Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Elen

Oldal: 123
Dátum: 2013.01.01. 21:15:59
Nálad. Nekem akkor volt ilyen, mikor előző nap elfelejtettem a sok eszemmel átvenni.
Dátum: 2013.01.01. 21:03:04
Köszönöm, ezzel a technikával rendeződött. Hiába, mindig tanul az ember. Ja, és BUÉK
Dátum: 2013.01.01. 11:01:55
Help - maxos hordázás mellett is csak 3 állatkámat enged harcba hívni a v3-n.
Dátum: 2012.12.15. 20:57:45
Örülök az újabb fejlesztési lehetőségeknek, bár hosszú évek óta játszó játékosként most már előfordul, hogy utána kell néznem valaminek, hogy 'ez mi is?'
Mindenesetre nekem még igen messze van az 1000 pont is, láthatóan büntiben vagyok a VF miatt. (Igaz, nem ide tartozik, de meg kéne mondani, hogy ha a főnökség megbánta a bevezetését, és inkább mondjátok azt, hogy a jövőben nem fog létezni... De ez erősen off volt.)
Dátum: 2012.06.23. 18:43:26
Az biztos, hogy a jutalom átvételével megvárom, míg átírják a dátumokat
Nehogy azt lássam, h a semmit veszem át.
Dátum: 2012.06.12. 21:24:57
Egyszerűen nem tudom olyan tempóban kitermelni a lélekgyémántokat, ahogy a templomok költetnék velem.
A V2-n ez a templomom már mindennek az alja. 3 ősköves feladat, és egy rakás idióta tulajdonság/szakinövelés.
Kezd egyre kevésbé szórakoztató lenni a dolog. Nem tudom, ér-e ennyit, vagy jobb volna néhány templomot veszni hagyni.
Dátum: 2012.05.15. 09:11:13
Félreértesz, nem írtam, hogy őskőért teljesítettem ezt a feladatot, hanem azt, hogy LE-ért, mert a szövim nem volt hajlandó háborút indítani (viszont így eggyel kevesebb ősköves feladatom teljesíthető LE-ért). Mindezt nem fogtam a játékra, próbáltam objektív maradni, de enélkül is van legalább 4 ősköves feladatom. Úgyhogy nem vétettem az 'elegancia' követelménye ellen.

@Jademaster: én is ezt javasoltam a szövimnek, hogy dumáljuk le valakivel, aztán hozzuk ki döntetlenre, mégis nemet mondtak, és mivel nálunk egy embernél koncentrálódik a szavazatok jóval több, mint fele, önálló kezdeményezésként hiába dobom fel a háború indítását.

@Bpetya75, Quellon, Craslorg: válaszom ugyanaz, mint Jademaster-nek, de természetesen ez az én egyéni szoc. problémám, illetve a szövimé, nyilván nem akarom a beho-ra fogni. (Egyébként szerintem legegyszerűbb a másik, v2-s szövim megoldása: Kristály Horda, és ott még ki is tudja lőni, aki akarja, hogy támadják.)
Dátum: 2012.05.15. 08:35:49
Akkor sem lehet 4 ősköves feladatot kiváltani LE-vel. Mondom, nem az én esetemben lesz probléma, de őszintén szólva, ez a típusú szemérmetlen lenyúlás már zavar. Elég régen játszom, azóta végig prémiumos vagyok, (relatíve) sokat fizettem már. De attól kezdve, hogy nem lehet minden funkciót normálisan igénybe venni őskő nélkül, akkortól kezdve a játék nem reklámozható ingyenesként.

