Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Junior0

amugy ha ennyire figyeltek az írásjelekre meg a helyesírási hibákra akkor hogy megy át néha akkora baromság, tele hibával, hogy az már nekem is fáj?
Nem szemrehányásként inkább csak kiváncsíság!
Mivel a kvízes küldiknél elég szar amikor 9 jó válasz után kapok egy olyan kérdést amit még a google sem találok meg és ezért elbukom!
(4 szer buktam ilyen hülyeség miatt el a 10kérdéses küldit )
Igen rájöttem bár hála isten a Drakinos kérdésem átment a rostán!
Amugy az ugye nem lesz helyesírási hibával visszadobva ha esetleg a helyes megoldás mellé mondjuk dobok egy felkiálltójelet?
Rendben, bepróbálom mégegyszer javítva!:)
Amugy én azt hittem(naivan) hogy a végzetúras kérdésekre mindenki tudja a választ hisz a szeme előtt van de a %okból itélve elég gyatra, ennyire nem figyelnek az emberek vagy csak szarnak rá?
Az a baj hogy az eseményekben nem látom már hogy elfogadták vagy sem de a kvízben rosszként szerepel! Tehát már végkép nem vágom:) Legyen igazad remélem tényleg megkaptam a LE és csak utána lett rossz!
De amugy azért elég vicces hogy emberek heteket honapokat vadásznak és ennyire oda sem figyelnek hogy egy őskő megtalálását hol irja ki! Komolyan ahhoz hogy jó kérdés legyen olyan hikomat kérdést kell felteni mint pl milyen színű a tűzoltokocsi! Normális civilizált dolgot nem merek kérdezni mert nem lesz átengedve!
Nem sajnos rossz értékelést kaptam rá és igy is szerepel a kvíz menüben is hogy rossz!
Azt értem hogy miért lett kivéve csak nem tartom jogosnak hogy ezért nem kapok LE, minden LE-re szökségem lenne és azért mert az játékosok nem figyelnek oda és nem tudnak váaszolni egy ilyen egyszerű kérdésre azért én szivok!
Miközben ennél sokkal idétlenebb kérdések bekerülnek
Én azt szeretném tudni hogy miért kapok rossz értékelést és miért nem irhatok új kérdést ha a válaszolok nem tudják a választ(pedig elég egyértelmü szerintem)
ez volt a kérdés:
Hol értesülsz róla ha találsz egy őskövet a vadászatkor?

a vadászat menűpontban
az eseményekben
az üzenetekben
a vadászat menűpontban és az eseményekben is! (ez a helyes)


A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!