Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Poostmaster

Dátum: 2012.08.09. 21:21:29
Balra igazítottam a VU-t, és jobbra tettem a chat ablakot.
Az állatoknál a gombok, és az idő ablak kilóg a keretből rendesen.
Dátum: 2012.08.08. 18:24:22
Valóban nagyon hasznos dolog, csak még gyerekcipőben. Bízzunk benne, hogy figyelik ezt a fórumot, és javítanak. Azon is el lehetne gondolkodni, hogy az elmúlt időkben az átalakítások miatt viszonylag gyorsabb lett az oldal frissítése. Most viszont a chat ablak lelassítja ezt. Talán meg lehet oldani, hogy az oldal frissítése ne érintse ezt az ablakot.
Dátum: 2012.08.08. 17:22:57
A szmájlik sem jók.
A szomorú a :p-re jön, a -re pedig a piros szájú (csók?) ugrik elő.
Dátum: 2012.08.08. 16:52:38
Még egy bug:
Ha a karakterlapot akarom lekérni, akkor a login ablak jön be.
Dátum: 2012.08.08. 16:17:16
Az hol van? Mert nekem nincs új gomb.
Az is jó lenne, ha a mind oldalon kiírná, hogy az illető melyik világról ír. (szerintem)
De a frissítéses, visszaugrálós tényleg nagyon zavaró.
A scrollbar is elég érdekesen nyomja. Van, amikor minden ablakot odascrollozom, ahova az egyikben megyek.

mod:
Megtaláltam a gombokat. Bocs. Csak én a chat beállításainál kerestem. Nem voltál egyértelmű.
Dátum: 2012.08.08. 15:36:08
Nekem tetszik a dolog.
Talán lehetne kis lámpácskát tenni bele, ha új hsz érkezik.
Ja, és meg lehetne oldani, hogy ha frissítem az oldalt, akkor a chat ablak ott maradjon, ahol eddig beszéltem? Most minden frissítésnél a mind jön be.
Dátum: 2012.07.28. 19:29:54
Ez sem helyes így, ahogy mondod.
1. Ha valakinek a helyesírását bírálod, ügyelj a sajátodra.
2. A sebesség jele v (velocitas)

Maga a kifogás egyébként jogos.
Dátum: 2012.07.28. 19:25:18
Az olimpián kaptam meg a kérdést, hogy "Melyik részlet nem a Toldiból van?"
Lehet, hogy csak nálam volt valami, de a négy válaszból 1-nél nem volt semmi csak üres sor.
Dátum: 2012.07.24. 08:58:16
Már jó ideje megvan a hiba, csak mot vettem rá magam, hogy beírjam:
A toplistáknál a "Mutasd a saját karakterem helyezését" gomb sok táblánál eltűnik, és van olyan is, ahol az első lapra ugrik.
Dátum: 2012.07.20. 21:19:50
Köszi, megvan.
Dátum: 2012.07.20. 20:52:35
Nem tudom, hogy volt-e már téma, de a karakterlapokról sokunknak hiányzik a támadás gomb. Nem lehetne visszatenni?
Dátum: 2012.07.19. 19:00:43
Birkához csatlakozva én is azt mondom, hogy nagyon tetszetős kezd lenni a dolog.
Még egy dologgal tudnám kiegészíteni, hogy a sisak, és a csizma kerüljön már fel az öltözékhez.
Igazából nem tudom, hogy miért volt eddig is ott lent, és nem a helyén.
Dátum: 2012.06.28. 18:46:39
Mi ebből a tanulság?
Nem kell mindenhez átöltözni.
Ha csak egy cucc különbözik, akkor csak azt kell váltani. Az is egy kattintással megvan. Egyéb alternatíva, írjatok makrót rá, és lehet 50 öltözet is.
Időnként elszállnak az agyak, és belép a kisujj-kar effektus.
Szerintem ez egy jó fejlesztés, a gyermekbetegségei ellenére is. Ne akarjunk egyszerre mindent.
Ha ezt is automatizálni akarjuk, akkor előfordulhat, hogy nem a sok laptöltés miatt fog lassulni, hanem a játékosonkénti rengeteg adatban való turkálás, letárolás miatt. tudom, hogy most is le vannak tárolva a tárgyak, felszerelések, és azok adatai, de külön adatbázisban.
Gondold végig, ha van 88 gyűrű nálad, és véletlen 3 féle szakicsökkentő is, akkor böngéssze végig, hogy melyik gyűrűt használhatja, éppen melyik adja a legnagyobb százalékot. Vagy a 8 féle felszerelésből manakonstrukció esetén melyik a legalkalmasabb kombináció.
Ne legyünk ennyire telhetetlenek. Ez egy nagy lépés előre így is.
Dátum: 2012.06.28. 17:57:06
Tényleg szép lista.
Akkor te öltözködsz, mint egy fürdős k.
Dátum: 2012.06.28. 17:50:56
Én nem értem, milyen kiírásokat, vagy visszajelzést reklamálsz. Az egész fejlesztés lényege, hogy gyorsítson, ne töltögessen fölöslegesen.
Mielőtt rákattintasz a '+'-ra, megjelenik egy kis buborék, hogy mennyibe kerül.
Dátum: 2012.06.28. 17:34:35
Mint a találkozón említésre került, a karilapot változtatni fogják (ha jól emléxem) pontosan a fölösleges töltögetés miatt.

Mire akarsz olyan sokféle öltözetet?
Nekem jelenleg 10 van elmentve, és hirtelen nem jut eszembe semmi, amit még fontos lenne külön.
Dátum: 2012.06.27. 20:39:22
Hadd emlékeztesselek benneteket valamire:
Prémeseknek működik a dolog, akiknek többnyire már van gyorsításuk. Ez tartalmazza az öltözetváltást. Azzal nem olyan bonyolult átöltözni.

Engem is érdekelne viszont a kereskedelem turbózása. Azt fogom látni, amit már turbóval látnék?
Dátum: 2012.06.17. 14:14:24
A vasúti jegyek árából 10%-ot visszakapunk őskő formájában.
Ennek értéke beleszámít az ajándékokba?
Még nem igényeltem így, ezért kérdezném, hogy mi ennek a menete. Hátha nem vagyok egyedül.
Veszek egy retur jegyet, és az őskő vásárláskor azt is meglobogtatom?
Dátum: 2012.06.10. 15:51:57
Hol tűnik fel a Zelefánt nevű mesehős?
Pokemon
Dumbó
Micimackó
Pinokkió

Nem ártana a válaszokat legalább egy kicsit "megragzani"
Dátum: 2012.05.28. 10:38:46
Köszi, nagyjából ezt küldtem.
Visszajelzést nem kapok róla? Vagy reménykedjek, hogy benne vagyok?