Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Junior0

Dátum: 2011.06.17. 11:23:46
Hát nálunk V3-on érdekes a helyzet, ellenttétben az itt hallotakkal miszerint mindenhol a legkevesebb létszámu csapat vezet, nálunk ez nem igy van sőt

Marietta, az elbűvölő
212 követő
Eddig összesen 392 térképdarabot találtak.

Katherin, a káprázatos
260 követő
Eddig összesen 470 térképdarabot találtak.

Agnaesh, a csábító
196 követő
Eddig összesen 402 térképdarabot találtak.

Ericath, az elragadó
125 követő
Eddig összesen 420 térképdarabot találtak.
Dátum: 2011.06.17. 10:56:21
De ha mondjuk a szövid nagyrésze 1 csapatban lenne és megkérne hogy segits nekik akkor megtennéd nem?
Dátum: 2011.06.17. 09:47:55
ebben teljesen igazad van, és ezért példáloztam Semilyen 24. hozzászolásával, ahol egy teljesen reális problémát irt le. mivel nem látni, és nem tudsaz beszélni a csapattagokkal, igy az emberek a szövetségeikben fognak taktikázási lehetőséget keresni, és néhány építő karakterrel ez sima ügy, és pl V3on a top szövikben komoly építő karakterek vannak, akik simán meg tudnak oldani, egy ilyen csapatszivatást.
Ha végiggondolod, egy szövi komoly karakterei egyértelmüen a spec platinára mennek, az építő karakterek, lépkedéssel pár nap alatt lezuzzák a többi kufárt.
Lehet baromi pesszimista vagyok, és csak az emberek alattomosságát látom, de a végén szivesen megnéznék egy statisztikát ki honnan hova lépett, és melyik szöviben van
Dátum: 2011.06.17. 09:33:50
na ez igy még érdekesebb, most levezetem az elméletem

ha én A csapatból átmegyek B csapatba és volt 100 térképem, akkor A+100 és B-100, ha onnan továbbmegyek akkor B más csak 90 kap
tehát igy B csapat már bukott is 10 térképet hogy én be és kiléptem, és bár ez egy szélsőséges gondolatmenet, a vége megintcsak az hogy ezzel a lépkedéssel igazándiból szivatni lehet a csapatokat, és csak emlegetni tudok egy korai hosszászolást (24. hozzászólás)
hogy akár 5 ember meg tudja szivatni a csapatokat
Dátum: 2011.06.17. 09:10:49
most pont ezt néztem, csak az a baj hogy 9re kell nyiregyházán lennem, és este 6 körül indlok vissza:(
na majd a következőre remélhetőleg eljutok, szeretnék végre olyan medálokat végzetur, sajtoló, meg amit még lehet:)
Dátum: 2011.06.17. 08:58:53
Sajnos nekem ez a lehetőség nem adott, pedig szivesen elmennék végre egy találkozora, de éppen alsóörsről megyek nyíregyházára, meg vissza, lightos 800km
Dátum: 2011.06.17. 08:51:32
Hát már csak azért is érdekes lehet mert ha jól értelmeztem ha én a végére 100 térképet összegyüjtök és átlépek a vezető csapatba akkor neki 100al csökken akitől jöttem neki pedig 100al nő a térképe, és azért ez már 200 különbség, ami 5 hasonlo ember után 1000
hát nagyon kiváncsi leszek, bár félek sokaknak nagy csalodás lesz a vége.

McMad köszi a választ, és egyetértek azzal hogy jobb lenne ha kicsit jobban figyelembe vennék a forumon elhangzottakat, azért sok nagyon jó és tapasztalt játékos van itt jobbnál jobb ötlettekkel, szerintem egy-egy event elött kéne ilyen topicot létrehozni, ahol a sok elhangzott ötlet alapján még kényelmesen lehetne alakitani.
Nem akarom a fejlesztőket bántani, mert tudom jól hogy rengeteg óra programozás áll egy egy ujdonság mögött, és tudom hogy nem lehet mindent megvalositani, hogy mindenkinek jó legyen, de véleményem szerint ha jobban probálnák beépíteni az itt és máshol elhangzott ötleteket, azzal szerintem fokoznák a játékélményt és tovább nöhetne a játékosok száma, ami számukra a fő cél

(mellesleg pont az ilyen jellegő programozásokat tanulom:))
Dátum: 2011.06.17. 08:31:25
Na témához visszatérve, a végzetúr mestereket kérdezem, szerintetek van értelme ötletelni hogy hogy lehetne jobbá tenni a térképes küldit, foglalkoznak vele Miklosék, vagy ez igy van el kell fogadni, aztán tesznek rá, mi meg hiába témázgatunk róla itt????????
Dátum: 2011.06.17. 00:53:23
a térkép esése mellett véletlen nem nyultatok bele a térkapus tárgyakba????????
27 térkapuzás után 2 db tárgy esett, a legdurvább esetben is ennyiből legalább 6 meglett (ja és van 362 szerencsém)
Dátum: 2011.06.16. 20:35:25
ill. azt sem tudod ki mennyire akart gyüjteni eddig lehet az egyik csapat hivei fele sem portyázott, vagy vadászott, 2 nap után ne akarjál következtetést levonni egy 30 napos eseménynél
Dátum: 2011.06.16. 17:44:28
és arról van info hogy milyen gyorsan fogja frissiteni a szerver az állást?
mert nekem is az a gyanum hogy 14.én 9:30tól mindenki eszeveszett modon fog lépkedni, ami nekem külön szivás hisz lehet hogy reggel mikor elmegyek meloba még a nyertes csapatban vagyok délutánra meg már a vesztesbe leszek, és nem tehetek ellene semmit.
Lehet hogy én vagyok csak nagyon pesszimista de ezt a lépkedést én oltári rossz ötletnek tartom.
Mert irtam korábban hogy ha már csapattaktikázásról beszélünk, akkor had beszéljek azzal a csapattagokkal, mert ez igy nem taktikára ad lehetőséget hanem csapatszívatásra... Szerintem
Dátum: 2011.06.16. 12:55:24
nem akarom védeni Poostmaster, föleg mert ha nem csak nézne hanem olvasna is akkor látná hogy azt nem ugy kell érteni, de a játékban igazán egyértelmüsíthetnék a kiirást:

