Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Conan a Barbi

Oldal: 12
Offs tényleg mindig itt volt nektek EMLÉKEZZETEK!, segített, stb,,.
mindig javított a játékon!


ezt nem lehet tőle elvenni!!!


SZERINTEM

neki kell hinni, mert ő tényleg sokat tett a játék élményért!

ezt úgy mondom, hogy

én is kitalálhatnék dolgokat!

nem megyek le arra szintre,

OFFSBOY tesz a játékért, én meg csak néha tettem, emberileg, nem mérvadó!!!

ide nem írtam...
LOl, vicces vagy!:)

köszi, én is jót nevettem!

van 2 világon 1-1 karim!

ez nem baj...
szerintem..


viszont, 6 éve játszom

érdekes mód

még sosem láttam iylen áskálódást...

láttam már elég sok mindent, attól, hogy nem írok, még olvasok fórumot..

szerintem..
EZ VALAMI SZEMÉLYES!

SZERINTEM NEM TUDOM MIÉRT!

jó lenne, ha valaki elmondaná!

esetleg újabb log, hogy milyen szar ember vagyok???
ment a 10 pont!

még mindig a haverságot látom, de az nekem is van BŐVEN

és és nem rabolok senkit,

soha nem is tettem,

talán emiatt

picikét nekem is lesznek lesznek támogatóim!

és én is támogatom, igen, minden családtagnak legyen fényképes igazolványa, igenis, mutassák fel, ez így a helyes!

A MULTISOK, a másokat kiraboló játékosok, (mert ugyebár ez egy játék, király, hogy vannak aki ellehetetlenítik a gyengébbeket!) meg azok, akik helyettesítenek másokat, meg 2 -3 karakterük van egy szöviben,

Javasolom, nekik legyen elég 1 igazolvány!


vagy csak a szavuk, bárkit alázhassanak le!
Bárkit állíthassak be a fórumon csalónak!

Ez lenne a jogos!
Ez így jó lesz!

Igazad van kedves LanMaffia, szépen megfogalmaztad!

ebben volt okosság, jól láttad a lényeget!
Dátum: 2015.03.26. 09:01:20
V6-s karakterem amikor eléri az 50. szintet minden egyéb világon levő karakterem automatikusan megkapja a fétist vagy külön kell kérni?
Dátum: 2015.02.21. 17:46:17
És bocsi, Fecsu123!!! elgépeltem, ne haragudj!
Dátum: 2015.02.21. 17:45:30
NecroManci és Acéllédi is én vagyok, bocsika kifelejtettem!
Dátum: 2015.02.21. 17:44:39
Elindítottam valamit, amire odafigyelt minden kedves és okos Játékostársam, kedves ismerőseim!

Meg szeretném ezúton is köszönni Fecsi123-nak! Nem csak vagdalkozás és düh beszélt belőle (mint ahogy én csináltam),

hanem józan, nem támadható topikot csinált.

Néhányan a csalódások és idegeskedések után, meg sem tudjuk fogalmazni szinte, hogy mi a bajunk..(konkrétan, ha leszámítom az egyedi sérelmeket)
csak történt valami néhányunkkal,, akiket érdekel ez a játék..., vagy nem úgy válaszolt az ÜSZ, (néha nagyon lekezelőek, észrevettétek? ), vagy nem érte el a várt sikert, vagy nehéznek talál valamit,..vagy túl drágának találja az INGYENES játékot,
vagy csak látunk igazságtalan, vagy annak tűnő dolgokat..vagy a szerver leállások mentek az idegeinkre, nem tudo..

És olyan sokan vagyunk még, akiket érdekel a VÉGZETÚR JÁTÉK, hogy mindenkinek nem is lehet megfelelni, ez a játék jó, szeretjük, amiatt vagyunk itt. szerintem:)

Próbáltam értelmes kérést írni, ami beleférne a 12 pontba.. még nem sikerült (eddig), mert SZERINTEM, egyformán jól kéne járnunk, nem csak az őskő nélkülieknek, meg a gyengébbeknek, hanem a jobb, esetleg bajnok karaktereknek is és nem szeretném a Pók, és egyéb jelzőket se használni, hiszen itt többféle fejlődési irányzat van, szíve joga bárkinek úgy csinálni, ahogy szeretné! (Én szinte sosem portyázom, de nem vetem meg az EH-s portyás társaim!!!)

Amit mondani szerettem volna, vannak problémák, ez biztos, ezt látjuk is..

de sok embernek megfelelni nem könnyű, ezt most már belátom és azt is, hogy a Játékvezetők igyekeznek megfelelni nekünk, esetleg csak nem tudnak mindenkinek?
És emiatt a megoldást sem tudom egyelőre!, hogy mi lenne a jó, mindenkinek.

Amint érdemleges ötletet tudok adni, azonnal írok!

Addig is köszi és puszi minden kedves Végzetúrnőnek és Végzetúrnak, hogy írt, véleményezett, viccelt, megpróbált segíteni!
Oldal: 12