Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - akirofzsolt

Oldal: 1
He he, mar egy eves, akkor boldog Szuletenapot VU:D

Koszi a valaszt, ennyivel is okosabb lettem:D
Haliho mindenki:)

Epp nyomom a dontetlenest, V1-en vagyok, 46-os szintu. Nyomtam mar jo par csatat minden fele formaban, de meg semmi.. A poen, hogy egyszer csak azt veszem eszre a gyogyitaljaim kozt van egy torta:))
A semmibol jott, kivancsi lennek, h egyszer hasznalhato fel, es csak a max eletet tolti be, vagy mindt egy rendes tortanal, szeletenkent lehet fogyasztani, ha valaki esetleg tudja orommel vennem a valaszt. Azert irtam ide, mert nem kaptam neki topicot:P
itt van mit tud a torta:
Gyógyitalok

torta

Tipus: gyogyital
Szint: 1
Gyogyit: 100000-100000 HP

Nem semmi ital:))))))

Na meg van mit tud..
Veletlen leteszteltem akaratom ellenere egy eger zarlat vagy kobor aramkor felhasznalta, maxra tolti az eletet, s ennyi, kar erte:) ez igy pazarlas, h 100k EP-t tud tolteni, de nem lehet kihasznalni.

Amugy ezeket, hogy lehet megszerezni, en kaptam de fogalmam nincs hogy..
Dátum: 2009.09.13. 23:39:09
Nekem 26. leolt manonal megjott a mananyelo is, a krono 50% plusz meg a 22. kornyeken hullott ki a zsakbol! Nyomtam meg 20at de csak nem jott a gombos relikvia, ez van.. es epp az elmult 4 napban nem voltam neten mert utaztam, igy lemaradtam a zarknod ebresztesrol is, na de ez van, igy is jol meg erte, mert boven csurrant cseppent tulajdonsag is meg mas is:D
A hatost jelőltem be és el is fogadta helyesnek.. de elég necces a temette elfogadása, engem gyengébb problémánál is seggbe rúgtak, ezen akart lenni a lényeg.

Legközelebb majd oda teszem. Köszi
Ezt a kvíz kérdést találtam:

Isten hány nap alatt temette a földet?
6
8
5
7


Na ha ez helyes is meg el is fogadták.. ez ilyen, kezi csókolom!
Nem.. Így is ugy is helyes, attól függ magyarul írod vagy idegen nyelven.. Nekem amúgy nyolc mikor, hogy használom, azért írtam így, h ne a magyar helyesjrásba legyen a problematika.
Hogyan folytatná a következő palindrómát: "Géza, kék ..."?

a pulcsid.
az ág.
a felhő.
az ég.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
??? Kiváncsi vagyok ebben mi nem volt jó..
Csak nem azért mert rövidítést használtam a válasz adásban..
Őszintém nem a legjobb hozzáállás szerintem.... Nem dolgozat írás, se nem esszé, h ennyire ki kelljen vesézni. Rengeteg selejt kvízzel találkoztam, nemegyszer a helyes válasz is tévesen van bejelőlve, de nem baj no így jártam azt jelenti.
Ki írta az Utolsó Mohikán címú regényt?

Jasper Fforde
J. F. COOPER
Jerome K. Jerome
D. H. Lawrence

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Nem értem mi a hiba ebben a kérdésben..? Most tettem fel pár perce!
Dátum: 2009.02.03. 19:51:30
Ma összefutottam egy hibás kvíz kérdéssel: Kb ez állt benne

"Hány kilogram 1 gram?

volt pár válaszz lehetőség, de nem megfelelőek, volt egy olyan is hogy egyik sem, ezt jelőltem meg, erre kijött h hibás válasz és h 1000 lett volna jó, amikor egy kilogramm 1000 gram, és 1 gram 0,001 kilogram:P" Csak ennyit akartam.

Üdv Zsolt
Oldal: 1