Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Poostmaster

Dátum: 2011.04.04. 10:12:02
Talán jól gondolod, talán ezt tapasztalod, de az is lehet, hogy nem gondoltad át kellő mélységében a tapasztalataidat. Mikor dolgozhatunk úgy, hogy a főnökeinknek is megfeleljen? Egyértelműen akkor, ha olyan az életfelfogásunk. Ha derűvel, és bizakodva látunk neki napi teendőinknek. Ha munkatársainkkal, üzletfeleinkkel és főnökeinkkel megfelelő kapcsolatot tudunk kialakítani. Nagyon kevesen tudják a problémájukat a munkahelyen kívülrekszeteni. Ha pedig már bekerül, igen erős hatással lesz a munkára. Nem fog jól teljesíteni a megmérettetéseken, nem halad előre a ranglétrán, romlanak a pénzügyei. Esetleg el is vesztheti állását, mert kinek kell egy olyan ember, aki állandóan ideges, agresszív, utálja a kollégáit, és emiatt rombolja a légkört. Rosszul is teljesít, mert nem oda figyel. Modj nekem olyan stresszforrást, ami nem vezethető vissza az emberi kapcsolatokra!
Dátum: 2011.04.04. 09:46:13
Melyik nem egy áruházlánc neve?
Auchan
Nike
Tesco
Spar

Ez egy komoly kérdés? Törölni.
Dátum: 2011.04.04. 09:38:53
Bocs, hogy újra betettem.


Mit jelent a következő kifejezés, amely egy háborús hősök emlékművén volt olvasható: Dulce et decorum est pro patria morti!?


Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy nem alapműveltség latinul tudni.
Töröljük.
Dátum: 2011.04.03. 14:53:28
Kit tett híressé a Ben Hur című film?
Charlton Heston
Robert Redford
Telly Savalas
Michael Douglas

A kérdés megfogalmazása igen gyenge. Rajta kívül még sok mást is híressé tett. Ne felejtsük el, hogy a filmtörténelemben először 11 Oscart nyert. Ráadásul
Charlton Hestonnak nem ez volt az első filmje, úgyhogy kétlem, hogy ez tette volna híressé.

Az alábbiak közül melyik Tarantino film készült a legelőbb?
Ponyvaregény
Jackie Brown
Kill Bill: Vol. 1
Kutyaszorítóban

A "legelőbb" helyére én leghamarabbat tennék, és a Kill Bill után sem a Vol.1 a menő.
Dátum: 2011.04.03. 14:35:40
Ki írta az Úton című könyvet?
Kurt Vonnegut
Lőrincz L. László
Arany János
Jack Kerouac

Szerintem Szerednyei Béla.
Persze ő nem szerepel a válaszok között.
Dátum: 2011.04.03. 14:31:41
Tény, hogy valóban rossz helyen reklamálsz.
Magadnak is kevesebb bosszúságot okozol, ha követed az SMS-vásárlás után levő instrukciókat.

Ügyelj az üzenet PONTOS kitöltésére, mert az SMS hibás üzenet esetén is díjköteles! Ha az SMS-re hibaüzenetet kapsz vissza, az SMS díját levonták, és az ősköveket mégsem kaptad meg, a következő címre írj: ugyfelszolgalat@voxinfo.hu Az emailben add meg a telefonszámot is, amelyről az SMS-t küldted.

Ebben is azt írják, hogy írj emailt a feltültetett címre.
Ha ez sem ér semmit, akkor van okod dühöngeni.
Dátum: 2011.04.03. 13:09:42
Ez biztos?
Mert a következő kérdésnél sosem kapsz alapértelmezett választ.
Ha pedig üresen kattintasz, nem megy el.
Dátum: 2011.04.03. 13:07:54
A barométeres megoldás szerintem eleve kizárt.
Erősen függ az időjárástól.
Még az Alföldön is állandóan változik.
Dátum: 2011.04.03. 12:47:58
Szerintem arról van szó, hogy közben végetért az adott vadászatod.
Ilyen kor frissíti a képernyőt, és ártendezi a válaszokat. Ha éppen kattintasz, olyan, mintha rosszul válaszoltál volna.
Dátum: 2011.04.03. 12:45:17
Megint nem másoltam, mert nem voltam benne biztos.
A kérdés úgy hangzott, melyik fafúvós hangszer?

A helyes válasz a fagott volt, ami jó is, de szerepelt a válaszok között a szaxofon is. Ami szintén a fafúvósok közzé tartosik, bár nádnyelves sípja van.
Két helyes válasz!
Dátum: 2011.04.03. 12:34:47
Egy félkör, hány fok?

