Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2013.05.30. 15:35:31
Félreértesz... Ha speciel megszivat valaki és elteszi a pénzt, akkor így jártam... Csak az zavarna hogy nem tudom megszerezni a befizetésért járó ajándékokat. Nem érdekel a 10 rongyos, nekem a maxos köll...

Tiss! Te ott leszel a találkozón?
Dátum: 2013.05.30. 14:58:35
Ezek csak a találkozon befizetett összegekért járnak?
Tuti befizetném a 20 rongyot, de csak a találkozó miatt nem fogok Magyarországra utazni... 4 éve nem voltam otthon.
Jó lenne ha ezzel egy idöben arra az egy napra csak az öskövásárlásért megkapnák azok is, akiknek nincs módja vagy ideje több 100 vagy ezer kilométert utazni csak ezért.
Nem lehetne ezt valahogy megcsinálni?
Nem ismerek senkit sem a játékon belül annyira, hogy 20 ezret csak úgy oda utaljak neki. Söt... senkit sem! Akkor kezdtem el a VU-t amikor külföldre költöztem.
Dátum: 2013.05.24. 09:06:24
Az Effektív számolásod nem jó szerintem. Csak alap töltéssel csatáztam 496-ot az effektív töltésem 24800.
Ha ezerrel szorzok az 24,8 milla. 6900 LE egy aktiválás nekem... Nem tévedtél egy nullát? Vagy én nem értek valamit...
1000 CSP-böl megnézném ki vadászik össze 25 milliót...


1000 CSP-t fektettem be alap töltéssel, semmi mást. Ezt fogom kapni:

+8 Erő, +8 Támadás, +7 Védekezés, +7 Egészség, +7 IQ, +7 Mágia, +7 Taumaturgia, +99 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)

Valami itt nekem nem stimmel, ez nekem vastagon 10 milla feletti fejlesztés lenne. Sokkal több bónusz van itt mint amit Miklós leírt az event elött.
1000 CSP-böl ha megfeszülök sem vadászok össze 10 Milla vagy e feletti összeget. A befektetett eröforrásokat nézve és a kapott jutalmat számolva félre lettünk informálva...
Nagyon megérös az event, az elözetes számolásoknál ennek csak a töredéke jöhetett volna.

Vagy valami hiba van, vagy Miklósék elnéztek valamit. Ha ezt tudom 100 millát teszek az eventbe + maxos eröforrások, nem költöttem volna el az event elött az LE-t.
Dátum: 2013.05.23. 17:43:05
"Egyébként eddig nem hiszem, hogy túl sokan váltogatták az EH-VF-et úgy, hogy maxos AFK-kat nulláztak le."


Ezt te csak hiszed... Hanyadik szintedet taposod?
Nem mindenki rohan ám úgy mint te hogy 2 hetente váltogatni kelljen a dolgot.
Landragór alatt érdemes megcsinálni vagy az új eventnél. Max négyszer kb egy évben. 200 öskö nudli költség... Többet megiszok egy este ha diszkóba megyek.

De ha valaki többször megcsinálja az Miklóséknak direkt jó lenne. Beindulnának az szintlépések és még fizetnének is az emberek!
Tiszta üzlet, mindenki jól járna és meg lenne elégedve. Senki sem kerülne sem elönybe, sem pedig hátrányba. De nem bonyolódom bele ebbe veled. Számolgassad melyik taktikáak mekkora az LE/TP aránya...

Ez csak egy javaslat, semmi egyéb...
Dátum: 2013.05.23. 15:40:43
És ehhez muszáj lepontozni?

Ezt eddig is meg lehetett tenni csak össze kell spórolni az AF pontokat, hogy vissza lehessen szerezni az adott képességeket.
Ezt ki lehetne váltani egy ilyen fejlesztéssel. A cél az AFP spórolás, semmi más...

Mitöl lenne kötelezö? Ez csupán egy pénzes változata lenne a dolognak. Amúgy is meg lehet csinálni ingyen. Lenne rá AF pontom hogy cserélgessek, de pénzel jobban kjiönnék mint elveszítsek állandóan egy rahedli AF pontot.
A játékosok is megindulnának talán a fejlödéssel, nem csücsülnének hónapokig egy-egy szinten ha volna egy ilyen lehetöség.
A templom meg az új event miatt nem tiltakoztál... Pedig az sokkal többe kerül mint ez, ha esetleg megcsinálnák.

