Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Klarinét

Dátum: 2012.10.18. 19:37:29
+20% bónusz sebzés? Ariel, mire valaki megcsinálja a 20 templomot, úgy hogy tolja ezerrel.... Az felszed annyi tp-t rosszabb LE aránnyal hogy nem érvényesül az ellenfelével szemben. Vannak kivételek akik keveset gyengülnek, de ezekböl kevés van.
Amíg el nem kezdtem templomozni a régi karimmal, elég jó voltam a szintemhez képest. Bejött a templom, no uccu neki lezavartam belöle vagy hatot ha jól emlékszem. Ezalatt beszoptam annyi TP-t a vadászatok miatt, hogy látványosan legyengültem azokkal szemben akikkel elötte simán tartottam a lépést. ( rossz LE/TP arány )
A kis karim köszöni, de nagyon jól elvan a templom nélkül és el lesz a piramis nélkül is. A szakizós fázisban is van olyan erös hogy ne nagyon háborgassák.
Az én véleményem az hogy a VT semmitmondó jutalmakat ad, az egész arra megy ki hogy lépjük gyorsabban a szinteket ész nélkül és költsük a kavicsot. ( Tisztelet a kivételnek. ) A Piramisban is csak ezt látom, bár remélem event lévén tényleg hasznos/értékes jutalmak lesznek...
Nem pedig haszontalan kacatok mint a VT nevü testvérében.
Tudom hogy nem kötelezö csinálnom ezeket, de azért leírom a véleményem róla.
Dátum: 2012.10.18. 15:52:30
Ezért is írtam hogy meglátjuk milyen lesz. Szintenként 8 feladatból 2 dekrétum lehetöség nekem azt jelenti hogy aki nem akar sok eröforrást ellöve sok tp-t beszedve gyengülni az pénzért megcsinálhatja. Az LE-s dekrétumot eleve kizárom mert erösen rontja az LE/TP arányt.
A jutalmak nekem nem érnek annyit a VT-ben hogy agyon tömjem magam tp-vel. Többek között ezért is tünt el a 109. szintü karim, de ez más lapra tartozik. Aki akarja majd megcsinálja ha megéri neki.
Dátum: 2012.10.18. 15:27:44
Na meg hogy csak a toplista elsö felének teljesíthetö... Nem lesz ez valami népszerü szerintem.
Gondolom pont ezért van szintenkénti dekrétumozás, ha már csak a nagyok "löhetik" ki az egész piramist akkor legyen lehetöségük kavicsot költeni...
Dátum: 2012.10.18. 15:22:32
Minden szinten 2 dekrétum... Jó kis költségeket sejtet a dolog. Ha hasonló mint a végzet temploma akkor bele sem fogok, messze elkerülöm azt is. Nincs az a "jutalom" amiért megtömöm magam TP-vel "semmiségekért". A VT is piti dolgokat ad ahhoz képest hogy mennyit kell érte aktívan tevékenykedni. Itt meg még fizessünk is érte "vastagon" ha elöl akarunk végezni.
Na de nem gondolkodok elöre ennyit, majd meglátjuk milyen lesz.
Dátum: 2012.10.16. 09:24:01
Felejtös... túl sokba van ezt 20x megjátszani.
Dátum: 2012.10.16. 09:18:51
*dupla
Dátum: 2012.10.16. 09:18:26
A kisajtolt állatot hányszor lehet visszaszerezni kavicsért?
Most járok a sajtolj ki 20 állatot küldinél és az event alatt nem szándékozom sokat vadászni.
Van egy olyan opció hogy az elengedett kisajtolt állatot vissza lehet hívni. Hányszor lehet ezt megjátszani? Nem akarok beregadni a küldikkel az event alatt.
SOS
Dátum: 2012.10.16. 09:06:45
Fogott el valaki állatot az event kezdete óta? Nekem egyetlen egy sem jött és vadászat alatt is csak egy darabot fogtam. Az event elött azért 100 vadiból minimum 8-szor fogtam valami blökit. Mi a túró van itten ez ügyben kérem?

