Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ertot

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.20. 14:01:13
Jó,jó.
Taktikával meglehet az ilyet oldani,de én kikapcsolódni akarok nem azon rágni magam hogy most mire költhetek vagy mire nem.
Úgy szeretem az ilyet ha mindig van arra amit éppen akarok és nem lopják el az egészet rögtön.Hiába sebzem magam le,csak ideiglenes.
Amúgy én a gyorsaságot és a dinamikát szeretem egy játékban.Meg az is gond hogy a vadászat túl sok idő.Nem birok egyszerre hetvenet benyomni és mindig vissza kell jönnöm.
Dátum: 2008.11.19. 19:17:18
Üdv!
Szerintem a játék viszonylag egyszerű és jó is.Csak az velele a baj hogy az épületek megfizethetetlenek és a fejlődés is nagyon lassú.
Rengeteget elvisznek portyázásákor ami gátolja a fejlődést.
A zsákmányolt lélekenergia pedig rendkívül kevés a jó játékhoz és a vadászat ideje is sok,mert vigyázni kell hogy el ne lopják.
A játék nem teljesen kihasználható lehetőségeket ad,mivel a zsákmányolt lélekenergia szinte semmire nem elég.
Dátum: 2008.11.07. 17:38:02
Tényleg nem rossz.Lehetne piac is.Ha csak a szövetségen belül az is jó lenne.De gondolom még rengeteg fejlesztés kerül bele.
Dátum: 2008.11.02. 18:46:03
Üdv!
Én azt szeretném megkérdezni ezzel a játékkal kapcsolatban hogy hogy csinálnak egy ehhez hasonló játékot?
Csak kiváncsiságból,mert érdekel.Nem vagyok nagy fórumozó,ha feltették előttem ezt a kérdést előre is bocsánatot kell kérjek.
Amúgy nagyon jó a játék,csak az a baj hogy a prémium tagok kicsit nagy előnyben vannak.Meg egy kicsit lassúnak tűnik a fejlődés.
Mindig újdonságokra van szükség a játékélmény fenntartásához.Körülbelül ennyit szerettem volna mondani.
Oldal: 1