Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Charon

Oldal: 123
Dátum: 2010.09.16. 21:57:43
Sajna nem lesz itt az idézet.

A fázisok fix idejűek (10-10 naposak), az alacsonyabb szintűek számára az aktiválási költséget csökkentettük, lesznek új relikviák, amelyek az esemény során esnek (de a portyagömb kivételével a régieket is meg lehet szerezni), a szorzók számítása változott, nem az aktív játékosok számát, hanem az akív játékosok szintösszegét veszi alapul, és ezt az esemény során is updatelni fogjuk.
Dátum: 2010.09.16. 15:30:18
- Az inspirátort nem fogjuk korlátozni az event alatt, mint ahogy más relikviát sem, miért tennénk? Evvel az erővel azt is korlátozni kéne aki 800 csp-vel vág bele az eventbe, vagy aki korábban kezdett játszani stb... Nem tudom, kinek mennyire esett le, de a térképes eventtel ellentétben, a Zarknodnál mindenki nyer, azok, akik a top listán teljesítenek, azok kapnak még egy mikronnyi kis pluszt, de erre irigykedni nem szép dolog.


Miklós nem kell korlátozni elég ha mindenki kap egy féléves inspirátort. Szerintem sok elégedett játékos lenne
Dátum: 2010.09.16. 15:08:58
Idézet: Kadar - 2010.09.16. 15:07:17
Hát a lélekkút kisütést eddig sem használtam,ezután sem fogom.Nem lehetne mást kapni helyette?Prémiumos vagyok de az még kitart pár hónapig és nem szándékoztam annyi őskövet venni amivel már megérné használni.Amúgy meg mi van azokkal akiknek megvolt kártyakódból a cucc?Azok megint mást kapnak?


Kártyakódban csak olyan volt hogy a Kutat és a specet 25 naponta válthatod 30 helyett.
Dátum: 2010.09.16. 15:07:27
Idézet: Kocos - 2010.09.16. 14:31:28
Idézet: Endyr - 2010.09.16. 14:04:45
van meg 8 napod ne aggodj
nekem 49-dikre lett meg a berlet es egesz szerencsesnek erzem magam. probalkozni kell


Valoszinubb, hogy 28 az a 8.


Nem úgy volt Zarknodnál hogy minden fázisban más esett és ha lemaradtál az egyikről az nem esett már később?
Dátum: 2010.09.16. 11:10:15
Lenne egy olyan kérdésem hogy a fázisokat külön értékelik vagy viszed tovább az eredményed?
Dátum: 2010.09.13. 16:16:55
Idézet: Kocos - 2010.09.13. 16:15:06
A jatekvezetest alapvetoen nem hatja meg, ha egy nem premes kari hatranyban van, en ugy latom. Valahol ez ertheto azert.


Ebben igazad van, de ha szegénynek nincs játékélmény ami pozitív nem is fog rá befizetni.
Dátum: 2010.09.13. 16:11:50
Idézet: Kocos - 2010.09.13. 15:50:01
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.09.13. 15:34:55
Ez igaz! Ezt írtam is Charonak is! De ettől függetlenül a relikvia előnyhöz juttatja a tulajdonosát.


Charon nem hulye (sot!). Ha nem juttatna elonyhoz a relik, nem vette volna meg.


Sajna ahogy látom ugyan az lesz mint az előző. Némi újítással. Akkor lennék álszent amúgy ha a relikvia több PP-hez juttatna, mint bárki mást (többen azt nem értik meg hogy itt a relikvia nem ad plusz előnyt) Mivel ha lefele váltanék plusz egy embert tudnék berakni a kínzóba és az ember a pp-t inkább az eventre költi lemondva a kínzókamráról.). Mindegy ez csak egy ötlet volt hogy a prémes és nem prémes egyenlően induljanak, ha akarnak.

Bár olyat is lehetne csinálni, hogy a prémeseknek egy külön verseny és a nem prémeseknek is:)
Dátum: 2010.09.13. 15:16:15
Idézet: Kenezimi - 2010.09.13. 15:10:20
És az nem bőven elég neked, ha 48 óránként válthatsz?
Ha jól tudom, te aktívan játszol és gondolom a portyához tartozó összes szakértelmed az egekben van, tehát, ha átváltasz 30-ról 15-re, azt a 2 nap alatt majdnem, hogy elportyázhatod, utána visszaállsz 30 PP-re büntetlenül és fele annyi idő alatt regenerálod az elfogyott PP-t, mint más.

Szerintem az event alatt ez lenne a legnagyobb igazságtalanság.


