Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lavender

Dátum: 2012.08.08. 18:10:30
A beállításoknál balra rendeztem a karakterlapot, mert egyszerre szeretném látni a chatet a játékkal. Ha váltani szeretnék menet közben egy tárgyat, a cserélőablakot a képernyő közepére rendezi automatikusan, és nem engedi manuálisan balra tolni sem. Így viszont nem látok minden adatot a cserélőablakban a tárgyaimból (tudom, józan paraszti júzer magatartás: amíg tárgyat cserélek, addig zárjam vissza a chat ablakot).
Viszont nagyobb baj, hogy nem tartja meg az egyéni beállításaimat a chat ablak, pölö hogy nem akarom látni a "minden világos" gombot a párbeszédekkel, de folyton újratölti, valahányszor oldalt frissítek vagy új oldalra nyitok.
Dátum: 2012.08.08. 17:18:56
Ezt észrevettem, kipróbáltam a rókásat is, ott rendben működik minden alapjáraton viszont nem ezt használom, én is chrome párti vagyok.
Egyébként nem lett volna egyszerűbb a kikapcs-bekapcs, ha mondjuk a chat ablak is kap egy gombot az "Egyéb" menü funkciógombjai között? Csak egy ötlet...
Dátum: 2012.08.08. 16:06:44
Chrome-on sajnos minimalizáláskor az ablak el is halványodik, és az oldal frissítésekor vagy új oldal megnyitásakor már meg sem jelenik. Újra előhívni nem lehet.
Dátum: 2012.08.07. 12:03:10
Melyik nem egy szállitásra allkalmas jármü?

villamos
dereglye
saroglya*
szekér
Dátum: 2012.08.06. 17:00:11
Tegyük fel, hirtelen lett 20 új gyűrűd, és még nem ismered őket. Akkor egyesével végigklikkelnéd őket minden újabb lépésed előtt, vagy inkább végigfuttatnád a nyíllal a jelölősávot a listán, és közben végigpörögnének a képek adatokkal ?
Nem tudom, mennyivel lenne gyorsabb. Nyilván ez is csak egy egyéni problémára adott javaslat, azért írtam le, hogy hátha értékelhető. Jeleztem, innentől kezdve nem rajtam múlik.

Mód: Baraty meg is oldotta! Nagy köszönet
Dátum: 2012.08.06. 16:50:49
Ismét egy javaslatom, pontosabban egy kérdésem lenne most a karakterlap-reform kapcsán:

Amikor egy tárgyat szeretnék cserélni, és megjelenik az ablak, amiben egyszerre látom a jelenleg viselt tárgyat, a kapcsolódó tárgylistát és az új tárgy adatait, esetleg kivitelezhető lenne, hogy amikor a tárgylistában a billentyűzet segítségével a nyilakkal föl-le lépegetünk, akkor a meglépett tárgy képe+adatai is váltakoznának, megtekinthetőek lennének direkt egyesével klikkelések nélkül?

Nemrég átvettem egy karit, most úgy látom, már az is megkönnyítené a dolgomat, ha valami ilyesmi módon is meg tudnám nézni a számomra szinte teljesen új tárgyakat. Mindenképpen gyorsabb döntést tudnék hozni, mikor melyiket érdemes viselni, és egyáltalán gyorsabb lenne felmérni és "memorizálni", hogy milyen tárgyaim is vannak, melyik mennyivel tud többet, stb.
Dátum: 2012.08.02. 16:49:57
1db Dukáttermű varázstekercs (2dukát)/ templom. LOL
Különben teljesen egyetértek. Nem tudom, mennyire lenne több vagy sok, de egyes kisebb jutalmakat minimum duplázni lehetne, vagy valami dupla annyit tudó és létező egyéb tárggyal helyettesíteni.
Mód: Bocsánat. A mostani templomomban 2db dukáttermő varázstekercs is van!
Dátum: 2012.08.02. 16:43:21
Milyen kedves kis képlet Köszönöm a segítséget!
Dátum: 2012.08.02. 16:40:19
A bajnoki csaták is így jelentek meg . Nem rossz ez így egyébként!
(off: Sajnálom, hogy nem tudom szebben megfogalmazni, de nem vagyok sem programozó, sem szövegtördelő:)

