Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.04.03. 08:34:19
(annak ellenére, hogy tökéletesen érthetőek és jogosak az érvek és annak ellenére, hogy ha szívatás volt a cél, akkor azt elérte millós és éppen ezért nem hiszem, hogy változtat, egy-két topplayer komoly csalódást okozott komment alapján. én remélem nem:)

ui: az értékelők ne csak 1 és 10 pontban gondolkodjanak, diverzifikáció. 2 és 9 pont, mert unalmas a 3, a 2,33, a 2, az 1,8 pontszámot látni, sokkal érdekesebb a 2-esekkel elérhető 2,5 vagy 2,4.

ui2: ld. szegény Tpe71. kommentel korábban egyet tök normálisan, rávilágít, értelmesen ír a másik oldal mellett, de mivel ezt merészeli, jön a kicsinyes topplayer és megszórja egyessel. (5+1+1+1)/4=2. 3 kicsinyes topplayer. ha (5+3+3+2), akkor máris 3. árnyalni kéne.
Dátum: 2009.04.03. 08:28:04
CSÖKKENJEN az időtartam, mert TÚL NEHÉZ a küldetés!

KÖNNYEBB 100. küldetést.

KLIKKELŐSET.

mert ez így nem járja

(bocs, de szerintem ez azért durva (érvek a másik topikban). komolyan mondom egy, azaz egy nehéz küldetés (ami pár embernek gondot okoz) és máris petíció. vajon a 40. szint felett nem volt nehezebb, hosszabb idő alatt teljesíthető egy szerezz 2000LE-t küldetés? hmm? ja, hogy azt le lehetett beszélni, ezt meg nem. értem. ennyi voltam, köszönöm.)
Dátum: 2009.04.03. 01:50:07
most csak én vagyok hülye vagy este van?

a helyes válasznak mi köze a tini sofőrökhöz? vagy a 3.-nak. át kell írni a 4. válasz és máris csak "melyik az igaz" a kérdés...

Az alábbi állítások közül melyik igaz a tinédzser autóvezetõkre?
Mindhárom elõbbi válasz.
A biztonságos közlekedést tanító kampányok hatékonyak a balesetek megelõzésében.*
A fiatalkori halálesetekért csak kis százalékban felelõsek közlekedési balesetek
Mivel jobbak a reflexeik, kevesebbet karamboloznak, mint az idõsebb sofõrök
Dátum: 2009.04.02. 21:15:05
megint lemeztelenítettem magam, csak tudnám hogyan. szerintem csekkoljátok ezt az apró bugot.
Dátum: 2009.04.02. 20:14:48
Idézet: Vincu - 2009.04.02. 19:48:58
már akkor is hátrányban leszek, azokhoz képest aki a felét vissza fogja kapni. Ez így borzasztóan unfair!


hát, igen, ez öli meg a játékot. és tudom, hogy a legtöbben így játszanak, de akkor sem értem. az miért fáj valakinek, ha a másiknak jobb? fura egy jelenség.

érthető a sírám, de szerintem gázabb lenne, ha minden utólagos változtatásánál kompenzáció valósulna meg. a top100 lét ezzel jár - nyelni kell. nem ez volt az első és az utolsó ilyen húzás, de aki friss dolgot "tesztel" élesben, az tisztában van ezzel.

én meg azzal vagyok tisztában az eddigi tapasztalatokból, hogy az ilyesmit ki szokták sírni a nagyfőnöknél, szóval kíváncsian várom, hogy mi lesz a végeredmény.
Dátum: 2009.04.02. 20:11:12
Idézet: Butchman - 2009.04.02. 19:23:22
Mi az hogy nem lehet kárpótlást adni? Ezt én nagyon nem értem... Számolj vissza kb. 10%-nyi szakértelempontot, és adjátok az akkori LE-t vissza. Ez így baromi nagy kitolás...


rossz irányból nézed. nem kitolás veled, hanem másoknak jobb. te nem veszítesz semmit, csak más nyer. (tudom, az is egy nézőpont, hogy ha más nyer, akkor te veszítesz, mert csökken a köztetek lévő "távolság", de szerintem ez olyan szitu, ahol nagyvonalúan legyinteni kell (és hozászólást lepontozni), hiszen konkrét kár nem ért, csak virtuális maximum.)
Idézet: Mat_ - 2009.04.02. 14:22:58
szly, ne vedd magadra, feleslegesen hergeled magad, ez a játék így működik. amig nephilia egy valag pénzt költ őskövekre, addig a beholder leszarja hogyan játszik...


enyhén paranoid komment. a beholder sem olyan szűklátókörű, hogy az egyént figyelje és ne a többséget. pár aktív játékos léte nem hiszem, hogy osztana vagy szorozna.