---
mod: Na fatya a Xenon lehet csak, ezt a küldit megszívom most. (sajtolós)
Dátum: 2012.10.15. 21:39:19
Köszi!
Az elözön nem lehetett, mert nem küzdhettem a szintem miatt. Legalább is már nem emlékszem pontosan hogy volt e akkor ilyen opció. Gondolom ez ügyben már nem tehetek semmit utólag...
Dátum: 2012.10.15. 21:10:05
Sokan még várnak Mc...
Az utolsó harmadban azért dukát ital ügyben jobb eventezni és senki sem késik el semmivel sem, ha akkor tol bele mindent.
Dátum: 2012.10.15. 20:56:17
No ez igaz, el is felejtettem ezt a reliket. Ezt egyböl ki kéne szedni... Ez bizony hiba, simán ki lehet használni.
Ez bizony nagy táp! Ha megmarad mire odaérek mög fogom vennyi...
Köcce az infót, bár erre nem nagyon lesz szükségem szerintem. Ha erre szorulok akkor inkább abbahagyom a játékot. Aki ilyet használ arról meg van a véleményem! Ez még a bubis müjátéknál is alávalóbb. Miért nem szedik ki Miklósék?
Dátum: 2012.10.15. 20:50:49
Olyat lehet hogy nem kérem a fertözés csökkenést? Az elözön automatikusan megkaptam, pedig 100% fertözött akarok lenni. Igaz ekkor nem kellett még küzdeni elötte, amikor elértem azt a szintet ennyivel kevesebb lett az event miatt a fertözésem induláskor.
Nem örültem neki!
Dátum: 2012.10.15. 20:42:07
Gyámoltalanok, elesettek?
Nem csak nekik van erre szükségük. Vannak bizony "bika" karakterek is akikre rászállnak +10 szintröl, ilyenkor jól jön a segítség hogy a fosztogató pofára essen. Ezért nem lehet korlátozni azt hogy ki kaphasson s ki nem, legalább is szerintem nem kéne.
Akiken pedig segítö mancs van nem támadnak lefelé mert elvesztik a SK-t.
Soknak megy a rinya hogy ezért meg azért lesz bajnok az illetö,pedig felfelé portyázva sok TP-t be lehet szerezni... nem a segítö kéztöl lesz bajnok valaki. Bár a VF-es nemigen portyázik, de aki ezen a taktikán van és jól fejleszt, annak ritkán van szüksége SK-ra.
Akit pedig sürün elkapnak mert nem megy neki valami kimagaslóan a játék, annak meg ott van hogy elköltheti a lélekenergiát mielött kijön 15% alól.

