik a kettő?
Dátum: 2014.11.21. 10:48:40
Üdvözlet!

Egy kérdésem lenne: lehetőség van különböző világok között de saját karakternek ősköveket átadni?
Dátum: 2014.11.19. 01:21:12
6. Világ - Örökség (Rubin horda)

-A szövetséggel egy igazi, összetartó játékos csapatot szeretnénk összehozni. A fő szempont egymás támogatása, segítése és egy igazi szerepjátékos légkör létre hozatala.

-Nálunk nincsenek kötelező "adók", vagy egyéb megszorítások. Mindössze aktív játékot, lehetőség szerinti építkezést, és fórum használatot (legalább olvasást) kérnénk! E szövetséget mindenki saját belátása szerint fejleszti, és részesül annak előnyeiből!

Várjuk jelentkezésed!
Dátum: 2014.11.19. 00:48:14
6. Világ - Örökség

-A szövetséggel egy igazi, összetartó játékos csapatot szeretnénk összehozni. A fő szempont egymás támogatása, segítése és egy igazi szerepjátékos légkör létre hozatala.

-Nálunk nincsenek kötelező "adók", vagy egyéb megszorítások. Mindössze aktív játékot, lehetőség szerinti építkezést, és fórum használatot (legalább olvasást) kérnénk! E szövetséget mindenki saját belátása szerint fejleszti, és részesül annak előnyeiből!

Várjuk jelentkezésed!
Dátum: 2013.11.16. 09:58:19
Köszönöm szépen!
Dátum: 2013.11.15. 10:50:26
Hogyan szerezhetek kristály pontokat?
Dátum: 2012.08.15. 11:07:56
[Világ 5.]

Üdvözletem nemes Végzetúr!

Nem tudsz dönteni, melyik szövetségbe tartozz? A játék mellett egy jó társaságba is szeretnél tartozni? Nem akarsz egy kezdő szövetség tagja lenni, inkább a tapasztaltabbak közé tartoznál szívesebben? Esetleg éppen szövetség váltáson gondolkozol? Ha igen, vagy egyéb más ok miatt szövetséget keresel, bátran merem ajánlani a Bank of Helvetia Szövetséget mindenkinek! Nem kezdő szövi vagyunk, a társaság jó, és nem vagyunk fejlődés rombolók. Nincs napi, heti vagy havi kötelező építés! Nincsenek adók, vagy követelmények, hogy hozzánk tartozhass! Várunk sok szeretettel! Jelentkezz bátran az 5. világban valamelyik szövetségi tagnál!

Xerxes (Bank of Helvetia toborzó)
Dátum: 2011.10.15. 19:03:04
Sziasztok!

Kezdő játékosként szeretném mindenkinek a figyelmébe ajánlani az Éjjeli naplopók szövetséget az 5.világon!!
Engem alacsony szintű, kezdő játékosként is szívesen fogadtak, és azóta is meg vagyok elégedve a társasággal! Tényleg odafigyelünk egymásra, és a szövetségben tényleg aktív játékosok vannak!
Szeretettel várunk mindenkit, és aki tényleg szereti az aktív játékot (ami nem feltétlenül a mindennapi belépést jelenti...) az hidjétek el nem fogja megbánni!

Xerxes
(Az Éjjeli Naplopók legifjabb tagja)
Oldal: 1