(saját tapasztalat, nyilván rajtam kívül senkinek sem újdonság: életemben először láttam kis szintes, 20-25. szintes karaktert játszani 0-ás kreatív affinitással. nem szokott sokat támadni, én mondtam, hogy megéri és mutattam neki pár példát, hogy hogy kéne. csak néztem, amikor majd minden portya 400-800 LE-t hozott (egymás után 5 támadással), ami kreatívval a duplája lehet. és persze ezek mennek a "bookmark"-ba, 8 óra múlva újabb támadás. ott hihetetlen sok LE rabolható. oké, ez csak 800-1600 per portya, de az sem kevés.)
Dátum: 2009.04.02. 11:53:37
Mi következne a hétfö után ha valami közbe nem jönne?
szombat
vasárnap
szerda
kedd
Dátum: 2009.04.02. 09:32:26
Ki jelenleg az RTL klubon a csak pasik blokk műsorvezető párosa?
Palik László - Dömsödi Gábor
Hajdú Steve - Csonka Pici
nincs ilyen műsor
Stohl Buci - Hajdú Steve*

a helyes válasz: nincs ilyen műsor. az, hogy 2 hete volt 1 hétig soronkívül nem "jelenleg" és nem szokás.

Ki Moha társa a rajzfilmben?
gomba
mimóza
jerry
páfrány

tulajdonnevek...

Lehet-e vadászat során őskövet találni?
Nem, csak kiégetett őskövet.
Nincs is olyan hogy őskő!
Igen, a hatalmas lényektől lehet lopni.
Igen, bármilyen lénytől lehet lopni.

"kiégetett", "nincs is olyan, hogy", tűzzel-vassal az ilyet.
Idézet: Mortimer - 2009.04.01. 23:20:19
Az ökörség az, hogy hasraütés az 5 hónap. Ha 1 hónap lenne, azaz 4-5 szintlépés, senkinek nem lenne semmi baja.


ha pedig egy hét lenne senki nem tenné szóvá, hogy túl könnyű.

esküszöm, hogy nekem csak ezzel van bajom, illetve ezen meresztem a szemem. van egy csomó klikkes, túl könnyű küldetés, ingyen LE. senki nem reklamál. akkor sem, ha a 95. küldetés nagyon könnyű. bezzeg, ha a 100. nehéz... (ami pedig nem nehéz, hiszen mint írtam, pár embernek eltömít egy küldetésslotot egy időre. ennyi.)

előre várom, hogy mi lesz a fórumreakció a 316. küldetésnél. szerintem felesleges ellőni az apokaliptikus jelzőket, oda is kell tartogatni. majd jön a "legyen pont 45% a fertőzésed".
Idézet: CaveMaN - 2009.04.01. 21:56:08
Az 5 hónapos küldetés rossz. Pont. Nincs rajta mit ragozni.


nem ragozom, de korrekt küldetés. vagy legalábbis csak annyiban nem korrekt, hogy a játékosok zömének túl könnyen meglesz, ha pár hónap múlva elérnek odaáig. 100. küldetésre azért illene nehezebbet adni, valljuk meg.

megint oda lyukadunk ki, hogy fél év játék után a 100. küldetés néhány embernek nehéz. hát, mi más lenne? (az a röhej az egészben, hogy nem mindenkinek nehéz, a többség kirázza kisujjból. de mert néhány powerplayernek gondot okoz, máris baj van, azért, mert pár hónapig csak két küldetéssel gazdálkodhat. rettenetet. - nekem is hónapokig volt beragadva az 1500 és a 2000 LE, de lehetett haladni azzal a maradék eggyel... most a 4 és 5 szintlépés fog beragadni.)

azon most nem is polemizálok, hogy a sírás csak azért robbant ki, mert egy valaki elért oda és megosztotta a tudását. bár mindenki akkor sírna, amikor ő maga is elér oda. hisz még így is iszonyatosan le van egyszerűsítve játék a többségnek, mert XY kitapossa előttük az utat, ők pedig fel tudnak készülni jóval hamarabb a küldetés teljesítésére, ergó a legtöbbet sokkal gyorsabban csinálják meg, mint az utat taposó kollega. szóval a farvizezőket nem értem: így is elég könnyű nekik a játék küldetéses része, minimális a kihívás, de ha valami hgát adódik, akkor eltörik a mécses
Dátum: 2009.04.01. 22:38:41
Idézet: Mortimer - 2009.04.01. 16:52:02
Ehhez ennél jobb lenne "szettek" felállítása, azaz egy gombnyomással 4-6 tárgy cseréje.

Térkapus cucc: alapfegyver, vakító fény, állat
Döntetlenes cucc: buzogány, vakító fény, , legjobb páncél/pajzs, állat nélkül.
Gyógyítós cucc: az előre beállított, legmagasabb egészségbónuszt adó felszerelés.
Leveretős cucc: buzogány, bőrpajzs, bőrvért
stb.


na, igen. izgalmas napjába sokszor végignyomogatni a felszerelést...
Dátum: 2009.04.01. 22:37:44
Idézet: Queen Elizabeth - 2009.04.01. 22:33:16
Szintkorlátról csak annyit: én nem támadhatok nálam gyengébbet/legalábbis mindig ezt irja ki/, de engem támadhat a 4-5 esetleg több szinttel nagyobb ?????
Illetve még egy kérdés: A karakterlapon kiirja, hogy ép túl alacsony nem támadhatok és nem támadhatnak, erre 2 perc múlva már meg is támadnak. Ez hogy lehet???


