Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.04.06. 18:06:19
huhh, szépen néz ki a válasz:)

csak javaslat volt - gondoltam nem megy neki a falnak senki, ha a licit 1%-a nem előre lefutott, teszem azt rnd. de akkor az sem fér bele. (azért vagyok a random híve, mert az egy kis kiszámíthatatlanságot kölcsönöz. nem nagyot, kicsit. ld. bajnoki torna. remek, hogy nem körmérkőzés. mert valljuk meg, ha valaki szerint nagy is a random szerepe a játékban, még mindig túlságosan kiszámítható minden.) a random, ha nem viszik túlzásba, játékélményt ad. még a zsákbamacska is. arra a pillanatra, amikor kiderül, hogy miről is volt szó.

mondjuk úgy tűnik, hogy túl tiszta a lelkem, mert ugye a profi rögtön arra gondol hogyan tudja lezsírozni a dolgot:) nekem inkább az jár a fejemben, hogy egy 25. szintű hogy tud megszerezni olyasmit, ami kellhet nekem vagy a top100-nak.

hmm, egy tárgy per licit, ami szintfüggő? (egy. nem tíz, nem minden. egy.) egy olyan tárgy, ami 40. szintűnek nem lehetne, de egy 20-asnak igen? ez is kijátszható?

mondjuk ez jó próba lesz, nulladik kör - ha miklós azt mondja, hogy alul is lesz esély, akkor bízunk,
Dátum: 2009.04.06. 17:39:45
Idézet: Miklós - 2009.04.06. 17:17:47
Idézet: winnie - 2009.04.06. 16:42:48
egy javaslat: egyedi jelleggel nem lehet vaklicitet nevezetni egy-két tételnél?

Hát, ennek nem sok értelme lenne... Próbáltunk ilyet TF talin, elég katasztrofális volt, kb. mint egy sorsjegy húzás.


lehet, te látod, csak ezzel is elkerülhető, hogy minden tárgyat a "nagyok" vigyenek el - valamint nem inflálódna annyira a dukát értéke, hiszen ha van egy tápos vaklicites tárgy, akkor nem fogok kis tápra licitálni, hanem inkább azt próbálom megszerezni. és nem tudom, hogy 50 elég-e rá vagy 60-at érdemes tennem, hogy a többieket túllicitáljam.

lenne egy nem előre lefutott tétel.
Dátum: 2009.04.06. 16:56:49
nem mellesleg, nem kéne korlátozni a lélekenergia felhasználását? vagy épp ez benne a jó?

nem is tudom. gondolok arra az esetre, amikor nagy licit alakul ki egy tételre, folyamatosan tolják ki a lejáratot 10 perccel, elfogynak a dukátok és a felek licitálás közben elindulnak vadászni, hogy megteremtsék a dukátmennyiséget, amivel játékban maradhatnak:) (esetleg épp erre az esetre halmozzák a LE-t vagy a küldetést.
Dátum: 2009.04.06. 16:42:48
egy javaslat: egyedi jelleggel nem lehet vaklicitet nevezetni egy-két tételnél?

frankón kitolná az izgalmi fokot és máris nem a minimummal lehetne elvinni valamit és máris nem biztosra menne a buli. "mennyit ér meg neked?" és esetleg akkor az sem fordulna elő, hogy valaki "hmm, ez is jól jöhet" cuccra licitál, mert tartogatja a pénzét a vakra.

persze egyedi jelleggel - nem tudom, hány tétel lesz, de ha 10, akkor abból 1 lehetne vaklicites.

(az efféle licitálós kártyajátékokban ezek a vaklicitek a legérdekesebbek az 5 licitmetódus közül - és ez még le is programozható, hogy a téteket a lejáratkor vizsgálják meg és csak akkor kapják vissza a nem-nyertesek.)
Dátum: 2009.04.06. 16:38:45
Idézet: Birka - 2009.04.06. 16:34:32
Kapásból egy buggal kezdünk

Ha rajtam van a térkapus nyaklánc/gyűrű, akkor nem adhatom el, de levenni ugye nem lehet, ha csak 1 van


le lehet venni, van titkos módszer. írtuk a bugokban, de még nem javították:) más kérdés, hogy nem tudom, hogy mi akad össze. (más ablakban megnyitós cserélgetésnél jött elő. lehet, hogy érdemes lenne a szettváltást valahogy másképp megoldani.)

(értsd: volt, hogy tárgycserélgetés után egy szál nyakláncban, fegyver, pajzs, páncél, gyűrű, varázslat nélkül, egy szál ökölben mentem neki az epikus lénynek.)
Dátum: 2009.04.06. 15:46:40
Idézet: BaalCain - 2009.04.06. 11:09:46
Az, h jelenleg egy háború hacsak nem vmi top szövi kap ki kevesebb Lét ad mint egy napi vadászat egy karinak elég komolytalanná teszi mind a veszteséget mind pedig a nyereséget.


