Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2016.07.07. 16:41:45
Ravasz becsalogatás a csapdába. A második kérdés létjogosultsága abszolút nem függ az elsőtől.

Azt azért beláthatjuk hogy kvázi korlátlan mennyiségű LÉ előállítása a semmiből nem túl ildomos egy olyan játékban ahol az egyetlen erőforrás a LÉ.
Dátum: 2016.07.07. 16:28:57
Ez egy rossz példa. Sosem értem hogy az emberek miért éreznek késztetést arra, hogy példákat hozzanak fel amivel úgy gondolják hogy majd alátámasztják az érvelésüket. Nagyon nehéz aktuális helyzetre pontosan illeszkedő példát felhozni, én nem is próbálkozom ilyesmivel.

Szerintem amúgy nem ez volt a fő ok. A fő ok az volt, hogy előre nem volt kalkulálva az, hogy LÉ szívással ekkora LÉ mennyiségre lehet szert tenni a semmiből. Mert hogy ugye a semmiből jön a LÉ ilyenkor, mert a megtámadott fél nem veszti el. Mivel kiderült, hogy az arányok ennyire eltolódtak, az korrigálásra került.

Szerintem egyébként a totális világzárás is teljesen megfelelő lett volna. WOW-ban is van olyan szerver ahol 10-szeres XP-t lehet kapni, meg rögtön 100-as karakterrel lehet kezdeni. De azok sem ugrálnak át a normálra. Na mégiscsak hoztam fel példát
Dátum: 2016.07.07. 16:24:46
Az engem nem érdekel, felőlem jöhetnek
Dátum: 2016.07.07. 15:32:37
Szerintem a bugvadászat az, aki eddig büntetlenül hízott V3-on a lélekszívás bug miatt. Az messze nem bugvadászat hogy portyázok pár tucatot, felismerek egy hibát, azt közzéteszem a fórumon, utána meg keresztre feszítenek.

Azt sem értettem soha, hogy az "egyiknek lehet másik nem" mondóka honnan jött. Konkrétan mit lehet valakinek és mit nem lehet a másiknak?

Azt nem tudom ki találta ki, hogy majd pár év múlva átmennek másik világra az erős karakterek és akkor mi lesz. Nem is reagáltam rá, mert baromságnak tartottam. Szerintem ezért sem reagált erre a felvetésre több ember.
Dátum: 2016.07.07. 14:33:53
Néha totál elegem van a folyamatos nyígásból.

A lopás védésére ezeregy módszer van továbbra is. Mégis nyígás van.
A LÉ tárolást is én hoztam fel anno, de amúgy is melyik világra jellemző a leginkább... na?

Szerintem Miklósék mostanában bazisok kiskaput lezártak, pl.: megaesszenciák, kincsgyűjtő mytokronitok.

És nem minden játékos egyenlő, nem bizony. Van amelyik folyamatosan nyafog, soha semmi nem jó neki, nem segít semmit csak kritizál, folyton csak azt hajtja hogy egyenlőtlenség van, de egy fűszálat nem tett keresztbe hogy jobb legyen a játék. Meg van aki inkább tűri (sőt szól) hogy rommá nerfeljék, mert a játék jövőjének ez tesz jót.
Dátum: 2016.07.01. 10:22:48
Ez nem a Beho hibája szerintem.
Dátum: 2016.07.01. 00:16:58
Több módja van, én így csináltam:
Windows\System32\drivers\etc\, a hosts fájl végére pedig beírom ezt a sort:
127.0.0.1 audit.median.hu
Dátum: 2016.06.30. 22:35:59
tiltsátok a median domainjét és jó lesz. Belassult a szerverük kicsit.
5718-ból:

A következő tárgyak(at) találtad: 4389 kheszon törmelék, 171 fehér mytokronit, 144 vörös mytokronit, 184 szürke mytokronit, 154 zöld mytokronit, 100 Csatlóskristály, 155 sárga mytokronit, 156 kék mytokronit, 161 narancs mytokronit, 34 barna mytokronit, 64 Asztrálszilánk, 3 asztrális kő, 3 Asztrális csepp

