Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Breaksos

Oldal: 12345678
Dátum: 2012.01.02. 20:43:02
Kössz!

És még 2 kérdés:

1- Van nekem ilyenem: Az alku arany lánca (+30 ker.). Ha kufár eventen ismét ilyet szerzek, akkor az a 2 átalakul platinává (+40 ker
2- A sok fórum hozzászólásért nem jár valami plecsni? Végzet medál, Kvíz medál, vagy valami?

Dátum: 2012.01.02. 20:19:50
Van még 2 kérdés:

1- Miért nem tudjuk katakombába küldeni az inaktív tagokat? Eddig volt ilyen! Vagyis pár hónapig .......
2- És ezt sem értem: A zsákmányolt lélekenergiát eme épület segítségévél őskővé kristályosíthatjátok!
http://vegzetur.wikidot.com/energiakristalyosito
Jó lenne, de ................
Dátum: 2012.01.02. 20:09:07
Kössz!
Dátum: 2012.01.02. 19:16:13
Kérdésem a következő:

Mekkora szintűnek kell minimum lennie a leütött entitásnak, hogy ezt a tárgyat választhassam?

Szürke Lélekrabló---gyűrű---80 szint---Lélekszívás: +40%, +15 Kreatív affinitás, +30% LE jár győztes portyáért

Kösszönöm a választ előre is!
Dátum: 2012.01.01. 15:04:27
Nem kell félteni a portya karaktereket! Minden világon ők a legkeményebbek, játszva hozzák a 2-300-as szorzót!
Sok támadás éri őket az eredményességük miatt, és sok változtatást szorgalmaztak már vadászó karakterek ellenük!
Meg is vagyok lepődve, hogy most a pók-ok elégedetlenek!
Igaz, egyetlen világon sem tudták egyensúlyba hozni a 2 stratégiát, és nem is fogják ezt elérni!
Akinek nem tetszik, hogy néha 100-as szorzó alatt kap (ennyi alacsony szintre támadva az EH), az vadásszon folyamatosan 40-70-es szorzóért!

Legyen nekik is egy kis idegeskedés!
Dátum: 2011.12.31. 11:41:16
Ha van egy kis LE, ami megmarad, azt nyugodtan építsétek be a szövetségbe! Nem tudom hallottál-e már erről:

http://vegzetur.wikidot.com/szerencse

Jó az a szerencse. Ajánlom mindenkinek a szint*2 elérését, nálunk az a minimum!
Dátum: 2011.12.30. 09:39:38
Nem tudom én vagyok-e bamba, de nem tudunk katakombába küldeni inaktív tagot szavazással.
Eddig lehetett ilyet! Most nem látom.
Dátum: 2011.12.29. 22:16:59
Mi nem vagyunk ennyire drasztikusak!
Dátum: 2011.12.29. 21:36:05
Ha már válaszol rá valaki, és nem nekem, hanem egymás között is diskuráltok a felvetéseimről, akkor olyan nagy hülyeségek már nem lehetnek.

Egyébként már több mint egy éve játszom, jócskán vehetek már cigarettát is, nem kell dedósként lekezelni.

Felvetek valamit nektek, akik vélhetően kulturáltan tudnak beszélni valakivel valamiről, és ennyi.
És mindemellett elfogadom a ,,támadásokat" is, mert ki vagyok én tizenhúsz hozzászólással, hogy tanácsokat osztogatok.

Szóval ennyi a véleményem.

És ha még kiötlök valami okosságot .................... jelentkezem!
Dátum: 2011.12.29. 21:25:37
Nálunk nem feltétel a szavazat átadása, de valahogy a legaktívabb és ,,legokosabb" tagokhoz került a zöme. Én őket tartom ,,vezetőnek" mivel a szavazások zömét ők intézik el, van aki nem is lát egy szavazást, és az már el is van döntve.

És vannak az ,,alja nép" ahogy ti fogalmaztok, akik nem túl aktívak, nem is a legjobb harcosok, de szerves részei a szövetségnek.

Ha valakivel sok a probléma (nem épít minimumot, elraboltatja feltűnően 1 emberrel a LE-t, háborúban nem bújik) arról itt lehetne diskurálni, és ha nincs semmilyen következmény, akkor sem haragszik meg a többiekre, főleg arra, aki ki akarta rakni.

Hülyén hangzik, de ez javítaná a szövetségen belüli morált. Jobb a békesség szövetségen belül.

És igen, másnál is vannak ilyen beszélgetések, csak kényelmetlen privátozni.

Úgy tudom azért nincs szövetségi körüzenet, hogy mindenki a fórumot használja. Mindenre.
Dátum: 2011.12.29. 16:25:18
Mit szólnátok ahhoz, ha a szövetségi fórumban létre lehetne hozni olyan topikot, esetleg kiemelni egyet, amit csak 3 v 5 szavazattal lehetne olvasni?

