Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2012.10.11. 14:27:11
Bár nem vagyok egy nagy penge, de a sebzést növelö kristályok fajtájuk szerint vagy a fegyver, vagy pedig a varázslat sebzését növelik.
Értelem szerüen ha ezt valamelyik epikus cuccba bele illeszti valaki, akkor nem müködhet. Mit növelne ott?
Milyen sebzést okoz egy epikus cucc? Kritikust... Ez pedig szakértelemhez kötött. A fókuszkristályok pedig a leírásuknak megfelelöen 2 dolog sebzését növelik.
Ez tök egyszerünek tünik ebböl a szemszögböl!
Vagy rosszul gondolok valamit?

Dátum: 2012.10.04. 21:26:22
Köszi!
Dátum: 2012.10.04. 21:17:03
Jaja, vele beszéltem is az elözön... Nem biztos hogy megérte neki, az inspirációs bónusz tönkrevágja a karaktert.
Hiába a bónusz, ha gyorsabban fejlödök elesek jó pár dologtól amit megtehetek a régi világokon.
Az új karim a V3-on van és messze jobban haladok vele mint a régivel, amivel elpüföltelek odaát.
Pedig aztán ugyan úgy csinálok mindent, azzal a különbséggel hogy itt már 61 küldinél járok 30. szintü létemre. Most fejlesztettem ki a VF-et is. Az elején nem szabad sokat vadászni a V5-ön, késöbb sem...
Kezdesz hiányozni... Nem jössz utánam?
Dátum: 2012.10.04. 21:10:08
Köszke! Hasonló cipöben járok mint akkor te. Szakizgattam eddig. VF maxon, speki és ultraspec is turbóval. Sajnos a nagyok még nem tudtak rubin triászt kiverni nekünk. Ezt kivéve az ultraspec és a fejlődés arany öve ami csökkenti a fejlesztést.
Nagyon jó hír amit megosztottál velünk. Priviben esetleg azt is leírhatnád hogyan zavartad le. Magyarán mit csináljak és hogyan?
Elöre is köszönöm!
Dátum: 2012.10.04. 18:41:37
Beleszámoltam a költség növekedést, így jött ki 800 csp-böl a kb 30-as növekedés. Az 1450 az induló csp összeg, ehhez hozzájön amit az event alatt kapok és a számolásban a +20% nem volt benne.
A táblázatot elöre is köszi!
Dátum: 2012.10.04. 18:26:47
Jó kérdés... Ez engem is érdekelne!
Dátum: 2012.10.04. 18:23:22
Az új karim most 30. szintü, a TÖ még nem nagy. Eddig a szakértelmet toltam hogy az eventre jó legyen..
A spekim és az ultraspecem turbóval maxos, Szereztem egy arany reliket is a TÖ fejlesztés csökkentésére.
KB 1450 CSP-vel vágok neki az eventnek. A TÖ összegem átlag 55 tulajdonságonként.
Az érdekelne KB mekkora összegre számíthatok az event végén a jutalomnál.
800 csp-böl +30-at tudnék fejleszteni minden TÖ-n, külön-külön ultraspeccel. A régi karaktereimmel egyszer sem kaptam ennyit jutalomként. Igaz azok nem voltak ilyen alacsony szinten.
Mivel Cras +20%-ot emleget, ekkora tartalékkal belevágva az eventbe kb +50-60 TÖ-t remélek tulajdonságonként minimum. Lehet erre esélyem? Nem akarom elcseszni a karimat egy rossz döntéssel.
Dátum: 2012.10.04. 09:50:38
.
Egyértelmü... Mivel semmit sem fejlesztett meg épített, lerí a statokról hogy valakit tápolt vagy tápol jelenleg is. A szintjéhez képest marha sok versége van, már egy jó ideje inaktív lehet a karakter.
Dátum: 2012.10.02. 07:01:40
Te eddig 51 térképdarabot találtál.
Eddig 1080 eseménypontot gyűjtöttél

Ahhoz, hogy eggyel jobb díjat kapjál (ha a csapatod nem a legerősebb díjat nyerte), még legalább 6 térképdarabot kell gyűjtened. A kettővel jobb jutalomhoz még 41, a hárommal jobbhoz pedig 87 darabot.