Pontosan 1(!!!!!) darab csatlósszintet tudok ennyi szürkéből húzni.
Dátum: 2016.06.26. 20:02:34
Szerintem elcsúszott. A rabolható LÉ mennyisége azért lett korlátozva, hogy ne lehessen visszaélni vele. Ez nem lett kiterjesztve a LÉ szívásra, és ez szerintem gond, ahogy nézem többeknek is. És ez nem bug, igazad van, ettől függetlenül javítandó. Mint ahogy a megaesszenciák korlátlan száma sem volt bug, és a kincskeresés szaki korlátlansága sem volt bug. Egész egyszerűen csak felülbírálandó játékelem.
Dátum: 2016.06.26. 14:55:51
Amikor elkezdődött a világ még szerintem LÉ szívás sem igen volt. Vagy ha igen, akkor ultraminimális és semmilyen tényleges hasznot nem hozó. Ahogy teltek az évek egyre erősebb felszereléseket lehetett beszerezni, amivel ezt a LÉ szívást az egekbe lehetett emelni. Senki nem szólt JV-nek, hogy itt nagyon elcsúsztak a dolgok. Most igen.
Dátum: 2016.06.26. 14:24:52
Akárhányszor mikor elmondom hogy a demokrácia ilyen formában nem életképes mindig csak lehurrogást kapok. Én is valamilyen alapműveltséghez kötném a szavazati jogot. Legyen egy teszt és kész. Az emberek 10%-a az előző választáskor azt sem tudta, hogy kire szavaz. De tényleg. Csak húzott egyet és kész, leszarta.
Dátum: 2016.06.26. 13:31:16
Én nem tenném fel a kisujjamat arra, hogy tényleg kilépnek. Nagy-Britanniában nem kötelező érvényű a parlamentnek elfogadnia egy népszavazás végeredményét. Jó 13-14 éve is volt erre példa. Aztán most jelenleg is fut egy kezdeményezés hogy szavaztassanak újra, egy olyan záradék miatt, amit eddig nem alkalmaztak. Plusz azért, mert van egy csomó gyökér, aki nem is tudta mire szavaz. Aztán meg minimum 2 év mire egy ország kiléphet az EU-ból, és addig bármikor megszakíthatják a folyamatot. Hovatovább a kilépést bármikor fel lehet függeszteni és korlátlan számosságú ideiglenes 2 éves tagságot lehet adni. Ez most csak arra volt jó, hogy:
- Cameron pofára essen,
- kiderüljön, hogy ellenzék össze-vissza ígérgetett és nem fogják betartani,
- kiderüljön, irgalmatlan mennyiségű hülye lakik Angliában (lásd a tucatnyi "megbántam hogy a kilépésre szavaztam, azt hittem úgyis benn maradunk"),
- oltári nagyot essen a font.
Dátum: 2016.06.26. 13:25:04
Én továbbra sem értem, hogy mások miért nem értik mi a probléma. A probléma az, hogy elszívok LÉ szívással 100k-t egy portyában, a vesztes fél meg bukik 5k-t. Az összes többi (lopás, világok közötti átlépés, másodlagosok, őskövek) csak mellékzönge.
Dátum: 2016.06.23. 11:12:33
Nem, ez elég rövid Persze kérdés, hogy Miklós mit vár most, de van egy olyan sejtésem, hogy pontos(abb) megvalósítási tervet. Vizuálisan hogy nézzen ez ki, táblázat legyen vagy automatikus kijelzés valahogy, de akkor hogy. Figyelmeztetés legyen vagy csak szöveg, stb.

Az én válaszom erre az lenne, hogy legyen popup vagy új fül az állatok oldalon, ahol megjelenik ugyanaz a táblázat, amit a Kennelkalk tud. Oszloponként az állatok, soronként a 2 óra - 4 óra gyakorlati idők, a cellákban pedig hogy hanyadik szintű és hány TP-je lenne az állatnak annyi gyakorlatoztatáskor. Szintlépés legyen sárgával kiemelve. És akkor legyen ez az első verzió.

Itt egy példa: http://kepfeltoltes.hu/view/160623/kennelkalk_www.kepfeltoltes.hu_.png
Dátum: 2016.06.22. 21:55:14
Tudod minél hosszabb, annál nehezebben érthető, könnyebben félreérthető, könnyebben el lehet veszni a részletekben.
Dátum: 2016.06.22. 07:34:52
Ha fel tudnád venni a fejlesztési javaslatok közé azt, hogy legyen egy kalkulátor vagy táblázat az állatok szintlépésének tervezéséhez, az nagyon szuper lenne
Dátum: 2016.06.22. 05:17:29
Én tökre örülök hogy javaslataiddal építed a játékot Q, de Miklós ilyen hosszú (kvázi ömlesztett hozzászólást) nem fog elolvasni.
Dátum: 2016.06.21. 16:04:40
Szerintem arra gondolnak a srácok, hogy mobilon összezuhant a struktúra és kezelhetetlen lett. Nem tudom pontosan hogy áll a helyzet, mintha Baraty említette volna, hogy visszaállítja az eredeti állapotot, de ez nem biztos. Ami biztos, hogy többen nagyon szeretnék, hogy mobilon is kényelmes legyen játszani
Dátum: 2016.06.21. 16:03:34
Szerintem Offs nem akar senkit szívatni, pont ezért nyitotta ezt a témát. Valami félreértés lesz itt