Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2013.06.15. 22:05:51
Két világon is játszom, mindkettőn elindultak. Csak otthon játszom, nincs olyan ember, aki az otthoni gépemen ezt megtenné. Hangsúlyozottan direkt, odafigyelve NEM léptem be a templomba, egyik karimnál sem!!!

Kieg: még egy tippem, a zsírmajom. Ahogy most elnéztem, tán az teszi ki napi rutin oldalra a templomos cuccokat. Ha az a hibás a templom elkezdéséért, azért viszont én vagyok a felelős, de akkor is dühítő, mert "nem tudtam", hogy a "hátam mögött intézkedik".
Dátum: 2013.06.15. 21:34:57
.
Dátum: 2013.06.08. 21:48:20
.
Dátum: 2013.05.29. 19:24:28
Nem, minden ok volt. Reggel előbb "befejeztem" az eventet, a gombnyomással megnéztem, mennyi lesz a jutalom. Csak utána jutott eszembe, hogy az AH-ban előállítom a 4. megaeszenciát, hátha az is ad valami kis pluszt. A végeredményt az összesen +1 tulajdonsággal csak most délután láttam, és naiv módon reménykedtem, hogy esetleg tulajdonságonként +1 (7x1) is lehet belőle, de végül összesen csak 1x1 volt a többlet tulajdonság belőle.

Igen, kb 2600 tulajdonságra +300-at összeszedni már nem egyszerű, egyre nehezebb újabb és újabb tulajdonságokat gyűjteni rá. Magam nem számoltam utána, mert nem vezettem részletes statokat róla, de el tudom képzelni, hogy a +3% LE vadászat bónuszon már nem sok múlt, mostmár örülök ennek a +1. tulajdonságnak is.
Dátum: 2013.05.29. 16:19:50
Megaeszenciával.

Konkrétan az érdekelne, hogy elképzelhetőnek tartjátok, hogy 700 sárkány megölése után, majdnem pontosan 300 tulajdonság jutalommal mindössze egyetlen tulajdonságnyi +különbséget dob a rendszer az eszencia megszerzése előtt, mint után?
Dátum: 2013.05.29. 13:53:56
Sziasztok!

Szeretnék megkérni valakit, hogy írja meg priviben az event jutalom számításának képletét, amennyiben az elérhető volt!
Az érdekelne, hogy az utolsó pillanatban megszerzett +3% LE/vadászat mennyivel járulna hozzá a gyakorlatban a végleges tulajdonságnövekedéshez.

A segítséget előre is köszönöm!
Dátum: 2013.05.11. 20:01:38
Köszi a választ!
Dátum: 2013.05.11. 18:06:58
Szia!
Csak megkérdezném, kaptál-e választ azóta a kérdésedre?
Csak most fedeztem fel én is, hogy nincs (a wikidoton se!!!) egy szó sem már a féléves bölcsesség kötetről. Érdekelne, hogy mi ennek az oka, illetve, mivel sem az event leírásban, sem a jutalmaknál nincs semmiféle leírás, hogy általában milyen egyéb jutalmakért is folyik az event, érdekelne, van-e Neked vagy bárkinek bármi híre arról, mi lesz a következő heti jutalom - ha nem a kötet?!
A segítséget illetve a tájékoztatást előre is köszönöm!
Dátum: 2013.05.04. 12:10:02
Nem próbáltam meg felvenni én sem, ez a max 12-es szabály azért rémlett. Ha mégis kiderül, hogy valami csoda folytán fel lehet venni a meglévő medálok számától függően, az lehetne publikus remélem valakinek sikerül tisztázni a kérdést, vagy nyilatkoznak az illetékesek, mégiscsak 50kőről illetve egy kvízmedálról van szó...
Dátum: 2013.05.04. 12:05:54
Biztos akartam lenni a dologban, a lehető legtöbb forrásból, - nem mindegy, mit választunk bónusznak 10 szintenként... A szövetségben is ezen a véleményen voltak, csak nehezen értettem, mi is történt pontosan, eh-vf váltással eddig csak egyetlen egyszer volt dolgom a játékban... az ügyfélszolgálatos kolléga pedig nem nagyon értette, mit kérdezek, de talán csak túlbonyolítottam a kérdést...
Tippre az eh/vf szerintem maradhatott annyi, amennyi, ezeknél egy váltás során nullázódás történik, az af szakik viszont konkrétan törlődnek, így írja a leírásuk is. Az érdekes része az lenne, ha eh-val tettem volna rá a specet, úgy ránézésre lehet fel tudtam volna tolni 65-re, de egy váltás után ez is csak olyan lenne, mintha 55 lenne... szóval nem egyszerű ez
Nagyon köszönöm a válaszodat!
Dátum: 2013.05.04. 08:23:22
Ja, nekem is 12 medálom van, és jelenleg is egy kvízmedált látok felajánlott napi tételként!
Dátum: 2013.05.04. 08:20:15
Sziasztok!