Az LE felhalmozást Landragór elött könnyebben is meg lehet oldani. Mivel már lehet kapni néha a vadászzsákmány nevü cuccost, csak pénz kérdése marha gyorsan sok LE-hez jutni és a katakombákba menni a gyengéknek. Így meg lehet várni amíg megint maxon lesznek az eröforrások. Nem fenyeget a veszély hogy a katakombákban kirabolnak, kellö mennyiségü vadászzsákmány esetén pillanatok alatt el lehet vadászni akár 1000 CSP-t is. Nem kell hónapokig gyüjtögetni 2 héttel az event elött be lehet tárazni egy komolyabb öszzeget is így. Söt ezt többször is el lehet játszani ha fullon van az eröforrás. Igaz ilyenkor jól jön a katakombás köpenyke. Igaz ez pénz kérdése...
A legközelebbi ilyen akciókor bazira be fogok belöle vásárolni, a kutyának sincs kedve idöhöz kötve lenni a vadászatok miatt.
Remélem Miklósék nem fogják korlátozni mennyit lehet belöle venni...
Dátum: 2012.10.13. 12:05:57
Nem tudom neked mi nem érthetö a hsz-imben. Pont ugyan ezt írtam csak pepitában. A fontosabb tulaj neked nem az IQ,Támadás,védekezést jelenti? Bár ez taktika függö... mindenkinél más.
Ezeket megtolom és nem fogok lemaradni, sokat jelent ám a +20% LE a jutalomkor.
A számomra fontosabb fejlesztés mellett is lehet spórolni.
Nem az event-el akarok erösebb lenni a környezetemnél, csak a lehetö legtöbbet akarom kihozni belöle. Ha csak +35 jön ki belöle akkor nem is érdekelne az "új" taktika amit javasoltak. ( Bár ezzel is elégedet lennék a régebbi jutalmaimhoz képest. ) Csinálnám ész nélkül mint régebben is.
A tau nem nagyon izgat, az iq-ra való nagyobb hangsúllyal hiába van az ellenfélnek nagyobb tau-ja. Ha a magas iq-m miatt nem tud érvényesülni mert nem talál el...
De ez nem az eventhez tartozik.
Ha jól tudom arról megy a téma, hogyan lehetne a lehetö legjobban kiszállni az eventböl.
Az hogy te vagy más hogyan fejleszt számomra 100-ad rangú dolog, a magam karijával törödök. Akire pedig kíváncsi vagyok azt kikémkedem...
Dátum: 2012.10.13. 10:32:27
Ez így igaz ha nem a V3-on játszol. Ott egy átlag karakter is felhalmozhatja az LE-t úgy hogy közben ha fosztogatják is, akkor sem tudják ténylegesen kifosztani.
Dátum: 2012.10.13. 10:19:13
Nem kötelezö az összes LE-t megspórolni. Mivel elég sok idö eltellik 2 Landragór event között, böven van idö a fontosabb tulajdonságok fejlesztésére. Ha csak X %-át teszi félre valaki a napi bevételnek, akkor a kiskutyát sem zavarja ha az event után minden TÖ-re egyenletesen jön a jutalom...
Dátum: 2012.10.13. 10:09:15
Nem bizony... Csak eddig én meg sokan mások úgy csináltuk, hogy maxos eröforrással vágtunk neki az eventnek, 0 LE kezdö tökével. Eldurrantottunk bazi sok csp-t. Mégsem volt +27-29-nél nagyobb a jutalom. Pedig mind2 taktikát kipróbáltam.
A V5-ön bazira nem tehettem meg hogy több milla LE-n csücsüljek, kifosztottak volna...
A V3-on más a helyzet...
Dátum: 2012.10.13. 10:01:56
Portyából, térkapuból egy csomó plusz LE-t gyüjteni, ezekkel nem tudsz mit kezdeni az eventen egy VF-es karakter...
A CSP-t elcsatázva jobban számolja el a jutalmat VF esetén. Tehát ezért kell minnél több csata.
Minnél több LE a lehetö legtöbb csatával párosítva. Remélem így már nem olyan ellentmondásos számodra a dolog.

****************************

Cras:

124. szintű végzetúr
Tulajdonságösszeg: 4482

Elég magas a TÖ, mégis megcsinálja a dolgot rendszeresen. Gondolom jó elöre elkezd LE-t gyüjtögetni az eventre, mint azt a V3-on elég sokan megteszik.
Dátum: 2012.10.13. 01:38:11
Sok karaktert megkérdeztem már, köztük téged is privátban ezzel kapcsolatban.
A sok töltés/kevés csatás verziót csináltam már párszor, nem kaptam valami nagy jutalmat egyszer sem. A toplistás verziónál sem voltam elájulva a jutalomtól. Mindkét esetben bazi sok eröforrást halmoztam fel. Valami más is van a sikeres Landragórozás hátterében.
A V3-on Rachman-t ajánlották nekem a legjobb jótanács ügyében. Elég jól szállt ki minden ilyen event után. Minnél több LE-t gyüjteni az event elött s azt egyböl betenni induláskor. Utána minimális töltéssel minnél több csp-t beletolni a csatákba, a lehetö legtöbb szintet lépni event közben. 50-70 TÖ minden esetben jöhet mindenre ha így teszi valaki. Kipróbált taktika, én ezt fogom követni.
Dátum: 2012.10.11. 14:33:41
Igen ha ez fegyver vagy varázslat... Teljesen logikátlan lenne ha más cuccban müködne. A többi fókuszkristály müködhet, nincs kizáró oka annak ha epikus relikviába kerül. Az epikus relikviának nincs fizikai sebzést erösítö hatása, hogyan erösítené egy másik tárgy sebzését?
Értem hogy mit magyarázol, de teljesen logikátlan dolognak tartanám. Nem véletlenül nem müködik a dolog szerintem.