Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kwisatz

Dátum: 2016.10.14. 19:52:21
Ja, ilyen alapon be is lehetett volna írni egyből a tárgyak levonása után, lol
Dátum: 2016.10.14. 15:59:26
Igazából annyi történt, hogy párszáz PP-ből meg pártízezer kheszon törmelékből kaptam +30 akármennyit minden TU-ra.
Nem mondom, jó az átváltási arány, de más értelmét nem látom.
Dátum: 2016.10.14. 11:16:00
sokat segít= pár barnával több lesz
1 hete írtam, hogy fordított arány lenne jó, de senki sem foglalkozott vele. Amúgy ahogy nézem, egyre többen leállnak az egésszel, mert ebben a formában nincs értelme tolni, én is abbahagytam, és még mindig TOP3 vagyok a V5-on, a többiek csatlós ereje sem akar nőni valamiért...
Dátum: 2016.10.11. 11:42:47
Miklós figyelmébe ajánlom:
Több napi tapasztalat alapján azt mondom, hogy ez az egész csatlós aréna behalt így ebben a formában.
1. Még véletlenül sem úgy működik, ahogy le van írva, pl. nekem nagyobb a szerencsém és mégis a másik kezdi a varázslat kört.
2. Semmi értelme a közelharcnak, a csaták döntő többsége varázslat körben eldől, aki először varázsol, az megfekteti az ellenfél csatlósát, mert már a spellek jóval többet sebeznek, mint az elérhető max ÉP a csatlósoknál.
3. AZ egész csak tárgy vásárlásról szól, a barna myto limit miatt gyakorlatilag nem lehet értelmes csatlós Tu fejlesztést kvitelezni, minden maxon van (27-es jelenleg a 3 állatnál), csak a tárgyat módosítanak.
4. Meg kellene fordítani az egész jelenlegi eltolt fejlesztési irányt, vagyis sokkal több barna myto kellene és ugyanannyi vagy kevesebb diránium. Hogy ez miért lenne jó? Mert így lenne értelme eltérő csatlósokat feljeszteni, hiszem kitolhatnám a TU-k max értékét, de nem lenne esetleg hozzá elég diránium, hogy mindent maxra toljak, így meggondolnám, hogy mit fejlesszek.
5. A csatlósok ÉP-jét minimum duplázni kellene, tehát adjon +10 max ÉP-t +1 egészség.
Jelenleg a csatlós aréna rról szól, hogy gyűjtjük a TP-t, hogy utána eggyel jobb felszerelést vásároláhassunk, SEMMI MÁS RÁHATÁSUNK NINCS A TAKTIKÁRA, ezen változtatni kell.
Dátum: 2016.10.06. 23:30:19
Én meg nem veszek felszerelést, merz kb. 2 naponta cserélhetném a teljes szettet, ami nonszensz árban. (tudom a 100K kheszont, de az is elfogy pár hét alatt)
Neked fogalmad sincs, mit beszélsz, dehogyis mindegy, hogy hány főre tervezel.
Nagyobb szövetséget SOKKAL nehezebb kezelni, hidd el, tapasztalatból mondom.
Dátum: 2016.09.19. 18:16:29
Első szinten a varázslat 7-et sebez, a közelharci fegyver 6-ot.
Második szinten a varázslat 48-at, a fegyver 13-at.
Gondold át még egyszer
Dátum: 2016.09.18. 21:10:21
Nem nagyon fog kitartani a 100.000 kheszon sem.
Megnéztem a magasabb szintű (level 23-ig) tárgyakat, ott már 6 aranyfókusz/db áron fog menni, vagyis egy teljes szett a 3 csatlósra 72 db aranyfókusz lesz, ami vagy 576 őskő vagy 72000 db keszon törmelék. (persze egy része a térül a visszaváltásból)
Ez drutál árat jelent.
Más. A spellek annyira erősek, hogy azonnal megfekszik az ellenfél mindhárom csatlósa és nincs is közelharci kör, tehát tökmindegy, mire öltözik fel a csatlós, semmi jelentősége. Ergo a tárgyak csak arra vannak, hogy pénzért + TU-t vegyél, csatában semmi értelme.
Lazán lenyomok 10 dirániumért 10 csatát (fix 10 győzelem spell körben és vége), tehát még csak kihívás sincs, kockáztatni meg senki sem fog azonos erősségű ellenfél ellen, mert hülye lenne, scak magával szúrna ki.
Dátum: 2016.09.17. 09:32:12
1 hét utáni észrevételek:

Kheszon törmelék még mindig túl kevés esik ezekhez az árakhoz.
Túl gyorsan kellene új tárgyakat vásárolni szintlépés miatt.
Magát a csatlós a kevés barna myto miatt nem lehet fejleszteni (már most sem tudom), a felszerelésből jön a + TU, ami csak vásárlás.
A varázslat túl erős, azonnal megfekszik a 3 csatlós, minek venni a többi fajta tárgyat, főleg fegyvert? Ja tudom, pénzért + TU. Ma pl. minden csatámat úgy nyertem, hogy spell körben 3 ájult csatlós lett (-+30% ellenfél).
Teljesen felesleges 3-nál több csatlós kiképezni erre és teljesen felesleges bármelyiket a 3 közül elküldeni pihenni vagy nem harcba vinni.