A problémám, amire csak egy megerősítést vagy egy kiokosítást szeretnék tőletek kapni, a következő:

V2-es karim régen sokáig eh-s volt, így anno felfejleszthette az eh szakit 60-ra. Miután átvettem, váltottam is vf-re, amitől a vf szakija volt 60-as értékű - felteszem, hogy a hatása attól még 50 lett, és csak látszólag volt 60. Most, hogy legyőztem a fertőzést, adódott a lehetőség a spec szakik kiosztására.
Néztem a vadászatokért járó tp-ket a fertőzés legyőzése előtt, és néztem, miután feltettem a specet a vf-re (buta módon akkor még abban a hitben, hogy 60 helyett 65 lesz a maximuma)! A szakit növelni emlékeim szerint ténylegesen nem tudtam, de a tp észrevehetően kisebb lett vadászatoknál, miután sárgán világít a vf szakim.

Kérdésem, hogy ugye csak az történt, hogy az addig is 50-ként működő de látszólag 60-as vf szakim a specializáció ráadása után kezdett el 55-ként működni, attól, hogy még ezután is 60-nak lászik?
Kapcsolódó kérdésem, hogy a specializáció ráadása nélkül mindez nem jöhetett volna létre, szóval attól, hogy legyőztem a fertőzést, és van egy ilyen furcsa 50/60-as szakim, attól az még nem működött volna +5-tel többként?
Szóval, ha célom volt a vf szaki hatásának növelése, jól tettem, hogy arra is tettem egy specet, mert hiába látszólag 60-as, ha önmagában, spec nélkül csak 50-ként működik a fertőzés legyőzése után is?

A segítséget előre is köszönöm!
Dátum: 2013.05.03. 19:46:48
Ez diszkrimináció

De most komolyan, senki nem tud semmit arról, mi szükség van/volt/lesz erre? Hogy ki aktív, és ki nem, vagy hogy mennyire, azt más módon is lehet észlelni, ezt minden tapasztalt játékos tudja...
Dátum: 2013.04.01. 11:03:13
Nagyon kis kedves barikák lettünk Azt ti is észrevettétek, hogy az egyik ötlábú vagy legalábbis eléggé olyan, mintha az lenne LOL
Dátum: 2013.03.26. 17:41:22
Nagyon halkan és csendben még hozzátenném, hogy bízom az event-fejlesztők jóindulatú hozzáállásában és remélem, hogy ezúttal, ennél az eventnél is sikerül teljesíthető feltételrendszert kitalálni a módosított menetrendnek megfelelően (azért drukkolok, hogy a találati esélyek és az aranyhoz szükséges limitek reálisan legyenek belőve a három hetes ütemtervre nézve) legalább azok számára, akik minden lehetséges módon, tűzzel-vassal próbálkoznak darabkák után kutatni!
Nem utolsósorban köszönet a lehetőségért és az eventtel kapcsolatos újításokért!
Dátum: 2013.03.26. 16:31:32
Köszi, Truth!
A wiki-cikk szerkesztésével kapcsolatban nem reklamálásnak szántam, inkább motiváló figyelemfelkeltésnek más, túlbuzgó fórumozók számára;) én nem vállalom, sajna elég kevés tudásom van magáról az eventről. Hidd el, nem járnátok jól velem
Dátum: 2013.03.26. 16:14:45
FONTOS! Amennyiben olyan kategóriában kapnál arany díjat (akár úgy, hogy a csapat nyer, akár úgy, hogy nem, de eleget gyűjtöttél az arany díjhoz), ahonnan már korábban megszerezted az aranyat, akkor a korábbi díj helyett platina kategóriájú jutalmat kapsz. Platina díjat CSAKIS így lehet szerezni, ha egy kategóriában még nincs arany díjad, akkor sem kapsz platina díjat, ha elsők lesztek.

Egyetlen kérdésem van, mikortól lehet tudni - és hol lehet látni?! -, hogy mennyi térképdarab elég az arany jutalomhoz?

uff: a végzetúr wikin még mindig semmi infó nincs az eventről
Dátum: 2013.03.26. 06:22:26
Minden szakiért levon, ami csak a nagykönyvben (leírásában) meg van írva... akkor is, ha nem szeretnéd használni épp:
pl kalandozáshoz sem tudsz úgy "szintedhez mérhetően megfelelő szintű" varázsitalt, vagy gyógyitalt venni anélkül, hogy le ne vonná a VP-ket, hiába vettél alacsony szintű tárgyat, amihez nem kellett volna turbózott kereskedelem. Tudom, szerencsére ott van az a lehetőség, hogy egyszerre több azonos tárgyat is lehet venni, és így csak egyszer megy a levonás...
off: csak rég prüntyögtem, amúgy a reflexek rajongójának tartom magam
Dátum: 2013.03.16. 20:25:03
Ennyi erővel a feladatokat "Templom 2" -néven is használhatnánk, nem igaz?... a templomkristály maradjon csak a templomban, szerintem úgy logikus.
Dátum: 2013.02.27. 18:00:04
Köszönöm!