Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csöpkeröpke

Oldal: 1
Dátum: 2011.09.12. 21:45:24
Sziasztok!!!

az a problémám, hogy a wikidoton azt irja a bajnoki viadal résznél, hogy aki egy kategóriába kétszer is bajnok lezs, medál *3-at kap, de nekem medál *1-et adott, annak ellenére hogy ugyanabba a kategóriába kétszer is bajnok lettem...
Dátum: 2011.09.12. 21:40:28
Sziasztok!
Megtudja nekem mondani valaki, hogy miért nem kaptam medál *3-at, amikor egy kategórián belül kétszer lettem bajnok?? a wikidotos oldalon azt irja, hogy medál *3-at kap az illető, nekem mégse jelent meg a bajnoki után...
Dátum: 2011.03.19. 00:41:47

A cél mindenkinek más..új autó...több nő..több pasi...a céljaink mögött is álatlában MI magunk állunk. Nehogy már Te állj, vagy Ő.
Jobb esetben már Ők is számba jönnek. Tele vagyunk földi célokkal. Ez természetes. Igy követeli meg a létezés. Legyen házam,legyen autóm, legyen férjem, feleségem..néha számba jöhet a gyerekes is, ha mázlija van néha még le is ülök vele játszani. Nem is gond..ez így van rendjén. De valahol a földi célok mellett más céloknak is kellene lenniük. Előzőek hozzájárulnak a "normális" élet eléréséhez, éléséhez. Egy egy sikerélmény hozzátesz egy kicsit alelkiállapotunkhoz is.
No és hol vannak a másfajta célok? A nem földi célok?
Megvan az egyensúly? Nézzük csak mi is lehet a másfajta nem földi cél...hogyan is okozhatnék ma örömet édesanyámnak..mondjuk veszek egy szál virágot..jéé dehát nincs is szülinapja, se névnapja, semmije sincs. Na és..vedd meg szépen azt a szál virágot, és add oda neki. Mellékelhetnél még mondjuk néhány szép szót is. Például, hogy köszönöm, hogy felneveltél.
Hány törölköződ van?? Néégy????? Ekkora pazarlást!!! Na gyorsan kifele kettőt. Na jó egyet akkor. Minek halmozod hm? hát nem látsz senkit magad körül akinek szüksége lenne rá?
Olvastál mesét mostanában? azt mondod ciki? miért lenne ciki..néha egy kis rövid mese többet mond mint egy másfél órás filmnél, amire csak pazarlod az időd, és ha fröcsköl is a vér szanaszét még a lelkiállapotod is rendbeteszi egy két napig..jó elhiszem neked nem, bevallom nekem néha:P
Annyira földiek lettünk, annyira hajszoljuk a magunk vágyait, hogy elfelejtsük egymást. Jó lenne erre a törékeny egyensúlyra vigyáznunk. Ha a sok minden hajszolása mellett néha Ő meg a Te is kapna helyet, a lelked is sokkal másabb színben tündökölne. Másképp nézel tükörbe..ad valamit, valami többletet amit semmi más nem tud ami földi....
Oldal: 1