Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kósza

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.01. 13:29:35
Miért,nállatok se hullajt a fenyő ?????
Dátum: 2009.12.31. 23:23:27
Nagyon gratulállok mindenkinek aki oltatja magát vagy pláne a gyerekét
Annál is inkább mivel a H1-N1 nevezetű kabarétréfa nem influenza hanem tüdő pestis. Sajnos nem sikerült elég erősre ezért nem éri el a kitűzött célt amiértis elindították.
A nállunknál is rosszabul táplált és egészségügyileg ellátott országokban azért így is szépen arat mint pl. Ukrajna.
A világbann van egy vallási csoportosulás akik időközönként nekirugaszkodnak lokális tömeg gyilkosság elkövetésének,mivel számukra az erkölcs és a tízparancsolat wc. papír státusban van.
A várost és országot ami sose lessz az övék, egyszer úgy foglalták el,hogy az éj leple alatt a piactéren lévő kútba pestises dögöt dobtak majd mikor mindenki meghalt dicsőségessen bevonultak és kijelentették,ők isten kiválasztott népe ezért ez az ő városuk az őőőőő szent földjük.
Még szerencse,hogy lassan elfogynak mert degeneráltak de azért még próbálkoznak.
Ha ezt a fércmunkát a megbízó látja nemlessz elégedett,a FÉNYHOZÓ ideges lessz srácok!!!!!
Dátum: 2009.04.13. 19:58:36
Van egy kvíz kérdés ami nagyon sértő azoknak akik igazán Magyarnak vallják magukat.
A kérdés az hogy ki az egyetlen Magyar aki irodalmi Nóbeldíjjas.
Ez alapból rossz kérdés mert nincs ilyen, a másik pedig a helyesnek mondott válasz, mivel az ember aki magyarnak vallja magát ,a nevét is Imre Kertész formátumbann viseli ráadásul mivel még a fáradtságot se vette ,hogy felvegye az állampolgárságot ezért a Német állam terjesztette fel a dijjra.
SZóval minden MAGYARRA nézvést szégyen ezt az "embert" így aposztrofálni.

Köszönöm a lehetőséget
Most lett a púpom tele

Nem igazán értem ,hogy mi a bonyolult abban a kérdésben /hány szeme van egy póknak/??,
Demég ezis mindegy ,de miaz hogy megkorlátoz az akárki abban ,hogy kérdést írjak ??

Televan szabálytalan kérdésekkel még a kvíz olimpia is, velem meg kéthetente szarakodnak.
Mi nemkell a Párizsi rántott szelet panírozásához ?

liszt
tojás
zsemlemorzsa
fűszerek

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

ezzel mi a baj,mi az a rubikon ami miatt ki akarnak tiltani a kvízesdiből
Dátum: 2009.02.21. 09:53:10
Kezdek kissé csalódott lenni ezzel a kvízesdivel kapcsolatban mert már ott tartunk ,hogy olyan kérdés se játszhat ami sérti a vegetáriánusokat ,ezzel szenben orbitálissan ostoba és tele helyes írási hibákkal karistolnak feladatok nagy karriert befutva.
Bizonyos tendenciát kezdek felfedezni ami azért se meglepő mert már régóta öregszem vagy csak érzékenyebb vagyok az egyenlőtlenségek láttán ????
Dátum: 2008.12.22. 22:02:25
Énis nagyon hülyeségeket kérdezek ??

mondjátok .hogy neeem
Dátum: 2008.12.22. 20:50:47
Ez most jutott eszembe

Van forgalombann egy rossz kvíz kérdés.ami így szól.

Melyik harckocsi orosz gyártmány,és a helyes válasznak az van megadva katyúsa.

A katyúsa az egy teherautóra szerelt rakétakilövő álvány másnéven hívták még SZtalinorgonának is.

A kérdés ? jó hogy ezt itt teszem szóvá?
Dátum: 2008.12.22. 20:43:12
Köszönöm.

Korrektebb fórumon nem jártam még.

Nagyon kézben van.
Dátum: 2008.12.22. 17:32:53
Hali mindenki!!

Volna két kérdésem,ha lehet.

1. a kritikus sebzés az egy képesség ami fejleszthető?
2.Drakin megtalálása az szerencsekérdése?mert eddig Madonna után szabadonn/kétségbeesve keresem Drakint
Dátum: 2008.12.06. 21:51:06
Ez gyors volt.

Tisztelet!!!!!!!!!
Dátum: 2008.12.06. 21:47:54
Hali mindenkinek!!!

Lehet hogy már kérdezték és a válasz is elhangzott már ,nemtalálta.

Azt szeretném kérdezni ,hogy az hogyan kivitelezhető hogy valaki 11-es szintű és 12-es 14-es szerkókat bitorol ??

Eztetet szerettem volna kérdezni?
Ez még nem titta nekem.
Oldal: 1