Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.02.14. 21:03:07
ÓÓ ha te azt tudnád De köszönöm bíztatást majd 1 év múlva ismét neki látok és igyekszem 2 nap alatt megcsinálni !
Dátum: 2011.02.14. 20:51:22
Szia fiatalság! V5 döntetlenesbe vagyok de nekem 2nap kellett hozzá és......... eluntam kitartás ! ülj le egyes!



mód.: tettem egy felkiáltó jelet mert még a végén valaki lebunkóz hogy nem teszek
Dátum: 2011.02.13. 20:24:57
Idézet: Tiha - 2011.02.13. 20:13:03
Javasolnám a nyelvtan órák rendszeres látogatását! Mondattagolás, és írásjel nem sok volt a HSZ-edben, ami roppant idegeső.
Megjegyzem, nem is veszem a fáradságot, hogy ilyen hozzászólásokat elolvassak.

Napiszaron vannak hasonló szintű írások, az agyoniskolázott népektől.
Vegyük már a fáradságot!


Helló azért ésszel rendben? te 5 Diplomás ...és ide nem írom amit először írni akartam hülye guinkáj

mód .: Abban igazad van hogy nem volt kedvem tagolni oksa? De az az agyoniskolázott kicsit zavar jó? Már tudom is hogy való életbe nagyon utálnálak te "felsőbbrendű faj"....

mód.: kösz a leszavazást attól még nem lesz jobb max ha megszüntetik a fórumot
Dátum: 2011.02.13. 19:04:21
Kalandok 40.szinttől

Köszi Rosco Borlo
Dátum: 2011.02.13. 18:31:43
Köszönöm a segítséget mindenkinek közbe alakul a dolog és megint szükségem van a tudásotokra másik rémálom találtam vkit akivel döntetleneznénk..

ő is elég sikertelen benne nekem se jön össze a legideálisabb legesélyesebb helyzetre lennék kiváncsi felszerelés tekintetében és hogy probléma lehet e a Tö különbség illetve a szint különbség summa: a legideálisabb helyzetre lennék kiváncsi köszönöm!


Megígérem ha okosodom majd már nem kérdezek ennyit de váljon becsületemre a dolog mondja valaki hogy nem vagyok aktív:D
nekem is elfogadták csak azért is a bátorításokat köszönöm !
Idézet: Cin99 - 2011.02.13. 17:51:20
most fogadták el olyan 5 perce. (megvan a küldi is)
tudom is! ábécérendben, kötőjelek száma szerint, vagy nagyjából nyugatról keletre is.

a bankos amúgy lehet hogy jó lenne. de a végzeturat egybe írják (meg ezt is)
viszont a kifejezésessel nem bírok megbékélni sehogy sem.



megkérjem a kezed?
Idézet: SuperEgo23 - 2011.02.13. 11:13:45
Sziasztok jó reggelt!


Kérlek szépen elemezzétek ki következő kvízkérdésem előre bocsájtom sokat morfondíroztam rajta hogy kéne össze rakjam próbáltam némi kreatívot is belevenni illetve a válaszok között nem feltétlen okosságot írni arra lennék kiváncsi hogy ötletnek jó e? illetve esetleg fel is tehetném e? Köszönöm előre is


tehát itt akkor sem érzem lényegnek a dolgokat amiket felsorakoztattam a lényeg hogy akár honnan közelítem egyetlen értelmes válasz van a 4 . javítva metaforára illetve a szépségen sem ragadnék le hisz nem írhattam azt hgy hasonlat az olyan nemes,úrias és puhány mint a (porosz parasztság) kényelmesebb rétege ! hisz akkor meg adtam volna 2 lehetséges választ! pont a helytelenség miatt lehet a szépséget kizárni nem értem mit nem értesz de akkor inkább nem teszem fel a kérdést hamár itt nem érthető akkor később nagyobb a gubanc
cin nem akarom magam védeni de az ehhez hasonló irodalmi alapfogalmakat kell csak tudni a többi körítés


a BAZ megye tuti
ÓÓ köszönöm Craslorg bevallom kicsit örülök mert télleg sokat törtem magam mivel lehetne kirukkolni

és akkor javítom pl: Metafora az "nincs életem nélküle, létem eleme" összetett kifejezésre



