Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solem

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.26. 09:22:33
Engem az érdekelne, hogy ha kedden vettem átutalással őskövet, de még nem kaptam meg, akkor ha megérkezik, az már részesedik a promócióból?
Dátum: 2012.04.17. 01:03:32
Mi lenne, ha lenne Ősköves Templom meg Ingyenes Templom?
Lehetne különböző a végleges nyeremény a teljesített templomnál. Avagy lenne a templom ősköves küldik nélkül, DE ha valaki szeretné akkor ott lenne a VÁLASZTHATÓ lehetőség, hogy beleöl őskövet, és akkor kap nagyobb értékű jutalmat.
Vagy minden sorba és oszlopba egy cellát ingyenesen ki lehessen hagyni. ( tehát a legkisebb templom esetében pl. 3-mat kelljen csak egy sorba megoldani a kis nyereményhez ). Ez jelentős könnyítés lenne pl. és a kihívás is megmaradna.
Dátum: 2012.04.16. 17:47:59
Idézet: Prisma - 2012.04.16. 17:42:43
Idézet: Miklós - 2012.04.16. 16:27:30

Prisma: nem tudom, mire számítottál, szerintem elég uncsi lett volna, ha csupa ilyen feladat van: portyázz 10-et. szerezz portyában X LE-t. gyózz portyában X-szer. Szerezz 1 portyában Z LE-t. A templom egy olyan fejlesztés, amihez vadászni és portyázni is kell.

Én még mondanám is, hogy rendben, nekem ez nem tetszik, nem használom, de tegyük hozzá, hogy csak azért mert hozzászoktam, hogy benned az egyszerűen fel sem merül, hogy végre olyan fejlesztés kerüljön be, ami MINDENKINEK előnyös, de legalábbis olyan, amiről nem nyilvánvaló számodra az első pillanatban, hogy van egy jól meghatározott réteg, akinek nem előnyös.

Szóval, ok, mondanám azt, hogy nekem nem kell, de a háborús, és transzcendálisos küldetés az alacsony elvárásaim mellett is kicsapták a biztosítékot. A háború erőltetéséhez tényleg vastag bőr kell azok után, hogy hány darab ezzel kapcsolatos topik, és panasz született. A transzcendális pedig a szokásos portya nerf, még ha közvetett is. Ha ennyire nem tetszik a portyázás, miért nem veszitek ki a játékból, vagy legalábbis miért nem szüntetitek meg a rablási lehetőséget? És ezen két küldetést pont azok fogják megszopni, akik nem akarnak foglalkozni a végzet templomával.

Megint sikerült egy olyan fejlesztést összerakni, ami nemhogy nem jó mindenkinek, de még jól meg is szopat bizonyos játékosokat. Köszönjük.


Most nem azért, de ha ennyire mindenben csak a hibát látod, akkor előtted a lehetőség, csinálj magadnak egy ilyen játékot!
Minden játékban MINDEN fejlesztés után MINDIG megy a "hiszti", mert mindig van valaki, akinek SEMMI nem felel meg. Hidd el rajtad kívül több száz olyan játékos van valószínűleg aki lábon kihordott most egy agyvérzést, de mégsem beszél alpári és trágár módon senkivel...
Dátum: 2012.04.16. 17:32:04
De igen, lesznek, 2 hetente van mindkét bajnokság, és a bajnokira már 1 héttel előtte lehet nevezni (vagyis legközelebb 1 hét múlva már).


Elnézést elszámoltam magam
Dátum: 2012.04.16. 16:59:33
Nekem lenne egy kis kalibrációs problémám ezzel.
13 nap és 23 óra van a templomom teljesítésére, ugye kettőt passzolhatok.
Nah most a probléma a következő:
2db ősköves küldetés van ( értelemszerűen ezeket passzolom egyelőre ).
De van itt két gyöngyszem:
× Nevezz be a kvízolimpiára
× Nevezz be a bajnoki viadalra

Ezek most voltak, és kötve hiszem, hogy 13 napon és 23 órán belül újra lesznek. Ezt nem lehetne javítani valahogy?
Köszönöm előre is a választ.
Dátum: 2012.04.13. 13:56:35
Idézet: CDALLAS - 2012.04.13. 13:49:16
Portyaablakból behívok egy ellenfelet, és a támadás, kihívás és üzenetküldés gombok helyett az őskő- és a lélekenergia szerzés gombok vannak.
Remélem olvassa vki ezt a topicot a házigazdák közül. Bár a legutóbbi bejegyzésemre sem jött még reakció. Igaz, még csak öt napos.