Mi lenne akkor, ha a háború tornya a Lé alapot növelné? nem 10-30% hanem 5ös toronnyal 35-55% lenne a háború tétje?

És motiválandó a tisztes helytállást ez a % minden eltelt nappal csökkenne, akár minimum 10%ra.


hehe, könnyű egy olyan szövetségből érvelni, ahol kvázi fix győzelmek és plusz fix tápok várnak rád. ha van szövetség, amelyik nem akar háborúzni és kapitulál, akár örökre negatívban is maradhat, ha valakik rászállnak folyamatosan.

meg lehet reformálni a háborút, akkor viszont nem csak a töredék háborúzott félt kell megerősíteni, mert megint csak az lesz a vége az egésznek (tudom, pvp), hogy a nagyok lcsapják a kicsiket és győzedelmeskedik darwin.

a legegyszerűbb az lenne, ha nem is lenne. vagy, ha párbaj lenne közös megegyezéssel. vagy nem is lenne. vagy... (tudom, V3, persze:)

értem én, hogy a top100 elégedetlen, hogy nem erősödhet, mert a háború intézménye kifutott alóluk, és szeretnének a többiek kárán még joban combosodni, de más reakciókból hallom, hogy igencsak demoralizáló tud lenni.

vagy legyen valóban átfogó reform, vagy ne változzon semmi. azért nem érdemes változtatni, mert pár játékos, aki szerint az élet a 40. szinttől kezdődik, megint özönkönnyeket ríkat.

(főleg úgy, hogy a citadella is tökéletesen értelmetlen módon már lélekkútból is semlegesíthető. ez utóbbit nem is értem. a anno, mikor bekaptunk egy citadellát, gáz volt, hogy ilyesmire kell a LE-t pazarolni. most jön egy citadella kútból mehet rá a LE. a tökéletes gyémánt bekap egy 5-ös citadellát egy órányi kútregenerációval semlegesíti. van tétje. szóval, a citadellát is fel lehetne tápolni ilyen szempontból.)
Dátum: 2009.04.06. 15:35:23
Idézet: CaveMaN - 2009.04.06. 14:32:33
Nem kell a melléduma


Dátum: 2009.04.06. 14:23:51
Idézet: Viszok009 - 2009.04.06. 10:45:14
Tényleg csak taktika de kinek? Annak aki portyás, vagy vadász? Na mnd1.

Eba! Te nem parasztozd le, nem illik így beszélni, ez csak 1 játék!

Winnie: remélem a döntetleneset nem buzogány+VF-el csináltad meg, hanem normál cuccba, mert hát a VF+B az a könnyített verzió!


háh! jókor mondod. ma reggeli csata:)

Teron rád veti magát, a Gramagan csontpálcájával sebezhető pontot keres. Melléütött! Jani a kemény, Az ellen nem véd, Nyiha a pegazsi és Gonosz bácsi is rádtámadnak. 2 támadással 14 sebzést okoztak.
A csatában összesen 767 sebzést okoztál, és 767 sebzést kaptál.
A csata eredménye döntetlen
---
ezt már leírtam jerikónak is, hogy nem mazochizmusról van szó. ha megláttam egy buzogányosat, akkor tudtam, hogy ellene csak úgy lehet iksz, ha levetkőzöm:)
Dátum: 2009.04.06. 14:22:16
Idézet: Ebajozos - 2009.04.06. 10:32:56
Hallod, legalább ne legyél paraszt. Szerinted meddig kell random portyázni, hogy beessen 1 véletlen 1500at tároló egyén?
V2-n én is keresek 1500LÉ-s küldetéshez embert. 20. szintű vagyok. Karakternév: Brommpi.


??? nincs egzakt szám. van, akinek először meglett, nekem kábé egy hét volt. a 2000-es húzósabb volt, de meglett.

(hányszor próbáltál portyázni értelmes kreatív affinitással és többezer LE-val?)
Dátum: 2009.04.06. 10:24:35
ezen én is nagyot mosolyogtam, hogy "rossz a kérdés, mert nem tudom".

a freddy meercury mikor halt meg? kérdésen filóztam, hogy érdemes lenne-e szólni, hisz évszámos

90-91-92-93

ellenben ez?

Hány tagú a slipknot zenekar?
9
6
3
5

ha más nem, akkor helyesírási hiba.
Dátum: 2009.04.06. 09:16:40
hány tp után feljődik az állatunk 2-es szintre?
100
56
30
220
Dátum: 2009.04.06. 09:13:10
pusztán ötletnek jó. ismét egy haszontalan szakértelem lenne hasznos, s bár több lépcsőn leresztül máködne a felfelé vándorlása a dukátnak, de mivel az erős karakter csak erőssel harcol (és még így sem fognak sokan lopást fejleszteni), így nem hiszem, hogy olyan nagy egyensúlyeltolódást eredményezne a dolog.
Dátum: 2009.04.06. 09:09:17
emese megint írt egy kérdést.