Becksim nekem tetszik:D ötletes de én csak kezdő vok
Dátum: 2011.02.13. 15:10:17
Szerintem rendben van így nagy vonalban a portya rendszer egy dolog ami érint s zaklat is : alacsony szinten kicsit nagynak vélem a randomitást mikor arra mentem hogy nyerjek 20-30 tö vel kisebb karik és 0 fegyverzettel szanaszéjjel verte a kis karimat nem 1 szer nem 2 szer most felvettem a veszíts 100 Le s küldit 2 szinttel magam felett támadok a legerősebbeket most bezzeg tuti hogy nyerek... szóval nem tudom ez így igazán nincs rendben
Dátum: 2011.02.13. 12:21:35
a következő kérdés kivételét kérném szövi belüli megosztottság illetve lellenszev egy pl idemásolva:


Solar
14. szint
Ma, 12:06:19
Igen csak furcsa hogy egyes kérdéseket engednek,hasonlóakat meg nem.
És az illető nem erről híres/hírhedt...

Magister
42. szint
Ma, 11:59:29
Solar: miért szúrná? Az állítás Göring-ről igaz, a kérdés pedig nem ideologizál, mindössze egy történelmi személyiségre kérdez rá.

Ha a Deir Jasszin-i mészárlást lehet cionista mészárlásként emlegetni (ez is kérdésként szerepel), akkor Göringre is rá lehet kérdezni.

Mondjuk vicces, mert a cigányprímást nem engedi, pedig abban sincs semmi pejoratív.

Solar
14. szint
Ma, 11:43:44
Kvíz kérdés: Ki volt hermann göring?
Válasz: Német politikus és hadvezér.
Ez nem szúrja a support szemét?




mód.: félreértés ne essék nem csak magunk miatt de mások is lehetnek így evvel!
kösz és vhogy átdolgozva sem ? én szeretnék írni is meg kapni is kreatív kérdéseket nem panasz hisz a megfigyeléseim alapján javulgat a kvíz rendszer és elég sok ötletes kérdéssel találkoztam már
Dátum: 2011.02.13. 11:50:12
küldetéssel kapcsolatban kérnék tőletek segítséget a sebezzen állatod többet küldit csinálnám levok butítva de vhogy nem akarodzik összejönni 2 db 20 as állatot viszek magammal erőseket támadok de vhogy mindig sebzek buzgóval 34 eket állataim meg ph... vmi taktika van rá ? Köszönöm előre is!
Sziasztok jó reggelt!


Kérlek szépen elemezzétek ki következő kvízkérdésem előre bocsájtom sokat morfondíroztam rajta hogy kéne össze rakjam próbáltam némi kreatívot is belevenni illetve a válaszok között nem feltétlen okosságot írni arra lennék kiváncsi hogy ötletnek jó e? illetve esetleg fel is tehetném e? Köszönöm előre is


Melyik nyelvtani illetve irodalmi logika alapján juthatunk el: a "kényelmes réteg" kifejezésig?


1.:anagramma a termelékenység szóra*
2.:hasonlat a szépség kifejezésére
3.:megszemélyesítés az életre kelt, mindennapi tárgyak esetében
4.:eszperente nyelv sémája alapján de a kivételekhez sorolandó
Dátum: 2011.02.13. 09:10:21
Sziasztok V1en 3as karival vagyok (természetesen nem rég kezdtem ) esélyem sincs ellene a sokat emlegetett random kihozott egy 0 sebzést részemről nem panasz csak megemlítés .......
Dátum: 2011.02.12. 19:18:46
már folyik az egyeztetés és ezennel is megszeretném itt köszönni azon Végzetúrak segítségét akik segítenek problémás ügyeim intézésében
Dátum: 2011.02.12. 14:01:26
köszönöm nem akartam hüleséget kérdezni nem tudom mi a neve ilyen familiáris cuccok ill . egyedi relikviák honnan szerezhetők be mit kell vegyek ahhoz ? bocs tudatlanságomért
Dátum: 2011.02.12. 12:43:47
Sziasztok már megeszik a hajam másik topicban hogy nem akarok interneten vásárolni kérdéseim:

relikviás kódokat melyik termékük vásárlásával juthatok hozzájuk

2: eza rózsaszín csekkes megoldás itt is műkődik?

köszönöm
Dátum: 2011.02.12. 12:38:48
Idézet: Ricskosz - 2011.02.12. 11:29:13
mi bajod az internetes vásárlással?



amihez nem értek azt nem is szeretem ilyen egyszerű bizalmatlanság stb...