Szintén így vagyok vele.
Dátum: 2012.03.20. 14:40:55
Én is így jártam. Frissítettem az oldalt, és már nem lehetett még egyszer pörgetni, csak őskőért.
No comment

V1- Dori20000213 - 56. szintű végzetúrnő

Türelem az idegeskedés árt a babának és a szépségednek

BARREN

Nyugodt szívvel beismerheted hogy igazam volt az nem szégyen egyre több ember kezd rájönni hogy milyen is valójában csak te vagy még az aki hisz neki.(kérdezd a lányát ) ő elmondja neked ,szerinted miért nincs meg neki ismerősként egy bizonyos oldalon nálad is csak azért teper mert van lakásod és pénzed erre van bizonyíték hogy ezt írta elküldöm ha szeretnéd.


Hát igen. A végzetúr lassan felfejlődik "Végzeturak közt" szappanoperává, illetve közösségi megosztó portál lesz az adatlapokból is
Dátum: 2012.02.03. 19:08:50
Csatlakozz a Viking Szövetséghez! [ V5 ]

Összetartás, dinamizmus, és harciasság jellemez minket.
A célunk nem több, mint hogy öregbítsük a Vikingek hírnevét, mind harci, mind építészeti teljesítményünkkel.
Aki közénk lép, egyenlő szóval bír. Tetteivel vívhat ki nagyobb elismerést a többi Viking harcos előtt.

A Gjallarhorn hangja mindenkit csatába szólít! Állj Te is a Vikingek közé!
Dicsőség vagy a Valhalla vár minket!

17 aktív tag vár a sorai közé! [Még 9 tagot tudunk befogadni.]
FONTOS, hogy kommunikálj a szövetséggel, és hogy a szövetségünk nem átjáróház.

Jelenleg nyújtani tudunk*:
+ 21 védekezés
+ 21 támadás
4 órával gyorsabban töltődik maximumra a VP-d
5 játékos megátkozására van lehetőség
Védekezésnél 10% LE-vel kevesebbet tudnak rabolni
Támadásnál ha vesztesz ,10%-al kevesebb LE-t vesztesz.
A lélekkufárnál 10%-al kevesebbért vásárolhatsz.
20 órán át gyakorolhat az állatod.
Állataid max. ÉP-je 10%-al lesz több, illetve 10%-al többet gyógyíthatsz rajtuk.
Szintlépéskor 3 kiégett őskövet kapsz
Térkapu (5), Katakomba, Kémgömb, Aréna lehetőség szintén van.
Szövetségünkben immár Epikus szörnyek ellen is csatázhatsz!
Tanulás szakértelem 44-es szintig történő fejlesztésére is lehetőséged van.
Illetve naponta 3 játékost elvihetsz a kínzókamrába (:

Béke csarnokával NEM rendelkezünk, csak háború csarnokával.


Várunk sok szeretettel!
10. szint alatt javasoljuk az Odin Harcosai testvérszövetségünket.

*A V5 szabályai szerint maximális bónuszt csak magas szintű építéssel tudsz elérni - a szövetség építési átlaga jelenleg: 1.001.000 ( kerekítve ) [ az-az kb. 500.000LE építés szükséges a max.-hoz. ]
Köszi a válaszokat ^^

Csak megemlíteném, hogy a krokodilos kérdésre mi ezek szerint sajátos módon már 6.-ban tudtuk a választ. Mivel tanították így kb. mennyiség megadásával.
Ellenben a fitoösztrogén tudtommal csak gimnázium 10 ( 0. évfolyam esetén ) vagy 11. osztályban került elő először.

"A magyar websorozat, meg a létezése is csak a rajongókat érdekli" - Én ugyan ilyen megállapítással vagyok a sport témakörről. Soha nem néztem sportot, nem is érdekelt, és gondolom nem vagyok vele egyedül.
"Gyere, Egér!...." < Sajnos a válasz lehetőségeket elmulasztottam leírni, de ez nem az az olimpia volt (: Ha az az olimpia lett volna, akkor meg sem említem. A válasz lehetőségekre kb. emlékszem: 1. azért szólalt meg, mert magyar volt amúgy is az első helyezett 2. meghibásodás miatt 3. kizárták az első helyezettet és a negyedikre nem emlékszem. Ha újra találkozok vele, örömmel megosztom.

