Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.04.16. 19:24:43
Mondd gyorsan egymás után 3x: transzdestrukció
Dátum: 2012.04.16. 17:31:08
Így könnyű . Lehet, hogy le voltam maradva valamiről, de mikor közel az induláskor sikerült megnéznem a templomot, kicsit lesokkolt, hogy az óra elindult, pedig még el se olvastam hogy mit tud a templom, épp csak beléptem. Azt hittem, hogy legalább itt is lesz egy külön gomb, hogy ha szimpatikus maga a templom, akkor tovább lépve tudok csak belépni, nem egyből bevonódni a történésekbe. Külön izgi, hogy épp katázom, de a kíváncsiságom miatt máris elindult az visszaszámláló, s közben én is a landragórra tartogattam magam...
Dátum: 2012.04.16. 17:21:48
Ősköves küldik 28 napra tervezve:
- nyerj a szerencsekeréken ritka, vagy ultaritka tárgyat (a ritka tárgy megoldható őskő nélkül, de mák kell hozzá, és feltétlen napi aktivitás)
- rakj fókuszkristályt a varázslatodba
- kétféle tulajdonságon növelj hármat (fájósan, de megoldható őskő nélkül)
- 3 állatfelszerelés vásárlása
- 3 ősköves manaital felhasználása (ha nincs kéznél, értelemszerűen vásárlása)
- prém tagság meghosszabítása
illetve ősköves maga a dekrétum is, amennyiben úgy döntenék, hogy az áldozós küldi helyett kővel fizetnék...

Pozitív, hogy csak 1 áldozós küldim van, és hogy a 6 szakifejlesztős küldi közül 3 a mászás, zárnyitás, és csapdaészlelés.
Ha kő nélkül arra hajtanék, hogy mindet megcsinálom, viszont felhasználnám a két dekrétumot is, az már alapból -90.000 Le-t jelentene, amit direktbe be kellene áldoznom mindenféle tulajdonságnövekedés, stb. nélkül. Vaskos veszteség. Jó lenne tudni, hogy a meghozott áldozatért cserébe mit is kapnak pontosan a bősz, sikeres próbálkozók. Transzdestrukció... Miért van az az érzésem ezzel kapcsolatban, hogy ez az ellenfél transzcendális projekció szakiját hivatott csökkenteni... Legalábbis ezt tippelem. De hogy a kristály, a kupon és a medál mit fog adni, az nagyon de nagyon érdekel.
Dátum: 2012.04.16. 16:45:39
ha vp-vel is bírod...
Dátum: 2012.04.16. 16:44:00
Vagy inkább újfajta játékstílust alakítsanak ki. Aki most kezd, és úgy érez rá a játék ízére, hogy tegyük fel evidencia lesz számára a kővel játszás, annak fel se fog tűnni a dolog. Így értelmet nyer, hogy alacsony szinten is kövezzünk, kézzel fogható jutalmat, nyereményt lehet szerezni, ergo sikerélményhez juttat. Áldozatokat pedig mindenképp hozni kell, mindenki maga dönti el, milyen formában, milyen mennyiségben.
Dátum: 2012.04.16. 16:09:28
Aki szupergyors fejlesztő taktikát folytat, vagy aki nagyon elszánt és nagyon kíváncsi, bevállalós őrült

mód: ezzel Kócosnak szerettem volna válaszolni, de a nagy hajrában elfelejtettem a jó gombot megnyomni, sorry