Eddig arany relik, azért hogy valaki agyon vadássza magát még nem jelenti azt hogy dölni fog a térkép részlet hozzá.
Nekem van pálcám és szakim is, aktívkodtam is... A +1-es jutalomra sem lett elég. Még jó hogy vissza szerezte a csapat az 1. helyezést!
Dátum: 2012.10.02. 06:55:36
Ha Quellon-tól még 1 hsz-t vissza nézel amit írt, akkor láthatod hogy neki is van 140 db felett.
Mitöl reszeltek neki?
Dátum: 2012.10.02. 06:31:46
A következő, sima bajnoki viadal időpontja: Ma, 03:00
A viadalra már beneveztél.


Mintha elmúlt volna hajnali 3... Nem kellett volna már lezajlania?
Dátum: 2012.10.01. 19:49:05
De rég kérdezett valaki ilyet... Azért csak jönnek új játékosok is!

Ezeb felbuzdulva itt van még 2 link:

Itt majdnem minden megvan, amit a játékhoz tudni kell.
http://vegzetur.wikidot.com/kuldetesek

Itt pedig a kvízhez segítség, be kell másolni a kérdést.
http://www.vu.helenakozmetika.hu/

*****
mod: Hát újnak nem új... De hátha igénybe veszi a 2 linket!

Név:
Elod1999 (fórumozó)
Rang:
Végzetúr poronty
Regisztrált:
2010.01.01. 16:30:15
Dátum: 2012.10.01. 13:34:43
"Te eddig 30 térképdarabot találtál.
Eddig 719 eseménypontot gyűjtöttél"

Hát igen Craslorg, ezt is elérjük sokan prémesként, pálcával és szakival együtt!
No pont ezért hagytam a sunyiba az egészet, arra alapozva hogy az ugrálók kikaparják nekem az arany reliket. Eddig úgy néz ki meg is csinálták...

Azóta szépen begyüjtöttem megint maxra az eröforrásokat és most fogom kiváltani a Landragór eventen a gyorsításokat is.
Priviben még kérdezek valamit...
Dátum: 2012.09.30. 19:01:02
22 éve nem találkoztam ilyesmivel az iskolában... ma sem tudom eszik-e ezt vagy isszák. Nekünk összeadással, szorzással, osztással és kivonással is kijöttek az eredmények...
Dátum: 2012.09.30. 10:44:21
Melyik történt a legkésőbb?
Terroristatámadás a WTC ikertornyok ellen
ifj. George W. Bush-t megválasztják amerikai elnöknek
Az USA atomfegyverekre hivatkozva támadásokat indít Irak ellen* Állítólag ez a helyes válasz...
Bill Clinton amerikai elnök botrányba keveredik Monika Lewinsky miatt


Nem atom fegyverekre hanem vegyi fegyverekre hivatkozva!
Dátum: 2012.09.27. 20:41:25
Hát fene tudja Craslorg...
Minden eventen lehet szerezni arany reliket. Ez az egy az ahol egyszerüen csak 2 kufárt érdemes választani a 2 népszerübb relik miatt. Eddig ezek a kufárok voltak mindig az elsö két helyen. Legalább is a régebbi karaktereimmel minden esetben ki tudtam szedni az arany reikviát. ( +1-es jutalom ) Ha a 2 másikra fáj a fogam azt egyszerüen egy olyan eventen szerzem meg ahol választhatok a relikek közül az EGYÉNI teljesítményemnek megfelelöen.
Persze ezt az ugrabugrálás teljesen lutrira teszi, igazságtalan csapat büntetésekkel.
Persze a Landinál egyböl nullázódik minden ha hordát váltok. Ott marad a másik hordánál az addig teljesített eredményem. Így kéne ennek lenni itt is.

