Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tosf

Oldal: 1234
a verem általi csp hiányt sokan reklamálták. talán megoldás lenne, ha az elementáris fúzió eszencia nem a vadászat idejét vinné le, hanem csp-t adna, mint a valóságformázás eszencia.
Lehtne egy új relikvia, ami szintenként plusz egy törmeléket ad, amikor kapnál egyet.
Dátum: 2016.09.10. 10:59:56
Talán a jutalmazásnál lehetne egy olyat betenni, hogy minden 10. nyertes csata után, egy asztrálszilánk jellegű dolog esne, ami bármilyen 10 myto-ra váltható lenne, akár barnára is, így mindenki számára érdemes lenne a győzelem, hiszen egy győzelem=egy bármilyen mytokronit.
így akinek nincs megfelelő számú barnája, az is könnyeben hozzájuthatna.
Dátum: 2016.09.08. 10:10:09
nekem tetszik az új fejlesztés, csak nem tudom megéri-e. napi 10pp-ből kijön másfél küldetés, kíváncsi vagyok mik a kisebb jutalmak, meg milyen a LE/TP arány.
Dátum: 2016.08.29. 17:05:56
elég egyértelmű...
aranypénz fétis
Dátum: 2016.04.22. 16:15:30
a következő fétis(ek)re lenne javaslatom:
hasonlóan a varemfétisre, az adott csatlós x %-ot ad az energiahasznosításra, vagy valóságformázásra.
csak aktívan működne, újabb taktikázási elem(ami TP-vel is járna ugyebár), de mindenképp növelné a játékba fektetett erőforrásokat(PP, CSP), holtidőben is lehetne taktikázni!
Minél több erőforrás, annál több játékélmény
Mindenképp a taktika felé kéne elvinni szerintem a játékot, mivel a SZB lefedett mindent.
Dátum: 2016.04.04. 17:47:08
legyenek választható jutalmak, mint a xeno-nál.
vagy állat fejlődjön, vagy AF, vagy myto, stb...

a landragor fétist már meg sem merem említeni
Dátum: 2016.02.29. 17:05:40
igazándiból jó lenne egy "hivatalos" leírás a játékról, mert minden infó a wiki-ről van, ha meg arra hivatkozunk az üsz-nél, arra meg az a válasz, hogy nem hivatalos.
egy új játékosnak hogyan magyarázzam el a játékot?
kb. így működik, de nem biztos
Dátum: 2016.01.18. 19:40:22
lesz asszem barna mitokronit is hamarosan, arra mehet az asztrális kő, na meg ki tudja milyen színek lesznek még, jól jön az majd még
én is használtam 2x, tán 3x ezt a módszert, de rájöttem, hogy semmi értelme, ezzel csak időt lehet venni úgymond, mert a szürke mito-költség pokolian magas egy idő után, és hiába maxosak a csatlósok, ha nem tudnak tovább fejlődni, mármint nincs rájuk hatással a húsvéti fétis. csak idő kérdése, és már csak szürke mitora lesz szükség, a többi hegyekbe fog állni(szerintem).

egyébként milliószor volt szó erről itt a fórumon, talán még Miklósék is reagáltak rá(bár ehhez vissza kéne nem kevés hsz.-t nézni, ami lehetetlen), de lényegtelen. ha bug, akkor bug, de kb. 90%-a ismerte a játékosoknak, és nem egy-két hete!

számomra akkor lett "legális", amikor a bolygó ura event-be bekerült, hogy zabáltass fel 50k tp-t csatlóssal.
Uraim!
Az ok, hogy mi jó rossz, meg mi jó, de foglalkozzunk egy kicsit azzal is, hogy TALÁLKOZÓ!
Ha mindenki csak nyavalyogni jön, az már rég rossz!
Elmegyünk(aki tud), aztán akik ott vagyunk, összedugjuk a fejünket, és lesz ami lesz!
érezzük jól magunkat, aztán a fejlesztéseket is ezirányba toljuk! Ha nem jön össze, én akkor is jól fogom magam érezni, feltéve ha árulnak még sört
Dátum: 2015.09.09. 18:17:17
nem feltétlenül "csak" végső jutalom lehet!
pl. -nyerj x csatát a szerveren - x jutalomért
-vadássz x-et a szerveren - x jutalomért
lépjen állatod szintet a szerveren - x jutalomért.....

stb, stb, stb...

persze a végső jutalom lehet kimagasló, de el lehet képzelni egy-egy v4-et akár mini event-ként is, csak más jutalmazási rendszerrel.
ezáltal talán még a Lady Alvariel tervezett heti verseny is egyben megtörténne.

