Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kotko

Oldal: 12
Dátum: 2015.04.04. 12:40:54
A francba! Erre nem figyeltem, szívás. Elég lett volna kisebb dögnek oda adni

Köszi.
Dátum: 2015.04.04. 12:08:44
A hűség fétis még mindig bugos, vagy így lett direkt kitalálva?

1.Bármekkora 50+ szintű állatnak adom oda abból csak 50-es szintű csatlós lesz?
2.A karinál a tárgylistában a v6-on nem jelenik meg a fétis ha át lett véve, akkor ha nincs 50-es szintű állat.
Valaki elnézte a befizetését és az én kódomat adta meg. Ellenőrizzétek a befizetéseiteket, akinek 49115 kód szerepel a V1-en, az az ügyfélszolgálatnál jelezze hogy mik az utalás részletei és talán elveszik tőlem a kavicsokat, a kiégetteket meg visszaírják nekem.

Köszönettel venném ha a V1-en beírnátok a szövi fórumokba is ezt a hsz-t.
Dátum: 2014.09.11. 09:14:33
Köszi, majd tesztelem. Nem sok reményt fűzök hozzá. Szerintem az a feljavított eltorzult akkor is ki fog nyírni mintha atomot dobnának rám és ez a gond, nem a többi kari. Ma még megúsztam egyébként, nem randizott velem eddig.
Dátum: 2014.09.10. 17:10:14
Faszán le van programozva a szövi bajnokság, gratulálok!

Átszámoltam a mai nap csatáit és azt tapasztaltam hogy 12 eltorzult ellenfélből 8 alkalommal azt kaptam a 3 szöviből a nyakamba aki egyáltalán képes lehet esetleg leverni portyában, de annyira felerősítették a torzítás során hogy egy full ÉP-ből csak 5-6 csatára futja emiatt.

Már tegnap is ezt a szívatást éltem át, de mára már igazán megtelt emiatt a hócipőm.

Mintha a másik 3 szöviben nem is lenne más csak ez az 1 karakter. Értem én hogy random meg szerencse meg kva sten hónajmankósa, meg ki kell kapni valakitől 30 pp-s beállítás mellett, de hogy ennyire fantáziátlanul működjön a dolog azt nehezen veszi be a bögyöm.

Valamit finomíthatnátok a dolgon!
Dátum: 2013.04.27. 14:22:01
Az ügyfélszolgálat gyorsan válaszolt, de nem írhatom be ide a fórumba hogy mit. Akkor semmi értelme nem lenne az egész vesszőfutásnak
Dátum: 2013.04.27. 14:15:14
9 szintel alattad van, nagyon jól jövedelmezhetsz neki a kínzóban ha bevisz néha... A kapott TP ellenére is!

Tőlem -utánam- nemigen kapott még senki a kamrában egy fikarcnyi LE-t sem, ha igaz az hogy attól a perctől kezdik számolni a kamrázott LE-t amikortól az első bevitel megtörténik. Úgyhogy ez is az egyik oka annak amiért azt mondom hogy szkriptel a csóka, van egy általános progija és ráadásul be sem tudja állítani mert béna hozzá. Aki a feltételeknek megfelel az ütve van és kész. Az enyém benne van az IF KarID > 45000 {üsd} meg mitomménmi feltételben és annyi. Nehezen tudom elképzelni az általad annyira favorizált, szuperokos kariról aki 72 millát összeportyázott, hogy +9 re felütve, 0 szerzett LE mellett 0 katából kapott LE-vel szedte össze azt a sok lét, merthogy annyit már csak-csak értek a játékhoz hogy tudjam, ebből szerzett léből még a legrongyabb építőkari is többet hoz össze. Ilyen célpontválasztást a legamatőrebb amatőr sem csinál, azt hiszem ebben egyetértünk, ugye? Én csak a scripttel tudom magyarázni hogy csépel néha.

A tapasztalatról és tudásról, észosztásról meg csak annyit hogy más szervereken van nem is egy olyan karim aminek jónéhány bajnoki plecsnije van, csakhogy azokkal is tisztességesen játszok, ha szól valaki hogy ne üssem akkor elkerülöm ha tudom, nem cseszem szét senkinek a játékát, nem kell hozzá táltoskodnom, igaz hogy nem is az az űberbrutál bajnok egyik sem, de arra elég hogy néha becsusszanjon 1-1 medál.