----
Ariel:

Ez nem is vitás, az a 2 event a kufárral együtt nagyon jó! Bár a kufáron és a Xeno-n egy szakizós fázisban lévö karakter nagy bajosan szerzi meg a maxos jutalmakat. Ez saját tapasztalat, alacsony szinten ha rágyúrok a TÖ-re szaki háttér nélkül akkor az a karakter hátrányára történik akárhogy is nézzük. Event ide vagy oda...
Dátum: 2012.09.27. 14:13:25
Bocsi hogy válaszolok a Topic OFF-ra, de igaza van attól függetlenül hogy rossz helyre írt.

A térképnél teljesen igazad van... Mi a túrónak a +1,2,3-as jutalom ha át lehet lépkedni és ezért pont a vezetö csapatból lesznek az utolsók? Ja... így lehet variálni hogy "szarabb helyezéssel" is maxos relik jöjjön abból ami még nincsen meg?
Bakker a csapatom szinte végig vezetett, nem volt szükségem arra hogy akár a +1-es jutalomra ráhajtsak.
Így is ez a legrosszabb event, ha lehet plusszos jutalmat szerezni akkor minek az ugrálás??? A múltkorin is ezen ment a vita.
Ki-ki álljon be oda amelyik relik kell neki és ne lapuljon egy másiknál azokat szivatva, akik a helyezésüknek megfelelöen aktívkodnak az általuk áhított relikviákért. Ha meg lehet ugrálni azt ne a csapat szívja meg, hanem az aki ugrál... Annak nullázódjon le a térképszáma úgy hogy az ne befolyásolja a csapatok helyezését.
Marhára nincs most ez így jól és az elözö ilyen eventen sem volt jó!
Remélem az új esemény kiváltja ezt az eventet, ezzel csak szivatni lehet a játékosokat... Nem csoda ha a többség egyenesen utálja!
Dátum: 2012.09.26. 13:47:18
Ez így nem pontos. Azok az ösköves tárgyak törlödnek csak amit ha elad a játékos, akkor öskövet kapna vissza értük. A nem visszaváltható cuccok és a fegyverek,nyakláncok és gyürük nincsenek benne a törlésben.
Legalább is nagyon nem kéne hogy töröljék, mert csak LE-t lehet értük kapni. A fegyverekböl ki kell szedni a viszaváltható cuccokat átadás elött.

Ez szerepel a karakter átadásnál:

" Ha akarod, átadhatod a karakteredet egy másik felhasználónévvel regisztrált játékosnak. Ehhez meg kell adnod a fogadó játékos felhasználónevét és e-mail címét. Az átadás feltétele, hogy az illetőnek nincs még karaktere ezen a világon. Az átadás 50 őskőbe kerül, és az átadás után a karakternél levő minden maradék őskő megsemmisül, és azok a tárgyaid is, amiket őskőért el tudnál adni. /fel nem használt fókuszkristályok, állat-felszerelések, stb/ (tehát ezen a módon nem tudsz őskövet átadni más játékosnak!) "

Itt szó sincs róla hogy az összes ösköves tárgy törlödik.
Dátum: 2012.09.26. 13:35:47
A "menetrendre" 2 hetet nyugodtan rá lehet számolni. 10.-e elött semmiféleképpen nem fog indulni.
Gondolod PsyCho 1 héttel a térkép után már kezdödik is a Landragór?
PsyChoTickTack annyiszor megkérdezte már az eventek kezdését hogy tudhatná hogy elcsúszás van a fórumon kiírt idöpontokhoz képest egy jó ideje. Ezek az idöpontok is csak várható státuszban vannak ott. Lora esetleg ki is javíthatná...