Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2017.07.04. 13:50:45
Idézet: Spellatrix - 2017.07.04. 13:44:04
( Igen, többször is használható )


What? Tehát kvázi mostantól csak ezzel a familiárissal érdemes bármilyen csatlóst emeltetni. Hm. És akkor mindenki, aki ezt használja 10% előnyben lesz azokhoz képest, akik más állatot használtak? Szép dobás
Dátum: 2017.07.01. 10:19:49
Nekem is volt ilyen gond, aztán magától megoldódott. Lehet van valami bug és nem mindegy, hogy milyen sorrendben csinálod. Nekem most úgy megy, hogy tárgylista, felveszek egy új pajzsot, majd a legendás oldalra megyek és engedi a módosítást.
Dátum: 2017.06.28. 09:58:45
Csinálunk mi nagyobb hülyeségeket is
Dátum: 2017.06.27. 17:23:48
Mindkettőt meg lehet változtatni őskőért. Megnézted előtte, vagy csak idejöttél panaszkodni?
Dátum: 2017.06.26. 17:41:04
ad2: cserébe, hogy te nem veszed komolyan az SZB-t, nem is követeled hogy változtassák meg a szabályokat hogy úgy is tudj nyerni hogy csak kattintgatsz 3 naponta 300-at
Dátum: 2017.06.26. 17:02:28
Ez viszont igaz. Cserébe maradna az a játék, hogy 1 ember taktikázik 1 szövetség nevében egy másik szövetség ellen ugyanígy.
Dátum: 2017.06.26. 17:01:31
Nem korlátozzuk a játékot, mi pont így szeretjük, ez a kedvencünk, el nem cserélnénk semmiért

Amúgy sincs rabláncon senki, ha valakinek elszállt a PP, akkor meg lehet alkudni, hogy hova üsse be
Dátum: 2017.06.26. 16:15:26
Tudom, nálunk se mindig jön ki a lépés. De Marcsa nagy taktikus, meg lelkiismeretesen irkálja a taktikot minél hamarabb. Amikor meg nem, akkor türelmesek vagyunk
Dátum: 2017.06.26. 15:06:49
Hát ha már a keddi napon maximum 10 ütés szabályt be tudjátok tartani nagyon sokat léptek előre
Dátum: 2017.06.26. 14:26:12
Hát mi se tiltjuk meg, de nagyon erősen nem javallott. És nem üt senki sokat. Cserébe mióta létezik ez az egész kétszer nem voltunk dobogósok, meg vagy hatszázmilliót nyertünk. Legutóbb valami négyet egymás után. Meg most is nyerni fogunk. Valamit valamiért
Dátum: 2017.06.25. 19:41:23
Szerintem ez az SZB velejárója, sőt inkább sava-borsa. Akár mi is megcsinálhatnánk 20-an azt, hogy összesen 10-et ütünk, de más többet ér. Így is szép szervezés kedden csak 10-et ütni ennyi embernek. Viszont ez még messze nem jelenti azt, hogy esélytelenek lennénk egy kis szövetséggel szemben
Dátum: 2017.06.24. 01:59:33
Szerintem minden komolyabb SZB taktikát nyomó szövetség a hét elején ultraminimális ütéssel operál. Így nálunk is 200 közeli PP-n áll a csapat több, mint fele már szerdán Egy rossz szerdai-csütörtöki forduló ennek fényében többszörös javító ütésmennyiséget követel a hét végére, ami radikális esetben tényleg kijöhet 3k-ra is. Ezt reálisan egy nagyobb létszámú szövetség tudja végrehajtani, vagy olyan tagok, akiknek rengeteg tartaléka van (én most valami 8k PP-t tudnék felszabadítani), vagy nagyobb számú inspirált karakter. Ha egyik sincs, eleve bukásra ítélt a helyzet. De ne feledjük, hogy hiába a 3-4 ezer ütés, ha az ellenfél ezt pár százzal le tudja kompenzálni ügyes / jól megtippelt taktikával.

Én azt mondom - a jelenlegi felvázolt lehetőségeket mind számbavéve - hogy a jelenlegi megoldás a legoptimálisabb. Pl. azért sem kell plusz mező, mert a szövetségi bajnokságot a szövetségnek KELL nyernie, nem pedig pár tagnak, akik tényleg odafigyelnek minden PPjükkel míg a többiek elégetik azt egy szabad mezőn. Az inspirált karakterek PP hozadékát pedig ki lehet védeni én úgy gondolom. Esetleg tudni itt valaki konkrét számszerűsített tényleges példát adni, ahol valóban kiviláglott a visszafordíthatatlan előnytelenség az inspiráltak javára?
Dátum: 2017.06.23. 10:22:42
Ez egy jó érvelés felvezetési út, gut!

Az esélyegyenlőség problémája valóban égető több helyen. Maga az inspiráció is folyamatosan hátrányosan érinti a magas szintű karaktereket.
Dátum: 2017.06.22. 02:04:18
Én is sokat gondolkoztam azon, hogy szükséges-e egy semleges mező hozzáadása, de arra jutottam, hogy nem.

Egy nagyobb szövetségnek nagyobb energia betartani és betartattni a taktikát, de ez szükségszerű. Ha lenne semleges mező, akkor akár egyetlen egy ember saját maga egyedül is játszhatná az SZB-t a szövetségben, míg a többiek elbohóckodnak a semleges mezővel.

Igenis tessék megküzdeni a győzelemért és a pontokért.
Nem old meg semmit sem. Most is lehetne portyázni, mégse csinálják.

Az emberek nagy része meg nem is akarja. És erre megy el az élő fórum fele mindig
Meg hát én magam sem feltétlen szívatom azokat, akikkel évek óta együtt nyomom. Meg várakozni se akarok a portyaütés korlát miatt. Meg nem lehet küldetésezni (kevés élet, magas másodlagos, stb.).

Szerintem sok fantázia van a PvE-ben is, erre rá lehet feküdni teljes mellszélességgel. Aztán ki tudja, lehet jut némi morzsa a PvP részre is időközben.
Dátum: 2017.06.20. 18:03:47
Dátum: 2017.06.20. 17:37:39
Nem hiszem A korláttal meg elveszed a lehetőséget teljesen a fordítástól. Ami egyébként simán védhető jó védekező taktikával.
Dátum: 2017.06.20. 17:00:23
Na meg azért azt is tisztelni illik, aki utolsó nap száz meg ezerszámra pakolja bele a PP-t a taktikába. Akik képesek nekem az utolsó körben 2-3-4 ezer leadott ütéssel eredményt fordítani, megérdemlik az elismerést. Jöjjön bárhonnan az a PP.
Ott az élmény volt a lényeg