Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Duxi78

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.20. 08:38:02
Mit lehet tenni, ha véletlenül rossz választ jelöltem be a kvíz feltevésnél???

Beírtam egy kérdést és megadtam a választ, azonban utána úgy dönöttem, hogy inkább másikat írok, de a végén, mikor a D választ be akartam jelölni, akkor a küldésre ugrott és véletlenül azon nyomtam meg a space-t....
Dátum: 2008.12.16. 15:31:14
Ricardo, nem erről van szó, hogy dögöljön meg a szomszéd lova is, egyáltalán nem ilyen mentalitású vagyok, sőőőőőt!!!

De miért szívjon az egész szövetségem azért, mert én nem tudok harcolni majd? És ha tudok is, akkor mikor fejlesszem újra ki azt, amit azért csináltam, hogy a háború kezdetére meglegyen??? Amikor vége lesz a háborúnak és elbuktuk, mert nem tudtam felvenni velük a versenyt és közben elvittek tőlem még 140 000 LE-t is mert közben vadásztam???

Nem tetszik ez a dolog és akárki akármit mond is ez azokkal kitolás, akik megszívták, és nem is kicsi, hanem hatalmas. 13 óra alatt hatalmasat lehet fejlődni ebben a játékban és ez hiányozni fog azokkal szemben, akik nem szívták meg, mert NEM tudod behozni ezt a lemaradást sosem!! Lopják az LE-t tőled, ha újra megpróbálod feltornázni a karaktert és a másik, hogy nem is biztos, hogy lesz annyi ideje az embernek, hogy újra megcsinálja a mai napon, mert lehet, hogy dolgozni megy, vagy csak egyszerűen más dolga van... (tudom ez így hülyeség, mert akkor ha visszaállítanák az éjféli állapotot sem tudná megcsinálni, ha nem lesz rá ideje).

Eléggé csalódott vagyok most emiatt a dolog miatt és nem tudom ezt leplezni... sajnálom. És ez tényleg nem a dögöljön meg a szomszéd lova esete.

Akkor tegyék azokat a karaktereket védelem alá, akik vissza lesznek állítva, hogy közben fel tudják húzni magukat újra arra a szintre, amit elértek 13 óra alatt!!
Dátum: 2008.12.16. 15:19:21
Oké, de akkor kérek valami kárpótlást... itt nem 1 emberről van szó, hanem több százról, szerintem lehet eléri az 1000-es nagysárgrendet is, én a V1-en tudok csak 2 szövetségből 12 karakterről, akik megszűntek... és ez csak az amit én biztosan tudok.

Nagyon remélem, hogy mindenkit visszaraknak éjféli állapotra, nem csak a törlődött karaktereket, vagy akkor kapjam meg a cuccokat és a szakértelmet, ami miatt küzdöttem egész nap, hogy meglegyen időre... ne haragudjatok, de ez szo....ás lenne a javából...

meglátjuk mi lesz...
Dátum: 2008.12.16. 15:07:16
Egy kicsit én is hozzászólnék a dologhoz.

Nem tartanám etikusnak, ha csak azokat állítanák vissza, akik tőrlödtek (köztük én is), mert nekünk például kezdődik a V2-n egy háború 22 óra körül, ami nem kis meccs lesz két erős szövetség között.

Egész nap arra készültem, hogy mire kezdődik a háború felfejlesszem úgy a karaktert, hogy fel tudjam venni velük a versenyt (értsd több mint 100 CSP-t vadásztam le reggel óta), felnyomtam a szívósságot és az új páncélom is meglett volna, így esélyes lettem volna ellenük a háborúk alatt.

Azonban, ha visszaállítják nekem az éjféli állapotomat és nekik nem, akkor hiába kapom vissza a CSP-ket nem tudok felkészülni 22 órára a háborúra, akárhogy is szeretnék.

Ebből adódik, hogy előnyből indulnak. Eleve hogy fogom megoldani, hogy a háború alatt levadásszam a CSP-ket, ha állandó támadás alatt leszek? Ha lent tartom magam 15% alatt, akkor sem jó, mert a szövetség elesik egy csomó győzelemtől (talán), amit én szereznék.

Szóval valahol nem lenne etikus, ha csak az adott karakterek lennének visszaállítva, mert nagyon sok hátrány származna belőle, nem csak adott karakternek, hanem szövetségnek is!
Ez nevetséges, nagynehezen összehoztuk az arányt, mindenki leüttette magát, hogy nehogy támadni tudjanak, egész este mindenki ezzel volt elfoglalva erre nem történt semmi. Nevetséges az egész.

Ha meg más a szabály, akkor azt miért nem lehet leírni normálisan?? Ha nem 2x arány kell, hanem 2x +1, akkor azt talán közölni kellene.

Ha meg bug van megint, akkor jó lenne, ha megkapnánk a győzelmet a háborúért, mert adott időpontban minden feltétel teljesült a háború megnyeréséhez. Ha meg nem bug volt, akkor pedig faszán félretájékoztatják az embert és ezért elveszik az ember kedvét az egésztől...

Annyi szervező munka volt ebben az egészben tegnap este és ilyen marhaságok miatt nem nyerünk. Senkinek eszébe sem jutott, hogy kell még egy csatát nyerni, mert a 2x arány nem elég. NEVETSÉGES!!

Jó lenne, ha ilyenek nem történnének és ha megtörténik, akkor kárpótlást kapnánk, ha már félretájékoztatják az embert, vagy ha bug történt a programban. Mondjuk kiegyeznék, ha megkapnánk a győzelmet a háborúért...
Akkor már csak az volna a kérdésem, hogy ha letelt a 3 nap és 34 : 17-es arány volt, akkor miért nem nyertük meg a háborút??
Bocs egy buta kérdés.

Most ha háborúban állsz valakivel, akkor a két fél részéről kell összesen 50 csata vagy 1 fél részéről kell az 50 csata???
Dátum: 2008.10.14. 14:05:58
Hi!

Ezt kaptam kvíz kérdésre:

Anyátok p.icsája?

yes
igen
persze
ja

hát ez mi akar lenni??? kicsit érdekes a dolog nem??? És akkor döntsd el mi a helyes válasz, azért talán kicsit át kellene nézni, hogy mi kerülhet be a kvízkérdések közé...
Oldal: 1