Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cukormackó

Oldal: 1
Dátum: 2011.10.08. 20:15:40
Ez a márkaneves dolog érthető lenne. Nem gondoltam volna, köszi!
Dátum: 2011.10.08. 20:03:52
"A felsoroltak közül melyik NEM közösségi oldal?

Facebook
Google+
Iwiw
Tumblr*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!"


Remélem nem az az indoklás, hogy ez speciális tudást igényel....
Dátum: 2011.09.04. 21:36:52
Sziasztok, naívan érdeklődnék hogy miért ROSSZ az alábbi kérdés? Valami felett elsiklottam?

"Détári Lajos melyik magyar futballcsapat edzője lett 2011 augusztus 30.-tól?

Ferencvárosi TC
Újpest FC
Diósgyőr FC
Győri ETO FC"

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Idézet: Craslorg - 2011.07.10. 13:37:48
A két kérdésben annyi a közös, hogy harcművészetekről szólnak. Míg az egyik egy harcművészeti stílus eredetésről szól, addig a másik egy harcművészeti stílus megalkotójának a születési helyéről, aminek nem feltétlenül van köze a stílus eredetéhez, pláne, hogy az alapítója, kitalálója Izraelben élt, maga a stílus meg nem tradicionális harcművészet, mint a karate, judo, amelyeknek már van történelme.

Bármely személy születési/halálozási ideje/helye az esetek 99 %-ában lexikális adat.


Ahogy nézem a VU kérdéseinek 99 százaléka lexikális adat (nyilván túlzok csak dühít). Valahogy úgy érzem a ninjutsu sem az a tipische magyar által ismert harcművészet, a populáció nagy százaléka nem tudna mit kezdeni a kérdéssel... egy karate, egy kung-fu ehhez képest populáris tömegsport!

Mindegy, ettől nem leszek boldogabb. :/
Hol született Krav Maga önvédelmi stílus alapítója, Imi Lichtenfeld?

Tel-Aviv
New York
Budapest
Pozsony

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Kérdésed kiértékelésre került.A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.


Örülök. Az hogy a ninjutsu melyik államhoz köthető, az regisztrált kérdés a sok "hasonlóan nagyívű" közt. Árulja el valaki nekem, hogy hazánk szülöttének munkássága mégis miért ÉRDEKTELEN?
Oldal: 1