Egyedül ott van gond, amikor az ellenfelemnél 4 állat van, és az ő teljes táblázata "túllóg" a csataleíráson. Ebben az esetben mászik el az én karim teljes adattáblája a portyaleírás alá balra. Szóval így is látok mindent egyszerre, csak így nem túl szép az összkép. Ha ez tényleg cél, és nem csak én látom ezt, hanem másnál is így van/lesz, akkor valahogy fixen balra kéne rendezni a két kari adatlapját, hogy semmiképp se ugorjanak el és egymás alatt maradjanak minden esetben.
Dátum: 2012.08.02. 16:27:19
Ez elég jó hír ! Köszönöm!
Dátum: 2012.08.02. 16:21:41
Azt szeretném tudni, hogy ha átlépem a 60. szintet, attól esetleg "megugorhat" az állataim elnyelése? Tudom, ez elég hülyén hangzik, de nem találok rá más magyarázatot. Az elmúlt kb 24 órában léptem szintet, és ez alatt csak az intelligens kedvencen toltam hármat. Tudtommal ez az elnyelést nem növeli, csupán az állat által kapott tp-re vonatkozik. Szeretném kideríteni, mi történt, emlékeim szerint pl a legjobb elnyelésű állatom is épp csak átlépte a 100-as elnyelést az elmúlt napokban, erre most néztem, majd minden állatom elnyelése 20 ponttal jobb. Ha valaki meg tudná magyarázni, mi történhetett, annak nagyon örülnék !
Jól látod a helyzetet, az adatbázisban bőven vannak speciális kérdések, amiket menet közben igyekszünk szűrni, megvitatni és jelezni, ha annak gondoljuk - a lehetőség legalábbis adott.
Egyedül arra céloztam, hogy ne akard gyarapítani ezek számát
Ez szerinted hány embert érdekel ? És meddig fognak erre emlékezni ?
Dátum: 2012.08.01. 14:18:19
Ide is beírom:

Ha egy portyacsatát megnézek, jobb oldalon az ellenfelem alatt kapásból szerepelnek az én adataim is, amíg el nem kezdem váltogatni egyesével az adatokat a képekre kattintva.
Ez a fejlesztés része, vagy valami hiba a gépezetben (nekem így is tetszik)?

http://kepfeltoltes.hu/120801/dsf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Erre gondoltam
Ilyen rendszerrel képekre kattintás nélkül is egyszerre látom mindkettőnk adatait. Amint valamelyik kariképre kattintok, a helyzet megszűnik, és csak az egyéni adatok látszódnak. Erre mondtam, hogy lehet ez is valami hiba. És csak a sima portyacsatáknál látszik így nálam most. Egy ilyen oldal újratöltve is produkálja ezt a jelenséget.

Egész régi, reform előtti portyacsata leírásoknál is megjelenik mindkét karakterlap egyszerre, csak szétesve, egymás mellett - vagy inkább alatt.
Arra tippelek, hogy ez nem lesz hiba, ez is a reform része lesz, csak még alakulóban van. Vagy tényleg hiba.
Dátum: 2012.08.01. 14:01:28
http://kepfeltoltes.hu/120801/dsf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Erre gondoltam
Ilyen rendszerrel képekre kattintás nélkül is egyszerre látom mindkettőnk adatait. Amint valamelyik kariképre kattintok, a helyzet megszűnik, és csak az egyéni adatok látszódnak. Erre mondtam, hogy lehet ez is valami hiba. És csak a sima portyacsatáknál látszik így nálam most. Egy ilyen oldal újratöltve is produkálja ezt a jelenséget.
Dátum: 2012.08.01. 12:35:15
Ha egy portyacsatát megnézek, jobb oldalon az ellenfelem alatt kapásból szerepelnek az én adataim is, amíg el nem kezdem váltogatni egyesével az adatokat a képekre kattintva.
Ez a fejlesztés része, vagy valami hiba a gépezetben (nekem így is tetszik)?
Dátum: 2012.08.01. 12:16:11
Ha ez a teljesítménynövekedés a legközelebbi kvíz olimpián is meglátszódna, az igazán csodás lenne (eltűnhetne már az a kb 5s-es késleltetés/visszaszámlálás az elejéről és a végéről).
Nagyon jó ez a vastag, sárga betűs kiemelés több helyen is! Kifejezetten szép! Örülök, hogy a tárgylistán a használatban lévő tárgyakon túl a toplistáknál a nevek keresőablakába is bekerült, ez nagyon jó ötlet és jól sikerült fejlesztés!
Nagy köszönet!
Dátum: 2012.07.31. 14:45:22
Akkor neked is köszi! Craslorg tegnap már rámutatott ismét a hiányosságaimra, nem kell újra meglovagolni
Tény, hogy egyik névről se hallottam, a legismertebb eset kapcsán pedig nem lehet kifogás, hogy még gondolatban sem léteztem, amikor a név először bekerült a köztudatba. Tudom tudom, a levelezésről és a pápa megbocsátásáról illett volna hallanom, nos igen, hallottam is, de a merénylő neve nem maradt meg bennem, hála a jó istennek! A történelem sosem volt a kedvencem, adatok helyett a tények, vívmányok és jelentős eredmények jobban megragadtak, azok érdekeltek. Ennek kapcsán igyekszem azon személyek nevét megjegyezni, akikét valóban érdemes - persze ez sem mindig jön össze, hála a kérdésednek, most az Ali Agca név újra-törlésén dolgoznom kell.
Dátum: 2012.07.30. 21:50:22
Ok, köszönöm !

Mód: A varázslat sebzésem sajnos még 3000alatt van (reklám helye), pontosabban átlag 2000alatt. Egyelőre És ami a küldiket illeti, azokkal kapcsolatban vagyok ügyesebb száz fölött.