Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.06.26. 20:15:12
Köszi a véleményt! Csakhogy vannak fenntartásaim a fókuszkristályokkal kapcsolatban, tudom, hogy kettő jár, pont azért, mert nem visszaváltható. De nem visszaváltható. Mindig attól félek, mikor adok el véletlenül olyan cuccot, amit nem kéne... Úgy értem, a többi jutalom fix, az, hogy egy idő után lejár, kevésbé zavaró, mint az, hogy véletlenül "elfogyhat" .
Dátum: 2012.06.26. 20:10:10
Most a xenó jutalmakkal kapcsolatban szeretnék kérdezni, pontosabban tanácsot kérni. Igazából az érdekelne, hogy szerintetek "rövidtávon" (tekintve, hogy szorosan alulról közelítem a 60. szintet, viszont az ismétlő küldetéseket már csinálhatom) melyik jutalom éri meg jobban:

- 8%-kal több AF pontot kapsz
- 4%-kal több LE jár a küldetések teljesítéséért
- esetleg valami lélekszívó fókuszkristály

Bár próbáltam utánaolvasni, még nem érzem, nem értem, miért olyan izgalmasak azok az AF pontok, viszont szeretnék biztosra menni, és valami ütős, ha jobban tetszik, tápos jutalmat választani. Már csak egyfélét választhatok, lévén a kufár övét nem tudtam kihagyni. Ha azt mondjátok, hogy az AF pontok előbbre valók a küldetés lé-nél, elhiszem, csak győzzetek meg, tudni szeretném, miért.
Dátum: 2012.06.22. 18:05:21
Köszönöm!
Dátum: 2012.06.22. 17:33:29
Ha xenót támadok pp-ből eh-val, az is hatással van arra, hogy mikor tudok láthatatlanná válni, vagy csak a játékosok elleni portyák/kihívások számítanak?
Dátum: 2012.06.22. 13:38:26
Nem haragszom, sőt, köszi a hozzászólást ez egy ötlet, arra vagyok kíváncsi, hogy mit szóltok hozzá, és hogy mit szólnának hozzá a fejlesztők.

A küldetés nem tudom, hogy minden méretű templomban megjelenik-e, én 6x6-osat szoktam kapni, amire 28nap van. A jelenlegi harmadik templomomban is benne volt ez a küldi a változatosság kedvéért. A lényeg, hogy a küldi alapból sem írja, hogy egy nap alatt verd el az összes csp-t, én sem ezt javasoltam, csupán fix összegű csp elköltését egy hónapban. Bármilyen játékstílussal is játszol, a csp-k halmozódnak úgy is (szerintem ), 200pedig simán elmegy egy vadásznak is ennyi idő alatt, tán egy póknak szintén, elég, ha tudatturbóz párat, vagy néha eventezik. Csak kényelmesebb, nem erőltetett és nem értelmetlen egy fix szám (nem kellene alacsony szintű szakikat tudatturbózgatni hozzá ész nélkül, órákig, ujjgörcsig, rendszeresen, amennyiben nem vadászatokból szeretnéd letudni a küldit.

Vagy, a javaslatomat kiegészíteném egy "vagy"-gyal, bár van olyan sejtésem, hogy ez a programozást megbonyolítaná:
"Legyen nulla cselekvéspontod, vagy költs el 200 cselekvéspontot." Még extrémebb javaslat, kiváltva, alternatívaként vagy kombózva az előzőekhez a "Költsd el az összes portyapontod". Bár ez nyilván túl könnyűnek tűnik, elvileg 100halmozódhat őskő nélkül, mégis, aki tényleg játszik, akár kihívásozik, akár portyázik, ezt nyilván könnyebben leamortizálja, tán nem akkora kihívás. Viszont értelmesebb és reálisabb.

Majd meglátjátok. Aki lát ezekben az ötletekben lehetőséget, az vigye el holnap a megbeszélésre, én ezúton is megköszönném neki!
Dátum: 2012.06.22. 11:14:46
Sziasztok!
A találkozóra nem tudok elmenni, de olvastam, hogy lesz konzultáció a fejlesztési ötletekről, javaslatokról. Nem tudom, van-e ismét valaki, aki összegyűjti az újabb javaslatokat, ha igen, akkor szeretném "megbízni", hogy tolmácsoljon egy ötletet, amit korábban javasoltam a templommal kapcsolatban, szerintem hasznos lenne, ha sikerülne erről tárgyalni valamilyen formában a fejlesztőkkel:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,802.1840#hsz1852
A segítséget előre is köszönöm! Mindenkinek jó szórakozást holnapra!
Dátum: 2012.06.21. 15:18:41
Köszönet !

Mód: csak most láttam a módodat. Akkor most a csapdakészítésre nem lenne érvényes egyedül a fix+5
Dátum: 2012.06.21. 15:03:43
Izsó Miklósos kérdés besorolása, mikor én válaszoltam rá, még nagyon el volt tévedve! Izsó egy szobrász, így a búsuló juhászának semmi köze az irodalomhoz!
Dátum: 2012.06.21. 14:59:23
Ha már szóba jött a fertőzés kapcsán lenne egy kérdésem nekem is:
"Ráadásul 68. szinten egy, 78. szinten kettő, 88. szinten három stb. szakértelmed maximuma megnő 5-tel, hogy turbóznod se kelljen őket! (De ezeket értelemszerűen tovább turbózni már nem fogod tudni.)"