Fölösleges vessző.
Dátum: 2011.04.03. 12:32:41
Nem másoltam ide, de úgy hangzik a kérdés, hogy "Ki alakítja Legolast a mozifilmben?"
Talán nem ártana tisztázni a kérdésben, hogy melyik mozifilmről van szó.
Mert bár sokaknak természetes, sokan vannak akik nem látták.
Dátum: 2011.04.03. 12:28:57
Mivel világít a vihar lámpa?
elemmel
petróleummal*
oxigénnel
gázzal

Az enyém elemmel, és fénycső van benne. Igaz, már camping lámpának hívják. Talán javítani kée "klasszikus" viharlámpára.
Dátum: 2011.04.02. 22:06:10
Az expedíció hogyan mérte meg?
Fölvittek egy centit?
Szerintem a legpontosabb úgy lenne, ha tengerszintnél fúrnának egy vízszintes lukat a csúcs alá, aztán a csúcsból függőlegesen az előző furatig.
Onnan már csak le kell ereszteni egy függőónt, és megmérni a madzag hosszát.

Jön velem valaki expedicióra?
Pénzt hozzatok!
Dátum: 2011.04.02. 19:33:15
A Csomolungma régen még olyan magas volt, de ugyebár a tenger szint feletti magasságot mérik. A tengerszint pedig emelkedik(sajnos).
Kisebb része lavina formájában csúszott lejjebb. A maradékot meg elhordták a lökött túristák szuvenírnak.
Dátum: 2011.04.01. 15:07:27
Köszi.
Dátum: 2011.04.01. 12:56:19
Elvesztettem a fonalat.
A sok rövidítést nem mindig értem. Ugyebár aki nem használja, az nem is jegyzi meg.
Nekem is elég furcsán számol. Ma pl. volt 4 vadászatom amiben ilyen LE-ket kaptam: 897, 1175, 1136, 935
Elég nagy különbségek vannak itt-ott, mégis mindre 41 TP-t kaptam.
Na erre varrjál gombot!
Dátum: 2011.04.01. 12:03:43
5 alma van az egyik kezemben. Átteszek 2 almát a másik kezembe. Hány alma maradt nálam?
5
3
4
2

A beugratós kérdések egy fajtája az óvodából. Töröljük.
Dátum: 2011.04.01. 12:03:00
Egy évben hány GameStar újság jelenik meg?
11
10
12
13

Törölni.
Nem magyarázom.
Dátum: 2011.03.31. 21:21:59
A stressz oldásának leghatékonyabb módja, ha nem stresszelsz. Azt mondod ilyen nincs? Már hogyne volna. Az ember rendelkezik állítólag a leghatákonyabb, és legbonyolultabb aggyal. Pont ezzel ne lehetne kitalálni? No de a lényeg. A stressz egy olyan dolog, amit önmagunk generálunk valamilyen vélt, vagy valós probléma hatására. És itt van a kutya eltemetve. Az egész csupán kontroll kérdése. Nem kell a gondokból nagyobbat csinálni, mint amekkorák valójában. A megközelítés mindjárt a legelső szempont. Derű, és optimizmus. A problémák megoldására való törekvés nem lehet, hogy görcsössé váljon. Ne felejtsük el, hogy minden megoldható. Én úgy gondolom, hogy a stressz legnagyobb része az emberek egymás közötti viszonyából keletkezik. Éppen ezért, vizsgáljuk felül a kapcsolatainkat. Azok, amelyek gondolatára is hevesebben ver a szívünk, megoldásra várnak. Jól tudjuk, hogy sok emberrel vagyunk rossz viszonyban. Ezeket az embereket kerüljük el, ha lehetséges. Ne engedjük, hogy a viszony haraggá, a harag gyűlöletté váljon. Sokan figyelemmel kísérik haragosaik életét, és ugyanúgy bosszankodnak azon, ha sikerül nekik valami, mintha káruk esne belőle. Ahelyett, hogy megpihennének, és szeretteikkel foglalkoznának, inkább az útált emberrel foglalkoznak. Felháborodva mesélik, hogy mit tett, vagy mit nem tett. Ezzel maguk generálják a stresszhelyzetet. Bár magam nem köteleztem el egyik vallás mellett sem, azért kiragadom mindből azt, ami szerintem a jó részük. Így van ez Jézus tanításával is. Azzal a résszel legalábbis, ami a szeretetet illeti. Tudjunk szeretni, és tudjunk megbocsátani egymásnak. Mindenki hibázik, miért pont mi lennénk kivételek. Tudjuk ezt elismerni. Ne keressünk bűnbakot, a felelősség áthárítása nem csökkenti a bajt. Ha valami rossz történik velünk, gondoljuk végig több szemszögből is. Tegyük mérlegre, majd eresszük el. Napokig füstölögni azon, ami már megtörtént, fölösleges. Tekinteted szegezd a jövőre, és hagyd a múltat.
Mindennek a lényegét jelmondatom fogalmazza meg nagyon jól, köszönet érte: Shakespeare
Most ennyi jutott eszembe. Talán később folytatom még.