és ebben mi a várható fejlesztés? olvasd el a játékszabályokat. válts át 30-ról 15 portyapontra és támadhatsz. ha az ÉP-d meg alacsony, akkor valamikor kell nagyságú lesz, hogy támadjanak. és akkor támadnak.
Dátum: 2009.04.01. 21:48:43
mi található az ezer forintos hátulján?
Margit híd
Hercules kút
Mátyás Király
Bethlen Gábor

Lamborghini Autóknak Mi a Jele ?
Támadó Bika
Ágaskodó Ló
Támadó Bivaj
Olasz Zászló

helyesírás egyes-

Hány atomból áll az ózon(O3)?
2
1
3
4

elárulja a választ?
Dátum: 2009.04.01. 21:37:21
csacsi megfogalmazás, vagy a kérdés vagy a válasz nincs jól megfogalmazva. .

Létezik-e élő sárkány?
Nem, csak a repíthető sárkány (játék)
Nem, már kiirtották őket
Igen, van ilyen nevű gyík*
Nem, mindíg csak a mesékben létezett
Dátum: 2009.04.01. 15:57:55
ja, ha már kincseskamra, akkor esetleg javasolhatnám a licit fejlesztését úgy, hogy minden licit (vagy minden utolsó 10 percben leadott licit) kitolja 1-2-3 perccel a lejárat határidejét, mert nem biztos, hogy jó, ha az utolsó pillanatban kalandor módon valaki vagy valakik lecsapnak, licitálnak egy nagyot, miközben a licitet tartó ezt megakadályozandó nem tud növelni saját licitjén.
Dátum: 2009.04.01. 15:40:19
Idézet: Baraty - 2009.03.25. 16:12:57
A felső infocsík még képlékeny, szívesen várom az ötleteket, ki mit szertne a maradék helyeken látni.


sikerült dűlőre jutni?

ha az eddigi logikát követjük, akkor az epikus lény üthetősége, esetleg a kincstári licit lejárása is felkerülhet.
a lényeg, hogy ez is, meg a kincseskamrás is újfajta, ötletesEBB küldetés.

mert valljuk meg, ötletes küldetést akart a nép korábban is, s lám mik vannak még mellettük: 20 kiégett őskő, 40 kvízválasz, 1500 sebzés, idomíts állatot, lépj 5 szintet, legyél 53-54. szintű.

ha éppen az ötletes küldetések ellen megy a flame, akkor kár volt követelni az ötleteseket, jühetneének a szerezz 50 tp, szerezz 20 térkapus tárgyat, legyen 500ezres építésed, lépj 6 szintet questek is.
Idézet: Endyr - 2009.04.01. 13:57:06
Idézet: Mortimer - 2009.04.01. 13:44:01
Tipikus példa olyan küldetésre, ami romboló, és nem szabadna játékba kerülnie.


Teljes mertekben igazat adok.
Nagyon igazsagtalan kuldi, 5 honap borzaszto sok ido, aki azelott valtott mielott ez kiderult az most oszig ul elotte, aki meg jatek eleje ota bent van vhol (plul en), annak 1 kattintas lesz a 30k LE.

Ha a kincseskamras kuldi szivatos volt, akkor ez a jatekosokkal valo extra kib@aszas...


a kincskamrában sincs sok szivatás (én, mint igen csak elöl lévő végre elértem oda, 2 napra rá már vehetem is meg a tárgyat. és, ha egy elöl lévő röhögve megcsinálja, akkor a többi ezer gurgulázni fog a kacajtól), ebben meg pláne nincs semmi extra, hiszen ez csak nagyon kevés játékossal extra kib@szás. (engedtessék meg, hogy ne sajnáljam a küldetéssel elszaladókat. nekik lehet, hogy szivatós 1-2 küldetés, de ez az ára az élenjárásnak. félreértés ne essék, velük, námelyikükkel kiszúrás lehet, de a játékosok 99%-val nem.)

meg aztán, tudod, a klasszikus. kiesik egy küldetés, még mindig ott van kettő, amik közül akadhat 1 hónapos is és máris közelebb vagy.

szerintem érdemes lenne azért a küldetéseket súlyuk szerint kezelni nehézségi fokok és kiszúrás alapján. jönni fog majd a "legyen mind a 4 horda tagjai ellen győzelmed" küldetés is, ami, ha mázlink van így fog hangozni és nem "mostantól arass portyában győzelmet mind a 4 horda tagjai ellen". ez kiszúrás. az viszont, hogy légy 5 hónapig szöv. tag gyógyküldetés. pár speciális esettől eltekintve.

(akartam írni, hogy ilyenkor csak az ágál a küldetés ellen, akit érint is, de nem igaz, hisz már régóta tag vagy. ennyiben teljesen korrekt, hogy nem saját érdektől vezérelt volt a reakció.)
Dátum: 2009.04.01. 14:11:53
olyan imádnivaló, amikor a focista kérdést tesz fel és nem esik le neki, hogy nem csak egy sport van.

Milyen nemzetiségű Erwin Koeman szövetségi kapitányunk?
Holland
Svéd
Belga
Dán