Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.08.27. 14:04:33
egy-két kiugró eset, nem jelenti a "probléma kezdetét".
Idézet: Gergo97 - 2009.08.27. 11:28:26
Milyen az ha az én kérdésemre azt írják hogy csak egy speciális érdeklődésü csoport tudja a választ pedig olyanok vanak amikre ugyanazt a válasz lehetne adni ez olyan bunkoság


úristen, a nap kommentje!

nem bunkóság, mert nem is lehet értelmezni, amit leírtál. ember. nem használsz írásjelet, helyesírási hibákat vétesz. bele sem merek gondolni, hogy milyen kérdést írhattál. várk, várj, tippelek. focisat.
Dátum: 2009.08.27. 11:03:16
ennek valóban semmi értelme. aki hülye, hogy azt hitte, hogy pluszba kap ennyit, az megérdemli. anno a fertőzéses cuccnál is páran félreértették a tök egyértelmű tételt.

ez így sajnos nagy öngól.
Dátum: 2009.08.27. 02:20:39
lámázhatok? én vadásztam túl régen vagy lemaradtam valamiről? ha megtelik az állatlmit, akkor leáll a vadászat?
Idézet: Nari77 - 2009.08.26. 22:36:04

Szerinted csinált bármit is a JV? NEM. Miért nem? Gondolom mert mindegyikkel vett őskövet...... Eléggé unfair, hogy a szabály attól már nem szabály, ha fizetsz.....


ennyire azért ne legyen nulla erkölcsi érzékünk... az tök mindegy, hogy csal vagy sem, az olvasatomban nem ez a kérdés, de az ilyen gyomorforgató vádaskodásokat sosem értettem. ennyire rosszindulatúak lennénk? "azért nem törlik, mert vett őskövet"? más oka nem is lehet? fel sem merül benned, hogy más miatt nem lettek törölve?

halkan kérdem: veled nem esett már meg, hogy olyan alaptalan vádakat olvastál? akkor tudod, hogy milyen gáz.

ha valamiről nulla infód van, akkor kár inszinuálni. írj még egy levelet. vagy kérdezz rá, miért nincsenek elkaszálva (mert ugye olyan a VU történetében nem fordult elő, hogy valakit letiltsanak csak mert vett őskövet...), de anélkül "szerintem"-re vádaskodni.

miért ez a rosszindulat? csak kérdezem. (még egyszer: nem a csalóról leírtakra célzok, ott van bizonyíték a kezedben, bevallotta. hanem az elmarasztalás hiányának megideologizálására.)
Dátum: 2009.08.26. 17:50:00
Idézet: Nimfoisten - 2009.08.20. 19:37:04
sziasztok

a szövetségemből átléptem egy másikba, hogy kitanuljam az akadémiás dolgokat, amikor kiléptem veszítettem 1 szerencsét, most hogy a háború miatt kiléptem ismét veszítettem 2 szerencsét. Eddig 8hónap alatt 2-3x váltottam klánt, mennyi időnek kell eltelni hogy nem veszítsek szerencsét? Ez azért elég jellemtelen húzás szerintem, a szabad akaratnak a porbatiprása....

Nimf


ne ostorozd magad, nem annyira jellemtelen a tetted, csak a könnyebb utat választottad. pár szerencse nem ér sokat. 8 hónap alatt 2-3szor váltottál klánt, most viszont pár nap/hét alatt minimum háromszor léptél ki szövetségből, és háromszor léptél be.

szerencsére a szabad akaratod megmarad, továbbra is annyiszor lépsz ki, amennyiszer akarsz, csak következő alkalommal 3 szerencsét fogsz veszteni.
Dátum: 2009.08.26. 17:47:19
lehet, hogy azért, mert ha beállítod a 10 órát, majd pihenni küldöd az állatot, akkor automatikusan visszaugrik 2 órára (vagy az előző állásra) a gyakorlás idejének számlálója.
Idézet: Brox1 - 2009.08.26. 13:59:48

Lassan átállok inkább a LE elfogadásra és lemondok a kérdezgetésről.


nem fenyegetőzni kell, hanem megtenni. ez a legszánalmasabb, hiszen nem akarod megtenni, csak nyomatákosítasz vele, mintha érdekelne valakit.

ha úgy érzed, hogy nem vagy képes jó kérdést írni, tedd ezt. ha tartod magad annyira, hogy jó kérdést írj, akkor próbálkozz tovább. a kérdésekben nem önmegvalósítani kell, nem az a cél, hogy frappáns legyen, hanem, hogy elfogadják. körülnézel és máris eszedbe jut pár kérdés.

de, ha önmegvalósítani akarsz, akkor sem kell fenyegetőzni. az a magánügyed.
Dátum: 2009.08.26. 14:41:22
ezt szerintem ő is látja, e a V1-en sem kellet volna késznek lennie.
Dátum: 2009.08.26. 13:58:37
szerintem valamit félreolvastál. vagy csak nulla humorérzéked van. az hol nem fantázia, hogy dukátot lehet nyerni? az fantázia, hogy +3 erő? ez jó ötlet, ráadásul poén.
Dátum: 2009.08.26. 13:38:52
szinte mindenhol van tagfelvétel. keresd ki a szövetséget és jelentkezz.
Dátum: 2009.08.26. 11:41:40
befejeződik természetesen.
Dátum: 2009.08.26. 11:08:03
ezért írják oda, hogy a "boltban megvásárolva". neten eleve minden könyv mínusz 20%, az akciósak meg pláne olcsóbbak. ez így teljesen korrekt. szerintem.

a dukát pedig valóban azt bizonyítja, amit korábban mondtam, hogy nem az érték a lényeg. más kérdés, hogy egyelőre nem licitiháborúról van szó, csak egy ember licitjéről, aki poénból is licitálhatott, de majd nyilatkozik.
Dátum: 2009.08.26. 10:11:32
de azért ez se semmi?

Akela speciális? Három császár csatája törlendő?

Ehh. Kezd a topik sajátmaga paródiája lenne, ahol értelmes kérdéseket akarnak kivágni azok, akiknek a tudása nincs a topon.
Dátum: 2009.08.26. 10:09:27
Idézet: Petyb - 2009.08.26. 09:45:20
Melyik az a bázis, amely nem található meg a DNS-ben?
guanin
adenin
citozin
uracil

SPECIÁLIS


anyám, ezt nem mondod komolyan! alaptudás. mindenki tanulja biológiából. kábé ez az, amit mindenki tud a DNS-ről.

"speciális"???
Dátum: 2009.08.25. 15:13:28
á, az 5% annyira sokat nem oszt és nem szoroz:) olykor még a 20 sem. oké, nyilván van, akinek nagyon fontos.
Dátum: 2009.08.25. 14:54:16
mivel tudod meggyőzni a jelentkezni kívánó tagot, hogy hozzátok jelentkezzen és ne mondjuk egy 60 vagy 100ezres kúttal rendelkező, erősebb szövetségbe?

ezt mindig érdemes kiírni.
Dátum: 2009.08.25. 14:46:07
turbó a spektrálison? azt hittem azt többen maxolják ki, mint a többi arra érdemes, gyakran turbózandó szakértelmet.
Dátum: 2009.08.25. 14:44:29
máris is tisztább a kép, köszi.
Dátum: 2009.08.25. 14:17:34
sok bugot be lehetne vezetni, hogy itt maradjanak a játékosok. de ilyen komolyan létezett? és miért nem harsogott a fórum ettől a bugtól? vagy harsogott, csak pont elkerültem? no komment.