Nem tudom te hogy számolsz, de ha valaki ugyanúgy 30 PP-n van mint én és én 2 napra visszaváltok 15-re akkor akárhogy számolom 30 PP hátrányba kerülök vele szemben. És ha mondjuk a PP lenne az erőforrás azt aki eventezik úgysem portyára fogja pazarolni hanem átáll 30 ra és kész. Itt most nem a portyáról beszélek, hanem hogy mindenkinek ugyan annyi pontja lehet ha prémes ha nem. Vagy tudsz ennél egyszerűbbet ami nem különbözteti meg a résztvevőket?
Dátum: 2010.09.13. 15:00:32
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.09.13. 14:57:50
Akkor ezek szerint nem ismered a saját relikviád adta előnyöket. Ezt ne nekem kelljen már elmagyarázni!
Alap esetben neked a 30 pp-s beállás lenne az optimális 2x-es pp termelés. Amikor portyázol az kb. 3-10 támadás. Át állsz 15 pp-re ha végeztél vissza állsz 30 pp-re! Ez idő allatt kb. 3 perc a a 24 órából valóban kevesebb pp-t kapnál, de mivel bőven belefér az időbe így 1 nap legrosszabb esetben is 29 pp-t minimum kapsz.


Nem tudom neked hogy megy gyorsabban de csak 48 óránként válthatnék portyabeállítást.
Dátum: 2010.09.13. 14:58:42
Idézet: PottomPanna - 2010.09.13. 14:53:06
Te kit nézel hülyének? 30ppvel pihensz összeszedsz egy csomó ppt és váltasz. Ez a lényege a könyvnek. Te kivennéd más relikjét, hogy ne hathasson, de a tiédet továbbra is használhatnád.

Lehessen csp-t és pp-t is használni hozzá.


Ezt nem hiszem el hogy valaki ilyen szűk látókörű. Ha átváltok lefele ütésre az event alatt akkor nem 30 hanem 15 PP-t kapok és aki 30 on van azzal szemben hátrányba kerülök. Fel bírod fogni vagy lerajzoljam. Arról beszéltem hogy több pp előállításra nincs lehetőségem mint aki prémes vagy nem prémes és 30 pp-n van. Ismétlem ha lefelé váltok akkor már csak 15 PP-t kapok. A relikvia valóban jó, de nem ide.

Nekem még az is megfelelne, hogy meghatároznak egy időpontot hogy ekkor kezdődik az event addigra mindenki költse el a PP-jét. Majd a kezdeti időpontban mindenki számlálóját 0 -ázuk. Így is előnybe érzel engem?
Dátum: 2010.09.13. 14:50:16
Álljunk meg egy szóra ha én lefelé ütésre állok akkor már csak 15PP-t kapok. Nem értem miért lenne az nekem táp. Lehet hogy csak szerencsésen kattintgatok.
Dátum: 2010.09.13. 14:41:03
Idézet: BlackSheep77HUN - 2010.09.13. 14:33:51
Látom nem nagyon érted! Itt az álszentségről volt szó és nem arról, hogy akinél relikvia van az kapjon büntetést.

Charon azt írta, hogy legyen pp az event erőforrás alapja mert azt mindenki egyenlő mértékben kap és nem befolyásolja a prémium tagság és más relikvia hogy több pontot kapjon egy nap alatt.

Ebben még úgy ahogy, de igaza is van. Viszont Coro rávilágított egy apró tényre, hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze. És igencsak meglennék lepődve, ha Charon nem lett volna tisztába azzal milyen előnyökkel járna neki a pp és nála lévő relikvia kombója.

De leírom egyszerűen.
A relikvia a 15 és 30 pp-s közötti váltást teszi lehetővé bűntettlenül.
A toplista éle a célpont hiány miatt lefelé és felfelé is üt. Ezért 15 pp-s beállításon vannak.
Charon is üt lefelé hiszen ő írta tehát biztos így is van. Alap esetben ha kocka fejjel nézzük akkor Charon 30 pp-s beállításon van. Amikor elmegy portyázni akkor szépen át áll 15 pp-re! Amikor végzett vissza 30-ra!

Na érted már, hogy miért is hajlik a szent keze maga felé. Ha csak pp lenne az event erőforrása akkor bizony Charon a többekhez képest a környékén majdnem 2x annyi pp-vel indulhat mint egyébként.

És hogy milyen következményekkel járhat még Charon váltásai. Neki még arra is maradna pp-je, hogy lefelé ütve szépen lerabolja a többieket!