Melyik nem páros szám az alábbiak közül?
42
2
2341231312332
2131242342343*

el vele.
Dátum: 2009.04.05. 23:35:33
Mi alkotja a vizet?
Csak oxigén.
Mindegy mi van benne csak megvegyék a boltban.
1 oxigén 2 hidrogén.
Csak hidrogén.
Dátum: 2009.04.05. 20:18:49
Idézet: Lovag - 2009.04.05. 17:22:10
sziasztok nekem is kéne egy kis segitség abba a küldibe hogy zsákmányolj 1500le-t.aki segit segitek neki csak beszéljük meg.
v2-on
26 szinten vok


segítség? abban mi az érdekes? portyázni kell és nyerni.

karaktert nem adod, hogy mások játsszanak vele?
Dátum: 2009.04.05. 15:59:13
127 szavazat? nem kéne kitenni főoldalra? már megint a topkarakterek döntik el, hogy mi legyen?

komolyan fontolóra kéne vennie a játékvezetésnek, hogy ne írjon olyan küldetéseket, amiket túl nehezek, (izé, könnyűek, csak túl hosszan teljesülnek) az első 100-ból 20-30 karakternek.

az mindegy, hogy az 1000. megcsinálja, de ha valaki erősnek túl nehéz (értsd: pár hét múlva csak egy klikkelés, de addig beragad egy küldetésed), akkor máris baj van.

mivel lett lesöpörve az "ott a másik két küldetés" érv? ha azok is nehezek és beragad a karakter, akkor nem a másik kettő miatt kéne petíciózni? miért pont a legkönnyebb, egy speciális esetre kitalált kapja a sok sírást, aminek hatékonysága, mint tudjuk, egyenesen arányos a TÖ-összeg és a szintszám szorzatával.

(most sajnálom, hogy annak idején nem indítottam petíció a 2000LE-nyerés miatt,mert az túúúúúl sok. és akkor sem teljesül magától, ha várok 5 hónapot. és be is kell kapcsolni, ha sikert akarok, ergó addig a többi küldetéssel nem is lehet foglalkozni, ellenben az 5 hónapossal, aminek nem kell 5 hónapig bekapcsolva lennie.

nem is értem, hogy miért nem volt akkor sírás. ja, de tudom. akkor kiskaput használva, úgy hallottam, hogy akadt olyan, aki lebeszélte a küldetést. a kiskapu használatával előre lehetett jutni abszolút "törvényes" módon. most akadt egy olyan küldetés, ami javarészt a kiskapu használóknak tesz be (szegény szöv.váltók, de nekik is, mire a többségük elér addig...) - és nem tetszik pár embernek.

igazából az lenne az érdekes, ha miklós leírná, hgy volt-e valami célja a küldetéssel, mert arra kíváncsi lennék.
Dátum: 2009.04.05. 15:46:16
Idézet: Szállitó - 2009.04.05. 15:36:02
Sziasztok!

Azon játékosok jelentkezését várom, akik a szeretnék teljesíteni a: másodlagos támadás során öld meg az ellenfeled állatát című küldetést!!!!!! Én nem vagyok barbár, és gerinctelen sem, ezért előzetes egyeztetéssel próbálom teljesíteni ezt a küldetést. Az én egyik állatom fel van készítve, ( életerő 1) tehát 1 támadással elméletileg teljesíthető. Viszont én is szeretném teljesíteni, ezért ezt visszafelé is elvárom tőled!!!!! Velem egy szintű, vagy 2-3 szinttel alacsonyabb játékosok jelentkezését várom!

Keressetek bátran!
Karakterem: szállító
Regisztrációs hely: 2 világ!!!!!!!!!

További jó játékot mindenkinek!

szállító


mi a kérdés?
Dátum: 2009.04.04. 15:30:09
Idézet: Nari77 - 2009.04.04. 15:21:09
Én most találtam egy tuti taktikát, hogy hogyan raboljunk sokat Egyből sikerült is a 250 LE-s küldetés V3-on

(még csak 13-as vagyok)


portyázás, ja. már írta valaki korábban.
Dátum: 2009.04.04. 15:29:51
Idézet: D4vid - 2009.04.04. 12:37:15
Nálam be szokott csúszni néha 2ezres zsákmány,most is épp 1,6k-t raboltam,31.szintű vagyok szóval itt még vannak kösza le-k néhány noob karinál,de feljebb már nem nagyon hinném...


40. szint fölött eddig 30 alatti kreatívval volt 4-5 2000 feletti rablásom (köztük egy 8000LE-s) és kábé 15-20 1000 fölötti.

de valóban nem ez a jellemző. de leginkább azért, mert mint írtam is korábban, nagyon kevesen támadnak annyi LE-val, hogy többezret tudjanak rabolni. (valahol égő, hogy véletlenül leverek egy 48. szintűt és 0 LE-t ad vagy 100-at. így persze, hogy nincsenek rablások. nyilván többezer LE-val érdemes portyázni.)
Dátum: 2009.04.03. 21:11:04
Mikor volt a II.világhábor?
1990
1942
1978
2000