Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
461. hozzászólás - 2012.01.11. 05:48:23 (Válasz PoloSanyi #460 hozzászólására.)
Elgondolkodtató, hogy mennyire nem tudnak a fiatalok manapság helyesen írni. Most nem a felháborodása miatt, mert az nagy LE veszteségnél elfogadható és nem káromkodott, de sajnos nem ő az egyetlen itt a játékban, akinek sokszor "olvashatatlan" a bemutatkozása, levele, hozzászólása. 1-1 elütés még rendben van, de ez... Minimum 25 helyesírási hiba 3 sorban. Szomorú.
Pontszám: 8.34
kedvelt tagPoloSanyiFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
462. hozzászólás - 2012.01.11. 20:22:50 (Válasz Craslorg #461 hozzászólására.)
Igen, valóban elszomorítóak az új generációk. Azt hiszem a 87-88-asokkal befejeződött az evolúció, és elkezdődött egyfajta hanyatlás.
Szerencsére a friss szülők már szintén látják ezt, és remélhetőleg normálisabban nevelik majd a gyermekeiket, meg egyáltalán odafigyelnek rájuk. Én biztosan így fogok tenni majd egyszer .
Fősulin pl. van néhány 18-19 éves srác, akik egy normális, helyes, magyar mondatot nem tudnak összerakni... ilyenkor olyan öregnek érzem magam.
V5 celeb pókja, PoloPanda gazdája.
Póker és PhP szakértelmek maxolása folyamatban
Pontszám: 7.95
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
463. hozzászólás - 2012.02.05. 08:50:50
Karakter neve Szint Tulajdonság-
összeg Belépés ideje Összes építés
Kiskenyer85 57 826 2011. Feb. 16. 1.5M LE
Kisnikol10 46 615 2011. Feb. 20. 1.3M LE
Kisnovak86 44 612 2011. Feb. 23. 1.3M LE
Kisdomi31 42 546 2011. Már. 01. 1M LE


Hogy mennyi Kis játszik V5ön egy szövibe, egy egész család.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.13
népszerűSolemNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
464. hozzászólás - 2012.02.11. 14:07:14
No comment

V1- Dori20000213 - 56. szintű végzetúrnő

Türelem az idegeskedés árt a babának és a szépségednek

BARREN

Nyugodt szívvel beismerheted hogy igazam volt az nem szégyen egyre több ember kezd rájönni hogy milyen is valójában csak te vagy még az aki hisz neki.(kérdezd a lányát ) ő elmondja neked ,szerinted miért nincs meg neki ismerősként egy bizonyos oldalon nálad is csak azért teper mert van lakásod és pénzed erre van bizonyíték hogy ezt írta elküldöm ha szeretnéd.


Hát igen. A végzetúr lassan felfejlődik "Végzeturak közt" szappanoperává, illetve közösségi megosztó portál lesz az adatlapokból is
Pontszám: 7.50
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
465. hozzászólás - 2012.02.28. 23:48:14
"Szövetség - [LMV]Lehet Más a Végzetúr!

Hiszek benne, hogy lehet a játék több, mint előretörés, és más játékosok sárbatiprása. Egyszemélyes szövetség ez, békés, és csöndes. Bárki hadat üzenhet a döntetlen érdekében!

Ezen felül fogadunk olyan leendő pókkaraktereket, akik nem akarnak túl sokat építeni. Kis kút, manakonstrukció, gyors bónuszok. Csak a szavazatátadás kötelező"


Érzek némi inkonzisztenciát a dologban.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 9.04
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
466. hozzászólás - 2012.05.19. 12:13:53
Ismét egy (nagyon) hosszútávra tervező:

Aranytojó tyúk
Jelenlegi licit: 3998 aranydukát (Goa'uld)
Licitálok:
Licit vége:
2012.05.22. 10:41:13