Sokszor jó lenne, ha a ,,vezetők" nem privátban döntenének kényes dolgokról!
Dátum: 2011.12.27. 20:53:26
Jó ötletnek tartom a gigaháborút, olyan formában, hogy a mostani szövetségek csapatokba nevezés után (térkép, kufár csatához hasonlóan) egymásnak ugranak, és ki tud több győzelmet aratni 1 hónap alatt.
És itt akár hordatársaink szövetségeit is lehetne ütni fertőzéstől függetlenül.

Jutalmakként:
-lélekkúttöltődés bónusz (katalizátorhoz hasonlóan fél évig 1,2,3,4%)
-lélekkút*X LE a kútba(1,2,3,4)
-kiválasztott épület max. szintjének növekedése (1,2,3,4 szint)

Persze ezek a nem arányosak egymással, de Miklósék biztos ki tudnának találni szövetségi szinten is jó jutalmakat.

Dátum: 2011.12.27. 17:04:18
Ennyi erővel minden második háborút fel lehet hozni példának!
Volt már nekünk is azonnali kapituláció, mert semmi esélyünk nem lett volna.
Ha mindenki elbújt volna, akkor ugrik az egész játék élménye minden szövetségi társamnak.

De már ahogy írtam, nálam okosabbak is felhozhatták már a témát régebben, és nem véletlenül nem került be a lehetőségek közé.

Csak arra gondoltam, hogy színesítené a világokat és az erőviszonyok is kicsit átrendeződnének.

Minél magasabb szintre érnek a karakterek, új és új lehetőségeket ad a játék.
Most csak arra gondoltam, hogy az ilyen háborúkban csak a 100-as szint feletti 100% fertőzöttek vehetnének részt (ütni is csak őket lehetne), vagy tudom is én valahogy időt hagyni a szövetségeknek a felkészülésre, esetleg más egyéb szabályok!

Pl.:
Jó ötletnek tartom a gigaháborút, olyan formában, hogy a mostani szövetségek csapatokba nevezés után (térkép, kufár csatához hasonlóan) egymásnak ugranak, és ki tud több győzelmet aratni 1 hónap alatt.
És itt akár hordatársaink szövetségeit is lehetne ütni fertőzéstől függetlenül.

Jutalmakként:
-lélekkúttöltődés bónusz (katalizátorhoz hasonlóan fél évig 1,2,3,4%)
-lélekkút*X LE a kútba(1,2,3,4)
-kiválasztott épület max. szintjének növekedése (1,2,3,4 szint)

Persze ezek a nem arányosak egymással, de Miklósék biztos ki tudnának találni szövetségi szinten is jó jutalmakat.
Dátum: 2011.12.27. 14:27:24
Teljes mértékben igazatok van! Így akár 1 ember is hozhatna egy háborút!
De ez így van más háborúkban is! mondjuk egy 5 tagú szövetség, ahol 1 magas szintű kemény van, az is hozhat egy háborút egyedül!

Engem csak az zavar, hogy a védekezés nem is jut eszetekbe! Ahogy írtátok, én 1 embert laposra verve hozom a háborút. Bújjon el!!!

A mi szövetségünk speciális eset,mert szinte én vagyok a legmagasabb szintű, és csaknem a legnagyobb szövetséget is tudnánk hozni, mert nincs ellenfelük rajtam és 2 társamon kívül!
De ők persze bújnának.


Végül is mindegy! Biztos nem én vagyok az első, akinek ez eszébe jutott, és bizonyára érthető okokból nincs ez megvalósítva.

Ui.:
Mi elég gyakran háborúzunk, és azt tapasztaltam, hogy az emberek biztosra mennek!
100% persze nem lehet, mi is néztünk már be dogokat, és más is velünk szemben.

De kialakult egy farmolt kör, és azt szerettem volna bővíteni, hogy ne legyünk senkinek a terhére.
Csak egy kicsit.
Dátum: 2011.12.26. 21:06:00
Hali!

A 3 világon van egy Szilvijja nevű karaktere a barátnőmnek, aki nem szokott őskövet vásárolni. Szívesen fogadna egy ilyet:
A hatalom kürtje (+1/+2/+3% LE vadászatra)

Előre is nagyon köszönöm az Ő nevében is!
Dátum: 2011.12.26. 19:47:35
Ezüstszél!
Ne csak egy részletet ragadj ki!


A különbség a ,,normál" háborúhoz képest csak annyi, hogy nem vehet részt benne mindenki aktívan. Védekezésben nincs különbség (katakomba, segítségnyújtás), ezért nem billenne a mérleg rossz irányba. Talán annyi kitétel lehetne, hogy a 100% fertőzés minimum elérési szintje alá nem lehet támadni.


Egyébként akit én le tudok nyomni, azt más, más hordából is lenyomja!
Aki meg nem bújik el előlem, az más elől sem bújik el, vagy nem bújhat el időkorlát miatt!
És a mi tagjaink között sincs mindenkinek 100% fertőzése, tőlünk is sok ,,kemény" a kispadon ül!
Megjegyzem, nem vagyok bajnok, és nincs is a szövetségben!
Az, hogy nem támadhat mindenki, nem azt jelenti, hogy az illetékesek nem tudnak védekezi. Minden ugyan az a támadó tagokon kívül.

