Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2011.08.30. 21:08:39
Hát ez jó a Facebookon már reklámoznak itt meg nem találok semmi részletes leírást hogy mi lett a végleges verzió a fejlesztésböl.A szövilapunkon nincs semmi erröl igaz még csak 12.szintig húztuk az event elött a kastélyt.

Ez mit takar?

"Az egyéni jutalmat csak azok kaphatják meg, akik a küldetéssor elkezdésekor teljes jogú, aktív szövetségi tagok voltak (beléptek az elmúlt egy hétben, és használhatják a 25. szintű Kastélyt)"

Ezt mire értsük? A szövetségi átlagépítés felére vagy pedig a 60.szinten és az felett lévö tagokra?!
Kérnénk már valamit ide a fórumra is hogy levágjuk mit is lehet és hogyan az új fejlesztéssel.
Dátum: 2011.08.30. 00:17:23
Bocsesz ha hülyeséget kérdezek... Láthatatlanul csak vadászni lehet nem? Ezen az eventen harcolni kell azt meg ha minden igaz láthatatlanságban nem lehet.
Dátum: 2011.08.25. 18:10:59
Van rá lehetöség,válaszoltak emailban.
Dátum: 2011.08.25. 15:19:58
Szia Baráty!

Az internetes banki átutaláshoz kevés az a bankszámlaszám hogy Svédországból tudjak átutalni hozzátok.
Ha lehet az ösköveknél írjátok ki azt a bankszámlaszámot is amire külföldröl is tudnak utalni.
Egy órája akartam átutalni de azt mondták a megadott számlaszámra csak Magyarországon belül tudok utalni...
Ha innen akarok akkor kérjem el töletek a teljes bankszámlaszámot hogy nemzetközileg is lehessen utalni.

Elöre is köszi!

u.i.: Ez csak a jv-nek szólt... a vicceskedvü játékostársak ne küldjenek saját számlaszámot mert nem ma estem le a falvédöröl!

mod: Ja és mielött valaki a paypal-t emlegeti a Maestro kártyát nem fogadja el a paypalos oldal,próbáltam és aktiválva van az internetes fizetési mód.
Dátum: 2011.08.24. 19:31:43
Igen én vagyok,bár elég vegyesen nyomom a hordákat a tapasztalat szerzés miatt. A mostanin törölnöm kellett félidöben a 3.helyröl LE diffben,költöztem és nem volt tuti a net hozzáférés.