Pontszám: 8.34
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
467. hozzászólás - 2012.05.19. 12:21:23 (Válasz Multifilter #466 hozzászólására.)
11év alatt behozza az árát
Pontszám: 6.96
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
468. hozzászólás - 2012.05.20. 10:57:46
V2 - negativ céh nevezetű klán szerény leírása:

"szijasztok!remélemsokan leszűnk .és erősek nem baj ha kicsivagy be veszlek irjatok sokan jo csapat leszűnk eszt tudom és remélem ti is .nem kel az épűletekbe adnotok pénzt ha nem akartok[ha akarsz adhatsz max 500 lélek energiát]jo lesz a klánom ja és ha battleknight-oztok lépjetekbe a tesom csoportájaba a neve uzumaki.érezd jol magad!jo játékot kivánok a végzetur-hoz és sok más játékhoz is! szijasztok!"

Magamban megfogalmaztam:
"Szija!Remélemfogg segíteni nekedegy magyartanár bácsi vagyné ni és mektalálod a hibbákata teésazén levelemben is,mond hogy nem vagymég többmint 6. éves"
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.80
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
469. hozzászólás - 2012.05.26. 08:13:41
Nah jó, nem bírom, abbahagyni a röhögést és az értetlenkedést, előre is elnézést kérek, ha Valaki(ke)t megbántottam!

Rövid tájékoztató: V3-n játszok a TOP1 kihívásozója, tegnap lenyomtam 250 pp-nyit, valószínűleg végig mentem az egész (környéki) Toplistámon 4-5* (89-es kontinuum, 55-ös kronokompenzáció) (+3700 SZÖ-vel) nah szóval az egyik játékos név szerint Corina és az én beszélgetésemet olvashatjátok. Előszóban megjegyezném, a karakter láthatatlan egy ideje...és kezdődjön hát.

-Hol volt, hol nem volt egy messzi-messzi galaxisban...nah jó nem. :-P


1. levél:

"Szia Szeretnéd ha én is mennék óránként? Lehet nem emlékszel, de egyszer ezt már megbeszéltük és én nem kihívok "


és 1. válasz:

Szia!

Jöhetsz óránként, de akkor én 35 percenként megyek TP-t osztani, jó lesz?

Mintha emlékeznék, de akkor sem értettem miért baj, ha kihívásozok Rajtad, ezt sehol nem számítja be, nem mutatja a statisztika sem, és Te jutalomként még támadásitalt is kaphatsz.

Nagyon sajnálom, ha ez Téged ennyire zavar, de nem szoktam nézni kit hívok ki, maximum, ha kikapok.

De, ha elmondod, hogy miért rossz az Neked, hogy kihívásozok Rajtad, akkor abbafejezem.



2. levél:

a kihívással semmi bajom, csak az óránként idegesít én csak úgy portyázom, hogy EH-n és megyek végig a toplistán... ha én nem szeretem másnak se adom amúgy meg gyere nyugodtan tp-t osztani, nem vagyok az a számolgatós fajta a játékért játszom, nem hogy én legyek a világon a legjobb. egyszer majd úgyis megunom és akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen karaktert fogok törölni ."



és a 2. válasz:

Legelőször: Szia!

Hmmm...lehet csak nekem tűnt fel, de elég sok az ellenvetés az írásodban. Kezdjük az elején:

- "a kihívással semmi bajom, csak az óránként idegesít"-

89-s a kontinuumom, szóval biztos nem óránként támadtalak, kikérem magamnak.

-"én csak úgy portyázom, hogy EH-n és megyek végig a toplistán"-

Akkor lényegében ugyanazt csinálod, mint én.

- "ha én nem szeretem másnak se adom"-

Dehogynem, mivel azt írtad végig mész az egész Toplistán.

-"amúgy meg gyere nyugodtan tp-t osztani, nem vagyok az a számolgatós fajta-"

Újabb érdekesség, azt számolod, hogy "óránként" támadlak, egy olyan dologgal, ami sehová nem számolódik be, de ha TP-t osztok azt már nem. WTF?

