Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fradiata

Oldal: 1
Ok, köszi.Megpróbálom még egyszer feltenni.A B-vitamint akkor majd pontosítom.
Sziasztok!Szeretném megtudni, hogy hol található helyesírási hiba az alább idézett el nem fogadott kérdésemben.
A felsoroltak közül melyik vitamin zsírban oldódó?

B
K
C
Egyik sem

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Örülök, hogy így gondolod:)Tegnap átfogalmaztam a kérdést, úgy már jó lett
Remélem cserélünk még eszmét e helyen.Bár az azt jelentené, hogy rossz a kérdés.:)De nem baj, abból is lehet tanulni, ahogy az én tegnapi példám is mutatta...
Jogos az észrevételed és egyetértek az álláspontoddal.Bennem az ragadt meg anno, hogy Nyugat -egyenlő Centrál

Átírom a kérdést és köszönöm a válaszaidat.
Igen, igazad van, elolvastam én is egy forrást ahol konkrétan szerepel amit mondasz.Én a gimnáziumi emlékeimre támaszkodtam, amit megerősített maga a Centrál kávéház honlapján található történeti leírás.Ott az szerepel, hogy onnan indult, majd a New York kávéházbeli folytatás után oda is tért vissza a Nyugat.
Másik forrás:http://www.dura.hu/pertl/central/central.html
Sziasztok!Érdekelne, mi lehetett a hiba az alábbi kérdésemnél?
A helyes választ félkövérrel jelöltem.
Melyik kávéházhoz köthető a Nyugat irodalmi folyóirat indulása?

Baross
Bodó
Centrál
Japán

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Sziasztok!
Kérlek magyarázza meg valamelyikőtök, hogy ebben a kérdésben mi volt a hiba.

Mikor van az év LEGRÖVIDEBB éjszakája?

augusztus 20.
június 24.
március 21.
december 6.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Június 24.-e az év legrövidebb éjszakája , amit meg is jelöltem.Mi ezen a nem egyértelmű, vagy hibás??
Tegnap egyébként beleszaladtam egy olyan kérdésbe, ami ezek szerint simán átment az értékelésen, hogy "hányszoros olimpiai bajnok a vizilabda-válogatott?"Nos a válaszok közt a 9-es nem is szerepelt, pedig az a helyes, leellenőriztem.De rengeteg ilyen példát hozhatnék, ami hemzseg a helyesírási hibáktól.Akkor ezek, hogy csúszhattak át?

üdvözlettel
Fradiata
Oldal: 1