és kiegészítés: szupergyors fejlesztő taktikát is csak őskővel lehet kivitelezni viszonylag fájdalommentesen, de mindenképp rutinnal és/vagy segítséggel, már ami az agytágítást illeti. Tehetség kérdése, már én is láttam olyat, akinek hasonló taktika bejött, valahogy az induló kariknál látom nagyobb eséllyel a végzet templomban elért sikereket. De nyilván nekik is kell valami doppingszer, elsöprő sikerélmény, ha már szintenként az élmezőny alacsony szinteken is eldöntött, és egyre erősebb.
Dátum: 2012.04.16. 15:38:41
Jön az event... Egyébként nem portya-kariként is "tetszetős" küldi ez, 400vagy800csp eltüntetése sehogy se móka.
Dátum: 2012.04.16. 15:14:07
Azt lehet tudni, hogy a templomkristályt hol és mire lehet felhasználni?
Dátum: 2012.04.16. 14:08:39
Kac-kac. Az a vicc, hogy még el is szeretném hinni ...
Srácok, szerintem ha ez az "esemény" kezdődne holnap tízkor, tökéletesen meg tudnám érteni. Már annyira fel vagytok, vagyunk tüzelve, kéne egy kis visszarántás a földre, ne törjük magunkat, lássunk tisztán...
Dátum: 2012.04.14. 19:01:19
Köszi a segítséget! Bevallom, tényleg féltem kicsit, hogy ha kinyitom, de nem választok, akkor esetleg elvész a láda, ezért szerettem volna előre eldönteni, hogy mit vegyek ki célirányosan. És Azazel, neked is köszönet, tényleg korrekt a láda nyitása, ha nem tudok elsőre dönteni, akkor még ott marad a karakterlapomon, hogy következő alkalommal hátha már sikerül döntenem. Kár volna ezt a ládát (vagy majd amit hamarosan újra nyerni lehet) veszni hagyni.
Dátum: 2012.04.14. 11:03:31
Sziasztok!
Azt szeretném tudni, hogy ha felhasználom az epikus kincsesládát, és a választható jutalom a legutóbbi megölt entitásom szintjétől függ, akkor ha az 80/81-es szintű volt (legutóbb a rubin triászt már ki tudtam venni belőle), akkor pontosan hányadik szintű epikus tárgyak közül is tudok majd választani? Mielőtt felhasználom a ládát, szeretném tudni konkrétan, mi a választék, hogy az összes eddig már elérhető tárgy számít (30-45.szint), vagy csak 40-45 (illetve esetleg van rá valami képlet, hogy szinthez képest melyek közül tudok választani majd)?
Dátum: 2012.04.12. 20:36:59
Zenészek beceneveit tudni szerintem speciális, még akkor is, ha ilyen nagy nevekről van szó. A jazz alapjáraton speciális, én is csak szelektálva fogyasztom hangulattól függően. De nem csak nekem lehet idegen, szükségtelen, konkrétan sosem hallott infó ez a Satchmo-név, ezt szerinted tudnia kellene például 18 éven aluliaknak is? Ez inkább olyan kérdés, aminek lehet örülni kiguglizás vagy kozmetikázás után, hogy jééé, mostmár ezt is tudom...
Dátum: 2012.04.12. 20:29:28
Ha Quellonnal nem tudnád összehozni hamarabb, mindjárt jön a bajnoki. Nevezz be, nézd meg, kik indulnak (kik aktívak) és próbálj célirányosan közülük segítséget kérni valakitől, aki szimpi (és várhatóan meg is tudod ütni). Sok szerencsét egyébként!
Dátum: 2012.04.11. 21:03:43
Aktuális besorolandó kérdések közt találtam:

Melyik híres jazz zenész beceneve "Satchmo"?

Ella Fitzgerald
Duke Ellington
Louis Armstrong*
Dés László


Nem tudom, ti mit szóltok hozzá, de én ezt speciálisnak tartom.
Dátum: 2012.04.10. 07:52:50
Ez gyors volt ! Köszi a válaszokat!
Dátum: 2012.04.10. 07:47:41
Tényleg (tudom nem valami bizalomgerjesztő a kérdés), de engem csak azért is érdekelne, hogy kő nélkül esetleg nyert már valaki pirosat a keréken? Ha már igen, ossza meg velünk az eset részleteit (sorry, de most nem kerestem vissza az összes hozzászólást, írjátok le ismét, köszi)! Elsősorban fejlesztői oldalról is érdekelne, hogy arra is van esély, és ha nem titkos, akkor százalékosan kb mekkora? Az infót előre is köszönöm, és további szép napot mindenkinek!
Dátum: 2012.04.09. 10:50:21
Csatlakozom az előttem szólóhoz, kellemes Húsvétot és szép vidám napot kívánok mindenkinek!
És kedves Beho, nagy köszönetem a kiscsibés képekért, iszonyat cukik ! Nekem a komoly kis gatyás jutott, lol
Dátum: 2012.04.05. 10:14:04
Te jó ég! Ez a mondóka az én gyermekkoromból is kimaradt! Az első harmadát ismertem csak, a többit most olvasom először. A bakafántoskodásnak is most fogok utánanézni...
Dátum: 2012.03.28. 11:18:34
Te a verseny során 39 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 1. helyezést ért el.
Jutalmad: A tudás arany tőre! Gratulálunk!

Ez számszerűen nem tűnik soknak, azonban keményen meg kellett küzdenem érte, folyamatosan, minden nap komolyan portyázni vagy vadászni (inkább utóbbi). Az első perctől ugyanott vagyok, és végül csak 39db jött össze, de a jelek szerint ez végül túlteljesítésnek számít. Komolyan izgalmas volt, egy ideig úgy tűnt, hogy a fölényünk ellenére csak másodikok leszünk, de mégis győzött a csapatom! Gratula mindenkinek!
azt tudom mondani, hogy van még egy hasznos kvízes topik, a "Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha fölteszem?" hogy biztosan megtaláld, íme http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,162.0
ott meg tudod beszélni (ezek szerint erre igenis szükséged van) több emberkével a kérdésedet, ötleteidet, mielőtt beküldöd, és nagyobb eséllyel fogják átengedni, ha előtte kiderül, hogy mit érdemes és mit nem. de ha nem szeretnéd nyilvánosan, a fórumon megbeszélni a kérdéseket, akkor a legelső hsz-ből, a felajánlott segítők nevei közül kiválasztasz egy neked is szimpatikus nevet (olyan fórumozót, aki viszonylag aktív), és vele privát üzenetben meg tudod beszélni a kérdésedet. hidd el, hasznos ez a segítség, tapasztalt játékosok, jól átlátják a nagy eséllyel elfogadható vagy épp a semmiképp sem elfogadható kérdéseket. ha biztosra akarsz menni, keress fel közülük valakit.