-"a játékért játszom, nem hogy én legyek a világon a legjobb"

Sajnos még ez sem állja meg a helyét, mivel ha a játékért játszanál, akkor (bocsánat az alpári kifejezésért), de nagy ívben leszarnád azt hogy kihívnak vagy sem.

-"egyszer majd úgyis megunom és akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen karaktert fogok törölni"

A zárszó újabb homálya, amiben kb. meg is válaszolhatnád azt, hogy miért nem rossz, ha kihívásozok rajtad (általában akkor, ha 250 pp-m van, azaz, igencsak nem naponta 5*, hanem hetente 5* maximum, ami lebontva, még a napi 1-et sem éri el, hihetetlen), persze ezt nem Teszed. De, ha Te nem mondod ki, majd akkor én deja vu-zok:

-"egyszer majd úgyis megunom és akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen karaktert fogok törölni"-

És a csattanó, írod ezt úgy, hogy láthatatlan vagy. Gratulálok!

Remélem nem voltam túl szarkasztikus és pofátlan, a szövetségi társaim lehet már rég elküldtek volna melegebb éghajlatra -vagy csak szimplán kiröhögnek.

További jó unatkozást, ha tudom figyelek arra, hogy Téged nehogy óránként támadjalak, hanem legalább 35 percenként.

Csók!



Tudom, hogy egy tuskó vagyok, igaz néha felveszem a (szopó) álarcom és gentleman leszek, vagy nem, ez van.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2012.05.26. 08:18:12-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.57
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
470. hozzászólás - 2012.05.26. 08:27:22 (Válasz Viszok009 #469 hozzászólására.)
Hát ez a tag nagyon felvette a szemellenzőt, hogy nem látja be: neki is jó ha kihívás "áldozatául" esik mert csak nyerhet rajta.
Azt tudnám csak elképzelni az elvakult "márcsakazértsenemakarom" hozzáálláson kívül, hogy láthatatlanul vadászik, esetleg 15% felett és mindig berottyant amikor meglátja, hogy sárga az eddigi csatái menü, hogy vajon mennyivel húzták le, aztán látja, hogy csak megint te vagy... na úgy én is idegroncs lennék
Hozzá kell tenni, hogy nem vagy egy diplomata alkat
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.28
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
471. hozzászólás - 2012.05.26. 08:27:56 (Válasz Viszok009 #469 hozzászólására.)
Egyébként tök egyszerű. Ha nem akar kihívásozni, akkor állítsa be a beállításoknál és meg van oldva. A kihívás elleni tiltakozást nem igazán értem. Egyetlen oka az lehet, hogy nem akar információt adni a szakértelmeiről, de akkor visszatérhetünk az első mondatomra.
Pontszám: 8.05
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
472. hozzászólás - 2012.05.26. 12:51:43 (Válasz Viszok009 #469 hozzászólására.)
És ugyanez a zseni mit szólna ha óránként simán ütné valaki portyából, ha a néhány kihívás zavarja? Atyaisten.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.93
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
473. hozzászólás - 2012.05.26. 15:05:28 (Válasz Viszok009 #469 hozzászólására.)
Igen furcsa levél. Azért kíváncsi lennék a másik oldal véleményére is, hogy mi a háttere ennek. Néha nehéz kiagyalni. V2-n engem is sokan néztek már a középszerűnek tekinthető intelligenciaszinttől a bányászvorthad csíkos popója alatt tartózkodó személynek, hogy egyes szintű karakterrel beléptem egy majdnem 2 millás kúttal rendelkező szövibe. Ettől függetlenül megvan a maga oka és nem tartom magam azért síkidomnak. De most hiába agyalok a hölgy indokára nem tudok rájönni, főleg a tekintetben, hogy akkor miért nem tiltja le az egész kihívósdit... Furcsa. Mindenesetre ha erre a leveledre még képes és válaszol is és kifejti a véleményét, kérlek azt is oszd meg velünk
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 8.25
kedvelt tagGyilkos giziFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
474. hozzászólás - 2012.05.26. 15:40:13
mit képzel magáról az ember, hogy egy pvp játékban megtámad valakit ?! na meg a helyes írás