Ha jól értem, az, illetve azok a szakik választhatóak lesznek és azután fixen meg is maradnak? Így például megoldódhat, hogy egyszerre lehessen max+5-ösre fixált csapdakészítés mellett turbózva vadászni? És minden tizedik szint után válaszható egy újabb szaki, ami utána fixen +5-re feltolva működhet?
Dátum: 2012.06.21. 11:07:42
Láttam, hogy nem nekem szól a kérdés, mégis, szerintem ess túl rajta, ne tologasd a fertőzés leküzdését, ha már úgy döntöttél, hogy harcolsz ellene. Olyan bónuszokat ad, amiket kár kitolni még további 10szintig, ráadásul közben csak költöd az egyre több lé-t. Nem tudom, miért lenne jó neked, ha kitolnád, én a lehető legkorábbi leküzdésében látom a lehetőséget...
Dátum: 2012.06.20. 14:38:13
Csak feltételezés, de ha a xenóból indulunk ki, akkor várhatóan a kufárok csatája is csúszhat a decemberi tervezethez képest... ha nem így lenne, akkor elvileg már jövő héttől lehetne nevezni és eseménypontokat gyűjteni, de arról tán szoktak időben szólni, legalább egy héttel előtte hírek felröppenni . Ami a stratégiákat illeti, mindig jó tudni, hogyan időzítsük a csp-ket, amiket végül ismét sikeresen nulláztam tegnap, hála az aktuális eventnek és a templomnak
Dátum: 2012.06.18. 11:40:04
Hát, hogy őszinte legyek, ez a levezetés meghaladja a képességeimet isten ments, hogy legyen még egy megabrutál varim! Arra céloztam, hogy amíg nem léptem szintet, kb 8 támadásból simán levitték a xenók az ép-met, most, egy szinttel feljebb, és egy magasabb szintű xenót támadva pedig békésen ütögetem őket, két "vaku" egymás ellen Akárhogy is, ha a jelen helyzetem nem sért érdekeket, és minden a szabályok szerint történik, ezzel így tökéletesen elégedett vagyok.
Dátum: 2012.06.18. 11:22:43
Ok. De az normális, hogy egy szinttel lejjebb egy hozzám méretezett térkapus szörny-szintű sebző varázslattal támadtak, most pedig tiszta fénnyel? (56. szinten vagyok)
Dátum: 2012.06.18. 11:12:11
Nemrég szintet léptem, és újra csapkodni kezdtem a xenókat. Nincsenek pontos emlékeim az előző eventről, csak az tűnt fel, hogy a szintlépés után (és egyben egy szinttel magasabb xenó támadásával) hirtelen tiszta fény varival kezdtek támadni a dögök. Ennyi játék után ez valószínűleg egy buta kérdés lesz, főleg úgy, hogy nem tudom bizonyítani a szintlépés előtti xenók erejét és képességeit, de emlékeim szerint komolyan sebző varival támadtak engem (tán időhurokkal, mint a térkapus szörnyeim), többször volt, hogy kritikus varival, pedig mindig vakító fénnyel mentem. Igazából a véleményetekre volnék kíváncsi, mert attól félek, megint valami olyasmi történt, amit előbb kellett volna jeleznem...
Dátum: 2012.06.15. 21:37:30
Az ismétlő küldiknél csak elméletileg érdekelt a dolog, hogy biztosan értsem, miről is szólnak a feltételek köszönöm a választ, így azt hiszem, tiszta minden!
Dátum: 2012.06.15. 18:49:07
Sziasztok!
Most két teljesen különálló kérdésem volna, amivel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni!

1. Xenónál a szakértelmeinkhez is "hozzáigazodnak" a dögök, vagy csak a tulajdonságainkhoz? Picit növeltem a kritikus varimon, erre sorra csapkodni kezdtek kritikus varázslattal. én a vakító fénnyemmel bezzeg elég röhelyesen festek hozzájuk képest

2. Az ismétlődő küldetésekkel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy az értük járó jutalom csak a legalább 50 ismétlődő küldetés teljesítése után kezd el osztódni a küldetéseknél leírtak szerint? Én úgy értelmeztem, hogy igen, ez viszont elvileg azt jelentené, hogy ha nagyon akarom, akkor akár 48 azonos küldetést is csinálhatok egymás után, arra kellene csak figyelnem, hogy már az azt követőkben legyen valami változatosság már. Jól értelmeztem a leírást?

A segítséget előre is köszönöm!
Dátum: 2012.06.14. 21:19:17
Hány éves volt Jézus Krisztus, amikor mghalt a kereszten?

12
23
33
11

11, 12???!!! Ezek blőd válaszok! Törölni kellene a kérdést!
Dátum: 2012.06.05. 15:23:04
Lehet külön állatokkal is.
Dátum: 2012.06.05. 14:55:19
Az eset megválaszolásához egy újabb ital felhasználása kell, csatával és ellenféllel. Erre nem vállalkozom. Ha tervez ilyet valaki, vagy épp nem tud mit kezdeni a felesleges templomkristályaival, akkor kérem, írja be ide, hogy az a bizonyos portya hogy sikerült, milyen üzenetet olvasott az idevágó részeknél (első bekezdés)! Köszönöm!


Mód.: Baraty szerint végül kisebb hiba volt, az üzenet szövege volt hibás.
Dátum: 2012.06.05. 09:05:11
Én is

Mód: Na jó, a tegnapi utolsó csatám:

Tegnap, 23:14 Lavender Phantom A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása

Idomított állataid, Dekemény Bogárkám Cuppu, egy 57. szintű páncélos torgal, Mr Khí, egy 47. szintű manafaló vyarg, Lord Vitagen, egy 34. szintű lidércharcos és Matt Damon, egy 34. szintű Őrült démon is részt vesznek a csatában. Felhörpintesz egy támadás italát. Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.

...

A csatában összesen 2282 sebzést okoztál, és 2600 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.