"Az esemény alatt a vadászatokért jár eseménypont, és ha valakinek portyázás v. kihívás során van eseménypontja, akkor az automatikusan elkölt egyet, és így nagyobb eséllyel (+33%) talál térképdarabot."
Dátum: 2011.06.16. 11:30:10
na és lenne itt még valami, bár ez inkább ötletelés
megragadt a figyelmem egy kis részben
"Ez érdekes taktikázási lehetőségeket kínál mind egyéni, mind csapatszinten."

ez már korábban is eszembe jutott de akkor nem irtam le, ha ugyebár csapatjátékról beszélünk, legyen már egy olyan lehetőség ahol mondjuk látom kik a csapattagok, ill. legyen csapatonként egy fórum, vagy valami ahol a saját csapatom tagjaival "taktikázhatunk" vagy legalább valami körüzenetküldö csapaton belül, mert hogy taktikázzunk csapatszinten ha azt sem tudom kik a csapattársaim
Dátum: 2011.06.16. 11:21:27
én ezzel is egyetértek, meg BaalCainnal is, hisz lényegében igaza van büntetik az aktivitást.
valoban nem dölt még el a verseny, de ez a várndorlás sem megoldás, hisz szerintem ez ugy néz ki hogy van 4 csapat akinek elöre megadtuk hogy mennyi esélyük van, lesz 1 gyöztes csapat, ahova mindenki be akar majd lépni (lehet ezáltal vesztes lesz)
és számomra ez felvet néhány dolgot.
1. miért küzdjek a gyözelemért ha beléphetek a végén a gyözteshez, vagyis értelmetlen küzdeni.
2. ha én végigküzdöm az egészet hogy gyözzön a csapatom, és mondjuk a végén nyerésre állunk, mindenki belép hozzánk, és hoppá az egész küzdelmem szart sem ér mert egy pillanat alatt utolso lehet a csapatom!

Tehát én ebben az egész eventben semmi motiválot nem látok
még a dijazás is olyan nyögvenyelős, le akarják tuszkolni az ember torkán amit már 3szor lenyelt
na és most lehet lepontozni a hozzászolásom
Dátum: 2011.06.16. 08:45:50
ne görcsöljetek ezen be van állitva egy % és kész ezt ne 10 portya vagy 10 csp ből akarjátok megállapitani
1000 csp-ből, és 1000 pp után kb ugyanannyi lesz mindenkinek
de az 1 % nem azt jelenti hogy minden 10. vadászatkor esik egy térkép, hanem 1000ből lesz 10 darab, de lehet hogy az a 10 az 990. vadászatkor kezd el potyogni
Dátum: 2011.06.16. 08:41:21
ha akarjátok, ha nem mindenkiek meglesz 1 hónap alatt a kellő térkép, 1 hónap alatt kb 1000-2000csp-t lehet elvadászni ha nem vettél semmi extrát ennyi cspből biztos meglesz a +1 es is
számomra pont ezért érdektelen ez az event semmi lehetőség hogy kiemelkedőt alkossak az event során:(
Dátum: 2011.06.15. 10:55:26
na ezt örömmel hallom, azokat sokkal izgalmasabbnak találtam, több szerep jutott az egyénnek!
Ebben az eventben nem sok extrát tehetek hogy nyerjünk, csak vadászok mint mindig, portyázok mint mindig, és várom hogy pogyogjon a térkép, számomra ez nem egy élvezetes event, főleg hogy én megvettem a térképkereső vesszöt, felhuztam a térképkereső szakit, aztán ki tudja nem-e utolso lesz a csapatom (ami szerintem esélyes)
Dátum: 2011.06.15. 10:43:08
hát nekem az a véleményem hogy mindig a térképes eventel volt a legtöbb gond, és talán a legsilányabb event mégis mindig ezt ismétlik, miért nem lehet egy landragort vagy egy xeno háborút ismételni?
Dátum: 2011.04.01. 17:25:28
valoban nem tünt fel a belépésnél, mivel a gépem non-stop megy és vele együtt a végzetúr is, igy a belépő képernyőt azt nem látom, mivel ha ki is léptet a rendszer frissitésnél a gépem automatikusan belép
Dátum: 2011.04.01. 17:23:14
nincs is baj a meglepivel, mert a lottos az tényleg poén volt, de nekem ez a fejlesztéses tényleg nem tetszett főleg hogy számomra mindegyik elképzelhető lenne:)
mekkora lenne ha pl a térkapus láncot meg gyürüt is lehetne lopkodni, vagy tényleg a LE után kapnád a tp-t mondjuk a portyánál, nekem ezek tetszenének, legalább lenne valami élmény a portyában nem csak az hogy nyersz vagy vesztesz, nekem pont ilyesmi kis izgalom hiányzik a portyázásból