Játéktechnikai szempontból pedig a LE-vel kiváltható feladatokat nálunk pl. az egyik szövimben csökkenti, hogy nem akarnak háborúzni, így pl. azt a feladatot, ami szerint valakit támadjak meg háromszor, akinek a szövijével háborúban állunk, mindenképp LE-s feladat. (És nem, nem kell kritizálni a szövimet, csak ezért nem fogok kilépni )
Dátum: 2012.05.15. 08:24:19
Ja, és kimaradt a +1: Hosszabbítsd meg prémium tagságodat egy héttel. Ez minimum 5 ősköves feladat, amit NEM lehet kiváltani dekrétummal.
Dátum: 2012.05.15. 08:20:45
Bocsánat a nyivákolásért, de mintha az előző VT alatt arról lett volna szó, hogy limitáljátok az ősköves feladatokat 2-ben. Nekem az egyik világon 4 van. Nem halok bele, mert amúgy is prémesen játszom általában, de esetleg másnak kínos lehet egy ilyen szitu, mert egy tininek nem biztos, h vesznek a szülei őskövet csak ezért.
Sorolom, mielőtt hülyének leszek nyilvánítva:
- vásárolj állatfelszerelést 3x
- nyerj a szerencsekeréken ritka vagy ultraritka kincset
- használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal
- használj el 5 ősköves gyógyitalt
Mondom, én nem halok bele, de lehet, hogy van, akinek ez kellemetlenséget okoz, avagy nem tudja megcsinálni a templomot.
Dátum: 2012.04.17. 08:14:35
A templom a tegnapi belépésemet nem számolta, csak a mait. Vagy a mait nem számolta, végülis mindegy (A tegnapi belépés is a templom élesítése után történt, mert a szerencsekereket viszont számolta, ott 6-nál tartok.)
Dátum: 2011.05.18. 14:44:21
Én is hiányoltam a csapatverseny izgalmait (bár nyilván ebben is volt taktikázási lehetőség, csak csapatverseny nem, mert pl. nem mindegy, hogy a nagyobb csapatban vagy, és alig van célpont, vagy kisebb csapatban, rengeteg célponttal), és azt gondolom, hogy a kufáronkénti limitált létszám, vagy a sorsolásos besorolás nem lett volna rossz.
(Sőt, ragozva a dolgot, azt is meg lehetett volna határozni, hogy szintenként hány játékos tartozhat egy kufárhoz, mondjuk 5 db 100-as, 6 db 99-es, tehát a minél egyenletesebb elosztás jó lett volna, akkor talán az utolsó pillanatig nem dőlt volna el a dolog.)
Ettől függetlenül remek kis event volt!
Dátum: 2011.05.17. 18:59:58
Kipróbáltam - amikor átveszed a jutalmat, megjelenik a kufármedál is. Próbáld ki
Dátum: 2011.05.17. 18:54:50
Nekem speciel nagyon tetszett ez az event, köszönöm.
Valami hasonlót minél hamarabb is elfogadnék
Dátum: 2011.05.02. 09:02:40
Nagyon köszönöm, most már sikerült a tapasztalatból nekem is leszűrni a törvényszerűséget
Dátum: 2011.05.01. 09:10:11
Megnéztem, csak a listában hozza kufár-csataként, de se pp-t, se eseménypontot nem von le, és győzelmet se ad. Bukta
Dátum: 2011.05.01. 09:07:42
Kérdésem lenne: 3 órán belül milyen feltételekkel lehet 5-nél többször támadni egy karit? Mert az enyémnek most van az elmúlt bő két órából 6 támadása (márminthogy engem támadtak alig több, mint 2 óra alatt 6x), miközben nekem még mindig írogatja a portyánál, hogy ezt a karaktert már 5x támadták az elmúlt 3 órában, így én nem támadhatom. Mivel a 6-ból az egyik csata nyertes volt, az nem számít bele a 3 órába?
Dátum: 2011.04.30. 08:27:24
Csak nyafogni jöttem.
Miért van, hogy az összes lehetséges játékos célpontomnál kiírja, hogy "Nem támadhatod a karaktert, mert már ötször támadták három órán belül"?
Könyörgöm, ha ezt a szöveget le lehet programozni, akkor azt mért nem lehet, hogy eleve ne is látsszon a portyalistán? No, mindegy. Nem lehet minden tökéletes
Dátum: 2011.04.28. 11:55:35
Én mondjuk nem tudatosan jelentkeztem valahova, igaz, nem is görcsöltem rá arra, hogy mindenáron győztes csapatban kell lennem. Eszemben sincs átmenni a több célpontot nyújtó, ám gyengébb csapatból a "tuti győztesek" közé. (Illetve egyik világon a vezető csapatban vagyok, de ez is véletlen.)
De azt gondolom, hogy a játékélményt és az izgalmakat fokozhatta volna, ha nem tudjuk, melyik kufár hány győzelemmel áll az akárhányadik helyen, hanem esetleg napi két frissítéssel csak a kufárok sorrendjét lehetett volna tudni, nem a győzelmek számát. Talán úgy kiegyenlítettebb lehetett volna, és a kisebbeknek is megérte volna a csapatért hajtani. (Mondjuk akár azt is elfogadtam volna, hogy a sorrend csak az utolsó héten látható, amikor már nem éri meg vándorolni a győzelmek nullázása miatt. De akkor biztos lettek volna, akik csalás miatt nyafiznak.)
Összességében ez azért nem egy rossz event.
Dátum: 2011.02.28. 19:48:29
Így igaz, mondjuk nekem a V3-n lett volna jó, ha tovább tart, mert gyűjtöttem volna őrülten a LE-t Csak én liba voltam, és komolyan vettem, hogy verjük le a királynőket, így a LE nagy része elment gyógyitalra, ahelyett, hogy magamat fejlesztettem volna. Nos, ez is egy tanulság, hogy nem kell úgy csinálnom, mintha rajtam múlna a Világ Sorsa. Legfeljebb legközelebb nem leszek az elsők közt, na bumm
Oldal: 123