Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Moxika71

Oldal: 1
Dátum: 2011.08.14. 16:17:57
Én is Theodórával jöttem, de látom fentebb, nem csak nekem csípi a szemem ez az ásványvíz.
Az állandósított eseménypont kitűnő ötlet!

A választási lehetőségek közé én betennék egy portyás tulajdonság erősítési lehetőséget is:
5 eseménypont elköltésével a következő portyára +1 pontot kapsz minden harci tulajdonságra! (erő-tám-véd-iq-tau)
Ezzel szerintem sikerülne a Miklós által preferált irány felé mozdulni, hogy a két alaptevékenységet egyszerre használjuk!
Egy portyához pedig tetszőleges eseménypontot fel lehetne használni, ezzel tehát a rendszeres vadászónak lehetősége lenne néhányszor valódi győzelmi esélyekkel portyázni.
Kitartó böjtöléssel pedig összegyűjthető annyi eseménypont, amivel akár több száz ponttal megdobható a tulösszeg a következő csata idejére. Így a kiszipolyozott vadászok egyszer-egyszer revansot vehetnének az őket rendszeresen farmolókon, és a top karik sem érezhetnék magukat soha teljes biztonságban.

Mod: Az EP-ért kapott bónuszt célszerű lenne valahogy a szinttel súlyozni, hogy alacsony szinten, kis tulösszegeknél ne jelentsen jóval nagyobb előnyt mint a későbbiekben.
Oldal: 1