Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Junior0

Dátum: 2010.03.08. 08:14:36
Amugy véleményem szerint ez a viadal önmagában nem a legjobb mert azokat tápolja akik már amugy is rohadt erösek, vagyis nemhogy izgalmasabbá teszi a játékot hanem mégjobban széthuzza a karakterek közti különbségeket!
Dátum: 2010.03.05. 16:54:50
én értem ezt de 4 szint plusz 500 Tö különbség az azért nem 2 esélyes viadal, és nem is átlagos mondjuk kb 200tö különbség még lehet 2 esélyes de annál több az már teljeséggel esélytelen!
Dátum: 2010.03.05. 14:35:41
elég szar igy ez a viadal:( rendszeresen 4-5 szintel magasabb és 300-500TÖvel nagyobb játékosokkal sorsol össze pedig a szintem elsö harmadába tartozom tehát egy átlagos játékos vagyok, nem lehetne hogy legyen egy másodlagos tö csoportositás is, vagyis hogy egy jocskán átlagon felüli tövel rendelkezö játékos feljebb kerüljön egy magasabb szint szerinti csoportba, és egy jelentösen gyengébb tövel rendelkezö pedig visszább kerüljön, mert ez igy mégcsak izgalmasnak sem mondanám mert igy elöre lehet tudni ki nyer!
Dátum: 2010.01.21. 14:31:22
sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a medikus csomag hogy müködik? Felmerült a szövinkben ez a kérdés és szeretném tudni pontosan hogy is müködik, vagyis mit takar hogy mindenképpen müködik a fegyver szintjétöl függetlenül. Hogy most csak védekezésnél müködik és csak a fegyver szintje nem számit, de kell a 3szoros sebzés vagy MINDIG támadásnál és független a sebzés mennyiségétől!
Dátum: 2009.12.27. 17:43:52
legalább annyit kéne hogy a taglétszám különbség is beleszámitson a LE mennyiségbe és ha egy 5 fös szövi nyer tagonkra leosztva arányosan kevesebbet zsákmányoljon
Dátum: 2009.12.27. 17:32:06
hát pont ezen vagyunk csak erre akkor is kéne valami megoldás mert az ilyen szövetségek teljesen tönkre teszik a játékélmény, szeretem a háborut ha izgalmas és kétesélyes, de ennek igy semmi értelme. ez csak kiba.. a normálisan játszo szövetségekkel! és a pc sem igazságos mert egy 5 fös szövinek csak 5ös csapást lehet mérni mig ök tolják ránk folyamatosan a 8as pc-t legalább akkor ö se tudjon nagyobbat mint ahányan vannak
Dátum: 2009.12.27. 14:13:07
Had kérdezzem meg hogy azzal mi a helyzet hogy egy 5 fös szövi támad és szinte esélytelen legyözni mert nem lehet ütni öket, ugy tudom ez volt már téma! ez kicsit irreális háboru, 30 fös szövi vs 5 fös, erre várhato valamilyen fejlesztés????
és az egyetlen tagjuk akit ütni tudtunk az is kilépett vannak 4en és semmi esélyünk már ez igy fer háboru?
Had kérdezzem meg hogy azzal mi a helyzet hogy egy 5 fös szövi támad és szinte esélytelen legyözni mert nem lehet ütni öket, ugy tudom ez volt már téma! ez kicsit irreális háboru, 30 fös szövi vs 5 fös, erre várhato valamilyen fejlesztés????
Dátum: 2009.08.15. 08:24:26
rajtam van és eladásnál jelzi is hogy rajtam van de mégis azt akarja eladni:(
Dátum: 2009.08.15. 08:19:45
sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy van 3 gorgon amulettem de az egyikbe van egy fókuszkristály, de el akarom öket adni de eladásnál kapásból a fokuszkristályost dobja fel, akkor a másik 2-t nem is tudom eladni amibe nincs kő????
Dátum: 2009.02.24. 12:48:22
már fel van építve, de akkor ezek szerint ha olyanja van akkor az top 1 szövi is lezuzhat minket és csak 3 napjukba kerül! Ez igy rohadt szar
Dátum: 2009.02.24. 12:43:34
sziasztok nem tudom jó helyre írom-e de az lenne a kérdésem hogy a hábórúnál nincs semmilyen limit, mert egy sokkal erősebb klán egyfolytában jön támadni ahogy lejár a kötelező béke már támad és esélyünk sincs ellenük ilyenkor mit tudunk csinálni, nézzük ahogy mindig szarrávernek és elvisznek egy csomo LE-t?
utálom mikor 2szer küldi el ugyanazt:)
Szerintem ne az értékelőket hibáztasd nem mindig ők a hibásak(saját tapasztalat, én is hibáztattam őket mikor én ba...tam el)
Amugy én sem tudtam hogy nem lehet kakukktojás jellegő kérdéseket feltenni!
tényleg lehetne valami lista mit lehet, mit nem
pedig ez szerintem egy olyan kérdés amit azért illene mindenkinek tudnia hisz a mai napig ez téma(lásd nemrég volt a Hal a tortán címü müsorban) szoval szerintem ez nagyon jó kérdés!
hát egyre nehezebb jó kérdést feltenni, és ez már csak rosszabb lesz hisz egyre többen regelnek és egyre több kérdést tesznek fel! Szerintem ez kudarcba fog fulladni vagy pedig csak nektek szabadna értékelni és a játékosokat ki kéne zárni az értékelésből, de az tuti hogy ez valami változtatást igényel mert igy egyre szarabb lesz mind a kérdések mind e kérdés írás!
Bár ez csak az én véleményem
Csak az a baj hogy nem tudom hogy mit kérdezek hogy az éppen ne legyen spec, vagy épp nem főváros, lassan meg lehetne adni hogy mely téma az amit lehet kérdezni, minden témában iszonyat sok kérdés van, és ha a játékot tekintjük a kérdések fele lehet spec mivel mert akár játszhat egy 10 éves is aki a kérdések felére csak okosan néz, pl én is okosan nézek amikor kérdeznek focis kérdéseket mert utálom a focit, mégsem spec pedig szerintem nem kötelező mindenkinek tudni hogy épp melyik évben ki nyert meg ki hol játszik! Szoval én már csak végzetúras kérdést merek feltenni!
na mostmár egyáltatlán nem értem:) akkor most mihez hogyan ad? Amugy az hogy kiirja hogy 3 kvíz medál abból nem az jött le nekem hogy ez 3db mert fizikailag 1-t látok, azt hittem hogy az a neve vagy mittudom én!
Amugy mit gondoltok úgy feltéve a kérdést hogy hány kvízmedált kap az első az elmenne?
Egy új játékosnak is kezdetektől ott van a kvíz menüpontban az előző kvízolimpia nyertesesei!
De amugy köszi a magyarázatot mivel én eddig rosszul értelmeztem ezt a medált, a leírása az nem egyértelmű szerintem, de igy ahogy elmondtad ez igy érthető magyarázat
A kvízolimpia első helyezetjének járó medál milyen tulajdonsággal rendelkezik?

semmivel csak jól néz ki.
vadászatonként +1TP-t ad.
+3%LE ad minden helyes válaszra a vadászatkor.
+10%LE ad minden helyes válaszra a vadászatkor.

ez miért speciális? 2 másodperc megnézni a kvizolimpia 1 helyezetjénél