Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - VIKI61

Oldal: 1
Dátum: 2012.07.04. 09:03:04
Sziasztok"

Nem tudok venni védelem italát a V4-en őskövem - portyapontom van kérlek nézzétek meg

Előre is köszike
Dátum: 2012.04.26. 09:04:08
Köszönöm közben sikerült
Dátum: 2012.04.26. 08:56:17
Sziasztok "

Lehet,h nem jól olvastam vmit de a templom leírásnál úgy van,h ha 1 sort megcsinálsz akkor az adott sorban lévő kisebb nyereményt azonnal megkapod nekem már megvan az egész templom de sem menet közben a sorok után nem kaptam meg a nyereményeket pl a templomkristályt sem !
Ugye a cuccok között kellene lennie de nincs ! Most amikor teljesítettem az egész templomot a nagy nyereményt sem kaptam meg

Legyen szíves vki segítsen nekem, vmit még kell csinálni vagy elszúrtam vmit?



megtaláltam hogy kell
Dátum: 2012.04.18. 22:44:20
Sziasztok"
Nos én még az elején totyogok a 2 szerón 1-30 kategória de nekem is 5x5 a templomom 9 szintű vagyok
Sztem biztos lesz vmi jó ebből én tolom fogcsikorgatva hátha kiérdemlem majd az istenek kegyeit aki meg nem majd szánja bánja
de ne sírjatok
majd kicsiszolódik ez is hiszen az eleje mindig zökkenke 1 kicsit az újításoknak
Dátum: 2011.11.09. 11:33:06
Sziasztok

Nekem olyan problémám lenne,hogy a V4 kvíz besorolásom már megvan 2.740 a jutalom LÉ - t is megkaptam szépen sorba és ennek ellenére csak 7 kvíz medállal rendelkezem kérlek nézzétek meg miért van ez

Előre is köszike

ma reggelre 11.én is megkaptam a besorolásomért járó jutalom LÉ-t de a kvíz medált nem valaki igazán foglalkozhatna azért ezzel mert nem azért áldozok a játékra ,hogy még rám se bagózzanak
azért ez röhej

na ma délután érdekes kaptam még 1 kvíz medált ez a 8.-ik nem kevés ez ennyi jó Kvíz besoroláshoz 2.970 ? Ha jól tudom 250 jó kvíz besorolás 1 medál

nem áll velem szóba senki fentről,hogy megmagyarázza

Köszönöm megkaptam a választ mailban
Oldal: 1