Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2011.11.01. 11:21:28
Azta... 436 játékos nyomul a mostani V4-en jelenleg. Kezdi alul múlni saját magát minden alkalommal az 1. szintröl induló szerver.
Kedves Beho! Az 50. szintröl induló SOKKAL JOBB és már csak a fanatikusok meg a kezdök játszanak a jelenlegi szerveren. Mond ez nektek valamit?
Mivel többé kevésbé ugyan azok nyerik a szervert jó ideje,meg is értem hogy azok akik csak kevesebb kavicsot áldoznak a szórakozásra nem látják értelmét most ezen nyomulni...

De hát a sok kicsi az nem jó... erre a világra aki nem költ ezerrel,az nem megy semmire. Az 50.szintröl indulón legalább a kevesebb öskövet ellensúlyozza az okosabb fejlesztés a 11 millából. Nem is jöttem volna játszani most sem ha nem kérnek meg építeni,bazira unalmas az 1. szintröl induló szerver.
Dátum: 2011.10.30. 11:55:10
Ami egyszer törlödik azt szerintem nem lehet visszakapni. Nem iszok rá mérget,de szerintem nem kapod vissza.
Az AF-ek leírásánal oda van írva mi mihez kapcsolódik és mi törlödik ha megváltozik EH-ról VF-re a szakid s fordítva. De biztos van aki jobban tudja,egy ideje csak az 5-ös világon játszom.
Dátum: 2011.10.30. 09:03:20
Köszke,maradok a hízlalásnál... sajtoló medál? Röhej,inkább küldire használom az állatokat.
Dátum: 2011.10.30. 08:50:33
A legtöbb elájult állatért mit lehetett kapni az elözö Xeno eventen?
Nem emlékszem rá és akkoriban nem is nagyon érintett a dolog. Viszont most 8 alacsony szintü állatom várakozik,csak azt nem tudom meg e fogja érni a dolog.
Ha nem akkor inkább felhizlalom öket.

Elöre is köszönöm a választ!
Dátum: 2011.10.27. 18:22:05
Tényleg pocsék az arány,föleg hogy az állatok is nagyobb pofonokat kapnak mint egy 100+ szintü epikustól.
Vesszük a lötyiket stb...
Egy valamiért csinálgatom csak néha néha: Ha a kufárnál a hatáskörömbe kerül 1-2 LGY-s cucc és kell akkor megveszem. Viszont ahhoz képest hogy milyen sokba vannak az ilyenek,röhelyesen kevés LGY a jutalom... föleg ahol már jóval több mint 10K LGY az ár,a kavics nélkülit meg csak nézegetem.

Ki az a ***** aki egy-két jobb cuccért a pocsék LE/TP arány végett legyengíti magát? Hogy példázzam: Egy csizmáért 120-150 kalandot letolni... szánalmas még rá gondolni is.
Bár van akit nem érdekel hogy legyengül,söt van aki meg is engedheti magának mert annyira vágja a játékot hogy egyéb dolgokból még így is kirívóan erös a szintjén. Na de nem ök alkotják a nagy többséget.
Dátum: 2011.10.27. 12:00:43
Az alacsony szinten a vásárolható lélekszívós cuccokat értettem,egy alacsony és egy magas szintü karinak érthetöen messze más lehetöségei vannak tárgyakat venni. Tehát a tápnak minösül ezek szerint egyszerre 2 kristály szintöl függetlenül is.
Na hogy ne bonyolítsam: Ha az elözö eventen megszereztem a +8-as kristályt most mi a bakfittyet válasszak?
Dátum: 2011.10.27. 06:35:06
Egyre több karakter panaszkodik az egyéni jutalom miatt. Hogy csúnyán fejezzem ki magamat rohadtul kevés!!!
A más világokon is játszó társaink azt mondják nem éri meg csinálni,föleg nem gyorsan.

Idézet a fórumról:

"ez egy 59 karakter 3*jutalma
Átvetted a jutalmat: 224720 LE, 150 kristálypont
a 60 felettiek kapnak még 10 AF pontot
magasabb szinteken több a LE de a többi ugyan ennyi
elég sovány"

Igaza van,csak az építésre sokkal többet költöttünk mint ami jutalom LE-ben várható,150 Kristálypont? Pár K LE-böl megvehetö... 10 potya AF pont,hmm nem lehetne több ha már a küldisor alatt vagy 3-4 vagy 5 szintet ugrik valaki?

Ilyen aktivitás mellett ami kell ahhoz hogy meg is érje a magas kastély szintet elérni,ahhoz túlontúl is bagó az egyéni jutalom. Lépjük a szinteket mint az állatok,ezért vesszük az ösköves cuccokat is mert szeretünk divatosan öltözködni a szintünkön... Akkor most kinek is éri meg ez jobban?

