Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Acroni

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.05. 15:59:06
Sziasztok!

Ez nem túl speciális kérdés???

"Melyik fegyvert hívták "davaj gitárnak"?
MP-40
MP-44
Thomson
PPS-41"
Sziasztok!

Ez nem túl speciális kérdés???

"Melyik fegyvert hívták "davaj gitárnak"?
MP-40
MP-44
Thomson
PPS-41"
Dátum: 2009.01.30. 13:43:23
Sziasztok!

Találtam egy kérdést, amit "rossz, hibás kérdés"nek ítélek meg. Hová írjam ezt meg?
Köszi Craslorg ! Akkor ez nem jelent rosszat .
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy, ha a kérdésem 'jó kérdés' értékelést kapott. Akkor miért nőtt meg 1-gyel a rossz kérdések száma, a jó kérdéseké pedig változatlan? Azt értem, hogy miért lett kivéve a játékból, de nem értem, hogy akkor most rossz vagy jó a kérdésem ?
Dátum: 2008.12.22. 12:13:25
Köszi a választ.
Dátum: 2008.12.22. 09:57:48
Sziasztok! Kérlek nézzetek rá egy kérdésre. Sztem nem jó .

"Melyik nem prímszám?
1
2
3
5
A jó válasz az 1"

Szerintem mindegyik prímszám, mert 1-gyel és önmagával osztható mindegyik.

Az ajánlásokból pedig még én sem kaptam semmit, holott már 3 játékos is regelt általam .
Oké, hagyjuk . Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. De ezentúl én is meg fogom nézni jobban a szavakat is és a vesszőket is . Ennyi

Köszönöm a kitartást
Ennyiből abba is bele lehetne kötni, hogy hová teszek vesszőt, mert ha ti éppen úgy gondoljátok, akkor éppen lehet más jelentése is egy mondatnak...
A fajta: azonos jellegű dolgoknak, jelenségeknek a többitől járulékos vonásaiban különböző osztálya, csoportja
A típus: közös alapvonásokkal jellemezhető csoport.
Vagyis a fajtán belül van a tipus... sztem
De ennek az az egy megoldása van, hogy a márvány sajt, egy magyar sajtFAJTA, a többi pedig sajt típus... Még a google, is kiadja... brühühü
Szeretnék megerősítést kérni a "Főnökség"től
de ez így igazságtalan...
Nem kell ehhez lexikális tudás, ez tökre hétköznapi, logikus dolog. Ezt így nem tudom elfogadni. Ez nekem nem magyarázat.
élelmiszer áruismeret szerint a lágy és a kemény a sajt típusára utal. A márvány sajt pedig egy sajt fajta
Én is szeretném megtudni, hogy miért kapott "rossz kérdést" a kérdésem?! Teljesen hétköznapi kérdést tettem fel. Bárki bemegy egy élelmiszer boltba megveheti... ...
Nem értem, hogy vannak a kérdések között helyesírási hibás kérdések, azok mehetnek?

Melyik egy sajt fajta?

márvány
gránit
kemény
lágy
Dátum: 2008.11.20. 17:49:12
Sziasztok! Valaki légyszíves mondja meg, hogy hogyan kell/lehet az olimpiára benevezni, mert sehol nincs "gomb", amit meg lehetne nyomni
Dátum: 2008.11.14. 11:09:17
Nem tudom Miklós privát címét ... köszi
Dátum: 2008.11.14. 10:55:33
Köszi mindkét válaszolónak .
Valóban Vistám van, de Mozzillával játszom, ez okozhat problémát akkor ? Sajnos, akkor kénytelen vagyok megszokni ezt ?
Dátum: 2008.11.14. 10:31:49
Szeretném megtudni, hogy miért dob ki fél percenként a gép?
Dátum: 2008.11.14. 09:49:55
Sziasztok! Legyetek kedvesek megmondani nekem, hogy miért van az, hogy 1 percen belül 3x dob ki a gép a játékból, miközben próbálnék válaszolni a kvíz kérdésekre. Nagyon zavaró, hogy mindig újra és újra be kell lépni. Az emil címemere kérek szépen választ, mert nem mindig tudok ide feljönni . Köszi
Oldal: 1