Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Argint Stork

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.10.13. 09:57:58
Sziasztok!

Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de már csak kíváncsiságból is megkérdem. Az aukciós házban, aki 350, 500 stb aranydukátot tud felajánlani egy egy tárgyért, honnan tudott annyit összeszedni? Én cselekvéspontokkal szoktam szerezni, de akkor is naponta csak 2 aranydukátot 2 aranydukátot kapok. Nem hiszem hogy ők is így szereznék, de akkor hogy? Mondtam hogy hülye kérdés De azér tköszi a választ!
Dátum: 2011.10.12. 17:07:24
Most lehet hogy én mondom rosszul, ezért javítást kérek ha így lenne. A következő kérdésre reagálnék:

Milyen fegyvert használt Robin Hood?

Puska
Lándzsa
Íj
Számszeríj

Robin Hood jellegzetes fegyvere az íj volt (ez volt a helyes megoldás) de miért ne használhatott volna számszeríjat, esetleg lándzsát. Ezáltal több helyes megoldás is van. Ha jól követem a kérdező gondolatmenetét, akkor én a kérdést így tettem volna fel: "A felsoroltak közül melyik Robin Hood jellegzetes fegyvere?"
Dátum: 2011.10.12. 06:57:06
Nem keresgél feltétlenül mindenki a neten válaszolgatás közben...
Dátum: 2011.10.12. 05:57:39
Ez most komoly?

Melyik nem keresztnév?

Ibolya
Alma
Virág
Dinnye
Dátum: 2011.10.12. 05:54:30
Véleményem szerint mindkettő speckó...

Hogy hívják az oroszlánt a Narnia krónikái - Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény című filmben?

Szimba
Aslan
Leo
Zordon

Ki a Kiss nevű zenekar ritmusgitárosa?

Ted Nugent
Paul Stanley
Zakk Wílde
Robert Redford
Dátum: 2011.10.12. 05:53:13
Nem értem! Ha egyszer az a kérdés, hogy "Hol él a Yeti?" akkor miért van olyan válaszlehetőség, hogy "nincs egyértelmű bizonyíték a létezésére" valamint "A létezése bizonyított, de nem tudjuk hol él". Nem az a lényeg, hogy létezik e, hanem az, hogy hol él a legenda szerint. Így itt a korrekt válasz "A Tiensan-hegységben" lenne, de ebbe is belekötnék, de...mindegy.

Hol él a legendás Yeti?

Yetiországban.
A létezése bizonyított, de nem tudjuk, hol él.
A Tiensan-hegységben.
Nincs egyértelmű bizonyíték a létezésére. ez elvileg a jó válasz
Ehhez annyi hozzáfűznivalóm van, hogy nem Arany János mondta, hanem egy versének az egyik sora ez. Tehát én úgy tettem volna fel a kérdést, hogy "Melyik költő versének egy sora a következő?" Költő hazudj, de rajt' ne fogjanak". Azt, hogy miért speckós nem tudom...
Dátum: 2011.10.11. 05:41:27
Szerintem mind a kettő speckós...



Mi Daredevil civil foglalkozása?

nyomozó
zene tanár
ügyvéd
bolti eladó


Hogyan folytatódik a híres magyar sláger: "Kell, hogy várj, várj is meg," ?

Na jól van most már ennyi elég.
Így szerezz egy kis örömöt nekem.
Utolsó csókunk, gondolj majd rám.
Ne félj, újra visszajövök,
Dátum: 2011.10.10. 18:14:10
Van olyan hogy pocok. Vegyük példának okáért a mezei pockot (Microtus arvalis). Bár szerintem ez a kritika egy kákán is csomót keresés, de egye fene elmondom a véleményem. Az a kérdés, hogy MELYIK A LEGVESZÉLYESEBB? Ha választhatnék melyik állattal legyek egy légtérben akkor biztosan nem a tigrist választom, mert az a legveszélyesebb a négy közül. A szemkievéses dolog leginkább a Kaptár című filmekben fordul elő, nálunk a varjak megelégszenek a kiflivéggel is. Egyébként szerintem nagyon gagyi óvodás kérdés
Dátum: 2011.10.09. 12:08:06
És azt hiszem a gyufásdobozon sincs pontosan feltüntetve a gyufaszálaknak a pontos száma (kb). Mondjuk azt sem értem, hogy ez miért tartozik a műveltség kategóriába...
Dátum: 2011.10.09. 12:05:11
Ki volt egyszere magyar és lenyel uralkodó is?