Szia! Nagyon muszály engem leszívni? Minden elismerésem
azért mert ilyen erős vagy, de szeretném javítgatni a karim és így
kissé nehézkes. Nagyon megköszönném ha legalább ritkábban
támadnál! Szép napot!
A hozzászólást Gyilkos gizi módosította 2012.05.26. 15:41:58-kor
V2 Merwin
Pontszám: 6.25
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
475. hozzászólás - 2012.05.27. 13:50:35 (Válasz Gyilkos gizi #474 hozzászólására.)
Tudod, ha valaki megdicsér, és értelmesen szépen megkér, hogy kicsit ritkábban támadd meg, az egyáltalán nem ide való. Te viszont szánalmas vagy, amiért ahelyett hogy esetleg megfontolnád a kérését, netán intelligens játékoshoz méltóan ellátnád néhány tanáccsal, hogy hogyan tud védekezni a sűrű támadásaid ellen, kiposztolod ide, és cikized néhány helyesírási hiba miatt. Még jó hogy legalább a nevét lehagytad!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.49
kedvelt tagGyilkos giziFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
476. hozzászólás - 2012.05.27. 21:56:02 (Válasz Lanmandragoran #475 hozzászólására.)
Na most összetörted a lelkem Ha nagyon tudni akarod, regényt írtam neki, hogy mit csináljon, hogy lehet jobb, de akkor szánalmas vagyok.. Na bumm Éppen olyan inteligens játékos vagyok mint a többi, de akkor nyugodj meg megyek a sarokba majd szólj ha kijöhetek.
V2 Merwin
Pontszám: 7
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
477. hozzászólás - 2012.05.27. 22:53:16 (Válasz Gyilkos gizi #476 hozzászólására.)
A kiposztolás a szánalmas, ha valóban elláttad tanácsokkal, az dicséretes
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.74
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
478. hozzászólás - 2012.05.28. 07:53:18 (Válasz Gyilkos gizi #476 hozzászólására.)
intelligens
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.64
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
479. hozzászólás - 2012.05.28. 19:45:11 (Válasz Jademaster #473 hozzászólására.)
Nagyon okosnak hiszed magad nem kell nagy dolgokat sejteni a háttérben Azért vagyok láthatatlan mert az templomos küldetésben a feladat és most nem voltam két napig, hát elfér soha nem vadásztam láthatatlanban és nem is fogok. Áprilisban volt egy éve hogy játszom ha úgy lenne lennék majdnem 100as? ugye hogy nem Az óránként meg egyszerűen azért idegesít mert van egy két giga akik nem szeretem ha olyankor törnek rám amikor tele vagyok LEvel
Jelzem védelem italát is szoktam inni, de csak mert van bőven és csak amikor entitást verek. Valamiért olyankor békén hagynak.
Zárszó pedig
Neveltem egy giga karaktert valamikor hajdanán nem ebben játékban, neve volt a szerveren és akkor a játékvezetés úgy döntött megreformálja a játékot és nem szint szerint támadunk, hanem tulajdonság szerint.. egy tollvonással áthúzták az összes játékba fektetett energiámat mert a 100 szinttel felettem levő legszarabbak kezdtek el szopatni ezért nem számolgatok élvezem amíg tudom és ha majd nem, nem fogom sajnálni a sok belefektetett energiát
ha még szeretnél megtudni valamit, csak bátran, de inkább kérdezz mint elemezz
puszi"


Mi nem jöttünk rá melyik játékról van szó, hátha Nektek megy.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.88
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
480. hozzászólás - 2012.05.29. 15:11:34 (Válasz Viszok009 #479 hozzászólására.)
Miért nem kérdezed meg Mr. Szmájlikinget?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.22
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!