Konklúzió: Több lehetőség magára a csatlós TU feljesztésre, visszafogni a tárgyak adta tápot, mert így csak vásárlási köntösbe bújtatott + Tu növelés az egész.
Dátum: 2016.09.16. 16:31:08
Nem lep meg, inkább zavar, hogy itt direktben lehet + tulajdonságot venni ("nagyszabású új fejlesztés".
Akkor lenne értelme, ha sokkal több barna myto jönne és lehetne csatlós fejleszteni egyedileg. De pont fordítva van, nem tudsz egyedi csatlós fejleszteni, mert visszafog a barna myto hiánya nagymértékben, viszont ha pénzért veszel ruhát a csatlósra akkor kapsz + TU-t.
Ennek fordítva kellene működnie. Lásd a normál karakter fejlesztés + felszerelés.
Dátum: 2016.09.16. 14:48:06
Ma reggel vettem 120 őskőért +9 tulajdonságot mindenre. Ezt tudja a fejlesztés. Ez így jó?
Dátum: 2016.09.15. 09:58:55
Két problémát látok így kb. egy héttel a bevezetés után.
1. Nincs elég barna myto és kezd halomban állni a diránium. Nem lehet elkölteni, mert nincs mire (maxol a barna) vagy nem lehet értelmesen elkölteni (ha nem akarok minden tulajdonságot növelni).
2. Nem látom értelmét a tárgyvásárlásnak. Egyrészt felesleges, mert csak "felugranék" a TOP-ba és abból semmi előnyöm nem lenne. Így 480-500-as harci erővel bőven tudok 10-es ellenfeleket leverni és kapom a dirániumokat (amit aztán nem tudok elkölteni ). Szóval mi az előnye a tárgyvásárlásnak? Engem a TOP úgysem fog támadni, mert kevesebbet érek nekik, ők elütögetik egymást. Másrészt brutál mennyiségű őskő kell, ha minden szinten háromszorosan vennék a cuccokat, 1 hét alatt mennyi őskövet is lehetett elkölteni, ha mindent maxoltunk? Nagyon durva ugrások vannak a fegyvereknél és a spelleknél már most, belekényszerítve a vásárlásba azokat, akik már elkezdték.
Ha ezeket összegzem, akkor a konklúzió az, hogy őskőért veszek fixen plusz tulajdonságokat a karakternek.
Dátum: 2016.09.15. 09:46:51
A csatlósoknál a 10 őskőre miért nincs 20% kedvezmény?
Dátum: 2016.09.12. 11:47:36
Nem, nincs, hidd el
Dátum: 2016.09.11. 14:21:54
Egyetértek, szinte alig lehet húzni a a lehetséges max szintet barnából. Remélem nem az a cél, hogy belekényszerítsenek bennünket abba, hogy minden tulajdonságot növeljünk dirániumból, csak azért, mert barnából nem tudunk feljebb menni.
Dátum: 2016.09.09. 15:40:57
Köszi, akkor nem éri meg 1-et vinni.
Dátum: 2016.09.09. 11:58:34
Nekem is csak 5 dirámiumos ellenfeleket ad be. Ez azt jelenti, hogy 1 dab csatlóssal vannak ellenfelek, ezt értem.
Azt nem értem, hogy ez miért jó? A másik kettő csatlós nem fejlődik így.
Vagy 3 felé osztja a TP-t? Tehát ha 1 csatlós megy, akkor 3X annyit TP-t kap, mintha 3 menne?
Dátum: 2016.09.08. 22:01:25
Félreértés ne essék, nekem tetszik az új fejlesztés. Csak van pár dolog, amin változtatni kellene, pl. vagy ne PP-be kerüljön, vagy "teremjen" több PP naponta, legyen erre küldetés, találhatóak legyenek azok a dolgok, amik SZB-nél stb.
Update: eszembe is jutott egy konkrét javaslat: legyen "csatlós szilánk" portya pont helyett a tényleges cselekvés erőforrása. Csatlós szilánkot egy őskőért vásárolható (egyszeri, de fix) tárggyal lehetne kreálni amihez kreálni portya pont, támadás itala, őrjöngés itala kell (esetleg másból is). Mint pl. a vörös mytokronit detektor, ez lenne a feltétel. Egyszeri fix ősköves beruházás, cserébe felhasználható lenne a sok kacat ital, ami halomban áll mindenkinek. Win-win szituáció, bevétel is van, a játékosok is örülnek
Persze a napi 10 PP limit és csatlós tárgyak meg egyebek maradnának.
Dátum: 2016.09.08. 20:56:47
Ne adj ötleteket
Dátum: 2016.09.08. 20:31:06
Jól számoltam, hogy kb. 600 barna myto a 3 csatlós 20-ra és akkor még semmit sem csináltam? Ezen kívül dinárium, kheszon törmelék, PP meg ki tudja még milyen erőforrás, cserébe random csata, nincs kaland, ősdrágakő, sima állat fejlődés, küldetés megoldás, kevesebb SZB.
Ez miért megérős? Azért pár + TU-ért? A fenti erőforrásokból bőven kiszedem, főleg, hogy nem is mindent fejlesztek, tehát a +1 mindenre totál felesleges.