Na jóccakát mindenkinek és sok reliket!
Dátum: 2011.08.24. 19:22:56
Szépen toltad! Nekem most jönnek ki csak a kennelböl a blökik,ma azok nélkül 103 gyözelem,nem sok csatát vesztettem.További sok sikert kedves játékostársak,én kicsit visszaveszek a tempóból mert megvan az erre a szakaszra megszerezhetö relikszámom. 2 db,hacsak nem lehet többet szerezni szakaszonként a mostanin... ?
Dátum: 2011.08.24. 19:14:16
Egy jó Zafíros megeszi ám a nagyot varázsló Smaragdot... Én gyémántos vagyok de a V3-on sokszor meglepödtem a Zafírok bónusza miatt Smaragdosként annak idején.
Dátum: 2011.08.24. 19:11:32
Megéri többet tölteni a plecsniért mint a minimum kedves ellenlábasaim?
A Smaragdok létszám fölényben vannak,mondjuk a Zafíroknál meg sok az építö... nagy meccs lesz köztetek! Mi gyémántosok örülünk ha az egyéni toplistán ott lehetünk.
Dátum: 2011.08.24. 18:46:36
Szerencsére ezt a részét meg tudom oldani portyázásból is,gondolom neked VF-ed van azzal kicsit gáz LE-t szerezni portya során ha csak nem találsz be pár karinál... Ha pedig esetleg van EH-d nem értem a problémádat.
400 csp-böl 130-at elvadásztam 200-at a drakónok-ra költöttem,be kell osztani,nem célom a toplista most nem gyüjtöttem be 800 csp-t,viszont közel 300pp-t tartogattam a fosztogatásra hogy ne unatkozzak ha ellövöm a csp-t.
Dátum: 2011.08.24. 18:35:09
A 10 napos szakaszokban mennyi relikvia eshet ki maximum? Nekem kiesett már kettö most az elsö napon,ebben a szakaszban eshet még vagy várjak az újabb nekifutással a 2. szakaszig?
Persze ütögetem azért hébe hóba de nem költöm el az összes csp-t egyszerre ha nem szükséges mert nem esik "halomra" a relikvia.
Dátum: 2011.08.24. 11:27:05
Köszi.
Dátum: 2011.08.24. 11:19:08
Huhh nem vagyok valami jó matekos.A képleted szerint ha jól értelmezem akkor a 2*VD-x drakón azt jelenti minnél kevesebb drakónt csapok le annál jobban járok a végén? Nekem ez nem tiszta,az egyszerü emberek nyelvén is le tudnátok írni ezt?
Dátum: 2011.08.24. 11:06:34
Én is bazi kevés lét kapok a vadijaimnak a fele sincsen átlagban,fleg ha a bónuszt is nézem ami a V5-re jött,valami erösen nem kóser.
Ha így marad én se evetezek,nem éri meg a relik ha pár száz LE-t kapok 90TP ért még ha egy csp jóvá is lesz írva TÖ-ben a végén.
Túl kevés a lé,miért????
Dátum: 2011.08.24. 10:47:06
Köszi,akkor hagyom a kritikuson a tt-t.
Dátum: 2011.08.24. 10:44:21
Az durva,én nem vok ilyen erös mert a V5-ön föleg vadászkodom és nincs VF,minden csatámat nyertem állatok nélkül is eddig.
Csupa ösköves cuccban vagyok,de mondjuk nem tudom hogy világonként milyen a beállítás,fura hogy kikapsz.
Dátum: 2011.08.24. 10:41:26
Még nem vagyok tapasztalt ebben az eventben,mennyit érdemes költeni az aktiválásra? A minimumot vagy X LE-vel többet?
Spekit turbózni kell ha nem maxos simán?
Dátum: 2011.08.24. 10:36:30
Huhh,lehet hogy gyúrnod kellett volna,állataid vannak? Az még segíthet...
Dátum: 2011.08.23. 20:09:27
Sziasztok!
Öskövet vennék külföldröl de a bankkártyámat nem fogadja el a paypal,banki átutalással menniy idö alatt kapom meg az ösköveket?
Csak azért érdekelne hogy tudjam mikorra várhatom hogy megkapom.
Dátum: 2011.08.23. 08:39:34
A fertö csökkentés kihagyása egész jó ötlet,köszi!!!! Bár már léptem egy szintet azóta,ha elöbb utalsz erre az egyszerü dologra (homlokára csak a manus) akkor most 80K LE-t spórolsz nekem,így csak 60 K lesz de az is valami...
Még1x köszi!
----------------
A válaszod másik felére nem tudok érdemileg reagálni,én nem lustáztam le senkit.Mondjuk valszeg nem nekem szólt de az én postomra válaszoltál.
A folyamatban levö epikus/AH-s licitek,vadászatok,és epikus verések adatai is onnan mennek tovább ahol megszakadtak?
És ha esetleg onnan is megy sokan abban vannak hogy vége a szervernek és nem biztos hogy visszanéznek játszani.
Email-ben azért mehetne némi infó a játékosoknak meg a facebookra is hogy mindenki tudjon róla... már hogy újra lett indítva.
-------------------------------------
Szövetség Horda Tag Lélekkút Épület Bajnok Győzelem Epikusszörny Hatalom tornya
(#24) Diamond Bandits 34 4.4M LE 320 1 1 80 209

Ezek az 1-es szintü világ gyözelmi feltételei,nem volt itt semmi program hiba a D.Bandits teljesítette és leállt a szerver... tökéletesen futott a progi.