Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hydro Globus

Dátum: 2008.11.10. 18:15:19
Nem csak a túl nehéz kérdések lehetnek rosszak...
Dátum: 2008.11.10. 18:00:39
Melyik verse miatt tanácsolták el a szegedi egyetemről József Attilát?

Hazám
Igaz Ember
Szeretők lázadása
Tiszta szvvel

Egy "í" kimaradt.

Rolik, ha igazad van akkor én tévedtem és tényleg törlendő Mondtam h nem biztos...
Dátum: 2008.11.10. 17:48:00
Nem tévedsz, csak kicsit meglep ahogy írsz... Így - minden konkrétum nélkül - nehezen segítenének neked a JV-k...
Szerintem nem rád reagált csak megnyomta a legalsó postra hogy "Idézet"...
Dátum: 2008.11.10. 17:33:48
Tudtommal jó a válasz, a Merkúr ugyanolyan gyorsaqn forog, mint ahogy kering.

Legalábbis ez így rémlik nekem régről...


Clark, ezt ide minek?
Dátum: 2008.11.10. 16:06:16
Igen.
Dátum: 2008.11.10. 14:58:42
Sőt, én még azt is megkockáztatnám hogy az inkább Colosseum.
Dátum: 2008.11.10. 14:09:29
Honnan szerezte Han Solo Millenium Falcont (Star Wars)?

Lando-tól nyerte kártyán.
Jabbától vette.
Cubakkával ketten építették.
A birodalmiaktól lopta.

Cubakka lol. Helyesen Chewbacca.
Dátum: 2008.11.10. 14:01:10
Hirosimára előbb dobták mert előbb van az ABC-ben

Én is egyetértek, szét kéne húzni a dátumokat, de szerintem maradhat mind '45 nyarán...

Amúgy meg: nincs mit!
Dátum: 2008.11.10. 13:35:34
Folytasd a következő mondást. Egyszer volt Budán....

Kutyavásár
Budapest parádé
Nem tudom
Dosznóvágás

Lehetne nehezebb is a kérdés, a "Nem tudom" kifejezetten zavaró
Dosznó -> Disznó
Dátum: 2008.11.10. 13:34:18
A Föld nem is gömb alakú...
Oké. Akkor vedd úgy, hogy nem Bysont védtük, hanem minden más olyan embert, akinek OK hogy kövér, de éppen nem fórumozik itt.
Dátum: 2008.11.10. 12:06:43
Többtucat HKK sem lehet(ne) benn.
Látom, Necronis, nem érted mi a bajom. Vagy szándékosan érted félre...

Engem nem az zavar, hogy Drizzt írt egy hülyeséget. Még csak nem is az (és ez csak a saját véleményem!!), hogy akkora lyukak vannak a műveltségében, amiket valószínűleg már nem lehet megtölteni. (Vagy tényleg csodagyerek, ha már másodikosként Salvatore-t olvas, de...) Engem az zavar, hogy amikor cirip is, meg Alienkiller is kultúráltan, segítőkész módon leírták neki hogy téved, jött az a "márpedig senki másnak nem lehet igaza mer én vagyok a Drizzt és nekem utána sem kell néznem muhaha!" típusú 143-ik hozzászólás, amitől kiborultam - még mindig azt mondom, hogy jogosan.

ui.: mondtam, nyugodtan.
Dátum: 2008.11.10. 00:20:13
Idézet: Bekas - 2008.11.10. 00:16:27
Miről nevezetes Rudabánya?

A rudacit ásvány egyetlen lelőhelye Magyarországon.
A rudasaurus hungaricus végett.
A rudapithecus emberszabású majom maradványai miatt.
Atomtengeralattjáró kikötő.


a kerdes jo, csak kivancsi lennek, hanyan jelolik be az utolso lehetoseget.


Hmm... Elolvastam ezt a hsz-t, kimentem vadászni és megkaptam ezt a kérdést. Gondolkoztam rajta hogy megjelöljem, de nekem a legalsó a Rudapitechus volt ráadásul 10% LE ennél azért többet ér
Jówanna, csak mondtam, hogy nem olyan témába szólok bele, amiről fogalmam sincs...
Csakhogy: Aki nem jut el a harmadik osztályig, az nem vesz elő jó háromszáz oldalas fantasy könyveket, Drizzt do'Urden pedig jópár ilyennek főszereplője
Én meg gyököt vonni is tudok papíron Meg fél kézen 31-ig elszámolni... Szerintem te ebben nem akarsz velem versenyezni
A türelem meg a baráti vigyor pedig megvolt. Erre jött az a roppantul moderált és csöppet sem felsőbbrendű válasz hogy:
Idézet: Drizzt - 2008.11.09. 23:43:30
Mitől lenne magasabb? Erre találták ki a zárójelet!

Ha az első felvetésére érkezett válaszokra az lett volna a reakció hogy "Ja bocs, igazatok van", vagy "Oké, ha ennyien mondjátok, utánanézek", akkor egy további szóval se méltatom Drizzt intelligenciáját, de így...
(Hú de széttörte ez a sok bazinagy smiley a szövegemet... )


Alienkiller, köszi a biztatást
Tai'shar Malkier!

Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni (ezért nem is tettem, csak vártam amíg valaki ír valamit amivel "teljességgel egyetértek")
Dátum: 2008.11.09. 23:57:24
Ja. De kapjon érte lehetőséget másik kérdést feltenni mert
Idézet: Byzon - 2008.11.09. 23:49:46
első szintű honnan tudja?
Én még nem vagyok apa...

Az újabb számoló-, és számítógépek is tudják a zárójeleket, és igenis be kell írni nekik is azokat a zárójeleket, ahol szükség van rá. Ahol meg nem, ott tudják a dolgukat.

Ezért meg pontozz le nyugodtan ha akarsz, meg csak zárójelben merem megjegyeni, de (ha nekem lenne ilyen hülye fiam...)