Nem is nagyon stresszelnék a dolgon, de már idestova 3 hónapja vagyok a küldetésekbe megakadva emiatt, mert a másik lehetőség, hogy ősköveket alakítsak át, amire nekem nincs pénzem ^^

De ebből okulva legközelebb olyan kérdést teszek fel, amit előzékenyen előbb a 6 éves húgomtól megkérdezem, és ha tudja rá a választ, akkor mehet fel És ha ez megvan én be is fejeztem a kvízbeküldés nemes feladatát, mert nem az én idegrendszeremnek találták ki.
Talán kicsit máshogy is szemlélem a világot, mert ami nekem egyszerű előzetes tudás nélkül, abba más "meghasal" ( bezzeg az évszámok xD )

Köszi még egyszer <3
Sziasztok!

Kérlek valaki magyarázza meg nekem, hogy miért utasítják el minden kérdésem azzal, hogy:
"Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott."


Szerintem ha már az érdektelen lexikális tudásnál tartunk szemezgethetnék, de előbb az én kérdéseim:
Körülbelül hány krokodilfajt ismerünk? - szimpla tipp kérdés válasz lehetőségek: 10 20 30 40
Mi az első magyar thriller websorozat címe? - ez pl. egy MAGYAR kérdés válasz lehetőségek: MAB, Halálkeringő, A vég éjszakája, Budapest éjjel

Szerintem egyik kérdésem sem volt őrjítően nehéz. Egyet el is fogadtak ezt:
Mikor ért véget az első világháború?

Ehhez képest olyan kérdésekkel találkozok, amik elérik, hogy felbosszantsam magam ezen az egészen, mivel azok aztán tényleg érdektelen lexikális tudásra hivatkoznak. Nézzünk példát:
Szabó Tünde a barcelonai olimpián a 100 méteres női hátúszásban másodikként érkezett célba. Miért játszották eredményhirdetéskor a magyar himnuszt? ( ez talán annyira nem is )
Az Európában használt csillagjegyek nevei közül hány utal hímnemű állatra? ( no comment )
Melyik ország uralkodó családja, a legrégebben megszakítás nélkül trónon lévő uralkodóháza? ( nem hiszem, hogy mindenki túl van itt az érettségin )
Milyen kisasszonyok cimmel festette meg Picasso 1907-ben az első jelentős kubista alkotást? ( No comment, ezt se gimi elsőbe tanultuk... )

utólag hozzáírva:
Ki rajzolta Pom Pom meséit?
Honnan kapta nevét a sárkányfa (Dracaena draco)?
Mi a jelentése az Andrea névnek?


És még tenger ilyen van, köztük a kedvencem a növények biológiájával foglalkozik, ez annyira alap tudást követel...
Melyik növényben van jelentős mennyiségű fitoösztrogén (növényi eredetű ösztrogénszerű és hatású molekula)?

Szóval kérem, valaki nálam nagyobb értelmi szinttel megáldott magyarázza ezt el nekem ^^ <3
Dátum: 2011.03.18. 14:13:37
Idézet: Viszok009 - 2011.03.17. 07:15:18
Szerencsét sajnos nem tudsz adni, mivel azt mindenki Maga fejleszti a saját lélekenergiájából.


Jujj köszi szépen : D Ezt nem tudtam : D
Dátum: 2011.03.17. 01:18:18
Ezennel szeretettel meghívok mindenkit a SILENCERS szövetéségbe! (V1)

Nem fogok kertelni, vagy ámítani senkit.
Olyan tagokat várok, akik hajlandóak velem, és két társammal ( akik nem kifejezetten aktívak ) együttműködni, hogy együtt erőssé válhassunk.
Én a magam szintjével bárkit szívesen támogatok egész hétvégén az erőm 10%-kával, cserébe csak annyit kérek, hogy az építkezésnél részt vegyen az illető, mert egyedül sajnos nem bírom ( még a lélekkút segítségével sem ).

A csend a mi fegyverünk. Ha kell csendben megbújunk, de nem riadunk vissza a kihívásoktól.

Szint határ nincs, bárkit szívesen látok 1-es szinttől.

9 helyünk van még a jelenlegi építkezés mellett.

---->
Számokban amit tudunk adni:
Védekezés: +6
Támadás: +6

( nemsokára ebben bővülés várható )

Egy szó mint száz Várlak/Várunk Szeretettel!
Oldal: 1