119 AFP-s fejlesztés megy a levesbe egy váltáskor EH-ról VF-re!
Na ez a sok, nem az 50 kavics...
Dátum: 2013.05.23. 13:13:06
Nem tudom hogy javasolta e már valaki azt hogy lehessen váltani EH-ról VF-re és fordítva úgy, hogy ne törlödjenek a kapcsolódó AF képességek a váltás miatt.
Persze olyan formán képzelem el hogy fizetös legyen mint a hordaváltás 50 öskö + AF képesség lehetne az ára. Például : Tér-idö nagymester, ár 200 AF pont... Elérhetö a 100. tapasztalati szintnél, vagy valami ilyesmi...
Szerintetek milyen ötlet?
Dátum: 2013.05.19. 17:29:05
Nincs azzal semmi baj... Nem csak az LE-re kap bónuszt hanem a TP-re is. Mellesleg ha gyüjt valaki egy halom LE-t is a sok CSP mellé és a szakijai is jók, kaphat egy jó adag jutalmat.
Volt karim a V5-ön kimaxolt szakikkal és inspirációs bónuszom is volt. Mire 90. szint környékére értem örültem ha + 40-et összekapartam mindenre a Landin... Pedig be volt tartalékolva az eröforrás.
Az inspirációs bónusz önmagában kevés ( semmi ) , ha nincs szaki háttér mögötte!
Dátum: 2013.05.16. 23:01:04
Az ÜSZ nálam is "halott", de csak az új opera böngészövel. Firefox alatt semmi probléma vele, mükszik!
Köszönjük szépen!
Dátum: 2013.05.15. 08:51:41
Gyorsítások: 3 x 200 CSP
Prém által tárolható: 800 CSP
Szelence: 200 CSP

Ez 1600 darab, ehhez hozzájöhetnek a CSP italok is amik jóval 1600 fölé vihetik a egyszerre eltárolható mennyiséget!
Dátum: 2013.05.13. 12:34:04
Ez is igaz... De a következö ilyen eventnél a bevezetést illetöen! Menet közben ez kicseszés azokkal, akik az event elött ismerve a jutalmazási rendszert nem vágtak bele felhalmozott LE-vel és eröforrással.
Dátum: 2013.05.13. 12:23:14
Az ötlet nagyon jó!

De NEM támogatom a mostani eventre való bevezetését!

Meg is indokolnám. Többen is vagyunk akik ismerve a mostani jutalmat nem foglalkoztunk az eventel...
Így nem tartalékoltuk fel az eröforrásokat.

Most hirtelen bele egyezel egy régebbi kérésbe, javaslatba ami mar megérné nekünk is.
Ne haragudj de ez már nem lenne fair dolog!!!!!

A következötöl nagyon is rendben lenne, de ezt nem az esemény alatt kellett volna kitalálnod Miklós!
Dátum: 2013.05.10. 22:12:55
Nem PP és CSP, hanem TP után kapod az AFP-t... Vadászatra lebontva volt hasonlat egy 60. és egy 120. szintü kari kapott AFP-jére egy vadira kiszámolva, ha emlékszel rá. Igazuk volt! Az hogy az EH-s mennyit kap az egy dolog. Senki nem kényszerít senkit VF használatra fele AF pontért!
A képlet alapján nem kapsz több AF pontot mint egy 60. szintü ( alap eset ) karakter. Ki lehet számolni, a módosítókat felejtsed most el! Az vagy van vagy nincs! Szövetség, pénz vagy event függö dolog!
----------------


Viszok:


Hát amikor el kell használnod X támadás italát... Nekem nem sok ilyen ital van, EH-s vagyok a portyáért nem esik mint a kihívásért!
Dátum: 2013.05.10. 19:00:18
Már máshol taglalták ezt... Ugyan annyi AF pont jár vadászatonként szintektöl függetlenül. Utalok az alap AF-re, módosítók nélkül.
A támadás itala pedig jó a templomokhoz és a feladatokhoz a küldiknél.
A szerencse kerékre pedig Miklós ígéretet tett hogy változtatnak rajta a közeljövöben.

Más: Mit lehet majd kapni a platináért? 140 K LGY-m van és 72 db LGY csomagom.
A szkarabeuszosokkal mi lesz? Meg a jóval erösebb ellenfelekkel? Meg aztán ha túl gyenge nem bírja ki a 6 harci kört meg az egyebek... Ez a véletlenszerü dolog nem jó és nem életszerü megoldás. Sajnos...
Inkább maradjon a régi rendszer amíg nem találtok megoldást.
Dátum: 2013.05.08. 12:05:40
Kisesett a féléves bérlet, de a régi dátumozása szerepel rajta...
Dátum: 2013.05.08. 10:59:32
Hogyan akarsz állatot elfogni, ha nincs szabad hely?
Dátum: 2013.05.05. 10:04:04
Csatlakozom...

Továbbá tessék öket 100%-on hagyni és 1 milla épet adni nekik. Óránként kapjanak LE-t hogy legyen mit rabolni tölük... Stb-stb! :-D
Dátum: 2013.04.29. 09:30:57
Jaja, de van pár tevékenység ami "megköveteli" a szerencsekerék használatát.
Pl: Pörgesd meg a szerencsekereket X alkamlommal! Nyerj ritka vagy ultra rikta tárgyat a szerencsekeréken!

Ismerös? Vagy a templomot sem érdemes csinálni?
Én inkább pörgetek mint erre csesszem el a dekrétumot.
Dátum: 2013.04.27. 14:24:20
.