Szerintem a háborúkat egyébként is (az esetek 80-90%-ában) a támadó fél nyeri! Mindenki próbál biztosra menni!

Ti is!
Dátum: 2011.12.25. 22:43:35
Ti mit szóltok ehhez?

Karakterem a v5-ön elérte a 100% fertőzést. Próbáltam hadüzenetet küldeni egy szövetségnek, és ez történt:
A megadott nevű szövetségnek nem küldhettek hadüzenetet, mert azonos hordában vagytok!

Kicsit értetlenül állok a dolgok előtt!
Ha tudják egymást támadni bizonyos tagok, akkor miért nem lehet háború is? Ez egy újabb színesítés lehetne a szövetségek életében, és egy jó taktikával akár gyengébb szövetség is tud nyerni.

A különbség a ,,normál" háborúhoz képest csak annyi, hogy nem vehet részt benne mindenki aktívan. Védekezésben nincs különbség (katakomba, segítségnyújtás), ezért nem billenne a mérleg rossz irányba. Talán annyi kitétel lehetne, hogy a 100% fertőzés minimum elérési szintje alá nem lehet támadni.

Ezzel már minden esély kiegyenlítődne!


De ha nem zavar senkit, vagy nincs senkiknek véleménye, akkor lényegtelen!
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
Dátum: 2011.12.24. 15:15:38
Nem tudom jó helyre írok-e, de lehetne egy kérdésem, vagy inkább egy javaslatom?

Karakterem a v5-ön elérte a 100% fertőzést. Próbáltam hadüzenetet küldeni egy szövetségnek, és ez történt:
A megadott nevű szövetségnek nem küldhettek hadüzenetet, mert azonos hordában vagytok!

Kicsit értetlenül állok a dolgok előtt!
Ha tudják egymást támadni bizonyos tagok, akkor miért nem lehet háború is? Ez egy újabb színesítés lehetne a szövetségek életében, és egy jó taktikával akár gyengébb szövetség is tud nyerni.

A különbség a ,,normál" háborúhoz képest csak annyi, hogy nem vehet részt benne mindenki aktívan. Védekezésben nincs különbség (katakomba, segítségnyújtás), ezért nem billenne a mérleg rossz irányba. Talán annyi kitétel lehetne, hogy a 100% fertőzés minimum elérési szintje alá nem lehet támadni.

Ezzel már minden esély kiegyenlítődne!

Köszönöm előre is a válaszokat!
Dátum: 2011.12.24. 15:03:19
Nem tudom jó helyre írok-e, de lehetne egy kérdésem, vagy inkább egy javaslatom?

Karakterem a v5-ön elérte a 100% fertőzést. Próbáltam hadüzenetet küldeni egy szövetségnek, és ez történt:
A megadott nevű szövetségnek nem küldhettek hadüzenetet, mert azonos hordában vagytok!

Kicsit értetlenül állok a dolgok előtt!
Ha tudják egymást támadni bizonyos tagok, akkor miért nem lehet háború is? Ez egy újabb színesítés lehetne a szövetségek életében, és egy jó taktikával akár gyengébb szövetség is tud nyerni.

A különbség a ,,normál" háborúhoz képest csak annyi, hogy nem vehet részt benne mindenki aktívan. Védekezésben nincs különbség (katakomba, segítségnyújtás), ezért nem billenne a mérleg rossz irányba. Talán annyi kitétel lehetne, hogy a 100% fertőzés minimum elérési szintje alá nem lehet támadni.

Ezzel már minden esély kiegyenlítődne!

Köszönöm előre is a válaszokat!
Dátum: 2011.12.24. 14:43:22
Nem tudom jó helyre írok-e, de lehetne egy kérdésem, vagy inkább egy javaslatom?

Karakterem a v5-ön elérte a 100% fertőzést. Próbáltam hadüzenetet küldeni egy szövetségnek, és ez történt:
A megadott nevű szövetségnek nem küldhettek hadüzenetet, mert azonos hordában vagytok!

Kicsit értetlenül állok a dolgok előtt!
Ha tudják egymást támadni bizonyos tagok, akkor miért nem lehet háború is? Ez egy újabb színesítés lehetne a szövetségek életében, és egy jó taktikával akár gyengébb szövetség is tud nyerni.

A különbség a ,,normál" háborúhoz képest csak annyi, hogy nem vehet részt benne mindenki aktívan. Védekezésben nincs különbség (katakomba, segítségnyújtás), ezért nem billenne a mérleg rossz irányba. Talán annyi kitétel lehetne, hogy a 100% fertőzés minimum elérési szintje alá nem lehet támadni.

Ezzel már minden esély kiegyenlítődne!

Köszönöm előre is a válaszokat!
Oldal: 12345678