Ez a karakterem egy teszt arra hogy mi történik akkor, -hogyan fejlődik a kari- ha full EH-val portyázok és mellette minden csp-t levadászok. Hidd el Te is meg a többiek is hogy ha leállnék a vadászattal akkor akár ebből is bajnokot tudnék csinálni, márha ráfordítanék annyi lóvét is természetesen ami ehhez kellene. Sajnos nem vagyok egy milliomos fazon, épp csak a minimális felszerelésre futja ennél a karakternél.
Azt akartam ebből kihozni hogy nyugodtan kanyogathattok amiatt amit csinálok itt a fórumban, meg amiatt is hogy "csak" átlagos, mert lehetne jobb... Persze, tudom hogy átlagos. Ha azt akarod hogy be is bizonyítsam, vegyél nekem vagy 50-60 ezerért őskövet és bebizonyítom tudok én is legalább annyit mint bármelyikőtök.
Dátum: 2013.04.27. 12:18:06
Nem foglak csalásra tanítani, sem Téged sem mást. Az illetékesek meg tudják miről beszélek.
Dátum: 2013.04.27. 11:41:25
"Hát igen, aki jobb valamiben mint az átlag, azt be kell feketíteni. Így könnyebb elviselni azt hogy nem értjük, hogy lehet csalás nélkül eredményesen játszani."

Elmentek ti akárhová ezzel az űberokos szuperjátétos vagyok süket - nyilas dumával együtt.
Csak a környezetemben van belőletek kapásból vagy 3 - 4 szupertáltos karakter(ha kell szivesen megnevezem őket az ÜSZ-nak) akivel kb. egyidőben regisztráltunk, végig(évekig talán) nagyjából azonos módon, ütemben fejlődtünk, inkább picit erősebb voltam náluk, TÖ-ben is, de szakiban főleg, a zsákmányolt LE-jük viszont csak fele mit az enyém mert amint lehet azonnal EH-módra váltottam és rengeteget portyáztam a kezdetektől. Ők nem igazán, inkább csak elvoltak.
Mitörténik?
Vagy 3-4 hónappal ezelőtt nagyjából belépnek bizonyos szövetségekbe és megindulnak mint az állat. Mostanra a zsákmányolt LE-jük duplája az enyémnek, (értsd jól, 3-4 hónap alatt szereztek másfélszer annyit mint én összesen a pályafutásom során) TÖ-jök 3-600 al több mint az enyém. Persze az én anyám a hernyótalpas mert leírom ezt igaz? És utána majd ezek a táltosok büszkén verik itt a nyálukat hogy milyen okosak? Na nemán hogy meghatódjak rajtatok.

A másik meg amikor a szemem előtt elkezditek lebontani az inaktív karikat az csuda aranyos eredményeket produkál, aztán a bajnokikon meg büszkén mutogatjátok magatokat! Igen, mi az okosak, a szupertáltosok, a sérthetetlenek.

Tudjátok mit? Táltoskodjatok, ha nektek ez szerez örömet, nem érdekel, de akkor inkább hallgassatok mint a sz@r a fűben és ne nyáladzzatok ha valaki szóvá meri tenni hogy mostmár ami sok az sok.
Dátum: 2013.04.26. 14:35:31
off
Dátum: 2013.04.26. 13:58:28
off
Dátum: 2013.04.26. 13:51:18
off
Dátum: 2013.04.26. 13:46:35
off
Dátum: 2013.04.26. 13:33:56
off
Dátum: 2013.04.26. 12:55:47
off
Dátum: 2013.04.26. 12:39:26
off
Dátum: 2013.04.26. 12:34:14
off
Dátum: 2013.04.26. 11:24:26
off
Dátum: 2013.04.26. 10:51:24
Nemondja nekem senki hogy Secpec nevű karakter a V1-en napi 24 órában a gép előtt ül és azt lesi hogy mikor lépek szintet, vagy mikor hívom harcba az állataimat.

Ma, 10:20 Gratulálok, a 97. szintre léptél!
Ma, 10:25 SecPec Qukori A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása

Az utóbbi 3 szintlépésemnél ez minden alkalommal bekövetkezett 5 percen belül.
Jó lenne ha valaki végre picsánrúgná, úgy keményebben végre, őt is meg a többi szkriptelőt is.
(Vannak jópáran ahogy elnézem egyesek fejlődési ütemét.)

Köszönettel várom a fejleményeket.
Mellesleg ez a feladat:
Tegyél fel egy kvízkérdést, amit a többi játékos jó kérdésként elfogad!

Amit feltettem azt a többi játékos jó kérdésként elfogadta, szóval a küldinek teljesülnie kellett volna.
Nem az a feladat hogy "Tegyél fel egy kvízkérdést ami az adatbázisban még nem szerepel..."

Rossz küldi, törölni kell!
/Mégiscsak egy szar építőkari lesz belőlem a v5-ön, pedig jelenleg szintemen első vagyok. Ezek után tojok rá. Nem kell őskővel tömnöm, építőkarinak luxus lenne./
Oldal: 12