Milyen előnyöm lenne azzal szemben aki átáll 30 ra az event időtartalmára, vagy eleve 30 PP-n van. Hogy én egy ideje csak felfele ütők úgy hogy nem sok célpontom van, de könyörgöm. 30 percenként lehet durván támadni 5 célpontnál az 3 óra és elfogy a 30 PP. Mivel gondolom a Portyát sokan Küldetésekre használják. Szóval aki lefele ütöget inkább mert több célpontot akar vagy több embert a kínzóba az meg ne sírjon a 15 PP miatt.
Dátum: 2010.09.13. 14:32:15
Idézet: PottomPanna - 2010.09.13. 14:27:27
Akkor ő meg ne akarjon másik reliket kizárni.


Ezzel miért zárnám ki? Írd már le nekem a plusz tápot amit a tárgyból kap a játékban ugyanúgy megmarad neki. Vagy szerinted aki nem prémes azzal nem kell törődni? Mert ha így van akkor az aktív játékosokba csak a prémeseket számoljuk.
Dátum: 2010.09.13. 14:29:37
"Nem ertek egyet veled. Az aktiv karakterek szama alapjan szorzot adni teljesen igazsagos. Ennel igazsagosabb nincs. Termeszetesen az aktiv karakter szamanak meghatarozasa nem egyszeru feladat, erre hangzott el lejjebb egy kivalo alapotlet, ami az elkoltott pontok szamaval merne az aktivitast. Nyilvan egy ilyen rendszer SEM lesz tokeletes, de ezzel lehet kozelebb kerulni a tokeleteshez, amit elerni ugy sem fogunk."


Én nem az aktivitásról beszélek hanem az erőforrásról hogy mindenkinek ugyanannyi pontja álljon rendelkezésre. Aki nem prémes ne kerüljön mindenhol hátrányba. Hátha a sikerélmény meghozza a kedvét és befizet Prémesre ki tudja:!

"Nem tudom miert 100-as aza aranyszamod, de megvalosithato. Akar valodi szetvalasztassal, akar ugy, hogy valamilyen sulyt osztunk szint szerint. Bar ugye a Zarknodnal volt egy suly szint szerint, hiszen a szinteddel (is) osztotta le a betoltott LE-t. Tehat voltakepp te ezt az osztot akarod novelni. Vagyis nem, te nyilvan nem ezt mondtad, de szerintem ez lenne azonos hatasu azzal az igennyel amit megfogalmaztal.


A 100 nem célszám csak írtam egy számot. Azt nagyon át kéne gondolni hol húzza meg az ember a határvonalat.
Dátum: 2010.09.13. 13:37:59
Az egy dolog hogy le volt írva de nem volt igazságos! Arra kellene törekedni hogy egyre igazságosabb legyen a rendszer!

Vagy rendezünk versenyt a Top 100 ban lévőknek, meg egy másikat a kisebb szintűeknek. Ez elég vicces lenne, de kíváncsi lennék egy szavazásra erről.
Dátum: 2010.09.13. 13:35:52
Azért elárulom nem 1 van ha nincs kristály!
Dátum: 2010.09.13. 13:24:11
Akkor én vagyok a csökken értelmi képességű mert én vagy 1 hete csak felfele ütők és elköltöm a pp-t. Mivel jobban megéri felfele ütni több a LE-t kapok. És jobb a Le tp arány.

Amúgy itt most arról volt szó hogy mindenkinek van lehetősége 30 PP-re kapcsolni és mindenkinek megvan a lehetősége hogy eldöntse, ha eventezik akkor 30 vagy 15 PP-n van. Itt az egyenlőség a cél hogy mindenki ugyan annyi pontból tudjon gazdálkodni. És itt még a nem prémesek is ugyanannyi PP-t kapnak nem kell hozzá prémet venniük mint a több csp-hez.
Dátum: 2010.09.13. 12:50:05
Mielőtt hülyeséget írsz gondolt át. A reflexek könyvétől nem kapok több PP-t (annak csak a portyánál van jelentősége amikor átváltok lefele ütésre, de akkor meg már csak 15 PP-t kapok. Ez itt semmi előnnyel nem járna. A hozz hogy 30PP-t kapjak nekem is felfele kell ütnöm.
Dátum: 2010.09.13. 10:58:32
Múlt héten rákérdeztem ennyi választ kaptam. Elvileg ezen a héten.

Hali!

Még jövő héten.

Baraty
Dátum: 2010.09.13. 09:26:32
Lehet hogy létszámba kevesebben voltak, de Endyr hogy határozod meg hogy ki az aktív aki esetleg vadászik is nem csak belépked?
Oldal: 123