Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Argint Stork

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.10.05. 05:58:41
Sziasztok! Erre a kérdésre már panaszkodtam egy sort a múltkor, de nem tudom még mindig a kérdések között van. Akkro ez most jó vagy nem jó?

A Mátrix trilógiában illetve a Gyűrűk Urában is szerepelt egy színész, ki Ő?

Hugo Weaving
Hugo Washington
Hugh Jackman
Hugh Laurie

Köszi!
Dátum: 2011.10.04. 19:47:39
Klarinét!

Olvasd el az előző válaszomat...azt hiszem abban benne van minden. NoFear: Neked köszi! Ilyen válaszra számítottam.
Dátum: 2011.10.04. 18:19:46
Olyannyira tisztában vagyok a játék alapjaival, hogy 5 hónap (amióta regisztrálva vagyok) 2-szer tettem még csak fel kérdést. Ám nem szoktam ezen a játékon lógni éjjel nappal mivel polgári foglalkozásom is van így logikus hogy felmerül néha néha kérdés. Egyébként köszi a tippeket, de böngészni nem tudok mert 15 oldalas házi dolgozatok előtt állok és gondoltam így talán gyorsan választ kaphatok, de tévedtem.
Dátum: 2011.10.04. 18:11:55
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy valamikor olvastam, hogy lehet növelni valamelyik tulajdonságot annak érdekében, hogy az ellenfél varázslatának találati esélyét csökkenteni lehessen...melyik tulajdonságot lehet ennek érdekében növelni? A választ köszönöm!
Dátum: 2011.10.04. 05:18:44
Sziasztok!

Mire való a térkapu stimulátor, mert a leírásban nem egészen világos számomra. Köszönöm!
Dátum: 2011.10.03. 16:15:54
Sziasztok!
Találkoztam a következő kérdéssel elmulasztottam kimásolni : Az alábbiak közül melyik hozható összefüggésbe Velencével?
Matyóhímzés
Gondola meg + másik kettő de arra nem emlékszem...Én a gondolát jelöltem be, de rossz válasznak titulálta és helyette a matyó hímzés lett volna jó...Szerintem ez így nem oké...de lehet hogy én vagyok bunkó

Köszi!
Dátum: 2011.10.01. 17:55:45
Talán a vikinges dologgal még hajlamos is lennék egyetérteni, de mivel arról nincsenek feljegyzések így csak feltételezés...
Dátum: 2011.10.01. 17:54:13
Mivel az őslakosok azért "ŐSLAKOSOK" mert ott születtek így hogy fedezhették volna fel? Sok olyan technikai cucc van amit véletlenül fedeztek fel így egy akkori ismeretlen világban simán fel lehetett véletlenül fedezni egy ilyen hatalmas földrészt. De köszönöm hogy idézel így már boldogan fogok meghalni...De én itt tényleg befejeztem
Dátum: 2011.10.01. 17:30:46
Engem soha nem érdekelt ki mit gondol, de kicsit bosszantó ha a hülyeséget akarják nekem bemagyarázni...főleg egy ilyen alap műveltséget igénylő dologról...
Dátum: 2011.10.01. 17:23:21
Bocsi, a helyesírási hibákért, de ... tudatlan, analfabéta vagyok melletted...
Dátum: 2011.10.01. 17:22:29
Ígértem hogy csak egyszer fogok hozzászólni, de ember vagyok így megszegem az ígéretem. Egyetemista vagyok és a egri Ciszterci gimnáziumban érettségiztem emelt szintű történelmi érettségi tantárgyból ötösre. Nos, ha nem bánod nem olvasom el a hirtelenjében összeszedett gagyi linkjeidet
Dátum: 2011.10.01. 17:05:31
A vitátokhoz hozzászólva először és utoljára mivel nincs szándékomba belefolyni. Én eddig úgy gondoltam az tud felfedezni valamit aki hamarabb csinál meg bizonyos dolgokat a többi ember előtt. Nathan B. Stubblefield a drót nélküli rádió megalkotásával vált ismertté mégis, ha én szétszedem és megint összerakom nem én leszek a felfedezője Nathan úr helyett. Ugyanígy van ez Amerika felfedezésével is. Attól mert Kolumbusz nem tudta mit fedezett fel még Ő fedezte fel Amerikát. Sajnos hiába van emelt szintű érettségim töriből, de úgy emlékszem nem tette a lábát Amerika földjére csak az őt követő Amerigo így lett Amerika a neve. De a felfedezője a jelen álláspontok szerint nem kétséges.
Dátum: 2011.09.30. 05:48:56
Sziasztok!