Luxemburgi Zsigmond
Hunyadi Mátyás
Károly Róbert
I (Nagy) Lajos

*egyszerre
*lengyel
Dátum: 2011.10.09. 04:22:43
Én azt mondtam, hogy nem vitatkoznék egy olyan kérdésről ami a 2000 utáni években készült, de az még nem azt jelenti hogy jó. Egy újabb filmre legalább lehet tippelni. De ha már itt tartunk még speckós is hiszen a szavaiddal élve "akik szeretik Bud Spencer és Terence Hill munkásságát, azoknak alapmű". A kérdés hibáját sokféleképpen meg lehet közelíteni...de akárhogy is legyen, a kérdés egyáltalán nem tetszik...de nektek sem...
Dátum: 2011.10.08. 19:30:44
Kiragadtál egy szófordulatot az indoklásomból és most azon vitatkozol. Itt most nem az indoklásomat kell megvitatni, hanem a hibás kérdéseket. Egyetértünk abban hogy nem jó a kérdés, viszont nekem sem tetszik az indoklásod, mert nem azt mondtam hogy a történelemkönyveket is ki kell dobni, hanem azt, hogy egy ősöreg igénytelen filmnek az elkészülési dátumát kérdezni balgaság.
Dátum: 2011.10.08. 19:15:33
Van egy film ami még csak nem is olyan túl híres film és megkérdezi mikor készült. Ha azt mondta volna, hogy a Ben Hur mikor készült egye fene nem kötök bele...de így...ez nem alap műveltség...és nem történelem
Dátum: 2011.10.08. 05:44:23
Sziasztok! Ez egy elég speckós kérdés, mert én honnan tudjam, hogy mikor készült ez az alkotás?! Én akkor még nem is éltem Ha egy 21. században készült filmről kérdezné ezt a kérdést, rendben, de így nagyon nem oké szerintem...

Mikor készült az "Akit buldozernek hívtak "című film ?

1980
1975
1978
1982
Dátum: 2011.10.07. 14:54:48
Az a baj, hogy olyan sok dologtól függ a győzelem, hogy annyi mindent nem tudok bemásolni De számomra akkor is fura egy kicsit... nah mindegy, köszi a választ
Dátum: 2011.10.07. 14:44:44
Sziasztok!

Hogy lehet az, hogy ma legyőztem egy "2063 győzelem 317 vereség" statisztikával és 712 tul. összeg, 441 szak. összeggel rendelkező játékost, ellenben kikaptam a bajnoki viadalon egy "498 győzelem 1322 vereség"statisztikával és 627 tul. összeg, 226 szak. összeggel rendelkező játékostól. Az első játékos tele van minden prémiumos fegyverrel, állatok 20. 30. szinten stb szal nehéz dolgom volt. Erre meg még a második körbe sem jutottam be a bajnokin...ha legalább a második körben kaptam volna ki, de így elég fura számomra...


köszönöm a választ
Dátum: 2011.10.07. 05:46:39
Találkoztam egy olyan kérdéssel (nem másoltam ki, mert a rossz válaszlehetőséget csak később vettem észre). Az volt a kérdés, hogy melyik hím állat neve? Kutya, gácsér, gúnár meg még volt egy. A kutya az nem jó, mert a hím kutya a "kan" tehát mivel nem minden kutya hím ezért úgy gondolom, hogy ez nem igazán nyerő. Ennyi lenne a véleményem...

Köszönöm!
Dátum: 2011.10.06. 15:59:08
Ezt egy "Halálos fegyver" rajongó biztosan tudná, de szerintem egy kicsit speckós:


Melyik filmben játszott Jet Li?

Halálos Fegyver 3
Halálos Fegyver 1
Halálos Fegyver 4
Halálos Fegyver 2
Dátum: 2011.10.05. 16:18:04
Ennek a játéknak a nívójához, úgy gondolom elég gagyi ez a kérdés...


Mi a bengáli tigris kedvelt zsákmánya?

tejberizs
patások
az ember
majmok

Köszönöm!
Oldal: 12345678