Nagyon baró,egymást csesztettük mert nem ül "24 órában" a gép elött,hamar le akartuk tudni. Erre meg kiderül hogy annyira kaki mennyiség az egyéni jutalom hogy nem érdemes kapkodni. A karakterek szét építik a 2 építös küldetés miatt magukat és gyengülnek. Na mi ezt nem csináljuk tovább,szépen lekakiljuk a szövetségi küldetést majd megy hónapok alatt. Majd ráportyázunk az építéstöl erösen legyengülö ellenséges hordák tagjaira...
Dátum: 2011.10.26. 21:13:52
Kafa... Akkor mi lesz helyette Cras? Tudsz valamit? Pedig ha két különbzö idöpontú eventen szerzi be valaki a két kristályt simán megengedhetö lenne a használatuk.
Vagy az alacsony szintüeknek akik aktívkodnak túl nagy táp lenne? A felsö szinteken akkora %-ban lehet lélek szívást vásárolni a kufárnál,hogy a két kristály nem oszt nem szoroz!!!
_________________
mod: + az epikus lélekszívó relikek,ne sajnáljuk már azt a 2. kristályt.
Dátum: 2011.10.24. 09:43:34
Ott is ugyan az... de aki csak vadászatra alapoz a V5-ön az csak akkor tegye ha építeni akar... Mire leesett hogy portya nélkül eláshatom a karit majdnem késö lett. Most erösen próbálom a többieket utolérni több-kevesebb sikerrel úgy néz ki összejön a dolog.
Dátum: 2011.10.23. 20:26:30
Lan neked van igazad,sokkal jobb a kenneleztetés. A Fennmaradó két napban a pp-s és térkapus küldiket is lehet tolni az entitásossal együtt. Aztán ha felhíztak a blökik lehet sajtolgatni,PP-böl egyszerre csak 4 állatot tudok hízlalni.
----------------------
SuperEgo:

Az alacsony szintü állatok PP-s hízlalása... nem lehetetlen de magas szinteken már az elsö komolyabb pofontól elmennek 12 órára alukálni. (500-1000-ig verek az állatokba varival,csak a nagyok miatt fejlesztettem a másodlagosokat.) Kinek van erre ennyi feltámasztás eszenciája?
Dátum: 2011.10.23. 07:51:01
Hagyd nem érdemes leállni vele,ö már így született. A játékban sem lehetett vele normálisan kommunikálni... pedig próbálkoztam vele.
Dátum: 2011.10.22. 22:11:29
68.,78.szint... ha már leküzdötted fertözést mint írod is,akkor X szakértelemböl választva megnövelheted a maximumot öttel. Ez tuti hogy így van,ha rákattintottál az egyikre akkor az más színnel jelenik meg a szaki listádon. Ha nincs simán maxon a tudatturbóddal is a max fölé viheted.
Dátum: 2011.10.21. 11:06:58
Egy böngészöböl is megy egyszerre több karakter. A lényeg hogy ugyanarról az emailról legyen az összes karaktered.
Máskülönben kiléptet a rendszer. A 2. kérdésedre nem tudok válaszolni mert semmi értelmét nem látom a háborúnak csak a gyors szerveren.
Dátum: 2011.10.13. 17:50:43
Köszi,értem a célzást.Már tudom hol keressek "jó" kérdést a küldihez.

Nagy vagy Cras!!!
Dátum: 2011.10.13. 17:38:02
Bocs a rosz helyre írásért. Az egyéb levesekben a recepteknél fel van tüntetve a tejfölös meg egyéb jelzö. A gyümölcslevesbe speciel akit csak ismerek tejes habarást tesz/tett,bár a tejszín meg a joghurt eleve tejtermék...

Egyébként ha küldihez kell nem tom mit szörözik az admin,arról volt szó hogy nem kerül be az adatbázisba.
Máskülönben eszembe sem jutott volna kérdést írni,nem komálom az adminokat ez ügyben mert sokszor akkora baromságokat eresztenek át... aki meg ír valami normálisat abba egyböl belekötnek!
Dátum: 2011.10.13. 16:17:21
Legutoljára feltett kérdésed
Melyik levesben van tej?

Bab
Gyümölcs (EBBEN VAN,KI AZ AKI NEM TUDJA EZT MAGYARORSZÁGON??????)
Borsó
Gulyás

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Aztán mitöl speciális ez kérem,csak a rohadt küldihez írtam.............. Ha egy kínaitól kérdezem magyarul akkor speciális meg ha egy magyar óvodástól! Ráadásul a kérdés feltevési lehetöséget is elvette az adminisztrátor,KÖSZÖNÖM!!!!

AMIT GONDOLOK MOST AZT NEM ÍRNÁM INKÁBB LE...
Dátum: 2011.10.12. 10:47:11
Tudom,de építö leszek és az a pár napi prém nem érdekel. Ezen okból nem akarok pajzsot venni,a habokra vadászni satöbbi,minden LE kell a szövibe amíg el nem érem a 4. szintet. Maradjon a kezdöknek a mentor nekem nem kell!!!
Egy szál buzogánnyal fogok nyomulni,építéshez nem kell más csak szaki...
Dátum: 2011.10.12. 10:38:25
Miért nem tudom kikapcsolni a mentort a V4-en? Idegesít és bazira nincs rá szükségem!
Dátum: 2011.10.10. 18:52:43
Ha agyoncsapnak se tudom most megmondani,de az tuti hogy nem az ujjamból szoptam ki. Most nincs idöm átnyálazni a rengeteg hsz-t.
Dátum: 2011.10.10. 18:39:03
Köszönöm,ha ezt venném alapul akkor októberben kezdödne... (Olvastam az eredeti ígéretet anno.)
Biri "biztos" forrást említett a novemberi kezdéssel kapcsolatban. De ez egy tág fogalom ha azt nézzük hány napos egy hónap.