Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PHOENIX

Oldal: 123456
Egy kérdés, amit leginkább ebbe a topicba tudnék betenni, ugyanis köze van az én céljaimhoz.

Esetleg észrevette-e valaki, hogy a sztázisbuborék nem megfelelően működik? (már akinek van)

Láthatatlanul vadászom pár napja, amióta megvan a bubi, a használatához szükséges kritériumoknak megfelelek, tegnap mégis 50 vadászat alatt mindössze két állatot fogtam el, most pedig 23 vadászat után csak egy jött. Alapesetben viszont nem győzöm sajtolni őket.

Van valakinek hasonló gyanúja, vagy csak randombá' cseszekedik velem?
Kb fél év alatt vadászok is annyit a VF-emmel, hogy összeszedjek ennyit, hülyeség kihagyni, a 30000 lgy-t is tudtam mire költeni legutóbb.
Aki tudná összegezni az aukció VÉGLEGES tétellistáját szombatra, az írja már ki, megköszönnénk.
Dátum: 2010.11.12. 19:00:04
Kihívó mester:

Kihívás során a próbákra kapsz szint x +1 -gyet.

Max. szint: 10

Költség: 2

Ezt úgy értsem, hogy pl a sajtolás szaki kihívás során 61-nek fog számítani 1-es szinten?
Hát az igaz, hogy az élőfórumon sok a tesztoszteron, a decibel és a szag.
De akkor több ,,paraszt'' mehetne el. A cigit meg ki nem ****ja le, én pl nem dohányzom.
Nem azért, de Miklósék is ,,jobban kaszálnának'', ha Karácsony előtt rendeznék a dolgot. De csak észrevétel/vélemény.
Ezt azért mondod, mert neked szabadnapod lesz biztos.
Hallod, azt bármelyik napon megoldhatod!

De nov. 27.??? Szombati munkanap az emberiség felének, és az érettségi miatt sok iskolában ilyenkorra tették át a szalagavatót, vagyis azok meg próbálnak ezerrel.
Ez nyomósabb.

Ja és bevásárlás, egy 500-1000 ősköves csomag is szép ajándék.
A 30k LGY nekem is kellett volna, legutóbb is én vittem el.

De még nem tudom, hogy tudok-e menni. 30 AF pontért meg nem erőltetem.

Miki, tegyétek már át karácsony előttre valamikor!

Akkor sokkal többen el tudnának menni!
Mondjuk December 18! NAGYON JÓ LENNE!
Dátum: 2010.11.04. 08:34:11
Nekem még van 26 térkifordító lötyim. Ugyebár a VF gusztustalanul visszafogja az AF pont szerzésének arányát, de az az ötletem támadt, hogy amíg kifejlesztem a legfontosabb AF képességeket, addig átválthatnék EH-ra, aztán ha kész, akkor vissza.

Van még, akinek eszébe jutott ez? Vélemény?
Dátum: 2010.10.14. 10:31:15
666db dögöt öltem, minden megvan ami kell.
Részemről a tárgyakkal nem volt nagy gond, gyűrűk, nyakláncok hullottak, mint annak a rendje, és 27 tér-lötyit szereztem, bár párosával jobban örültem volna neki.

Én inkább a tulajdonságok osztása miatt vernyákolok, ahogy a legtöbben. Miklósnak javaslom az összes résztvevő karakter számára még egyszer ugyanannyi tulajdonság jóváírását!
Dátum: 2010.10.14. 10:15:21
Jutalmad az eseményben való részvételért a következő:

+23 Erő, +23 Támadás, +22 Védekezés, +22 Egészség, +22 IQ, +22 Mágia, +22 Taumaturgia
133 Kiégett őskő.

Ennél picit többre számítottam, ugye annyi LE-t kaptunk, mintha levadásztuk volna a csp-ket. A kiégett kavicsok csak egy kis ízt adtak a keserű jutalomnak, de egy leheletnyivel több tulajdonságot is kaphattunk volna, pusztán a részvételért, esetleg gyógyitalok kárpótlásáért, ha valaki használt volna. Egyéb észrevétel?
Dátum: 2010.10.13. 15:36:15
Ezt megtudhatod holnap szerintem. Ha most feljegyzed szépen a két Top10 listát, és holnap összehasonlítod a szereplőket, akkor kiderül, részemről én örülnék, ha a drakónmennyiség győzne, sokat öltem bele (mások nyilván nálam is többet, hiszen csak az első 10 napban voltam bent az első 10-ben).
Dátum: 2010.10.04. 11:31:36
Én is kb ezt írtam, csak nem ilyen részletesen, szóval igen, igazad van, én is erre gondoltam.
Dátum: 2010.10.04. 11:16:34
Mindegy mikor költötted el a dukátjaidat, vagy mikor akarod elkölteni ezután, a lényeg hogy most gyorsabban közelebb juthatsz a következő cucchoz, amit szeretnél.
Dátum: 2010.10.04. 10:58:02
Én most konkrétan arra gondoltam, hogy az EH-sok átlagosan többet portyáznak, megvannak a célpontjaik, tapasztalatuk, hogy hogyan szedjenek össze minél több LE-t a sárkányokhoz. Szimultán kipróbáltam pár támadással az EH, kb 300-400 LE...
Aki viszont EH-zott és sok LE-t kapart össze, most simán ráállhat a VF-re, akár örökre is, és itt a felejtés szakit sem kell kifejlesztenie annak, aki már régóta azon morfondírozik, hogy átálljon.
De csak spekulálok, ahogy más is.
Dátum: 2010.10.04. 10:47:16
Szerintem az alapból EH-soknak jobban megéri!

Ha EH-ra váltunk, akkor is kevés LE-t kapunk egy portyáért, ráadásul Landragórnál 96 TP-t kapok most. Az EH-sok most viszont feleannyi TP-vel nyomhatják a sárkányt, már ha épp nem akarnak LE termelni portyából az eventhez.
Dátum: 2010.10.04. 10:37:06
Az utolsó relikvia (vagy relikviák?):

Térkifordító ital -

Használatakor visszafogott fejlődés szakértelmed energiahasznosítássá változik, vagy fordítva.

Ebből többet is lehet szerezni, nekem már 2 van.

Viszont szereztem több cuccot is emellett, ezek lehetnek gyűrűk, vagy nyakláncok:
eddig -
mágikus amulett (+1 IQ, +3 varázslat-elnyelés)
froglok gyűrű (+1 IQ, +1 Taumaturgia)
platinum amulett (+1 Egészség, +1 elnyelés, +2 varázslat-elnyelés)

Azt tudjuk, hogy a tér-lötty hatása meddig tart?
Dátum: 2010.10.03. 17:19:28
Az egyik hsz azt mondja, növeljünk TÖ-t ahogy tudunk, a másik azt mondja, hogy ne, mert már előre kitervelték a programozók, hogy ezzel nem lehet trükközni.
Jó lenne tudni, mi éri meg jobban és nem hasra ütés szerűen megmondani a frankót. Persze ez most nem célzás volt.
Oldal: 123456