egyetértek az időigénnyel(pl. vadászat), de a jutalmak elszállhatnak azok felé, akik több időt áldoznak rá, hisz erről szól a v4!
ezzel magam ellen beszélek, de ez a fajta reform, biztos vérpezsdítő lenne.
JA! és ez megoldaná a közös szerver problémát is, v1-v6-ig mindenki egyforma eséllyel harcol!

talán ez feldobná a v4-et, és lenne a beho-nak is érdekeltsége őskő szempontjából, hisz csak a meglévő játékot tenné érdekesebbé.
Dátum: 2015.08.11. 10:39:08
öööö...
én egy másik szemléletből vizsgálnám, vizsgálom.
20 kő, 10 templomkristályért. ha így nézzük, drágának drága, de 10 tk bónusz.
nem kötelező, nem nagy táp, de mégis valami. amúgy meg biztos van, akinek ez 10 hiányzott a fétishez, annak meg áldás!
Számomra az fáj, hogy sokan abbahagyták a játékot a robbanások miatt, és még többen gondolkodnak rajta
Eddig lehetett sok féle módon fejleszteni, sok játéktípus volt, ez viszont a leglényegesebb, és ezáltal kötelező fejlesztés minden karakternél.
Nincs rá ellenszer! (eddig )
Dátum: 2015.07.05. 15:41:59
természetesen úgy értettem, hogy event előtt, máskülönben a szöviváltás-nak nem lenne értelme
Dátum: 2015.07.05. 14:31:23
minden hordának más a bónusza
a zafíré(utoljára) ez az event!
amúgy ott a hűség záloga, szöviváltás, minden lehetőség adott, nem kellene problémaként felvetni, hogy az adott nyeremény(mindent összevetve ez a legcsekélyebb) éppen rád nem vonatkozik!
Dátum: 2015.06.29. 20:19:33
a kalandokkal kapcsolatban csak annyi az észrevételem, hogy amit Offs írt, az tök jó annak, aki nem használ kristályt a kalandokhoz. Viszont velem egyetemben, sokan vagyunk, akiknek kalandonként kell átöltözni, mert különben nem győznénk kristályitalt vásárolni
engem jobban zavar a kalandoknál, hogy KALAND(másol)-megnézni mit tartalmaz-kiírni, majd nézni a következő kalandot, és így tovább...
a 15 kaland teljesítése jelenleg a leghosszabb sokunk számára
na ezzel sincsen semmi baj, csak mint sokan írják, mondják, van erre egy script, ami "kibontja" a kalandokat. sokan használják elvileg, tehát nem lehet annyira gáz, nem befolyásolja a karaktert.
jó lenne ezt mindenki számára elérhetővé tenni, vagy egye fene, kavicsért vásárolhatóvá tenni.

ami még sok klikket, görgetést spórolna, az egy egyéni "hátizsák" lehetne, ami(egye fene ez is legyen kavicsos opció), ahova el tudnánk süllyeszteni az alapban nem minden nap használatos dolgokat, ne kelljen egy mini event alatt az invertory aljára gördülni, egy-egy kibontás miatt!
nem hinném hogy mindennapos használati tárgy egy dukáttermő, stimulátor, csatlóskristály, buzogány, vagy bármi, de ezt nagyon sokféle képen meg lehetne oldani szerintem.

még egy kis ötlet: szakértelmek egyéni kijelölése(jaj, mit is akartam fejleszteni...)
mint az ultraspec, csak egyéni kijelöléssel, kijelölésekkel.

most hirtelen ennyi jut eszembe a témával kapcsolatban.
Dátum: 2015.05.04. 22:20:04
tavaszi ládikó:
A következő tárgyak(at) találtad: húsvéti ládikó
ha azt kinyitom mit kapok?
farsangi ládikót
egyetértek Lújzival!
minden ami fejlesztés, és új, annak örülni kell, és a jó oldalát meglátni, nem egyből lehurrogni!
pénz ide, pénz oda, ezzel az erővel akkor kezdjük el támogatni a multizókat, meg az inaktív karaktereket, mert az új fejlesztések tényleg csak azoknak jók, akik szeretik a játékot!
Dátum: 2015.02.11. 18:21:44
Rájöttem!
Mivel a topic a FARSANG nevet képviseli, így csak van aki az idióta jelmezbe bújt!
Inkább dicséretes a "jelmez", ne bántsátok
Oldal: 1234