Ez nem spec?


A "Silkroad" nevű online játék milyen típusba tartozik?

MMORPG
FPS
RPG
TPS
köszi
Dátum: 2011.09.28. 06:08:03
Sziasztok! A kvízolimpián találkoztam egy olyan kérdéssel (nem tudtam kimásolni, így csak fejből írom le a kérdést). Mi a keresztneve Sandra Bullock férjének? Ez amellett hogy a mai világban bármikor változhat, de már most sem teljesen igaz mert Sandra Bullock válófélben van Jesse Jamest-től és George Clooney karjaiba menekült, akivel felettébb jól megértik egymást így az sem kizárt, hogy pár hónap múlva már George lesz a kérdésben szereplő keresztnév. Mindezt kigugliztam mivel George Clooney az egyik kedvenc színészem így szemen ütött, hogy nem volt a válaszok között szóval nem vagyok annyira otthon én sem az ilyen dolgokban

Köszönöm!
Dátum: 2011.09.27. 10:27:10
Sziasztok! Nem értem hogy miért járok jól ha megvásárolom ezt a gyűrűt?

Preventorixpikusz


Típus: gyűrű
Szint: 5
Ha megtámadnak, és győzöl, nem kapsz TP-t, LE-t, állataid nem fejlődnek. Ha nem hordod, és van energiahasznosításod, fele TP-t kapsz, ha megtámadnak és győzöl.
Ár: 37000 Lélekenergia és 25 Őskő

Nem kapok TP-t, LE-t állatok nem fejlődnek akkor mi értelme van hordani vagy megvenni? Köszönöm a választ!
Dátum: 2011.09.25. 11:08:07
Sziasztok! Csak egy olyan kérdésem lenne, hogy a tulajdonságokat (erő, mágia stb.) csak 100-ig lehet növelni?

Köszönöm a választ!
Dátum: 2011.09.23. 16:25:33
Ez nem speckós?


Milyen szerepet játszott Agárdy Gábor A dunai hajós című filmben?

betyár
rendőrfelügyelő
admirális
földesúr
köszi a választ
Dátum: 2011.09.23. 12:55:01
Sziasztok! Nem igazán értem a következő kérdést:

Milyen személy az aki, megkapja a V.I.P. rövidítést?

A legmagasabb rangú személy.
Nem kívánatos személy.
Nagyon fontos személy.
Fenyegetést jelentő személy.

A VIP nem csak legmagasabb rangú, de fontos személy is lehet ezen kívül olyan személy is lehet aki nem fontos viszont VIP jegyet vett (és így vált VIP taggá) hiszen disco illetve koncerteken is vannak VIP részek és nem az a jellemző hogy ott a miniszterelnök stb. foglalna helyet. Így szerintem nincs helyes válasz...
Dátum: 2011.09.23. 10:33:33
Sziasztok! Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de a Landragór bebörtönzése eseményhez hasonló "esemény" mikor fog indulni? Vagy ha ezt nem lehet tudni, akkor milyen gyakorisággal szoktak ismétlődni az ilyesfajta játékrészek? Nem pont Landragór-ra gondolok, hanem pl. a Xenó háborúra is....lehet hogy hülyeséget kérdeztem, de azért remélem hogy talán mégsem Köszi a választ!
Dátum: 2011.09.21. 13:03:23
Sziasztok! Lehet hogy én vagyok az ostoba, de erre nekem miért kéne tudnom a választ?

2009.09.19-ig hány év telt el a héber időszámítás szerint?

5759 év
6000 év
3959 év
2450 év

Köszönöm a választ!
Oldal: 12345678